وزیر ورزش و جوانان دقایقی قبل از طریق فرودگاه سنندج وارد مرکز استان کردستان شد.

دکتر کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان روز شنبه دوم تیرماه به منظور حضور در مراسم افتتاح و بهره برداری از استخر و سالن چند منظوره حجاب سنندج و بازدید از یک پروژه ورزشی به استان کردستان سفر کرده است. 

استخر سرپوشیده و سالن ورزشی چند منظوره حجاب سنندج که مراحل ساخت و بازسازی و تجهیز کامل آن از طریق قانون ماده ۲۷ (واگذاری تکمیل و احداث پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی) سال ۱۳۹۹ به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد اوایل سال جاری با تجهیز کامل این طرح آماده افتتاح و بهره برداری است. 

ارزش روز این استخر مجهز که دارای امکاناتی مانند استخر استاندارد، جکوزی، حوضچه آب سرد و گرم، استخر کودکان، حمام ترکی، سونای بخار و خشک، سُرسُره و تجهیزات جانبی بروز بوده در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برآورد شده که به همت بخش خصوصی و سرمایه گذار این بخش تکمیل، بازسازی و تجهیز کامل شده است. 

همچنین سالن چند منظوره این مجموعه با مساحت هفتصد مترمربع به طور کامل بازسازی و آماده بهره برداری برای جوانان و ورزشکاران کردستانی است.

 این مجموعه امروز شنبه دوم تیرماه با حضور «کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان و مسئولین استان کردستان در سنندج افتتاح خواهند شد.

 رسول منعم مدیرکل امور استان ها، شکیبامهر مدیرکل دفتر فنی، پروین کرملو مدیرکل دفتر نظارت بانوان وزارت ورزش و جوانان در این سفر وزیر ورزش و جوانان را همراهی می کنند.

 بازدید از سالن شش هزار نفری مجموعه ۲۲ گولان شهر سنندج از دیگر برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان کردستان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.