جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سرایدار یک مجتمع مسکونی که با سوءاستفاده از اعتماد صاحب یکی از واحد‌های مسکونی اقدام به سرقت کرده بود، خبر داد.

 سرهنگ اردشیر نادری، جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: در پی تماس و گزارش یک فقره سرقت از منزل توسط یکی از همسایه‌های واحد مسکونی در محله نیاوران تهران، دستگیری سارق در دستورکار تیم عملیات کلانتری ۱۲۳ نیاوران قرار گرفت. پس از مراجعه ماموران به محل سرقت و بررسی فیلم‌های ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته ساختمان و اطراف و همچنین استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی موفق به شناسایی هویت متهم شدند که متهم سرایدار همان ساختمان بوده است.

 نادری افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۲۳ با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم مراجعه کردند و موفق به دستگیری وی شدند. متهم ۲۵ ساله که از اتباع یکی از کشور‌های همسایه است، در اعترافات خود گفت که سرایدار این مجتمع مسکونی بوده و صاحب واحد مسکونی، کلید منزل خود را در اختیار وی قرار داده و به مسافرت خارج از کشور رفته است. وی نیز خیانت در امانت کرده و مبلغ ۱۵ هزار دلار از منزل صاحب ملک سرقت کرده است.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: با تکمیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

 نادری به شهروندان توصیه کرد: در هنگام مسافرت و یا دوری از خانه از در اختیار گذاشتن کلید منزل خود به افراد غیرقابل اعتماد خودداری کرده و همچنین در صورت مشاهده موارد مشکوک حتما با پلیس تماس بگیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار