سردار مسگریان گفت:قرارگاه رمضان با همکاری برادران خود در عراق توانسته است در مبارزه با تروریسم و داعش نقش موثری داشته باشد.

سردار سرتیپ «عبدالرضا مسگریان» فرمانده قرارگاه رمضان سپاه در آیین گرامیداشت شهدای این قرارگاه که با بیان اینکه قرارگاه رمضان یکی از مولد‌های سپاه است که سال ۱۳۶۳ با عنایت و نگاه راهبردی مقام معظم رهبری و دستور فرماندهی کل سپاه تأسیس شد، اظهار داشت: قرارگاه رمضان چشمه خیر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و برکات بسیاری برای نظام و سپاه در طول حیات خود داشته به نحوی که در دوران دفاع مقدس این قرارگاه نقش مهمی داشت و هر کدام از دستاورد‌های نظامی در مبارزه با دشمنان را که بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم عملکرد این قرارگاه در حد یک لشکر یا نیروی بزرگ نقشی اثرگذار داشته است.

وی افزود: قرارگاه رمضان از ابتدا تاکنون با هماهنگی و همکاری با برادران خود در عراق توانسته اثربخش و موثر در روند مبارزه با رژیم بعث عراق و پس از آن با همکاری‌های مستشاری خود پس از سقوط صدام یار و پشتیبان ملت عراق در مبارزه با اشغالگری تروریسم و داعش باشد و همچنان در حال تامین امنیت جمهوری اسلامی ایران است.

سردار مسگریان ادامه داد: قرارگاه رمضان تاکنون چندین همایش برای تجلیل از شهیدان خود در عراق و ایران انجام داده که مراسم امروز نیز مقدمه‌ای برای برپایی کنگره بزرگ شهدای ایرانی و عراقی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار