۵۰ : ۱۹ - يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: ۴۰۰۲۶۷۶
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۹

دکتر توکلی به بیش از 50 سوال کنکوری ها پاسخ داد.


به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران دکتر توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در آستانه برگزاری کنکور91 به بیش از 50 سوال کنکوری ها پاسخ داد.

امیر حسین میری از تهران
سوال: من دیپلم ریاضی دارم و پیش دانشگاهی در رشته ریاضی بودم و در گروه علوم تجربی شرکت کرده ام و تغییر رشته نداده ام آیا مشکلی برای شرکت در کنکور سراسری دارم یا نه؟

جواب از دکتر توکلی، رئیس سازمان سنجش کشور: برای شرکت در کنکور سراسری مشکلی ندارید اما به دلیل اینکه سوابق تحصیلی نمرات نهایی سوم دبیرستان را برای داوطلبان نظام جدید که از سال 84 به بعد دیپلم گرفتند تا 25% در نمره کل مربوط اثر می دهیم لذا وقتی گروه عوض می شود ممکن است 25% درصد کمتر در نظر گرفته شود. زیرا دروس امتحانی فرق می کند این مورد در پیک سنجش در جدول شماره 1 توضیح داده شده.

 نوشین صادقی
سئوال:می خواستم بدانم که بومی بودن در کنکور سراسری تاثیر دارد؟ چقدر؟

جواب از دکتر توکلی: بومی گزینی تاثیر دارد با توجه به اینکه شانس قبولی داوطلب در شهر بومی، ناحیه بومی و قطب بومی افزایش پیدا می کند سهمیه بومی داریم غیر از 13 رشته پس از کسر سهمیه ایثارگران 80درصد سهمیه باقیمانده به سهمیه بومی استان، بومی ناحیه و بومی قطب تعلق می گیرد و 20 درصد آزاد است و اگر سهمیه ایثارگران کامل نشود اضافه آن به سهمیه بومی اضافه می شود که باز هم شانس قبولی را بیشتر می کند اما در 13 رشته 60 درصد سهمیه بومی داریم و 40 درصد آزاد که اگر سهمیه ایثارگران پر نشود 50 درصد به سهمیه بومی اضافه می شود و 50 درصد هم به سهمیه آزاد.
این 13 رشته شامل، مهندس عمران، کامپیوتر، معماری، برق مکانیک، صنایع، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی، حقوق، حسابداری، روانشناسی

 فرشته عباسی
سئوال:دیپلم ریاضی هستم و در دو رشته ریاضی و تجربی شرکت کردم اگر تنها در یکی از آنها انتخاب رشته کنم مشکلی پیش خواهم آمد؟ اگر در کنکور تجربی به سوالات زیست پاسخ ندهم هم آیا می توانم در رشته پزشکی قبول شوم؟

جواب از دکتر توکلی:هیچ کس اجازه ندارد در 2 گروه آموزشی ریاضی و تجربی شرکت کند طبق مکاتبه با این فرد یک رشته حذف می شود. اگر به سوالات زیست اصلا پاسخ ندهد شانس قبولی در رشته پزشکی کمتر خواهد شد.

ALI
سوال: نمرات امتحانات نهایی سال چهارم در کنکور 91 تاثیر دارد؟

جواب از دکتر توکلی:هیچ تاثیری ندارد.

مرتضی

سوال: آیا سوالات کنکور داخلی کشور با خارج از کشور تفاوت دارد:

جواب از دکتر توکلی:سیستم طراحی سوال از لحاظ محتوا و صورت سوال کاملا فرق دارد.

*وحید از تهران
سوال:متولد سال 72 هستم و در پيش دانشگاهی ریاضی مشغول به تحصیل هستم با توجه به قانون جدید نظام وظیفه آیا می توانم در کنکور سال 91 شرکت کنم یا باید به خدمت اعزام شوم؟

جواب از دکتر توکلی: نظام وظیفه تسهیلاتی فراهم کرده که داوطبان هر سال باید بر اساس آن خود را با کنکور تطبیق دهند که این تسهیلات برای سال 91 هم تعریف شده و سازمان سنجش با نظام وظیفه توافقاتی کرده که بهتر است این تسهیلات را از نظم وظیفه سوال کنید.

*موسوی
سوال: تا رتبه چند در رشته تجربی می توانم روانپزشکی قبول شوم؟

جواب از دکتر توکلی:برای شرکت در رشته روانپزشکی باید اول در رشته پزشکی شرکت کرد و بعد تخصصی روانپزشکی را انتخاب کنید

 *امین اله ولایتی فرد
سوال:فرق این آزمون با آزمون های قبل چیست؟ در صد قبولی چند برابر است؟

جواب از دکتر توکلی:هیچ فرقی ندارد. درصد قبولی به دلیل اینکه درصد داوطلبان کمتر می شود حتی اگر ظرفیت را ظرفیت سابق در نظر بگیریم خود به خود ظرفیت افزایش می یابد امسال 67 هزار نفر کمتر از سال گذشته شرکت کرده و درصد قبولی هم بیشتر خواهد شد.

* غزاله حسینی
از آقای دکتر توکلی بپرسید تخمین رتبه آزمون های سنجش مطابق کنکور سراسری قابل قبول می تواند باشد و می توانیم روی آن حساب  کنیم؟

جواب از دکتر توکلی:کنکور آزمایشی را نمی توان با کنکور اصلی مقایسه کرد زیرا آزمایش مثل آزمون های سنجش جمعیت محدودی دارد در حالیکه آزمون سراسری گسترده است اما به هر حال اگر فردی در آزمون آزمایشی شرکت کند می تواند وضعیت خود را نسبت به همان آزمون مقایسه کند نه آزمون اصلی.
 
*پریا
چرا ما هنرستانی ها نمی توانیم در رشته تربیت دبیری تربیت معلم شرکت کنیم؟

جواب از دکتر توکلی:کسی می تواند در هنر شرکت کند که دیپلمه هنر باشد و پیش دانشگاهی را هم گذرانده باشد بنابراین چنانچه پیش دانشگاهی را گذرانده باشد اگر بخواهد تربیت بدنی شرکت کند می تواند در گروه علوم انسانی شرکت کند و به تربیت بدنی برود.

سوال: روحانی
 در کنکور زبان هم تاثیر دروس نهایی سال سوم برای دفترچه عمومی هست؟ ظرفیت تربیت معلم چگونه است؟
 جواب از دکتر توکلی:
 درورسی که در دوره نهایی گذرانده اید هم می تواند موثر باشد اگر چه ممکن است تاثیر 25 درصدی نداشته باشد اما موثر است و ظرفیت ها هنوز مشخص نشده است.
سوال: سینا
آیا امسال ظرفیت پزشکی،  داروسازی و دندانپزشکی افزایش پیدا کرده؟
جواب از دکتر توکلی:
 هنوز ظرفیت مشخص نشده اما با توجه به کاهش تعداد داوطلبان خود به خود ظرفیت ها نیز بیشتر می شود.
سوال: سوسن
 حوزه های برگزاری آزمون ها بر چه اساس صورت می گیرد؟ رشته مدیریت فناوری و اطلاعات امسال چقدر ظرفیت دارد؟ برای قبولی در دانشگاه امام صادق رتبه مان باید چقدر باشد؟
 جواب از دکتر توکلی:
 با توجه به تعداد داوطلبان سعی می شود که حوزه های امتحانی عادلانه تعیین شود و این براساس آمار حوزه ها است امسال نسبت به سال گذشته آمار کمتر شده و سعی می کنیم تا جایی که ممکن است تسهیلات لازم را فراهم کنیم تا داوطلبان کمتر مهاجرت کنند در واقع حوزه های سال گذشته ملاک خوبی برای این است تا داوطلبان ببینند چطور تقسیم بندی شده است.
هنوز ظرفیت ها مشخص نشده همچنين برای دانشگاه امام صادق بستگی به ظرفیت پذیرش دارد که بهتر است در این مورد به دفترچه راهنمای شماره (2)  که روی سایت سازمان سنجش است مراجعه کنید.
سوال: رضا
تاثیر معدل کتبی در کنکور 91 و 92 چقدر است؟
جواب از دکتر توکلی: معدل کتبی همان امتحان نهایی است که سال سوم دبیرستان است و 25 درصد تاثیر مثبت دارد
سوال: با سلام، اگر کسی کنکور 90 روزانه قبول شده باشد در کنکور 91 می تواند شرکت کند؟ در کنکور 92 چطور؟
 جواب از دکتر توکلی:
 اگر در کنکور 90 قبول شده باشید حتی با انصراف قطعی از تحصیل حق شرکت در کنکور 91 را نداشته و برای کنکور 92 اگر شرایط آن را داشته باشید می توانید شرکت کنید البته به دلیل  اینکه شما در دوره روزانه قبول شدید نمی توانید در کنکور 91 شرکت کنید اما اگر در دوره شبانه یا دوره های دیگر قبول شده بودید می توا1- سوال: امیر
 چه رشته هایی در دانشگاه ها بیشتر متقاضی دارد؟
 جواب از دکتر توکلی:
 13 رشته در دانشگاه از همه بیشتر متقاضی دارد که این رشته در گروه علوم ریاضی شامل مهندسی عمران، مکانیک، کامپیوتر، معماری ، صنایع و برق است در گروه علوم تجربی شامل پزشکی، دندانپزشکی، دارو سازی و دامپزشکی است ودر گروه علوم انسانی حقوق، حسابداری و روانشناسی از همه بیشتر متقاضی دارد.
سوال: فرشته
 آیا دفترچه سوالات زمین شناسی جدا است یا با سوالات اختصاصی داده می شود؟
 جواب از دکتر توکلی:
 خیر، علوم تجربی 2 دفترچه دارد یکی عمومی و دیگری اختصاصی که اختصاصی دفترچه شماره 2 می باشد و شامل سوالات زمین شناسی، ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی است البته در گروه علوم تجربی بهیارانی داریم که برای آن 50 سوال بهیاری به عنوان دفترچه جدا داده می شود.
سوال(ناشناس)
 آیا میزان سختی سوالات کنکور 91 با کنکور 90 تفاوت دارد؟ اگر نه پس چرا بعضی سالها کنکور سخت تر می شود؟
جواب از دکتر توکلی:
 سوالاتی که طراحی می شود در مجموع دشوار تر از سال گذشته نیست و سوالات کنکور برای داوطلبان در سطح متوسط طراحی می شود و شاگردان متوسط، خوب و بسیار خوب می توانند به راحتی به آنها پاسخ دهند.
سوال از علي
 نمرات امتحانات نهایی پیش دانشگاهی در کنکور 91 تاثیر دارد؟
 جواب از دکتر توکلی:
 خیر هیچ تاثیری ندارد.
سوال از عربشاهی از تهران
 دراین زمان محدودی که باقیمانده بهترین راه چیست؟
جواب از دکتر توکلی:
 بهترین راه این است که دراین زمان باقیمانده به مرور مطالب بپردازید و در منزل از خودتان آزمون بگیرید زیرا این کار می تواند در مدیریت زمان و کاهش استرس و تمرین تست زنی کمک کننده باشد.نستید در 91 شرکت کنید.


*مروتی
سئوال:منطقه ها چه تاثیری در کنکور دارد؟

جواب از دکتر توکلی: ظرفیت پذیرش دانشجو در هر کد رشته محل با توجه به تعداد داوطلبان سهمیه و درصد آنها با توجه به مناطق 1 و 2 و 3 معلوم می شود تا داوطلبان هر منطقه عادلانه با یکدیگر رقابت کنند.

* مریم
سئوال: چرا در رشته پزشکی بین ظرفیت دخترها با پسرها تفاوت دارد و تعداد قبولی پسرها بیشتر از دخترها است؟ به نظر شما این بی عدالتی نیست؟

جواب از دکتر توکلی :درصد ظرفیت پذیرش مربوط به رشته آموزش پزشکی اعم از پزشکی تا رادیولوژی توسط وزارت بهداشت تعیین می شود و این درصد پذیرش به سازمان سنجش مربوط نمی شود

* محمد رضا همتی
اگر امکان رفتن به شهري که در آن قبول شدیم را نداشتیم می شه سال بعدش هم در کنکور شرکت کنیم یا باید انصراف بدهیم برای سربازی؟ اگر می شه شرکت کرد تا چند بار مجاز هستیم؟

جواب از دکتر توکلی:اگر در دوره روزانه قبول شده باشید سال بعد نمی توانید دوباره شرکت کنید 2 سال باید بگذرد اما اگر شبانه و یا دوره های دیگر قبول شده باشید می توانید سال آینده باز هم شرکت کنید. هر داوطلب بی نهایت می تواند در کنکور شرکت کند.

* فرزاد قدیانلو
با سلام، فرق دانش آموزان رتبه زیر 100 بین مناطق 1 و 2و 3 چیست؟

جواب از دکتر توکلی: هیچ فرقی ندارد هر منطقه ممکن است از 1 تا 100 داوطلب داشته باشد که هر داوطلب با خودش مقایسه می شود.

* مهدی
من اگر بخواهم پشت کنکور بمانم سال دیگه سال سوم و پیش دانشگاهی چطور محاسبه می شود؟

جواب از دکتر توکلی: ممکنه درصدها تغییر کند که براساس مصوبه کارگروه متعاقبا اعلام خواهد شد.

* سیده طاهره میر احمدی

سئوال: سلام. لطفا از آقای دکتر توکلی بپرسید چرا کنکور هنر هیچ منبع مشخصی ندارد؟ پس ما چی بخونیم؟

جواب از دکتر توکلی: منابع کنکور هنر و اطلاعات درباره آن در دفترچه راهنمای شماره 1 مشخص شده است.

*میثم

سئوال: سوالی که داشتم اینکه که آیا امکان اصلاح اطلاعات وجود دارد یا نه؟

جواب از دکتر توکلی: زمانی که کارت ها توزیع می شود امکان اصلاح یک سری اطلاعات وجود دارد که مواردی از جمله مشخصات فردی مثل شماره شناسنامه و نام و نام خانوادگی که به آزمون برنمی گردد، می توان اصلاح شود اما مواردی از جمله انتخاب زبان خارجی، معلولیت، دین و معارف غیر اسلامی بود، داوطلب می تواند در مهلتی که سازمان سنجش معین کرده به نماینده سازمان برای اصلاح آنها مراجعه کند

* ناشناس از ساری

سئوال: سلام خواهش می کنم دوباره تاریخ دقیق آزمون را بگویید

جواب از دکتر توکلی: پنج شنبه 8 تیر ماه در نوبت صبح آزمون ریاضی و فنی و در نوبت بعد از ظهر آزمون هنر است جمعه 9 تیر در نوبت صبح آزمون علوم تجربی و در نوبت بعد ازظهر آزمون زبان است و شنبه 10 تیر آزمون علوم انسانی است.

 * عسل

سئوال: با سلام، تا چه رتبه ای پذیرش در دانشگاه شهید بهشتی برای رشته پزشکی داریم؟

جواب از دکتر توکلی: هنوز ظرفیت ها برای پذیرش در دانشگاه ها مشخص نیست.

علی

سئوال: نمرات امتحانات نهایی سال چهارم در کنکور 91 تاثیر دارد؟

جواب از دکتر توکلی: هیچ تاثیری ندارد.


سوال: محمد
تعداد سوالات امسال زیست و شیمی در کنکور تجربی امسال چند تا است؟

جواب از دکتر توکلی: در آزمون عمومی 100 سوال داریم که برای همه گروه ها است و مدت پاسخگویی نیز یکسان است و از هر درسی 25 سوال دارد که در 75 دقیقه پاسخ می دهند در دفترچه اختصاصی سوالات زیست شناسی 50 سوال و شیمی 35 سوال است.

سوال : از طرف بچه های هنر

از آقای دکتر بپرسید ما بچه های هنر که رشته اصلیمون است باید چه کار کنیم که بچه های نظری که شرکت می کنند عمومی را خوب می زنند و بهترین دانشگاه ها قبول می شوند اما بچه های هنر یا  قبول نمی شوند یا پیام نور می روند؟
جواب از دکتر توکلی: بچه های هنر باید عمومی را تقویت کنند و با توجه به اینکه سوالات اختصاصی مربوط به رشته اصلی آنها است بنابریان شانس قبولی بیشتری دارند.

سوال: امیر محمد

با سلام می خواستم بپرسم دوباره فرصتی برای تغییر اولویت دانشگاه ها است؟

جواب از دکتر توکلی: هنوز در کنور سراسری انتخاب رشته و اولویت مشخص نشده که پس از برگزاری آزمون و کارنامه مشخص می شود.

سوال: امین

با سلام اگر امسال در کنکور قبول نشدم در سال 92 میزان تاثیر درس های نهایی پیش دانشگاهی چند درصد خواهد بود؟ و آیا ممکن است تاثیر داشته باشد؟

جواب از دکتر توکلی: این بر عهده تصمیم کار گروهی است که درباره تغییرات اظهار نظر کنند الان برای سال 91 معلوم شده که 25 درصد تاثیر مثبت دارد.

سوال: احمد رضا نظری
آیا آوردن ماشین حساب مجاز است؟

جواب از دکتر توکلی: خیر ممنوع است، هر گونه کیف دستی، کتاب، جزوه ماشین حساب ، پیجر تلفن همراه، کرنومتر و یادداشت ممنوع است.
- سوال: محمدی

با سلام آیا از قسمت هایی از کتاب درسی که دارای اشکال هستند هم سوال مطرح می شود یا نه؟

جواب از دکتر توکلی: به طور کلی غیر از حذفیات از زیر نویس ها و اشکال سوالات مفهومی مطابق با اشکال طرح می شود.

 سوال: ناشناس

آیا پاسخنامه های عمومی و اختصاصی جداست؟

جواب از دکتر توکلی
خیر یک پاسخ نامه برای همه آنها داده می شود.

 سوال : ناشناس
سلام اگه می شه در مورد بیشتر بدانید های کتاب ها توضیح دهید.

جواب از دکتر توکلی
بیشتر بدانید ها جزئی از کتاب هستند و سوالات مفهومی از آنها طرح می شود.

 سوال: زهرا
سلام . بفرمایید  آن دسته افرادی که هنوز علاقمندی به پیام نور و غیر انتفاعی را انتخاب نکردند می توانند دوباره فرصت انتخاب داشته باشند؟

جواب از دکتر توکلی:
سازمان سنجش برای آن دسته افرادی که پیام نور و یا غیر انتفاعی را هنوز انتخاب نکردند از 4 تا 16 تیر ماه فرصت داده تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش برابر دستور العمل ها وجه ثبت نام را پرداخت کرده و ثبت نام کنند.

سوال: زهرا

سلام رتبه خوب برای مدیریت دولتی و جهانگردی چند است؟

جواب از دکتر توکلی:
هنوز رتبه ها و ظرفیت ها مشخص نشده و پس از برگزاری آزمون سراسری و اعلام و توزیع کارنامه ها مشخص می شود.

.سئوال – نکیسا

من دیپلم ریاضی دارم می خواهم در تجربی شرکت کنم معدل برای من چه تاثیری دارد ؟

جواب از دکتر توکلی

معدل برای آن دروسی که امتحانات نهایی آن با دروس امتحان نهایی علوم تجربی مشابهت دارد تاثیر دارد اما 25 درصد نیست.

سئوال – حمید هاشمی راد

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 91 چه موقع است ؟

جواب از دکتر توکلی

از 30 خرداد ثبت نام آغاز و تا 6 تیر ادامه دارد که می توانید با مراجعه به باجه پستی و خرید کارت اعتباری با مراجعه به سایت سازمان سنجش در این ازمون ثبت نام کنید.

سئوال – ناشناس

در رشته ی علوم انسانی سئوالات ریاضی و اقتصاد چندتا است ؟

جواب از دکتر توکلی

علوم انسانی شامل 180 سئوال اختصاصی است که در 165 دقیقه پاسخ داده می شود 20 سئوال ریاضی و 15 سئوال مربوط به اقتصاد است.

سئوال – امیری

ظرفیت دانشگاه تربیت معلم چگونه است ؟

جواب از دکتر توکلی

هنوز ظرفیت ها مشخص نشده که بعداز برگزاری آزمون و کارنامه ها مشخص می شود.

سئوال – منطقی

آیا کنکورهای خارج از کشور با کنکور داخل کشور از نظر سختی تفاوت دارد ؟

جواب از دکتر توکلی

سئوالات همگی از کتابهای دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی طراحی می شود و هر کس که خوب آنها را مطالعه کرده باشد به راحتی می تواند به سئوالات جواب دهد و سئوالات چه در داخل و خارج براساس سطح معلومات متوسط طراحی شده است.
سوال: علي
زمان اعلام نتايج کي خواهد بود؟
 
جواب از دکتر توکلي: نتيجه اوليه بعد از برگزاري آزمون در اوايل نيمه دوم مرداد اعلام مي شود و در نتيجه نهايي بين 15 تا17 شهريور ماه اعلام مي شود.
سوال: نيما
 تاثير معدل نهايي در کنکور 92 چقدر است؟
جواب از دکتر توکلي: اين بر عهده تقسيم کار گروهي است که درباره تغييرات اظهار نظر مي کند.
 

سوال: مرتضي
دفترچه هاي سوال بعد از برگزاري کنکور چه مي شوند؟
جواب از دکتر توکلي:
دفترچه ها شخصي سازي شده يعني نام و نام خانوادگي روي دفترچه درج شده و پس از برگزاري جمع آوري مي شود و ديگر قابليت توزيع ندارد.
سوال: ناشناس
با سلام مي خواستم بدونم در آزمون سراسري 91 در رشته انساني دفترچه رياضي و اقتصاد جداست؟
جواب از دکتر توکلي:
دروس اختصاصي در يک دفترچه است که دفترچه شماره 2 مي باشد بنابراين رياضي و اقتصاد از هم جدا نيست.
 
سوال: ستاره
سلام معدل کتبي من 14 است آيا اميدي به قبولي در رشته داروسازي دارم؟
جواب از دکتر توکلي: نمرات تراز شده معدل نهايي براي ديپلمه هاي جديد از سال 84 تا90 با تاثير 25% در نمره کل اعمال مي شود بنابراين بستگي به تاثير مثبت معدل دارد./ع

