رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به تغییر ساعات کاری ادارات، شاهد ترافیک کمتری در تهران هستیم.

 سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودرو‌ها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۲ تیر ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد حجم کم ترافیک در سطح معابر پایتخت بودیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ترافیک در بزرگراه‌های همت، چمران، آبشناسان، حکیم، شیخ فضل الله، زین‌الدین، بابایی، محمد علی جناح روان و در حال حرکت است.

وی افزود: در محدوده بزرگراه‌های یادگار امام (ره)، صیاد، امام علی (ع)، شهید سلیمانی، آزادگان و نواب قبل از پل نهم دی و خیابان آزادی شاهد حجم کم تردد‌ها و خلوتی معابر و به همین نسبت احتمال افزایش سرعت‌ها در این مقاطع هستیم.

سرهنگ شریفی اظهار داشت: ترافیک در محدوده‌های حکیم – اشرفی اصفهانی کم تراکم، تهران -کرج کم، امام علی (ع) به شمال پر حجم، آزادگان در هر دو مسیر روان، پل سیدخندان روان و در حال حرکت است، آبشناسان بعد از سردار جنگل نیمه سنگین، همت خلوت، لشگری از ستاری متراکم، شیخ فضل الله و پل محمد علی جناح خلوت‌تر از روز‌های قبل، بابایی به غرب از روی پل امام علی (ع) روان، زین‌الدین از روی پل امام علی (ع) در حال حرکت است، شهید سلیمانی از صیاد شیرازی روان، نواب از نهم دی تا تونل توحید نیمه سنگین است و خیابان آزادی مقطع شهیدان نیز شاهد خلوتی معابر هستیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به تغییر ساعات کاری ادارات، شاهد ترافیک خلوت تری نسبت به روز‌های قبل در سطح معابر شهر تهران هستیم.

وی افزود: طبق ماده ۱۸۰ آئین نامه راهور حواس راننده می‌بایست به رانندگی باشد و از انجام هرگونه حرکات و رفتاری مانند خوردن و آشامیدن، صحبت با تلفن همراه، صحبت با دیگر سرنشینان و؛ که حواس و تمرکز وی را از رانندگی پرت می‌کند جدا خودداری کنند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست قبل از تصمیم برای تغییر مسیر در حین رانندگی حتماً از ۱۰۰ متر عقب‌تر اقدام به زدن راهنما نموده و قصد خود را از این طریق به اطلاع دیگر رانندگان برسانند و حتماً قبل از آن نیز در مسیری که می‌خواهند از آن اقدام به تغییر مسیر کنند قرار گرفته و هرگز به یکباره هر چند راهنما نیز زده باشند انحراف مسیر انجام ندهند تا شاهد حوادث تلخ در سطح معابر نباشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۸ ۰۳ تير ۱۴۰۳
بانکا و صرافیا و زرگریا از نظر امنیتی باید در شلوغ ترین ساعات روز باز کنن ولی بانکا کله سحر که بازار بسته است باز میکنن تا راحت بتونن استراحت کنن و برای چاپیدن نقشه بکشن
آخرین اخبار