رئیس قوه قضاییه در مراسم جشن عید سعید غدیر خم با عنوان «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» در تهران حضور یافت.

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه در جریان این مراسم با تعدادی از مردم و راهپیمایان همکلام شد و از نزدیک و بدون واسطه به استماع مسائل و دغدغه‌های آنان پرداخت.

همچنین رئیس قوه قضاییه در جریان راهپیمایی میلیونی غدیر در تهران، در یکی از ساختمان‌های متعلق به قوه قضاییه که در طول مسیر راهپیمایی قرار داشت، مستقر شد و به همراه تعداد دیگری از مقامات قضایی، به مدت حدود ۳ ساعت با شمار قابل توجهی از مردم که دارای مشکلات و مسائل قضایی و حقوقی بودند، به صورت مستقیم و بدون واسطه دیدار کرد و در چهارچوب موازین قانونی، دستورات مقتضی را برای رفع مشکلات و مسائل آنها صادر کرد.

محسنی اژه‌ای در خلال این دیدار بار دیگر خطاب به مقامات قضایی دستور داد ملاقات با مردم و استماع و رفع مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی آنها در چارچوب قانون را در زمره اولویت‌های کاری خود بگنجانند و در برگزاری دیدار‌های مردمی به مناسبت‌های مختلف بویژه مناسبت‌های مرتبط با اعیاد اسلامی و ملی، استمرار و مداومت داشته باشند.

مراسم جشن عید سعید غدیر خم با عنوان «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» برای سومین سال پیاپی و با حضور مردم در تهران و ۳۰۰ شهر دیگر در حال برگزاری است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۰ ۰۶ تير ۱۴۰۳
به صرف کباب و بستنی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۴ ۰۶ تير ۱۴۰۳
چقدر قشنگ
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۱۱:۵۷ ۰۶ تير ۱۴۰۳
خسته نباشید امیدوارم مدیران زیر دست قاضی القضات هم یاد گرفته ودر جمع مردم حاضر شوند ومشکلات مردم را حتی کم حل کنند.
Iran (Islamic Republic of)
یک مستمری بگیر
۱۰:۵۸ ۰۶ تير ۱۴۰۳
آقای اژه ای ، آنان که در اردیبهشت ۱۴۰۲ سهامداران خرد بورس را به خاک سیاه نشاندند چرا دستگیر و به مردم معرفی نمی کنید ؟ آیا اعتقاد به حق مردم ندارید ؟
Iran (Islamic Republic of)
محمدولایی بازنشسته
۰۸:۴۲ ۰۶ تير ۱۴۰۳
احسنت بر قوه قضا که بیش از صد درصد پشت مجلس وخاصه دولتیها ایستاد حتی اگه. خدای نکرده علیه مردم بودند::: یا امار وشعار و ووو
آخرین اخبار