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۶۹۶
در انتظار بررسی: ۰
saleh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
salam ba tashakor
agar emsal be baneshgah naravam sale dge moadel tasir e manfi dare va inke nemitonam be daneshgahaye bartar beram?
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
باسلام من موقعه ثبت نام کد سربازی رو اشتباه زدم وضعیتم مشخص نبود اون موقعه الان که معاف دائم شدم چی کارکنم
الهه محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
ایا ایا امسال به رشته انسانی دو دفترچه اختصاصی می دهند. یعنی دروس ریاضی و اقتصاد به صورت مجزاست
diba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
کسی که شناسنامه کارت ملی را به اداره ی سبت داده می تواند با قبض ازاداره سبت وپاسبرد ورود کند
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
تو رو قران برای تاپیر معدل کنکور 92 هم سوال کنید که آیا مثل سال 91 یا تغییر میکنه؟
saeid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
سلام خسته نباشید
براساس دفترچه شماره یک کنکور سراسری بند ح)شرايط و ضوا بط پذيرش دانشجو براي شركت در رشته هاي تحصيلي مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه ويژه فرهنگيان (مراكز تربيت معلم)
(2-ح)ویژه داوطلبان آزاد: ) داوطلبان متقاضي شركت در گزينش رشته هاي ويژه فرهنگيان لازم است مورد مربوط را در بند 43 تقاضانامه ثبت نامي علامتگذاری نموده همزمان با توزيع كارت، نسبت به پرداخت مبلغ 23000 (بيست و سه هزا ر ) ريال منحصراً بصورت الكترونيكي، از طريق / كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب اقدام نمايند. آیا این بند هم اکنون فعال است؟
پاسخ ها
مینا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
لطفا هرچه سریعتر به ایمیلم جواب بذارید
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۵
بله
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
با سلام و عرض خسته نباشید.بحثی که اگر درصدی از درسها 100 بشود تاثیر چشمگیری دارد و رتبه را خیلی پایین میاورد درس است.(منظورم فرق با دصد 90 با بالا)
و اینکه در مورد 25% افزایش معدل توضیح بیشتر بدهید ممنون.!
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
سلام.من تا سال سوم رشته ي رياضي بودم"پيش دانشگاهي تغيير رشته دادم رفتم انساني.نمرات نهايي سوم چطور تاثير دارد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
در مورد توزیع ظرفیت رشته ها بین افراد شهرستانی و تهرانی در دانشگاه های بزرگ توضیح دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
کسی که درسی را سفید بگذارد باز هم نمره ی نهایی برای او اعمال خواهد شد؟؟؟ یا حتما باید درصدی را کسب کند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۱
بلی
مجید
|
Switzerland
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
کارت دانشگاه امام صادق را جدا از کارت دانشگاه سراسری بگیریم؟
مجید
|
Switzerland
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
کارت دانشگاه امام صادق را جدا از کارت دانشگاه سراسری بگیریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
کسی که درسی را سفید بگذارد باز هم نمره ی نهایی برای او اعمال خواهد شد؟؟؟ یا حتما باید درصدی را کسب کند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
akhe sal b sal zarfiate ma tajrobihaye badbakhto kam mikonid k chi?akhe in ensafe
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
میخواستم بدونم بعد از این که مهلت پاسخ به سوالات عمومی تمام شد میتوانیم بعد از پاسخ به سوالات تخصصی دوباره به سوالات عمومی پاسخ دهیم؟
پاسخ ها
عطيه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
نه به هيچ وجه نمي شه چون تابه خودت بياي دفترچه عمومي رو جمع مي كنن!
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
اي بابااااا !! خيلي نامرديه !! من نيم ساعت از وقت اختصاصي رو ميزارم رو عمومي :|
shadiii
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
slm iotfan bgid vase shimie daneshgah gilano mazandaran mantaghe3 rotbe bayad chand bashe.roozane shabane fargh nemikone
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
ظرفیت دانشگاه های افسری امام حسین ب چه صورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
سلام خسته نباشید.ببخشید درصد قبولی بچه های شاهد چقدره؟
بهاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
سلام
میشه لطفا در خصوص درس شیمی گروه علوم ریاضی با توجه به 3 تا ازمون ازمایشی جامع برگزار شده قراره به همین شکل به سمت حفظی شدن پیش بره یا اسونتره؟
مجید
|
Switzerland
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
تربیت معلم فقط مخصوص فرزندان فرهنگی است؟
پاسخ ها
mobina
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
:) na rabti b shoghle pedaro madar nadare
بهاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
لطفا در خصوص درس شیمی گروه ریاضی توضیح بدید
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام من فرضند جانباز 30 درصد ام می خواستم بدونم نحوه ی اعمال سهمیه ام چگونه است ؟
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام من فرضند جانباز 30 درصد ام می خواستم بدونم نحوه ی اعمال سهمیه ام چگونه است ؟
پاسخ ها
فرهاد رادمهر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام من کارت ورود به جلسه را گرفتم درحالی که من رشته انسانی هستم ولی کارت ورود به جلسه رشته ریاضی را ثبت کرده تکلیف من چیه؟
برهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
تعداد قبولي امسال چنددرصد است.
آرشام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام.آقای توکلی
در حال حاضر من نمره ی سال سومم اصلا خوب نیست و طبیعتا شانسی هم برای لحاظ شدن 25 درصد نخواهم داشت...
آقای توکلی به نظر شما با 75 درصد کنکور میتونم رتبه ی زیر 1000 بیارم
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
تاثیر سهمیه جنسیتی چگونه هست ایا سهمیه جنسیتی برای رشتهای دندانپزشکی و داروسازی هم تاثیر داره
فرهاد رادمهر از ایلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام من کارت ورود به جلسه را گرفته ام ورشته من علوم انسانی است ولی بر روی کارت ورود به جلسه رشته ریاضی ثبت شده است حالا چکار کنم
دکتر گنوغک
|
United States
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام من کنکور شرکت نکردم رتبه ام باید چند بشه تا معتاد بشم؟
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
با سلام
ببخشید داوطلبان مردی که تازه امسال سال چهارمشون تموم شده (متولدین نیمه دوم 72 و نیمه اول 73) در صورتی که در کنکورموفق نشدندمیتونند یک سال دیگه یعنی سال 92 کنکور بدن؟منظورم اینه که تکلیف خدمت سربازیشون چی میشه؟
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام . من رشته تجربی هستم . سوالی که دارم این هست که ایا نحوه ی توزیع سوالات زمین شناسی چگونه است ؟ ایا دفترچه جداگانه توزیع می شود یا با دفترچه اختصاصی داده می شود ؟
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
سلام ،اتباع خارجی که شرط معدل دارند (حتما باید معدل کتنی سال سوم شون بالای 14باشه‏ وگرنه نمی تونن رشته سراسری قبول بشن )باید چی کار کنن ؟ آیا می تونن دوباره امتحان بدن ؟
مهرناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
