مسابقات ورزشی امروز
مسابقه فوتبالی برای امروز ثبت نشده است.
۱۶:۰۰
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
شهرداری گنبد
شهروند اراک
۳
۱
(۲۵ - ۲۵ - ۲۱ - ۳۱ - ۰)
(۲۳ - ۱۳ - ۲۵ - ۲۹ - ۰)
سالن المپیک
۱۶:۰۰
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
شهرداری ارومیه
پیکان تهران
۰
۳
(۲۲ - ۱۸ - ۲۱ - ۰ - ۰)
(۲۵ - ۲۵ - ۲۵ - ۰ - ۰)
هفت مهر
۱۶:۰۰
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
سایپا
عقاب نهاجا
۳
۱
(۲۵ - ۲۰ - ۲۵ - ۲۵ - ۰)
(۲۱ - ۲۵ - ۲۱ - ۱۹ - ۰)
خانه والیبال تهران
۱۶:۰۰
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
کاله مازندران
شهر آرا مشهد
۳
۱
(۲۵ - ۲۵ - ۲۰ - ۲۵ - ۰)
(۲۳ - ۱۱ - ۲۵ - ۲۲ - ۰)
ساری
۱۶:۰۰
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
فولاد سیرجان ایرانیان
درنا ارومیه
۳
۰
(۲۵ - ۲۵ - ۲۵ - ۰ - ۰)
(۲۲ - ۱۸ - ۱۹ - ۰ - ۰)
شهید اقدمی
۱۶:۰۰
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
خاتم اردکان
شهرداری ورامین
۱
۳
(۲۵ - ۲۲ - ۱۸ - ۲۲ - ۰)
(۲۰ - ۲۵ - ۲۵ - ۲۵ - ۰)
باشگاه رعد
لیگ‌های برتر فوتبال و فوتسال ایران
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات جام خلیج فارس
هفته:
پنجشنبه ۰۴ مرداد
۲۰:۴۵ نساجی مازندران ۰ - ۱ ذوب آهن اصفهان
۲۰:۴۵ پدیده مشهد ۰ - ۱ پرسپولیس تهران
۲۰:۴۵ سایپا تهران ۳ - ۰ سپیدرود رشت
۲۰:۴۵ فولاد خوزستان ۲ - ۱ پارس جنوبی جم
جمعه ۰۵ مرداد
۲۰:۰۰ ماشین سازی ۱ - ۱ استقلال خوزستان
۲۰:۴۵ سپاهان اصفهان ۰ - ۰ صنعت نفت
۲۰:۴۵ نفت مسجد سلیمان ۰ - ۰ تراکتورسازی تبریز
۲۰:۴۵ استقلال تهران ۰ - ۰ پیکان تهران
پنجشنبه ۰۱ شهريور
۱۸:۰۰ ماشین سازی ۱ - ۲ ذوب آهن اصفهان
مسابقات دوستانه
برنامه مسابقات مسابقات دوستانه
شنبه ۲۶ اسفند
۱۵:۳۰ ایران ۴ - ۰ سیرالئون
جمعه ۰۳ فروردين
۲۲:۳۰ تونس ۱ - ۰ ایران
سه‌شنبه ۰۷ فروردين
۲۰:۳۰ ایران ۲ - ۱ الجزایر
شنبه ۲۹ ارديبهشت
۲۰:۴۵ ایران ۱ - ۰ ازبکستان
دوشنبه ۰۷ خرداد
۲۲:۴۵ ترکیه ۲ - ۱ ایران
جمعه ۱۸ خرداد
۱۹:۳۰ ایران ۱ - ۰ لیتوانی
سه‌شنبه ۲۴ مهر
۱۹:۳۰ ایران ۲ - ۱ بولیوی
لیگ معتبر فوتبال اروپایی
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات لیگ برتر انگلیس
هفته:
