طرح شوق رویش هلال احمر خراسان جنوبی در تابستان آغاز شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: طرح شوق رویش با هدف پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با عنوان مهارت افزایی، توانمند سازی و غنی سازی اوغات فراغت در راستای بیانیه گام دوم انقلاب به دو شیوه مجازی و حضوری برگزار می‌شود. 

 کاوسی با بیان اینکه این طرح، با رویکرد آگاه‌سازی و توانمندسازی و افزایش نشاط اجتماعی، با تشکیل پایگاه‌های فرهنگی و آموزشی در مراکز امور جوانان اجرا می‌شود، افزود: کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متناسب با شرایط اقلیمی و نیاز شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بالا بردن تاب آوری جامعه در مواقع بحرانی، حوادث و آشنایی همه آحاد مردم با امداد و نجات از مهم‌ترین اهداف طرح است، گفت: فعال شدن خانه‌های هلال و کانون‌های سازمان و همچنین استفاده حداکثری اعضا از امکانات موجود از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

کاوسی افزود: در راستای اجرای این طرح کلاس‌های امداد و کمک‌های اولیه، آموزش آمادگی در برابر مخاطرات، دوره‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد، اردو‌های فرهنگی، زیارتی، جهادی و آموزشی، مسابقات فرهنگی و ورزشی و سایر اقلام برگزار خواهد شد.

برچسب ها: رویش ، هلال احمر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.