با سلام.دفترچه علمی کاربردی چه تاریخی منتشر می شود ؟و تا کی مهلت دارد؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
با سلام من در رشته ی ریاضی در کنکور شرکت کردم آیا می توانم شهر های غیر بوی را در دانشگاه های تر بیت معلم در اولویت انتخاب رشته قرار دهم؟
زهره
|
United States
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
سلام . من امسال میرم سال سوم انسانی...کلا" هر سال معدلم هم عالی بوده اما امسال چون تاثیر داره زیادی استرس دارم...شما که میگید تاثیر مثبت داره..یعنی اگه معدل پایین باشه تاثیر منفی نیمذاره و رتبه رو پایین نمیاره؟
پاسخ ها
عطيه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
سلام زهره جان نه استرس نداشته باش فقط تاثير مثبت داره امسال حسابي تلاش كن مثل هر سال حتما عالي ميشي
امیررضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
اگه معدل سومم پایین باشه در کنکور سراسری 93 تاثیر منفی داره
علی
|
United States
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
با سلام خدمت دکتر توکلی
من اهل مازندران شهزستان بابل هستم این شهر در سال91 منطقه 2 بود اما برای سال 92 منطقه 1 شد برادرم با رتبه منطقه 2 پزشکی قبول شد ایا من با رتبه 5000 منطقه 1 میتوانم در این رشته قبول بشوم
ممنون
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
با سلام از اقای دکتر توکلی بپرسید من دیپلم ریاضی دارم و الان میخوام برم سال چهارم می تو نم سال چهارم رو تجربی بشینم؟
میثم از بوشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
با سلام می خواستم بپرسم من دیپلم ریاضی دارم و مدل کتبی ام 12 است و الان پیش دانشگاهی هم در رشتهی ریاضی هستم میخواستم بپرسم باید رتبهی چند در ازمون سراسری بیارم تا رشته ی پزشکی قبول بشم؟
یشیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
سلام.میخواستم بدونم برای کنکور کدوم کتابا و از کدوم سالها میاد؟ مثلآ من فقط این رو میدونم که زبان انگلیسی سال اول نیست.اما دیگه بقیه ش رو نمیدونم.کسی هست که بدونه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
سلام سال دوم وسوم و پيش البته فيزيك 1 هم هست
فریما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
ببخشید دوباره این سوال رو میپورسم ولی یعنی با داشتن دیپلم ریاضی میتوانم در کنکور سراسری 92 شرکت کنم ؟
کمال مصطفایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
ایاکنکور 92تربیت معلم دانشجو می بذیرد
عطيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
سلام لطفادر مورد نحوه انتخاب رشته مجدد آزاد كامل بگيد؟ مثل پزشكيش
mitra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
سلام برا قبولی تو مهندسی هوافضا یا رباتیک تقریبا رتبه باید چه قدر باشه؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
با توجه به اینکه نمره نهایی سال سوم 25 درصد تاثیر داره ایا نمره نهایی کم در یک درس تاثیر بدی روی درصد بالای اون درس در کنکور میزاره یا همون درصد واقعی خودمون در کنکور در نظر گرفته میشه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
به هيچ عنوان تاثير مخرب ندلره در صد ها همون درصد هاي خودتن فقط با معدل خوب مي توني رتبت رو ارتقا بدي
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
با توجه به اینکه نمره نهایی سال سوم 25 درصد تاثیر داره ایا نمره نهایی کم در یک درس تاثیر بدی روی درصد بالای اون درس در کنکور میزاره یا همون درصد واقعی خودمون در کنکور در نظر گرفته میشه؟
عطيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
از اونجايي كه كسي نيست به سوالامون جواب بده خودم تا اونجا كه بدونم مي گم!!
محمد جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
با عرض سلام
نمرات نهایی سال چهارم در کنکور 92 تاثیر دادرد یا نه با تشکر فراوان
هانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
چه طور میشه که کد رشته قبولیم در کنکور91 بعد از چند روز تغییر کرده؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
من دیپلم تجربی دارم آیا میتونم کنکور دانشگاه آزاد رشته ریاضی شرکت کنم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
سلام.من دانشجوي روزانه مقطع كارشناسي پيوسته بهداشت محيط مشهد ورودي 88.امسال فارغ التحصيل ميشم و مي خوام دوباره كنكور سراسري شركت كنم.مي خاسم ببينم چجورياس
جمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
آيا در كنكور كارداني به كارشناسي مي توان از رشته كامپيوتر-نرم افزار به رشته ساخت و توليد تغيير رشته داد؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
ایا با دیپلم برق میتوان در کنکور ریاضی شرکت کرد با تشکر
دنیز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
سلام من دانشجوی سال آخر حسابداری هستم و دیپلم انسانی دارم و می خواستم در کنکور 92 در رشته تجربی شرکت کنم شرایط چطور است لطفا راهنمائی بفرمائید اگر جواب را به ایمیلم ارسال کنید بسیار سپاس گذارم
ایوب ملازهی
|
France
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
سلام آیا آزمون سنجش که از دانش آموزان گرفته میشه سوالاتش در کنکور 92 تکرار میشه یا نه ؟ با تشکر
نیلوفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
من در ازمون سراسری 91 در رشته ای شبانه در شهری قبول شدم
حالا که کارنامه ی نهایی اومده غیر انتفاعی شهرم را اوردم چگونه می توانم به انتخاب های بعدیم بیام؟؟؟
لطفا کمک کنییییییییید:(
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
سلام
من 27 سالمه لیسانس ریاضی دارم به رشته تجربی علاقه دارم بنا به دلایلی نشد بخونم این رشته رو.
می خواستم بدونم می تونم سراسری بدم؟
روزانه پرستاری یا داروسازی بیارم؟
سه ساله ارشد دادم اما چون علاقه زیادی به ریاضی نداشتم فقط 6ماه درس خوندم
افروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
با چه رتبه ای از منطقه 3 میتونم رادیولوزی(هر دانشگاهی) قبول بشم؟
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
با چه رتبه ای میشه دندانپزشکی دانشگاه ساری قبول شد؟لطفا هم رتبه در منطقه 2و هم در منطقه 3حدود رتبه قبولی را بگین.ممنون.
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
با چه رتبه ای میشه دندانپزشکی دانشگاه ساری قبول شد؟لطفا هم رتبه در منطقه 2و هم در منطقه 3حدود رتبه قبولی را بگین.ممنون.
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۷
سلام من میخواستم بدونم چند درصد سوالات کنکور از پیش دانشگاهی و چند درصد از سال سوم و دوم میاد ؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدید
وارو
|
United States
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
سلام.خسته نباشید.من یه دانش آموز سال چهارم دبیرستانم.رشته علوم انسانی.اما قصد دارم برای کنکور هنر بخونم.می خواستم بدونم رشته هنر دبیری داره؟و باید رتبه مون تا چند باشه که دبیری قبول بشیم؟
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
سلام ایا میشه دردانشگاه فرهنگیان هر ترم تعداد واحد های بیشتری برداشت تا درزمان کمتر از 4سال تموم کنیم دانشگاهمون رو
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۱
سلام
میخواستم بدونم برای اینکه من تو تربیت معلم تبریز قبول بشم باید چه رتبه ای بیارم؟؟؟ اگه بشه توضیح کاملی در این رابطه بدین مثلا از اول مشخص میشه که باید به چه مقطعی وچه درسی رو تدریس کنی یانه؟؟ درامدش چه جوری حساب میشه ؟(باتوجه به تعداد کلاسی هست که تدریس میکنی یا ثابت هست؟) در ضمن رشته من تجربی هست و بیشتر دوسدارم ادبیات و زبان انگلیسی دبیرستان تدریس کنم

اگه زود جواب سوالم رو بدیم ممنون میشم اگه هم به ایمیلم جواب رو بفرستین که ممنونتون میشم
وفا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۱
سلام،من لیسانس دانشگاه دولتی دارم ایا امکانش هست دوباره دانشگاه سراسری شرکت کنم؟میشه جواب بدین لطفآ
ایمان
|
Netherlands
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
با سلام من متولد 65 هستم و در رشته ی مکانیک دیپلم گرفتم آیا با توجه به اینکه نمرات خوبی نداشتم میتونم در کنکور سراسری 92 در رشته ی ادبیات شرکت کنم؟ ممنون میشم اگه جواب بدین
امیرحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
سلام میتونید چند نفر به من معرفی کنید که سوال های تستی رشته ریاضی ازش بپرسم
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۱
زمان توزیع دفترچه ی کنکور سراسری 92 در دفاتر پست چه زمانی است اگر جواب به ایمیلم ارسال شود ممنون میشوم
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
سلام.من داوطلب کنکور سراسری91 هستم می خواستم بپرسم چرا در تکمیل ظرفیت کد رشته دانشگاه های غیرانتفاعی نیست؟آیا این دانشگاه ها خودشون جداگانه تکمیل ظرفیت دارند؟کی؟خواهش میکنم تمنا میکنم جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
سلام.من داوطلب کنکور سراسری91 هستم می خواستم بپرسم چرا در تکمیل ظرفیت کد رشته دانشگاه های غیرانتفاعی نیست؟آیا این دانشگاه ها خودشون جداگانه تکمیل ظرفیت دارند؟کی؟خواهش میکنم تمنا میکنم جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
با سلام.چرا توی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری91 خبری از کد رشته های دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور نیست؟آیا تکمیل ظرفیت جداگانه داره؟اگه داره کیه؟خواهش میکنم هرچه سریع تر جواب بدین خواهش می کنم...
نیلوفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
برای رشته پرستاری چه رتبه ای لازمه
لطفا زود جواب بدید
در ضمن مهم نیست کدوم شهر باشه
عالیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
چرا بعضی از سوال ها دو جواب داره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۱
سلام
براي شركت آزمون ارشد باید برای شبانه هم کارت رمز جدا خرید؟ یا با خرید یک کارت میشه شبانه هم زد؟
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۳
با سلام و خسته نباشید خدمت شما ... ببخشید من سال سوم و چهارم را در رشته ی تجربی گذرانده ام . آیا می شود کنکور کاردانی بدهم یا نه ؟؟؟؟
مریم
|
United States
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۳
سلام و خسته نباشید
اگه پیش انسانی داشته باشی ایا امکان این هست واسه رشته پزشکی یا دندان پزشکی شرکت کنی؟
زهرا
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۳
سلام.سوالات کنکور خارج از کشور نسبت به داخل کشور از چه نظر فرق دارن؟ایا ما منطقه 3 محسوب میشیم؟منطقه 3 چه تاثیری در قبولی داره؟ممنون.
زهرا
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۳
سلام.سوالات کنکور خارج از کشور نسبت به داخل کشور از چه نظر فرق دارن؟ایا ما منطقه 3 محسوب میشیم؟منطقه 3 چه تاثیری در قبولی داره؟ممنون.
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۳
با سلام
با چه رتبه ای مبتونم توو دانشگاه ملی امام خمینی قزوین رشته حقوق رو بخونم؟!
ساشا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۴
آیا می توان هم رشته های علوم بزشکی وهم غیز بزشکی انتخاب کرد؟ رشتم تجربیه
hellalehmahmoodi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
ایا فنی حرفه ای میتواند در کنکور زبان شرکت کند؟
ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
سلام در مورد دانشگاه امام حسین اطلا عات میخواستم
mehdi kral
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
سلام میخواستم بدونم که تفاوت دانشگاه ازادبدون کنکور با دانشگاه ازادکه امتحان کنکورمیدن چیه؟
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
هیچ فرقی با تفاوت نداره
مليحه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
سلام .سال 91 من شيمي پيام نور مشهد قبول شدم و الان دارم ميرم و ميخوام كه دوباره كنكور شركت كنم .آيا مي تونم ؟ بايد چه كار كنم ؟لطفا به ايميلم جواب بدين.
دریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۹
سلام خسته نباشد.من داوطلب کنکور 92 هستم.میخواستم بدونم آیا زمان کنکور تغیر کرده؟یا در تیر برگذار میشود؟و آیا معدل نهایی پیش دانشگاهی تآثیر دارد؟ممنونم
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
اره30خرداد بدلیل انتخابات ن هیچ تاثیری نداره
علی
|
France
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
باسلام
من هم فرزندجانباز25%هستم هم فرزندآزاده الان موندم که امتیازمن چطورمحاسبه میشه ازتون خواهش میکنم کمکم کنید ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۴
سلام حداقل معدل یارتبه برای بزشکی چقدراست
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۴
دفتر چه ثبت نام کنکور سراسری 92 رشته فنی حرفه ای ها از کی میاد تا کی؟
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
عجله داری
مهشید
|
United Kingdom
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
اگر پذیرش سال اول دانشگاه خارج را ذاشته (دندانپزشکی)باشم و میتوانم بدون کنکور وارد دانشگاه شوم ؟
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
سلام.خسته نباشیدترو خدا بهم بگین ایا رشته های فنی میتونن امسال کنکور امتحان بدهند اخه من رشته هنر هستم تو مدرسه بزرگسالان سوم دبیرستانم گذراندم در کل دیپلم دارم ایا میشه امتحان بدم خواهشن کمکم کنید
ava
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
با سلام من کارشناسی ارشد دانشگاه شبانه تربیت معلم می باشم آیا می توانم در کنکور سراسری دانشگاه آزاد رشته داروسازی شرکت کنم لطفا پاسخ دهید.
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۳
ایا کسی ک درکنکور سراسری 91تکمیل ظرفیت نیمه متمرکز روزانه قبول شده اما نره میتونه کنکور سراسری 92 شرکت کنه؟
محمدوهابی راد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
من درازمون سال 90دردوره کاردانی دررشته نرم افزاردردوره روزانه پذیرفته شدم وپس ازگذراندن 3ترم بنابه مشکلاتی ناچاربه انصراف شدم میخواهم بدانم ایا برای شرکت درازمون 92کاردانی(فنی وحرفه ای)مشکلی دارم یا نه؟
کامیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
سلام خسته نباشید می خواستم بدونم که آیا سال سومی ها برای شرکت در کنکور92مجاز هستند یا نه؟با تشکر
نیلوفر
|
Romania
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
خواهشا از مسئولان مربوطه بخواهید تکلیف ما دبیرستانی هارو مشخص کنن که بالاخره برای کنکور بخونیم یا اینکه کنکور رو برمیدارن
فریما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
میشه بگیید باید رتبه قبول شدن دبیری چند باشد
پریسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
من دیپلم کامپیوتر دارم ولی واسه کنکور میخوام به رشته عمران برم. با این دیپلم میشه به رشته عمران رفت؟
ممنون میشم راهنمائیم کنین
با تشکر.
پرتو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۵
دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارم چگونه می توانم کامپیوتر را به عنوان رشته دانشگاهی انتخاب کنم؟
پاسخ ها
الهه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
مهلت ثبت نام کنکور تموم شده .ایا دوباره مهلتی برای ثبت نام هست
الهه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
با توجه به این که مهلت ثبت نام کنکور تموم شده ایا دوباره مهلتی واسه ثبت نام هست
شادی
|
Germany
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
میخواستم بپرسم رشته های فنی:ازجمله معماری میتونن در کنکور تربیت معلم شرکت کنن؟
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
سلام میشه ازرشته ی ریاضی حقوق قبول شد؟ اگه میشه رتبت حدودا بایدچقدرباشه؟
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
سلام من لیسانس روانشناسی دارم ولی کار پیدا نکردم الان تربیت دبیر زبان انگلیس قبول شدم میخوام بدونم ایا درسته دوباره لیسانس بگیرم بازار کار رشته زبان چجوریه ضمنا من 31 سالمه.
ياشگين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
