نماینده ولی فقیه در گلستان تاکید کرد: شایسته سالاری باید معیار دولت جدید برای انتخاب مدیران باشد.

آیت الله نورمفیدی امروز در دیدار با استاندار و اعضای ستاد انتخابات استان با بیان اینکه همت مدیران باید برای حل مشکلات مردم باشد گفت: دولت جدید برای انتخاب مدیران باید شایسته سالاری را مدنظر قرار دهد.

او افزود: یکی از نشانه‌های سلامت انتخابات این است که شورای نگهبان صحت انتخابات را پس از دو یا سه روز تایید کرد.

آیت الله نورمفیدی همچنین با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم گفت: سینه زنی و کار‌های مشابه آن شکل ظاهر ابراز ارادت هست ولی فلسفه آن این است که خودمان را پیدا کنیم.

او با بیان اینکه خطرناک‌ترین مساله برای بشریت این است که خودش را گم کند افزود: زهیر و حر از جمله افرادی هستند که خودشان را گم کرده بودند، اما در کربلا خود را پیدا کردند.

استاندارگلستان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حضور مردم و افزایش ۱۰ درصدی مشارکت در مرحله دوم انتخابات افزود: بیش از ۵ هزار ناظر بر روند انتخابات نظارت داشتند و در سلامت کامل برگزار شد.

استاندار گلستان همچنین به جوسازی برخی‌ها در فضای مجازی درباره عزل و نصب‌ها اشاره کرد و گفت: فقط دو بخشدار که تاکنون سرپرست بودند و تغییر حکم داشتند و آن هم به این دلیل که بر اساس قانون، سرپرستی برای یک دوره محدود است و اگر از آن مدت محدود عبور کند فعالیت آن سرپرست غیر قانونی می‌شود.

او همچنین برای رئیس جمهور منتخب آرزوی موفقیت کرد و افزود: موفقیت هر دولتی موفقیت نظام است و من آماده همکاری با استاندار جدید هستم.

مهاجر معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس ستاد انتخابات گلستان هم گفت: ۲۴ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در گلستان بودند.

او اعلام کرد: ۵۲ درصد مشارکت کنندگان انتخابات در گلستان بانوان و ۴۸ درصد مردان بودند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.