رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: تعداد کل شعب اخذ رای در نظر گرفته در استان هزار و ۸۹ شعبه است که از این تعداد ۸۳۰ شعبه ثابت و ۲۵۹ شعبه سیار است.

عباس کاظمی معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان قزوین در جلسه ستاد انتخابات گفت: در استان به منظور برگزاری انتخابات پرشور شعب دریافت رای ثابت و سیار در نظر گرفته شده است، شعب سیار به منظور دسترسی مناطق صعب العبور و مناطق خاص تعریف شده که همه افراد بتوانند از حق رای دادند برخوردار باشند.

وی افزود: تعداد کل شعب اخذ رای در نظر گرفته در استان هزار و ۸۹ شعبه است که از این تعداد ۸۳۰ شعبه ثابت و ۲۵۹ شعبه سیار است، به تفکیک ۶۸۰ شعبه ثابت شهری، ۱۵۰ شعبه ثابت روستایی، ۲۰ شعبه سیار شهری و ۲۳۹ شعبه سیار روستایی هستند. 

کاظمی در ادامه با بیان اینکه برگزاری انتخابات جزو آخرین اقدمات دولت شهید رئیسی است، بیان کرد: همه ما تلاش داریم این اقدام همچون عملکرد دولت سیزدهم پربار باشد و به درستی برگزار شود، در این میان تمام بخشداران و فرمانداران استان آماده برگزاری انتخابات هستند.

وی افزود: اگرچه انتخابات مجلس در اسفند ماه برگزار شد و آمادگی نسبی وجود دارد، اما انتظار داریم چالش‌های موجود شناسایی شود تا انتخابات ریاست جمهوری به بهترین شکل برگزار شود.

کاظمی اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمال دو مرحله‌ای شدن انتخابات وجود دارد، ما نیز باید اقداماتی را با فرض دو مرحله‌ای شدن انتخابات در نظر داشته باشیم و در مرحله فرایند اجرایی باید در آمادگی کامل باشیم.

وی یادآور شد: نام آقای رئیسی و دولت رییسی باید با پایان افتخارآمیز همراه باشد که این امر مقدر نمی‌شود مگر اینکه انتخاباتی پرشور و سالم برگزار شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.