مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال ۱۱ طرح آبرسانی شهری و روستایی در شهرستان سلطانیه اجرا شده و یا در دست اجرا قرار دارد.

علی محمد نادرخانی با بیان اینکه ۱۱ طرح آبرسانی در شهرستان سلطانیه اجرا شد گفت: این طرح ها با اعتباری افزون بر ۹۱ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی اجرای شده است.

وی یادآور شد: با اجرای این طرح ها جمعیتی افزون بر ۲۰ هزار نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار می شوند.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان اظهار داشت: حفر و تجهیز یک حلقه چاه عمیق در شهر سلطانیه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال از جمله این طرح هاست.

وی گفت: عملیات اصلاح خط انتقال شهر گوزلدره به طول ۱.۵ کیلومتر و با هدف کاهش هدر رفت آب در این شهر نیز از دیگر طرح هایی بوده که در شهرستان سلطانیه اجرایی شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: احداث خط انتقال و یک رشته قنات در روستای ترکانده، احداث خط انتقال و حفر یک حلقه چاه دستی در روستای طهماسب آباد و احداث یک باب مخزن به همراه یک باب ایستگاه پمپاژ از جمله طرح های آبرسانی روستایی در شهرستان سلطانیه است.

نادرخانی گفت: احداث یک رشته قنات در روستای چپدره، اجرای یک کیلومتر شبکه توزیع در روستای سبزدرق، احداث ایستگاه پمپاژ سرچاهی در بوئین، تکمیل اتاق فرمان مخزن جدید شکور آباد و محوطه سازی و احداث راه دسترسی به چاه روستای ساریجالو دیگر طرح هایی است که امسال در شهرستان سلطانیه اجرایی می شود.

وی با اشاره به پیش بینی کاهش متوسط دمای هوا در تابستان امسال از مشترکین درخواست کرد تا با کاهش مصرف آب امکان استفاده از این نعمت الهی را برای همگان مهیا کنند.

برچسب ها: طرح آبرسانی ، حفر چاه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.