جمعه ۱۹ مرداد
۲۳:۱۵ منچستریونایتد ۲ - ۱ لسترسیتی
شنبه ۲۰ مرداد
۱۶:۰۰ نیوکسل ۱ - ۲ تاتنهام
۱۸:۳۰ فولام ۰ - ۲ کریستال پالاس
۱۸:۳۰ ای اف سی بورنموث ۲ - ۰ کاردیف
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۳ چلسی
۱۸:۳۰ واتفورد ۲ - ۰ برایتون
۲۱:۰۰ ولورهمپتون ۲ - ۲ اورتون
يکشنبه ۲۱ مرداد
۱۷:۰۰ لیورپول ۴ - ۰ وستهام
۱۷:۰۰ ساوت همپتون ۰ - ۰ برنلی
۱۹:۳۰ آرسنال ۰ - ۲ منچسترسیتی
شنبه ۲۷ مرداد
۱۶:۰۰ کاردیف ۰ - ۰ نیوکسل
۱۸:۳۰ اورتون ۲ - ۱ ساوت همپتون
۱۸:۳۰ لسترسیتی ۲ - ۰ ولورهمپتون
۱۸:۳۰ تاتنهام ۳ - ۱ فولام
۱۸:۳۰ وستهام ۱ - ۳ ای اف سی بورنموث
۲۱:۰۰ چلسی ۳ - ۲ آرسنال
يکشنبه ۲۸ مرداد
۱۷:۰۰ منچسترسیتی ۶ - ۱ هادرسفیلد
۱۷:۰۰ برنلی ۱ - ۳ واتفورد
۱۹:۳۰ برایتون ۳ - ۲ منچستریونایتد
دوشنبه ۲۹ مرداد
۲۳:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۲ لیورپول
شنبه ۰۳ شهريور
۲۱:۰۰ لیورپول ۱ - ۰ برایتون
۱۸:۳۰ ساوت همپتون ۱ - ۲ لسترسیتی
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۰ کاردیف
۱۸:۳۰ ای اف سی بورنموث ۲ - ۲ اورتون
۱۸:۳۰ آرسنال ۳ - ۱ وستهام
۱۶:۰۰ ولورهمپتون ۱ - ۱ منچسترسیتی
يکشنبه ۰۴ شهريور
۱۹:۳۰ فولام ۴ - ۲ برنلی
۱۹:۳۰ نیوکسل ۱ - ۲ چلسی
۱۷:۰۰ واتفورد ۲ - ۱ کریستال پالاس
دوشنبه ۰۵ شهريور
۲۳:۳۰ منچستریونایتد ۰ - ۳ تاتنهام
شنبه ۱۰ شهريور
۲۱:۰۰ منچسترسیتی ۲ - ۱ نیوکسل
۱۸:۳۰ وستهام ۰ - ۱ ولورهمپتون
۱۸:۳۰ اورتون ۱ - ۱ هادرسفیلد
۱۸:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۲ ساوت همپتون
۱۸:۳۰ چلسی ۲ - ۰ ای اف سی بورنموث
۱۸:۳۰ برایتون ۲ - ۲ فولام
۱۶:۰۰ لسترسیتی ۱ - ۲ لیورپول
يکشنبه ۱۱ شهريور
۱۹:۳۰ برنلی ۰ - ۲ منچستریونایتد
۱۹:۳۰ واتفورد ۲ - ۱ تاتنهام
۱۷:۰۰ کاردیف ۲ - ۳ آرسنال
شنبه ۲۴ شهريور
۲۱:۰۰ واتفورد ۱ - ۲ منچستریونایتد
۱۸:۳۰ نیوکسل ۱ - ۲ آرسنال
۱۸:۳۰ منچسترسیتی ۳ - ۰ فولام
۱۸:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۱ کریستال پالاس
۱۸:۳۰ چلسی ۴ - ۱ کاردیف
۱۸:۳۰ ای اف سی بورنموث ۴ - ۲ لسترسیتی
۱۶:۰۰ تاتنهام ۱ - ۲ لیورپول
يکشنبه ۲۵ شهريور
۱۹:۳۰ اورتون ۱ - ۳ وستهام
۱۷:۰۰ ولورهمپتون ۱ - ۰ برنلی
دوشنبه ۲۶ شهريور
۲۳:۳۰ ساوت همپتون ۲ - ۲ برایتون
شنبه ۳۱ شهريور
