دور جدید عرضه ۳۶ خودروی وارداتی از امروز (سه شنبه ۱۹ تیرماه) در سامانه یکپارچه برای عموم متقاضیان آغاز شد.

سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه‌ای از عرضه ۳۶ خودروی وارداتی در این سامانه خبر داد و اعلام کرد: متقاضیان از امروز (سه‌شنبه ۱۹ تیرماه) تا پایان روز یکشنبه آینده (۲۴ تیرماه) می‌توانند ثبت‌نام کرده و پنج اولویت از سبد محصولات اعلامی را انتخاب کنند.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه افراد واجد شرایط در ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودروی سواری (مصوبه جلسه ۵۴۳ شورای رقابت) می‌رساند، از روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ /۰۴/ ۱۴۰۳ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۲۴ /۰۴/ ۱۴۰۳ می‌توانند ثبت‌نام انجام داده و پنج اولویت از سبد محصولات اعلامی انتخاب نمایند.

متقاضیان باید از تاریخ دوشنبه ۱۸ /۰۴/ ۱۴۰۳ تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۳ /۰۴/ ۱۴۰۳ یکی از حساب‌های خود را فقط نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ پنج میلیارد ریال مسدود نمایند.

آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام نموده و در سامانه عرضه خودروی وارداتی اولویت دارند تنها در این عرضه اولویت ایشان حفظ و در صورت عدم انتخاب پنج اولویت از سامانه حذف می‌گردند و در عرضه‌های آتی همانند سایر متقاضیان بر اساس شرایط اعلامی باید اقدام نمایند.

قیمت مندرج در جدول، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت‌های فوق اضافه می‌گردد که واردکنندگان با رعایت آئین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام نمایند

قیمت علی‌الحساب اعلام شده، قیمت در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت‌های قطعی و مصوب اضافه خواهد شد. واردکنندگان می‌توانند پس از فراخوان اولیه و با دریافت ۵۰% قیمت علی الحساب نسبت به انعقاد قرارداد با متقاضی اقدام نمایند.

تبصره ۳- قیمت قطعی خودروهای مذکور پس از ارائه کلیه مستندات و مدارک مثبته و براساس آخرین ضوابط و مقررات تعیین و متعاقباً در سامانه بارگذاری خواهد شد.

تبصره ۴- عدم واریز وجه در هر یک از مراحل ذکر شده و حداکثر ۵ روز پس از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی خودرو وارداتی انتخابی حذف می‌گردد.

تبصره ۵- کلیه شرکت‌های واردکننده می‌بایست مطابق آئین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو نسبت به تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان اقدام نمایند در صورت تأخیر در تحویل و … قراردادهای مذکور مشمول جرایم مندرج در آئین نامه فوق خواهند شد.

تبصره ۶- با وکالتی نمودن حساب و ثبت نام اولیه در سامانه یکپارچه هیچ تعهدی مبنی بر تخصیص خودرو ایجاد نخواهد شد.

تبصره ۷- اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آئین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.

لیست قیمت ۳۶ خودروی وارداتی در سامانه یکپارچه

لیست قیمت ۳۶ خودروی وارداتی در سامانه یکپارچه

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۸ ۲۰ تير ۱۴۰۳
تو این مملکت انگار بیشتر به فکر قشر پولدارن تا ضعیف
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۰۶ ۲۰ تير ۱۴۰۳
این قیمت ها را کی می تونه بده. مردم عادی میدن یا یکسری افراد پولدار ....احتمال نمیدید خودشون پشت این کارن دارن برای خودشون ماشین لاکچری وارد می کنن. فضای جامعه را دارن کم کم عوض می کنن و قورباغه را آروم آروم می پزن اینم خوشحاله که داره می پزه و خبرشو میذاره.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۲۱ ۲۰ تير ۱۴۰۳
به همه میدن یا باز قرعه کشی داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۸ ۱۹ تير ۱۴۰۳
این طرح با این قیمتا فقط برا پولدارا بدرد می خوره خدا نگذره ازتون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۳۵ ۱۹ تير ۱۴۰۳
رفتن خودروهای درجه ۵ و۶ خارجی رو می‌خوان وارد کنند ، کلی پول از مردم بگیرند .چرا لندکروز و تویوتا وارد نمیکنید ؟؟؟؟؟ تحریم مردم بهترین چیز هستش برای یک عده خاص !!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۳۴ ۱۹ تير ۱۴۰۳
شرم آوره این قیمتها .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۰۱ ۱۹ تير ۱۴۰۳
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۰ ۱۹ تير ۱۴۰۳
وزارت صمت چرا برا مرحله دوم ثبت نام و بلوکه کردن ۵۰۰ تومن از قبل اطلاع رسانی نکرد شاید بعضیها که توانشون نزدیک بود پول جمع میکردند
البته احتمالا چون یکدفعه شد دلالان و کاسبان امتیاز مردم عادی میخرند و اینکارو میکنند
Iran (Islamic Republic of)
یاسان
۲۰:۱۱ ۱۹ تير ۱۴۰۳
چقدر قیمتاش مناسبه ??
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۱ ۱۹ تير ۱۴۰۳
رفتن گفتن آشغال ترین خودرو چی دارین بفرستین ب ای مردم ایران

اینا الان دبی با ۱۰۰ میلیون هم میگن گرونه
اسقاطی ها رو وارد کردند
اینم از دولت جدید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۰ ۱۹ تير ۱۴۰۳
شما را قسم میدم به امام حسین کاری کنید قیمت ماشین کمی پایین بیاد بخداوندی خدا خیلی از جوان‌ها حسرت یه برآید که ساخت خودمون هست دارن، یا حداقل به قشر بازنشسته یا کارمندها که ماشین ندارند ماشین قسطی بدن ، بخدا یک مملکت اسلامی با این همه ثروت خدا دادی نباید مردمش و جوانهاش اینقدر حسرت به دل باشند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۷ ۱۹ تير ۱۴۰۳
۳برابر قیمت در کشور سازنده .....و چقدر این واردات ب نفع اقشار کم در امد شد...و همه تونستن بخرن...
آخرین اخبار