معرفی خودرو/

سایپا ۱۱۱ SE (تنوع رنگ)

۱۱۱ SE مدل هاچ بک، خودروی سدان ۱۳۲ در سال ۱۳۹۱ رونمایی و به بازار عرضه شد.

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، خودروسازی سایپا پس تولید فیس لیف پراید در سال ۱۳۸۶ با نام ۱۳۲ قصد بر تولید هاچ بک این مدل با نام ۱۱۱ گرفت این مدل دارای تیپ های مختلف است که تنها تفاوت آنها در امکانات این محصول است .

سایپا 111 SE

این خودرو که در دی ماه سال ۱۳۸۸ رونمایی شد در دسته بندی خودروهای هاچ بک کلاس B قرار دارد.

سایپا 111 SE

سایپا 111 SE از پیشرانه‌ همان ۱۳۲ اما قوی تر بهره می‌برد. پیشرانه‌ ۴ سیلندر ۸ سوپاپ ۱۳۲۳ سی‌سی بهره مند شده و قادر به تولید ۷۱ اسب بخار در دور۵۲۵۰ و حداکثر گشتاورد تولیدی ۱۰۸ نیوتون متر در دور ۲۷۵۰ توسط جعبه دنده ی دستی ۵ سرعته است.

مصرف سوخت ترکیبی آن ۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. در ۱۴.۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن ۱۷۰ کیلومتر در ساعت است.

سایپا 111 SE

SE ۱۱۱ همانطور که گفته شد در دسته خودرو‌های هاچ بک است، به طوریکه طول آن ۳۶۷۳ عرض آن بدون در نظر گرفتن آینه ۱۶۰۵ و ارتفاع آن ۱۴۵۵ میلیمتر است و در بخش طراحی داخلی از مدل سدان خود بهره می‌برد.

سایپا 111 SE

از امکانات این خودرو در بخش صندلی‌ها می‌توان به تجهیزاتی همچون صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع، صندلی‌های اگونومیک جدید و صندلی عقب با قابلیت تاشدن اشاره کرد.
 
در بخش ایمنی هم تجهیزاتی همچون بدنه تقویت شده، قفل مرکزی، سیستم ضد سرقت، Leveling Switch، کمربند جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، ۱ عدد، کیسه هوای راننده، در برخی مدل‌ها ۲ کیسه هوا وکمربند ایمنی عقب ودیگر امکاناتی نظیر تهویه مطبوع دستی، شیشه بالابر برقی درب‌های جلو، آینه‌های جانبی تاشو با قابلیت تنظیم از داخل، گرمکن شیشه عقب، برف پاک کن شیشه جلو با دور قابل تنظیم، ساعت دیجیتال، فرمان با قابلیت تنظیم ارتفاع، چراغ خطر سوم، چراغ جلو با قابلیت تنظیم زاویه نور، چراغ مه شکن عقب، جالیوانی روی کنسول جلو، درب بازکن باک و صندوق عقب از داخل، سپر و زه جانبی همرنگ بدنه، رادیو CD با قابلیت پخش MP۳+ پورت USB، چراغ هشدار دهنده عیب موتور و فرمان هیدرولیک اشاره کرد.

سایپا 111 SE

در بخش ترمز‌ها و پایداری ۱۱۱ SE از سیستم ترمز ضدقفل ABS جلو دیسکی و عقب کاسه ایی استفاده کرده است.

سایپا 111 SE

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.