مسئول کتابخانه مرکزی قم از برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های فرهنگی متنوع ویژه گروه‌های سنی مختلف در تابستان ۱۴۰۳ در این کتابخانه خبر داد.

به نقل از روابط عمومی کتابخانه مرکزی قم،مریم رمضانی، مسئول کتابخانه مرکزی قم با اشاره به آغاز ثبت نام کارگاه‌ها و نشست‌های فرهنگی این کتابخانه در فصل تابستان ویژه گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال  گفت: علاوه بر برنامه‌های ماهانه کتابخانه مرکزی قم همچون محفل ادبی، نشست‌های نقد کتاب، روز بازی و ...، کارگاه‌ها و کلاس‌های ویژه به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، غنی سازی اوقات فراغت و مهارت افزایی اعضای کتابخانه از ابتدای تیر ماه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در بخش کودک کتابخانه، کارگاه‌های آموزش نقاشی، خوشنویسی، نجوم، شطرنج، خلاقیت، آموزش رباتیک، چرتکه، نقالی و ذهن طلایی از جمله برنامه‌های تابستانی خواهد بود.

رمضانی تصریح کرد: کتابخانه مرکزی قم در این ایام همچنین با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی در قالب کلاس‌های تابستانی شامل صحیح خوانی متون کهن، حافظ خوانی، طراحی چهره، سیاه قلم، گویندگی و فن بیان، معرق کاری، پایتون، کامپیوتر، شاهنامه خوانی، کار با چوب، طراحی سایت، طب سنتی، بورس، طراحی و ساخت عروسک و ... میزبان اعضای کتابخانه در رده‌های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال است.

وی همچنین اظهار داشت: علاوه بر این برنامه‌های تابستانی، ویژه برنامه‌های مناسبتی، جشن، نقد و بررسی کتاب، رونمایی از کتاب و ... همچون گذشته در کتابخانه برگزار می‌شود.

مسئول کتابخانه مرکزی قم ادامه داد: در طراحی دوره‌های آموزشی و برنامه‌های کتابخانه تلاش شده تنوع سلایق و علایق اعضای کتابخانه در نظر گرفته شود و کارگاه‌های متنوعی از مهارت‌های رایانه‌ای تا فعالیت‌های فیزیکی در کتابخانه برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کارگاه‌ها و برنامه‌های تابستانی کتابخانه مرکزی قم می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۳۸۰۱۰۱۷ و ۳۳۸۰۱۰۱۸ تماس حاصل کرده یا به کتابخانه مرکزی قم واقع در خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی پمپ بنزین مراجعه کنند.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار