معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از آمادگی کامل نیرو‌های عملیاتی برای تامین برق پایدار در زمان برگزاری کنکور سراسری در حوزه عملیاتی این شرکت خبر داد.

حمیدرضا جلایر در حاشیه نشست شرکت توزیع نیروی برق فارس با اعلام این خبر افزود: ۱۶۵ گروه عملیاتی به همراه ۸۳ خودرو اتفاقات و۳۳۰ نیروی فنی و عملیاتی با داشتن تمامی تجهیزات همچون سال‌های گذشته وظیفه حفظ و پایداری شبکه در تمامی حوزه‌های امتحانی را بر عهده خواهند داشت.

او تصریح کرد: با توجه به برگزاری آزمون کنکور سراسری در روز‌های ۲۱ و ۲۲ تیرماه، تمهیدات لازم برای تامین برق مطمئن و پایدار برای حوزه‌های امتحانی اتخاذ شده است.

جلایر با بیان اینکه خادمان شرکت توزیع نیروی برق استان فارس همواره و در هر شرایطی بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر جهت ارائه خدمت به هم‌استانی‌ها در حال تلاش هستند، گفت: در طول برگزاری کنکور سراسری تیم‌های عملیاتی در سراسر استان بصورت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز حادثه در کمترین زمان ممکن شبکه حادثه دیده را اصلاح و شبکه را پایدار کنند.

او یادآورشد: علاوه بر آمادگی کامل نیرو‌های اتفاقات و عملیات و اپراتور‌های دیزل ژنراتورها، نیرو‌های تعمیرات و نگهداری نیز آماده به خدمت هستند. 

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به ضرورت تامین برق پایدار حوزه‌های امتحانی گفت: با توجه به استمرار گرمای شدید هوا و افزایش بی سابقه تقاضای مصرف برق و همزمانی با کنکور سراسری از هم استانی‌ها درخواست می‌شود با رعایت مصرف بهینه برق در فصل تابستان به‌خصوص در ایام برگزاری آزمون‌های سراسری این شرکت را در تأمین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنند. 

جلایر یادآور شد: گاهی اوقات ممکن است به دلیل بروز حوادث غیرمترقبه در روند پایدار نگه داشتن شبکه برخی مشکلات به صورت موقتی رخ داده و خدمت‌رسانی مستمر و به موقع به هم‌استانی‌ها دچار خلل شود که خوشبختانه پرسنل این شرکت همواره آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه شرایط را دارند و تمام تیم‌های عملیاتی و امدادی با تجهیزات کامل پشتیبانی، به حالت آماده‌باش بوده و مشکلات مناطق آسیب‌دیده در همان ساعات اولیه رفع و شبکه برق این مناطق پایدار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار