طی حکمی دکتر «جهانبخش امینی» به عنوان رییس ستاد مردمی استان کرمانشاه منصوب شد.

دکتر «جهانبخش امینی» متولد سال ۱۳۴۳ کرمانشاه، پزشک عمومی و جانباز ۴۰ درصد، نمایندگی مردم شهرستان کرمانشاه در دوره‌های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی را در کارنامه کاری خود دارد.

در حکم دکتر امینی آمده است: نظر به سوابق ارزشمند جنابعالی و در راستای برنامه ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و فراهم نمودن زمینه مشارکت پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای به موجب این ابلاغ به سمت «رییس ستاد امید مردمی استان کرمانشاه» منصوب می‌شود.

جهانبخش امینی تمام اقشار مردم استان کرمانشاه را به حضور باشکوه در انتخابات و در پای صندوق‌های رای دعوت کرد و از مردم خواست به فرد اصلح رای دهند.

وی ستاد مردمی امید را متعلق به همه اقشار مردم با هر تفکر سیاسی دانست و افزود: در‌های این ستاد به روی همه مردم با هر تفکر و نگاه سیاسی و اقوام و مذاهب استان کرمانشاه باز است.

رییس ستاد مردمی مسعود پزشکیان در استان کرمانشاه هدف خود در ستاد امید را کمک به برگزاری باشکوه انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری دانست و گفت: دکتر پزشکیان به دلیل سابقه کاری و تجارب ارزنده و همچنین دست پاکی و صداقت گزینه اصلح این دوره از انتخابات است .

امینی از همه مردم برای حضور در ستاد مردمی دکتر پزشکیان دعوت کرد و گفت: همه باید برای انتخاب گزینه اصلح در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری تلاش کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.