سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: هیچ وقت بدون امید و برای باختن وارد زمین نمی‌شویم و تمام تلاشمان را می‌کنیم برنده شویم.

پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل هلند گفت: به مردم عزیزمان سلام و تبریک عرض می‌کنم و به بازیکنان خوبمان خسته نباشید می‌گویم که بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند و در نهایت برنده بازی شدند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه روز گذشته پنج ست بازی سنگین با تیم آمریکا داشتیم، بازیکنانمان امروز هم با روحیه خیلی خوب مقابل هلند صف آرایی کردند. طبیعی بود گاهی فراز و‌نشیب داشته باشیم. زمانی که پایین افتادیم سعی کردیم روحیه بازیکنانمان را حفظ کنیم و مواقع فشار تمرکزشان را از دست ندهند. امروز در مجموع عملکردشان خیلی خوب بود. کار‌هایی که انتظار داشتیم و برنامه‌ریزی کرده بودیم را انجام دادند.

اکبری بیان کرد: از نظر فنی در حمله و دفاع روی تور نسبت به تیم هلند عملکرد خوبی داشتیم. همه می‌دانیم بازیکنی مثل نیمیر عبدالعزیز یکی از بهترین‌های دنیاست که امروز سعی کردیم برنامه‌ای خوب برایش پیاده کنیم و تا جایی که امکان دارد کنترلش کنیم. گاهی موفق بودیم و گاهی نه، اما از قبل انتظار داشتم بیشترین امتیاز را از حمله بگیریم و تمرکز خوبی روی سرویس داشتیم. سرویس را جا‌هایی که نیاز داشتیم زدیم و در نهایت برنده بازی شدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال به فشردگی مسابقات اشاره و بیان کرد: کمتر از ۲۴ ساعت برای این بازی زمان داشتیم و کمتر از ۱۸ ساعت تا بازی بعدی زمان داریم. سعی می‌کنیم بچه‌ها را ریکاوری و آماده کنیم. امیدوارم فردا مقابل فرانسه هم عملکرد خوبی داشته باشیم. قطعا تمام تلاشمان را می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که امیدوار به برد فرانسه است، بیان کرد: هیچ وقت بدون امید و برای باختن وارد زمین نمی‌شویم و تمام تلاشمان را می‌کنیم برنده شویم.

اکبری در مورد واکنش‌های خود کنار زمین که با هیجان کنار خط با بازیکنان صحبت می‌کرد، گفت: طبیعی است بازیکنان خیلی وقت‌ها به من نگاه می‌کنند. من هم باید با آنها شادی کنم و انرژی خود را با آنها تقسیم کنم. باید تمرکزم را از دست ندهم و در لحظات حساس آنها را به شرایط مسابقه برگردانم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار