مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: برخی از دانش آموزان استان تهران به عنوان خبرنگار و همیار فرماندار در انتخابات مشارکت می‌کنند.

مسعود بهرامی، عصر شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر و شهرستان‌های استان تهران که با حضور علیرضا فخاری، استاندار تهران و سایر اعضای شورا در استانداری تهران برگزار شد، اظهار کرد: این شورا با مصوباتی مثل ترویج مهارت آموزی با استفاده از ظرفیت‌های شهرک‌های صنعتی و توسعه هنرستان‌ها برگزار شد.

بهرامی با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی دانش آموزان، گفت: برای گسترش رشته‌های مهارتی و فنی در آموزش و پرورش استان تهران این موضوع در شورای آموزش و پرورش مطرح و مصوب شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه در حوزه سوادآموزی با طرح ابتکاری که سال گذشته در شهر‌های استان تهران انجام شد، آورده‌های خوبی داشته ایم، افزود: در این خصوص مصوب شد که با کمک بخشداران و دهیاران این موضوع به روستا‌ها هم تسری پیدا کند.

بهرامی با اشاره به اقدامات آموزش و پرورش در خصوص برگزاری انتخابات هشتم تیرماه سال جاری بیان کرد: طبق برنامه ریزی‌ها مقرر شد در انتخابات پیش رو نیز تعدادی از دانش آموزان علاقه‌مند به برگزاری فرآیند انتخابات در قالب‌های مختلف خبرنگاران و همیاران فرماندار در صورت داشتن شرایط مشارکت کنند تا انتخاباتی باشکوه را رقم بزنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار