معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از برپایی صندوق سیار ویژه انتخابات ریاست جمهوری در مجموعه ورزشی شهید شیرودی خبر داد.

 سید محمد شروین اسبقیان معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در نشست وبیناری با روسای فدراسیون‌های ورزشی با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و دیکر خادمان ملت، اظهار داشت: خدمات دولت در زمان شهید آیت‌ الله رئیسی بسیار قابل توجه بود به طوری که دغدغه‌ی بسیار زیادی نسبت به موضوعات ورزشی داشتند تا جایی که سه بار در مراسم تکریم از قهرمانان حضور یافتند و همواره حمایت قابل توجهی از ورزشکاران داشتند و با حمایت رئیس جمهور شهید و معاونان ایشان و پیگیری مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، هیچ بدهی در زمینه پاداش‌ها باقی نمانده است.

او اظهار داشت: امروز با دستور وزیر ورزش وجوانان در استانه بازی‌های المپیک، کمک قبل توجهی باحمایت دولت محترم به فدراسیون‌ها واریز می‌شود.

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به همراهی جامعه ورزش و جوانان در اتفاقات مختلف از جمله سیل و زلزله با آسیب دیدگان از این حادثه‌ها، ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری فراز مهم دیگری در تاریخ این نظام است و قطعا جامعه پرمخاطب ورزش همراه با دیگر اقشار جامعه، حضور پرشور و شعوری را به نمایش خواهند گذاشت.

 اسبقیان گفت: دعوت می‌کنیم همچون انتخابات در دوره‌های گذشته، هر فدراسیون به اتفاق مدیران، مربیان، قهرمانان، داوران و پیشکسوتان حضور گسترده و حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: صندوق سیار رای گیری برای انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه هشتم تیرماه از ساعت ۹ تا ۱۲ در مجموعه ورزشی شهید شیرودی فعال می‌شود و در سایر استان‌ها نیز هماهنگی لازم با دستگاه‌های مسئول برای ایجاد صندوق سیار ویژه ورزشکاران هماهنگی لازم بعمل‌آمده است تا جامعه ورزش بار دیگر حضور پرشور و شعور خود را در برابر یاوه‌گویی‌های سردمداران استکبار جهانی به اثبات برسانند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار