خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | کهگیلویه و بویراحمد - یاسوج
۰۷ : ۰۱ - سه‌شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶
باشگاه خبرنگاران -احداث فرودگاه اورژانس هوایی دهدشت بدون کمک دولت
یاسوج؛
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس خواستار راه‌اندازی مرکز اورژانس هوایی در دهدشت شد و گفت: بدون یک ریال کمک دولت فرودگاه مورد نیاز این اورژانش را احداث می‌کنیم.
باشگاه خبرنگاران -۱۹ نمایشگاه تخصصی کالا در کهگیلویه و بویراحمد برپا می‌شود
یاسوج؛
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برپایی ۱۹ نمایشگاه تخصصی کالا در شهرستان‌های مختلف استان در سال ۹۶ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -اسکان۱۳۰۰ گردشگر خارجی در مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج؛
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد از اسکان ۱۳۰۰ گردشگر خارجی در مناطق عشایری این استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -۱۰ سال حبس در انتظار سارقان آب در کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج؛
مدیرعامل آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده مشترکان غیر مجاز آب در شهرهای این استان به ۱۰ سال حبس محکوم می‌شوند.
باشگاه خبرنگاران -برخورد قاطع با عاملان تیراندازی به کارکنان منابع طبیعی لنده
یاسوج؛
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده از برخورد قاطع با عوامل تیراندازی روز گذشته به کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران -بهره‌مندی 84 روستای کهگیلویه و بویراحمد از آب سالم در برنامه اقتصاد مقاومتی
یاسوج؛
مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت که 84 روستای این استان در برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.
باشگاه خبرنگاران -آتش سوزی در 282 هکتار از جنگل های کهگیلویه وبویراحمد
طی سال جاری رخ داد:
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت 282هکتار از جنگل‌ها و مراتع این استان در قالب 62 فقره آتش سوزی از اوایل سال جاری تاکنون طعمه حریق شده است.
باشگاه خبرنگاران -قیمت پیاز اشک مردم کهگیلویه و بویراحمد را درآورد
یاسوج؛
هر کیلو پیاز در بازار کهگیلویه وبویراحمد هم اکنون حدود 4500 تومان به فروش می رسد و طبق بررسی های انجام شده در برخی شهرستان های این استان به کلی پیاز در بازار وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران -بهره مندی بیش از 321 هزار بیمار از طرح تحول سلامت در کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج؛
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: افزون بر ۳۲۱ هزار بیمار بستری از خدمات طرح تحول سلامت در کهگیلویه و بویراحمد، از ابتدای اجرای آن تاکنون بهره‌مند شده‌اند.
باشگاه خبرنگاران -کتاب
یاسوج؛
کتاب چشمان بیدار، زندگینامه داستانی شهید شاخص دانشجویی "عین الله دهراب پور" در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد رونمایی خواهد شد.