باشگاه خبرنگاران -وضعیت فعلی ورودی شهر بوشهر زیبنده نیست
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر بوشهر:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر گفت: با توجه به نزدیک شدن به این نوروز، شاهد حضور مسافران نوروزی در شهر بوشهر خواهیم بود و وضعیت فعلی ورودی شهر بوشهر زیبنده نیست.
باشگاه خبرنگاران -آلودگی هوا در عسلویه ناشی از مشکل مجتمع پتروشیمی مبین برطرف شد
مدیرکل محیط زیست استان بوشهر:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به خاموش شدن سیستم تامین کننده آب و بخار پتروشیمی مبین و افزایش آلایندگی در عسلویه گفت: با اقدام‌های انجام شده آلودگی هوا ناشی از مشکل مجتمع پتروشیمی مبین برطرف شد.
باشگاه خبرنگاران -ظرفیت‌های معدنی طبقه دوم استان بوشهر شناسایی شود
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با تاکید بر سرعت بخشیدن بر اکتشافات معدنی استان بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت‌‌های معدنی استان بوشهر لازم است قالبیت‌های معدنی طبقه دوم این استان شناسایی و استخراج شود.
باشگاه خبرنگاران -۲۰۰۰ هکتار معادن شورآب دریایی در استان بوشهر شناسایی شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر با اشاره به شناسایی ۲ هزار هکتار معادن شورآب دریایی در استان گفت: این معادن توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -بی‌سوادی گروه سنی زیر ۵۰ سال ریشه‌کن می‌شود
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان بوشهر از افزایش نرخ باسوادی در استان بوشهر خبر داد و گفت: بی‌سوادی گروه سنی زیر ۵۰ سال در استان بوشهر تا پایان برنامه ششم توسعه ریشه‌کن می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -۱۵۰ میلیارد تومان در اجرای آب‌شیرین‌کن بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود
مدیرعامل شرکت آبفای استان بوشهر:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در اجرای طرح آب‌شیرین‌کن بوشهر به ظرفیت تولید ۳۵ هزار متر مکعب در شبانه‌روز ۱۵۰ میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی سرمایه‌گذاری می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -خدمات ویژه بهداشتی و درمانی به عشایر شهرستان دیر ارائه می‌شود
سرپرست شبکه بهداشت دیر:
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: طبیعت زندگی عشایری مانع از ارائه خدمات بهداشتی درمانی مطلوب به جامعه عشایری نیست و آنان از خدمات بهداشتی و درمانی بهره‌مند هستند.
باشگاه خبرنگاران -۸۵ درصد سند چشم‌انداز حوزوی استان بوشهر محقق شد
امام جمعه بوشهر:
امام جمعه بوشهر با اشاره به تدوین سند چشم‌انداز حوزه علمیه استان بوشهر گفت: ۸۵ درصد از طراحی‌های سند چشم‌انداز حوزوی استان بوشهر محقق شده است.
باشگاه خبرنگاران -۵۵ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های بهداشتی درمانی مددجویان استان بوشهر هزینه شد
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر گفت: ۵۵ میلیارد و ۳۲۱ میلیون ریال اعتبار برای سرفصل‌های بهداشتی و درمانی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر هزینه شد.
باشگاه خبرنگاران -تامین گاز در مجتمع پارس جنوبی پایدار و قابل اطمینان است
مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی:
مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به پایداری تامین گاز در پالایشگاه‌های پارس جنوبی گفت: تامین گاز در پالایشگاه‌های این مجتمع پایدار و قابل اطمینان است.