استاندار قزوین گفت: سرعت رشد ظرفیت‌های دانش بنیان در استان بیشتر شده است و مجموعه مدیریتی استان بیش از گذشته تلاش خواهد کرد تا موفقیت‌ها روز به روز افزایش یابد.

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در مراسم انعقاد توافق‌‎نامه همکاری پیشبرد برنامه‌های توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در قزوین گفت: ظرفیت‌های استان قزوین برای نقش آفرینی در حوزه‌های دانشی چه در حوزه علم و چه در حوزه اقتصاد قابل توجه است و باید بتوان از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

وی افزود: استان قزوین با پیشینه علمی شناخته می‌شود که نشان دهنده ظرفیت علمی این دیار در تاریخ است، علاوه بر گذشته، دستاورد‌های ایام اخیر در حوزه دانش بنیان هم نشان دهنده ظرفیت‌های استان در موضوعات دانشی است.

استاندار قزوین اضافه کرد: با اراده معاونت علمی ریاست جمهوری سرعت رشد ظرفیت‌های دانش بنیان در استان بیشتر شده است و مجموعه مدیریتی استان بیش از گذشته تلاش خواهد کرد تا موفقیت‌ها روز به روز افزایش یابد.

نماینده عالی دولت در استان ضمن اشاره به اهمیت عملی شدن تفاهم نامه منعقد شده و نقش آن در توسعه دانش بنیان‌ها در استان اظهار داشت: امیدواریم معاونت علمی مانند گذشته و حتی بیش از گذشته پیشتیبان فعالین حوزه دانش بنیان در استان قزوین باشد تا بدین وسیله امتیازات و حمایت‌های درنظر گرفته خیلی زود جذب و به پروژه تبدیل شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.