۲۰:۰۰ برایتون ۱ - ۲ تاتنهام
۱۷:۳۰ منچستریونایتد ۱ - ۱ ولورهمپتون
۱۷:۳۰ لیورپول ۳ - ۰ ساوت همپتون
۱۷:۳۰ لسترسیتی ۳ - ۱ هادرسفیلد
۱۷:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۰ نیوکسل
۱۷:۳۰ کاردیف ۰ - ۵ منچسترسیتی
۱۷:۳۰ برنلی ۴ - ۰ ای اف سی بورنموث
۱۵:۰۰ فولام ۱ - ۱ واتفورد
يکشنبه ۰۱ مهر
۱۸:۳۰ آرسنال ۲ - ۰ اورتون
۱۶:۰۰ وستهام ۰ - ۰ چلسی
شنبه ۰۷ مهر
۲۰:۰۰ چلسی ۱ - ۱ لیورپول
۱۷:۳۰ ولورهمپتون ۲ - ۰ ساوت همپتون
۱۷:۳۰ نیوکسل ۰ - ۲ لسترسیتی
۱۷:۳۰ منچسترسیتی ۲ - ۰ برایتون
۱۷:۳۰ هادرسفیلد ۰ - ۲ تاتنهام
۱۷:۳۰ اورتون ۳ - ۰ فولام
۱۷:۳۰ آرسنال ۲ - ۰ واتفورد
۱۵:۰۰ وستهام ۳ - ۱ منچستریونایتد
يکشنبه ۰۸ مهر
۱۸:۳۰ کاردیف ۱ - ۲ برنلی
دوشنبه ۰۹ مهر
۲۲:۳۰ ای اف سی بورنموث ۲ - ۱ کریستال پالاس
جمعه ۱۳ مهر
۲۲:۳۰ برایتون ۱ - ۰ وستهام
شنبه ۱۴ مهر
۲۰:۰۰ منچستریونایتد ۳ - ۲ نیوکسل
۱۷:۳۰ واتفورد ۰ - ۴ ای اف سی بورنموث
۱۷:۳۰ تاتنهام ۱ - ۰ کاردیف
۱۷:۳۰ لسترسیتی ۱ - ۲ اورتون
۱۷:۳۰ کریستال پالاس ۰ - ۱ ولورهمپتون
۱۷:۳۰ برنلی ۱ - ۱ هادرسفیلد
يکشنبه ۱۵ مهر
۱۹:۰۰ لیورپول ۰ - ۰ منچسترسیتی
۱۶:۴۵ ساوت همپتون ۰ - ۳ چلسی
۱۴:۳۰ فولام ۱ - ۵ آرسنال
شنبه ۲۸ مهر
۲۰:۰۰ هادرسفیلد - لیورپول
۱۷:۳۰ ولورهمپتون - واتفورد
۱۷:۳۰ وستهام - تاتنهام
۱۷:۳۰ نیوکسل - برایتون
۱۷:۳۰ منچسترسیتی - برنلی
۱۷:۳۰ کاردیف - فولام
۱۷:۳۰ ای اف سی بورنموث - ساوت همپتون
۱۵:۰۰ چلسی - منچستریونایتد
يکشنبه ۲۹ مهر
۱۸:۳۰ اورتون - کریستال پالاس
دوشنبه ۳۰ مهر
۲۲:۳۰ آرسنال - لسترسیتی
شنبه ۰۵ آبان
۲۰:۰۰ لسترسیتی - وستهام
۱۷:۳۰ واتفورد - هادرسفیلد
۱۷:۳۰ ساوت همپتون - نیوکسل
۱۷:۳۰ لیورپول - کاردیف
۱۷:۳۰ فولام - ای اف سی بورنموث
۱۷:۳۰ برایتون - ولورهمپتون
يکشنبه ۰۶ آبان
۱۹:۳۰ منچستریونایتد - اورتون
۱۷:۰۰ کریستال پالاس - آرسنال
۱۷:۰۰ برنلی - چلسی
دوشنبه ۰۷ آبان
۲۳:۳۰ تاتنهام - منچسترسیتی
جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازی ها امتیاز
۱ منچسترسیتی ۸ ۲۰
۲ چلسی ۸ ۲۰
۳ لیورپول ۸ ۲۰
۴ آرسنال ۸ ۱۸
۵ تاتنهام ۸ ۱۸
۶ ای اف سی بورنموث ۸ ۱۶
۷ ولورهمپتون ۸ ۱۵
۸ منچستریونایتد ۸ ۱۳
۹ واتفورد ۸ ۱۳
۱۰ لسترسیتی ۸ ۱۲
۱۱ اورتون ۸ ۱۲
۱۲ برنلی ۸ ۸
۱۳ برایتون ۸ ۸
۱۴ کریستال پالاس ۸ ۷
۱۵ وستهام ۸ ۷
۱۶ ساوت همپتون ۸ ۵
۱۷ فولام ۸ ۵
۱۸ هادرسفیلد ۸ ۳
۱۹ نیوکسل ۸ ۲
۲۰ کاردیف ۸ ۲
جدول کامل لیگ برتر انگلیس
لیگ قهرمانان آسیا
مرحله گروهی
جدول لیگ قهرمانان آسیا
تیم بازی ها امتیاز
۱ الاهلی عربستان ۶ ۱۴
۲ الغرافه ۶ ۸
۳ الجزیره امارات ۶ ۸
۴ تراکتورسازی تبریز ۶ ۲
جدول کامل لیگ قهرمانان آسیا
مرحله حذفی
برنامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا
مرحله:
دوشنبه ۱۷ ارديبهشت
۲۰:۰۰ الجزیره امارات ۳ - ۲ پرسپولیس تهران
۲۰:۴۵ السد ۲ - ۱ الاهلی عربستان
سه‌شنبه ۱۸ ارديبهشت
۱۵:۳۰ بوریرام تایلند ۳ - ۲ چونبوک موتورز
۱۶:۰۰ تیانجین چوانجیان ۰ - ۰ گوانگژو چین
۱۹:۱۵ ذوب آهن اصفهان ۱ - ۰ استقلال تهران
۲۰:۴۰ العین امارات ۲ - ۴ الدحیل قطر
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت
۱۴:۳۰ کاشیما آنتلرز ۳ - ۱ شانگهای SIPG
۱۵:۳۰ اولسان هیوندای ۱ - ۰ سوون سامسونگ
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت
۱۹:۳۰ پرسپولیس تهران ۲ - ۱ الجزیره امارات
۲۲:۱۰ الاهلی عربستان ۲ - ۲ السد
سه‌شنبه ۲۵ ارديبهشت
۱۴:۳۰ چونبوک موتورز ۲ - ۰ بوریرام تایلند
۱۶:۳۰ گوانگژو چین ۲ - ۲ تیانجین چوانجیان
۲۰:۰۰ الدحیل قطر ۴ - ۱ العین امارات
۲۰:۴۵ استقلال تهران ۳ - ۱ ذوب آهن اصفهان
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت
۱۵:۳۰ سوون سامسونگ ۳ - ۰ اولسان هیوندای
۱۶:۳۰ شانگهای SIPG ۲ - ۱ کاشیما آنتلرز
دوشنبه ۰۵ شهريور
۲۰:۳۰ استقلال تهران ۱ - ۳ السد
سه‌شنبه ۰۶ شهريور
۱۴:۳۰ کاشیما آنتلرز ۲ - ۰ تیانجین چوانجیان
۲۰:۰۰ الدحیل قطر ۱ - ۰ پرسپولیس تهران
چهارشنبه ۰۷ شهريور
۱۴:۳۰ چونبوک موتورز ۰ - ۳ سوون سامسونگ
دوشنبه ۲۶ شهريور
۲۰:۳۰ السد ۲ - ۲ استقلال تهران
۱۸:۳۰ پرسپولیس تهران ۳ - ۱ الدحیل قطر
سه‌شنبه ۲۷ شهريور
۱۶:۰۰ تیانجین چوانجیان ۰ - ۳ کاشیما آنتلرز
چهارشنبه ۲۸ شهريور
۱۴:۳۰ سوون سامسونگ ۰ - ۳ چونبوک موتورز
سه‌شنبه ۱۰ مهر
۱۸:۴۵ السد ۰ - ۱ پرسپولیس تهران
چهارشنبه ۱۱ مهر
۱۳:۳۰ کاشیما آنتلرز ۳ - ۲ سوون سامسونگ
ليگ قهرمانان اروپا
مرحله گروهی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
گروه:
در این گروه مسابقه ای ثبت نشده است.
مرحله حذفی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
مرحله:
در این گروه مسابقه ای ثبت نشده است.
رقابت های بین المللی و دوستانه
مرحله حذفی
برنامه مسابقات جام جهانی 2018 روسیه
مرحله:
سه‌شنبه ۱۹ تير
۲۲:۳۰ فرانسه ۱ - ۰ بلژیک
چهارشنبه ۲۰ تير
۲۲:۳۰ کرواسی ۲ - ۱ انگلیس
ليگ برتر واليبال
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
چهارشنبه ۲۵ مهر
شهرداری گنبد 3 - 1 شهروند اراک 1
شهرداری ارومیه 0 - 3 پیکان تهران 1
سایپا 3 - 1 عقاب نهاجا 1
کاله مازندران 3 - 1 شهر آرا مشهد 1
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 0 درنا ارومیه 1
خاتم اردکان 1 - 3 شهرداری ورامین 1
لیگ ملت‌های والیبال 2018
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
جمعه ۰۴ خرداد
آرژانتین 2 - 3 آمریکا 1
چین 2 - 3 بلغارستان 1
لهستان 3 - 0 کره جنوبی 1
آلمان 1 - 3 ایتالیا 1
استرالیا 1 - 3 ژاپن 1
روسیه 3 - 0 کانادا 1
صربستان 0 - 3 برزیل 1
فرانسه 3 - 1 ایران 1
شنبه ۰۵ خرداد
بلغارستان 1 - 3 آمریکا 1
چین 3 - 0 آرژانتین 1
لهستان 3 - 0 روسیه 1
ایتالیا 3 - 2 برزیل 1
استرالیا 0 - 3 ایران 1
آلمان 1 - 3 صربستان 1
کانادا 3 - 0 کره جنوبی 1
فرانسه 3 - 1 ژاپن 1
يکشنبه ۰۶ خرداد
بلغارستان 3 - 1 آرژانتین 1
چین 0 - 3 آمریکا 1
ایران 1 - 3 ژاپن 1
برزیل 3 - 0 آلمان 1
لهستان 3 - 1 کانادا 1
فرانسه 3 - 0 استرالیا 1
ایتالیا 3 - 0 صربستان 1
کره جنوبی 0 - 3 روسیه 1
جمعه ۱۱ خرداد
استرالیا 1 - 3 روسیه 1
لهستان 3 - 0 فرانسه 1
ژاپن 2 - 3 آمریکا 1
چین 1 - 3 آلمان 1
بلغارستان 2 - 3 صربستان 1
برزیل 3 - 0 کره جنوبی 1
شنبه ۱۲ خرداد
کانادا 3 - 1 ایتالیا 1
آرژانتین 2 - 3 ایران 1
برزیل 3 - 0 ژاپن 1
لهستان 3 - 0 چین 1
روسیه 2 - 3 صربستان 1
کره جنوبی 0 - 3 آمریکا 1
آلمان 0 - 3 فرانسه 1
بلغارستان 0 - 3 استرالیا 1
يکشنبه ۱۳ خرداد
ایران 0 - 3 ایتالیا 1
آرژانتین 1 - 3 کانادا 1
کره جنوبی 2 - 3 ژاپن 1
لهستان 1 - 3 آلمان 1
صربستان 3 - 2 استرالیا 1
برزیل 3 - 2 آمریکا 1
فرانسه 2 - 3 چین 1
بلغارستان 0 - 3 روسیه 1
ایران 1 - 3 کانادا 1
دوشنبه ۱۴ خرداد
آرژانتین 3 - 0 ایتالیا 1
جمعه ۱۸ خرداد
ایتالیا 2 - 3 لهستان 1
ژاپن 0 - 3 بلغارستان 1
چین 0 - 3 ایران 1
روسیه 1 - 3 برزیل 1
آرژانتین 1 - 3 صربستان 1
فرانسه 3 - 0 کره جنوبی 1
شنبه ۱۹ خرداد
آلمان 3 - 0 آمریکا 1
کانادا 3 - 0 استرالیا 1
ایتالیا 3 - 1 بلغارستان 1
ژاپن 0 - 3 لهستان 1
ایران 2 - 3 برزیل 1
روسیه 3 - 0 چین 1
فرانسه 3 - 1 آرژانتین 1
کره جنوبی 0 - 3 صربستان 1
يکشنبه ۲۰ خرداد
آمریکا 3 - 1 استرالیا 1
کانادا 1 - 3 آلمان 1
بلغارستان 1 - 3 لهستان 1
ژاپن 3 - 2 ایتالیا 1
چین 0 - 3 برزیل 1
کره جنوبی 0 - 3 آرژانتین 1
روسیه 3 - 1 ایران 1
فرانسه 3 - 0 صربستان 1
استرالیا 3 - 2 آلمان 1
آمریکا 1 - 3 کانادا 1
جمعه ۲۵ خرداد
روسیه 3 - 0 آرژانتین 1
چین 1 - 3 ایتالیا 1
کره جنوبی 1 - 3 استرالیا 1
کانادا 3 - 0 برزیل 1
بلغارستان 0 - 3 فرانسه 1
آلمان 2 - 3 ژاپن 1
شنبه ۲۶ خرداد
استرالیا 3 - 1 چین 1
لهستان 0 - 3 ایران 1
آمریکا 3 - 0 صربستان 1
کره جنوبی 2 - 3 ایتالیا 1
فرانسه 3 - 0 برزیل 1
آلمان 3 - 1 آرژانتین 1
بلغارستان 3 - 0 کانادا 1
روسیه 3 - 0 ژاپن 1
ایران 2 - 3 صربستان 1
يکشنبه ۲۷ خرداد
آمریکا 3 - 0 لهستان 1
کره جنوبی 3 - 0 چین 1
ایتالیا 1 - 3 استرالیا 1
ژاپن 2 - 3 آرژانتین 1
فرانسه 3 - 2 کانادا 1
آلمان 0 - 3 روسیه 1
بلغارستان 3 - 2 برزیل 1
لهستان 0 - 3 صربستان 1
دوشنبه ۲۸ خرداد
آمریکا 3 - 0 ایران 1
جمعه ۰۱ تير
کانادا 0 - 3 صربستان 1
لهستان 3 - 0 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 برزیل 1
چین 3 - 1 ژاپن 1
بلغارستان 2 - 3 آلمان 1
ایران 3 - 1 کره جنوبی 1
آمریکا 2 - 3 فرانسه 1
ایتالیا 0 - 3 روسیه 1
شنبه ۰۲ تير
استرالیا 1 - 3 آرژانتین 1
ژاپن 1 - 3 صربستان 1
برزیل 3 - 1 لهستان 1
چین 0 - 3 کانادا 1
آلمان 3 - 0 کره جنوبی 1
ایران 3 - 1 بلغارستان 1
آمریکا 0 - 3 روسیه 1
ایتالیا 3 - 0 فرانسه 1
يکشنبه ۰۳ تير
برزیل 0 - 3 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 لهستان 1
ژاپن 0 - 3 کانادا 1
چین 1 - 3 صربستان 1
بلغارستان 3 - 2 کره جنوبی 1
ایران 3 - 2 آلمان 1
فرانسه 3 - 0 روسیه 1
ایتالیا 0 - 3 آمریکا 1
جدول مسابقات (مشاهده کامل جدول)
تیم بازی ها امتیازات
۱ روسیه ۱۵ ۰
۲ فرانسه ۱۵ ۰
۳ لهستان ۱۵ ۰
۴ آمریکا ۱۵ ۰
۵ برزیل ۱۵ ۰
۶ کانادا ۱۵ ۰
۷ صربستان ۱۵ ۰
۸ ایتالیا ۱۵ ۰
۹ ایران ۱۵ ۰
۱۰ آلمان ۱۵ ۰
۱۱ بلغارستان ۱۵ ۰
۱۲ آرژانتین ۱۵ ۰
۱۳ استرالیا ۱۵ ۰
۱۴ ژاپن ۱۵ ۰
۱۵ چین ۱۵ ۰
۱۶ کره جنوبی ۱۵ ۰
فیلم