مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت ۹ مرکز معاینه فنی در روز عید سعید غدیر خم در پایتخت خبر داد.

سید محمد مهدی میرزایی قمی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم در توضیح بیشتر این خبر افزود: در روز سه شنبه ۵ تیر ماه مصادف با عید سعید غدیر خم مراکز شهید آبشناسان، دماوند، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، خاوران و واحد‌های سیار گیلان، اتحاد و یاس فاطمی از ساعت ۷ صبح الی ۱۴ فعال هستند.

میرزایی قمی با اشاره به تفاوت ساعت کاری و نحوه پذیرش مراکز معاینه فنی و به ویژه فعالیت تعدادی مراکز منتخب در روز‌های تعطیل گفت: از شهروندان درخواست می‌شود جهت اطمینان از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند. همچنین می‌توانند در صورت هرگونه سئوال با کارشناسان سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل نمایند.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در خصوص نحوه مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران توضیح داد: پذیرش در ۳ مرکز معاینه فنی سراج، دماوند و نیایش صرفا اینترنتی بوده و در سایر مراکز مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی امکان پذیر است. البته از شهروندان تقاضا می‌شود جهت مدیریت زمان ترجیحا از پذیرش با تعیین وقت قبلی و اینترنتی استفاده نمایند. در حال حاضر ظرفیت اینترنتی ایجاد شده در مراکز بیش از تقاضاست و شهروندان به راحتی می‌توانند با مراجعه به سایت بلافاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران، وی درباره خودرو‌های مشمول معاینه فنی در تیر ماه امسال افزود: بر اساس قانون خودرو‌های شخصی از زمان تولید به مدت چهارسال و خودرو‌های عمومی به مدت یکسال از انجام معاینه فنی معاف هستند. در حال حاضر خودرو‌های شخصی تولید داخل تیر ۱۳۹۹ و ما قبل و خودرو‌های وارداتی تولید ژوئن ۲۰۲۰ و ماقبل مشمول معاینه فنی می‌باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار