در پنجمین روز از حادثه معدن شن و ماسه شازند تلاش گروه‌های مهندسی، رزمی نیروی زمینی سپاه استان برای یافتن دو مفقود دیگر همچنان ادامه دارد.

فرمانده گروه مهندسی رزمی ۴۲ قدر نیروی زمینی سپاه و فرمانده میدان جستجوی مفقودین گفت: به کمک معدن داران و ماشین آلات اعزام شده به منطقه و دوستان نظام مهندسی نقاط جدیدی را شناسایی کردیم.

سرهنگ حسین ساجدی‌فر افزود: با توجه به اینکه خانواده‌ها منتظر خبر جدید هستند که بدانند اجساد عزیزانشان چه موقع از زیر آوار خارج خواهد شد، به کمک اداره برق نوبت شب هم فعال و افراد را به دو شیفت روز و شب تقسیم کردیم و بعضی از افراد در شیفت شب، بعضی نیز در شیفت روز کار می‌کنند.

ائ ادامه داد: امروز پنجمین روز از آماربرداری معدن شن و ماسه شازند هست و به کمک استانداری و اداره صمت ماشین آلاتی را به محل حادثه اضافه شده است.

فرمانده میدان جستجوی مفقودین گفت: با توجه به فضای محدودی که وجود داشت سعی کردیم که فضای بزرگتری را برای رفت و آمد ماشین آلات ایجاد کنیم تا ماشین آلات بیشتری را به منطقه وارد شود و امداد را با سرعت بیشتری انجام دهیم.

او اضافه کرد: همچنان در جبهه شمالی بحث تحکیم و تثبیت سنگ‌های لغزنده معضل اصلی است، جبهه جنوبی فعال شده و دو قسمت نقطه یابی شده است.

برچسب ها: ریزش معدن ، شازند
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.