سلام ، مي خواستم ببينم احتمال قبول شدنم تو تكميل ظرفيت بهمن ٩١ تو رشته داروسازي چقدره؟تراز ازمون پزشكيم ٧٠٢٢ شده،آخرين نفر قبول شده ترازش ٧٠٣٤ شده...تو رو خدا زودتر جواب بدين،ممنون
مهرویه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۷
سلام من 23 سالمه لیسانس دارم میتونم دوباره توی آزمون سراسری شرکت کنم وروزانه بیارم؟
مهدیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۷
سلام.برای قبولی تو رشته هوشبری چه ترازی باید بیارم.در ضمن معدل کتبی من9/21 است ایا شانسی برای قبولی تو رشته های پزشکی رو دارم مثل دارو سازی؟
علیرضا
|
United States
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
سلام.من متولد ۷۳هستم سال سوم یک درس تجدید اوردم ومجبور شدم دی ۹۱امتحان بدم.ام نتونستم پیش دانشگاهی مدرسه دولتی روزانه برم به همین خاطر باید مهر۹۲ ثبت نام کنم.ایا میتونم برای کنکور۹۳ثبت نام کنم ومشکلی برای نظام وظیفه نیست.خواهش میکنم زود جواب بدید
پاسخ ها
زهره
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
سلام.منم دقیقا مشخصات تو رو دارم
من دی امتحان دادم و همون درسو قبول شدم.امروزم کنکور سراسری ثبت نام کردم..
چرا میخوای تا 93 صبر کنی ؟ مگه درسی که افتادی رو دی پاس نکردی؟؟
بنفشه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
با سلام
من فارغ التحصیل روزانه ی زیست شناسی هستم.میخواستم واسه ازمون 92 شرکت کنم.آیا در صورت قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی باید شهریه پرداخت کنم.؟یا باید هزینه ی دوره ی کارشناسی خودم رو پرداخت کنم؟
ناھید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
سلام من دانشجوی ورودی890روزانہ
ھستم و فعلا مرخصی ام.خواستم
بدونم آیا میتونم در کنکور ‏92شرکت کنم؟
خواھش میکنم زودتر جواب
شو برام
ایمیل کنین.خیلی ازتون ممنونم
آریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
با سلام به دکتر توکلی من امسال سال سوم تجربی هستم آیا امسال می توانم در کنکور شرکت کنم؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
با سلام به آقای دکتر میخواستم بدونم که من اگه سوم دبیرستان و پیش رو در منطقه 3 بخونم و دو سال قبلش تو منطقه 1 بوده باشم منطقه 3 محسوب میشم یا منطقه 1. ممنون میشم جواب بدید
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
سلام .من دانشجوی کارشناسی دانشگاه علوم پرشکی هستم.ایا میتوانم به رشته کاردانی نیمه متمرکز تغییر رشته بدم تا کنکور مجدد بدهم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
با سلام به آقای دکتر میخواستم بدونم من اگه سال سوم ریاضی و پیش دانشگاهی رو در منطقه 3 بخونم ولی دو سال اول دبیرستان تو منطقه 1 بوده باشم برای کنکور منطقه 3 حساب میشم یا 1 ممنون میشم اگه زود جواب بدید
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
سلام حداقل معدل لازم برای قبولی در پزشکی چنده؟ایا معدل پیش دانشگاهی تاثیر داره؟
سميه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
با سلام ميخواستم از اقاي دكتر بپرسم در دوره دبيرستان(هر چهار سال) معدل بايد بالاي چه نمره اي بياد تا بشه تو داروسازي شركت كرد؟وبايد چه طور برنامه ريزي كنيم تا بتونيم رتبه خوبي بياريم؟
maryam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
با سلام،من لیسانس رشته حسابداری بازرگانی ام،ومیخوام کارشناسی ارشد اقتصاد بخونم،میخواستم بدونم کنکور اقتصاد جداس؟اگه نیست باید چه زمانی و همراه با چه رشته هایی باید امتحان بدم؟؟؟؟
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
آیا دییپلم کامپیوتر می تواند تربیت معلم شرکت کند
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
با سلام.من دانشجوی رشته ی شیلات ترم 4 هستم که در دانشگاه روزانه در حال تحصیلم.میخوام ببینم ایا میتونم تو کنکور92 شرکت کنم؟ثبت نام کردم..اگه اون رشته ای که میخوام قبول شم تکلیفم چیه؟؟واسه ثبت نام مدرکم رو باید پیش دانشگاهی وارد کنم یا کاردانی؟؟
بهاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۳
حداقل معدل کتبی نهایی لازم برای رشته های بزشکی چقدراست.به ایمیلم بفرستیدممنون میشم
حمید رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۳
با عرض سلام بنده دانشجوی فوق لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد هستم می خواستم تو آزمون پزشکی شرکت کنم -آیا با داشتن فوق لیسانس می تونم تو این آزمون شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید که چطوری میشه
ناهيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۳
با سلام. من فوق ديپلم مديريت دولتي از دانشگاه آزاد تهران غرب گرفتم. امسال يه بار ديگه كنكور شركت كردم واسه مديريت بازرگاني. مي خواستم بدونم آيا ميشه در صورت قبولي توي آزمون سراسري درس هاي كه توي آزاد خوندمو تطبيق بدم ؟
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۳
با سلام من دانشجوی ترم 2فرش هستم .مدرک کاردانی معماری دارم .آیامی توانم در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟و آیاسهمیه مناطق در این کنکور تاثیر دارد؟
ننه یشیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
یکی هست جواب من بده؟من انسانیم لیسانسم دارم.میخوام پزشکی بخونم ایا میتونم امسال کنکورتجربی بدم یا شرایط داره؟؟؟؟/
پرندیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
با سلام من دانش آموز سال 3 هنر هستم .آیا میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم؟
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
من پدرم رزمنده هستش آیا در سهمیه بندی شامل حال من هم میشه؟یعنی برای رزمنده بودن پدرم سهمیه ای به من تعلق میگیره؟
SAEED
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۷
آیا کسی که دیپلم معماری (کاردانش)دارد می تواند کنکوردانشگاه ملی سراسرس ساختمان عمران (فنی و حرفه ای) را دهد. با تشکر
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۸
تازگی ها یه خبری شنیدم میگن دانش اموزای سال چهارم دبیرستان برای اینکه معدل سال سوم رو افزایش بدن میتونن دروسی رو که میخوان دوباره امتحان بدن ایا این خبر صحت دارد واگر دارد شرایطش چه جوریه؟
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۸
میگن دانش اموزان سال چهارم دبیرستان میتونن دوباره تو امتحانات سال سوم شرکت کنن ومعدل سومشون روافزایش بدن ایا این خبر صحت دارد واگه اینطوریه شرایطش چه جوریه؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
سلام من رشته کامپیوترکاردانش هستم اگه بخوام دکتر شریعتی تهران قبول بشم هر درسی رو حداقل چند درصد باید بزنم؟
elham
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
من ی کمکی ازتون میخوام رتبه گزینه2من الان تقریبازیر3000درصدهامم به این شکلن ادبیات80...معارف86..عربی34...زبان45...زیست70..شیمی70...ریاضی24میخوام ببینم چقدرباید درصدهام بالابره تاپزشکی بهشتی قبول شم...لطفاکمکم کنین...من ی سال پشت کنکورموندم میخوام دیگه امسال وارددانشگاه شم....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
سلام میخواستم بدنم سهمهیای برای معلولین وجود داره? تاثیرش چیه?
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۰
توی دفترچه راهنمای ثبت نام نوشته شرط معدل برای رشته پزشکی 16 پس تکلیف اونایی که زیر این معدل چیه
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۳
ازتون خواهش میکنم تاثیرمثبت معدل درکنکور93حذف نکنین
مرسده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
این درسته میگن معدل زیر 17 در تجربی نمیتواند در کنکور های پزشکی شرکت کند؟؟؟؟
برای ریاضی ها چطور؟؟؟
جواب بدین دارم سکته میکنم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۰
ایا امسال دفترچه سوالات زمین شناسی را جدا خواهند داد.سوال دوم درصد پذیرش پسر ها و دختر ها در رشته پزشکی امسال به چه نسبتی است.با تشکر
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۴
باسلام من دانشجو مهندسی نساجی صنعتی اصفهان دوره روزانه هستم میخاستم بدونم اگه بخام تو کنکورپزشکی شرکت کنم سال93 شرایطم باید چه جوری باشه؟مدرک کاردانی بگیرم یاانصراف بدم.سه ترم از درسم مونده
mahsa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۸
معدل نهایی تو کنکورتاثیرداه
اناهیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۹
سلام من میخواستم بدونم توی مدرک دیپلم رشته نظری سوم ریاضی معدل کل نوشته میشه یا کتبی؟ جووووووون هرکی دوسش دارین چواب بدین
محمدجواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۲
سلام تعدادشركت كنندگان در كنكور انساني امسال چند نفرند؟ متشكرم
man
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۲
سلام حداقل رتبه لازم برای قبولی دانشگاه تربیت معلم چنده؟؟؟؟؟
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
سلام، خسته نباشید، من دیپلم ریاضی، فارغ التحصیل رشته برق از دانشگاه شیراز در مقطع لیسانس سال 1385 و رشته مدیریت در مقطع ارشد سال1388هستم ، میخواستم بدونم میتونم کنکور پزشکی امسال شرکت کنم؟
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
با سلام خواستم بدونم که اگه من دوره ی روزانه بی هوشی مقطع کارشناسی را به اتمام رسانده باشم و طرح نیز به پایان برسانم و خانم 26 ساله ای باشم و بخواهم از ابتدا کنکور برای رشته داروسازی بدهم تا چه حد امکان دارد و با چه شرایطی .با کمال تشکر .
سیمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
با سلام میخواستم بدونم من با مدرک فوق دیپلم حسابداری میتونم در ازمون پزشکی شرکت کنم؟و در رشته داروسازی قبول بشم؟...اگه به سوالات ریاضی و فزیک اصلا جواب ندم در داشگاه ازاد رشته داروسازی قبول میشم؟ با تشکر
پریسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
سلام من فوق دیپلم حسابداری دارم می خواستم بدونم چه طور می تونم کنکور تجربی رو بدم ، بعدا می تونم رشته حسابداری هم ادامه بدم ؟
خواهش می کنم سریع جوابم رو بدین خیلی به جوابتون احتیاج دارم
ممنون
مهتاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
سلام من داشگاه علوم تحقیقات درس میخونم میخواستم بدونم واسه کنکورانسانی93 اگه بخوام ادبیات روزانه قبول شم درصد چه درسایی رو باید بالا بزنم تا دانشگاه تهران یا شهید بهشتی قبول شم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
p
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
سلام من ديپلمم فني و حرفه ايه الان كارشناسي برق دارم ميخواستم بدونم ميتونم كنكور تجربي شركت كنم و رشته پرستاري بخونم.
mahdis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
سام.میخواستم بپرسم من معدلم18.99 شده وکنکوری 93 هستم معدلم چقد توی کنکور تاثیر داره؟
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
من یک زن متاهل هستم برای اگر بجز شهر خودم شهر دیگری قبول شوم باید چه کار کنم
نيكي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام.لطفا بهم بگيد كدوم رتبه رتبه ي اصلي هست؟يعنيبراي گزينش فرهنگيان وقتي ميپرسن رتبت چنده كدومشو بگم؟
رتبه ي كل در سهميه يا رتبه اي كه معدل توش تاثير داده شده و جمع زير گرو ه ها هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كدوم به عنوان رتبه ي اصلي محسوب ميشه؟
راضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام من کنکور امسالم رو خراب کردم ...پارسال توی کنکور آزمایشی مهندسی فزیک هسته ای تهران شمال قبول شدم... می تونم برم همین رشته رو ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا جواب بدین
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام ببخشید با رتبه ی 688 آیا میتونم حقوق دانشگاه هایی مثل امام خمینی قزوین یا قم و اطراف تهران روزانه قبول شم!لطفا به ایمیلم پاسخ بدید.ضروریه!
شمیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
من رتبم شده 32هزارمیخواسم ببینم باسهمیه 35درصد بهترین رشته ای ک میتونم آزادقبول بشم چیه؟
shamim
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام لطفا ج من بدید ازاسترس مردم باسهمیه35درصدی بارتبه 32هزاربهترین رشته ای ک دانشگاه ازادقبول میشم چیه؟؟؟توروخدا زود جواب بدید
شمیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
من رتبم شده 32هزارمیخواسم ببینم باسهمیه 35درصد بهترین رشته ای ک میتونم آزادقبول بشم چیه؟
شمیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
من رتبم شده 32هزارمیخواسم ببینم باسهمیه 35درصد بهترین رشته ای ک میتونم آزادقبول بشم چیه؟
محنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام لطفا بگید میشه با 12000 منطقه 2 تربیت معلم قبول شد
رها یزدانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
با عرض سلام و خسته نباشید. آقای توکلی من پدرم جانباز 20% هستش از اخبار شنیدم توی مجلس تصویب کردن از سال 93 اعمال سهمیه جانبازی به جای 25%،از 20% هست. خب حالا میشه بگید این واقعا تو سال 93 اعمال میشه یا نه؟ ممنون
reza
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
من رتبم 992قبولم یا تجدید
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
سلام میخواستم ببینم میشه به سوال منم جواب بدین اینکه مدرکه دانشگاه پیامنورکه ازسراسری واردشده باشیم بامدرک دولتی فرق داره ازنظرمعتبربودن؟
نیلوفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
باسلام می خواستم ببینم باتوجه به ظرفیت دانشگاه ها چه آزاد وچه سراسری با رتبه ی 1888رتبه ی در سهمیه ی شاهد من شانس قبو لی در رشته ی پزشکی یا اتاق عمل یا دارو سازی هرجایی که باشد مهم نیست آیا قبول می شوم لطفا زودتر جواب بدهید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
نه قبول نمیشی چون هم رتبه ایم
نیلوفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
باسلام می خواستم ببینم باتوجه به ظرفیت دانشگاه ها چه آزاد وچه سراسری با رتبه ی 1888رتبه ی در سهمیه ی شاهد من شانس قبو لی در رشته ی پزشکی یا اتاق عمل یا دارو سازی هرجایی که باشد مهم نیست آیا قبول می شوم لطفا زودتر جواب بدهید.
الهام عراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۰
سلام تورخدا ج بدین و جوابو به ایمیل بزنین من دانشجو ترم 8 تغذیه شهید بهشتی هستم میخوام کنکور سراسری 93 رو بدم و پزشکی قبول بشم چون شدیدا علاقه دارم اما تو سایت ها نوشته چون روزانه یه بار شرکت کردم دیگه نمیشه
من می تونم کنکور 93 شرکت کنم و پزشکی بخونم؟
من تا اون موقع لیسانسم می گیرم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
ن نمیتونی شرکت کنی
سارا
|
United States
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۱
سلام من فوق دیپلم معماری دارم میتونم ليسانس پرستاری یا فوق دیپلم پرستاری بگیرم البته بدون کنکور امکانش هست......
رعنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۷
با عرض سلام و ادب به شما:
میخاستم بدونم بچه های کاردانی فنی و حر فه ای تو کنکور باید به طور تقریبی چه رتبه ای بیارن تا تو دانشگاه سراسری قبول شن؟؟ ممنون میشم اگه جواب این سوال منو بدین . با سپاس
دانش اموز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۷
سلام میخواستم بدونم حداقل رتبه ی قبولی برای فوق دیپلم تربیت معلم چقدراست؟
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸
سلام من سال سوم دبیرستان هستم میخام کنکور سراسر شرکت کنم. اگه رتبه م خوب باشه می تونم ذخیرش کنم برای سال آینده؟ اگه سال آینده رتبه ام بهتر شد کدومو باید برم؟
طاهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
سلام من دیبلمم و سال 83گرفتم متاسفانه بدرم وقت امتحاناتم فوت کرد ومعدلم به شدت بایین اومد .ایا برای افرادی مثل من که در رشته ی ریاضی سال قبلش معدلم 18 بوده قانونی هست واسه فرار از این 25 درصده .من فوق دیبلم صنایع هستم .دلم میخواد در رشته بزشکی ادامه تحصیل بدم ایا امکانش هست
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
سلام من که دیپلمم را قبل از سال 84 گرفتم شانس قبولیم تو رشته دندانپزشکی در کنکور 93 چقدره؟
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
من زبان وادبیات فارسی شبانه بابلسرقبول شدم دوس ندارم برم میشه بگین تکمیل ظرفیت چه چوریه.میشه جابجاکردوغیرانتفاهی رفت
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
سلام من معدلم کمه امیدی برای قبولی تورشته پزشکی دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
ببخشید اونایی که کد 17 در مقابل رشته قبولی آنها است یعنی چه؟
simin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
سلام به دوستانی که قبول شدن تبزیک میگم خواهشا قبولی های پرشگی ودندانپزشگی ودارو تراز ورتبه شان را اعلام کنندبرای دیگران
حواهش میکنم این کمک بزرگی به کنکوری هاست
محمدصادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
سلام به نظر شما میشه که رتبه 13000 توی دانشگاه تهران اونم رشته مکانیک وابسته به ماشین آلات کشاورزی قبول بشه؟ من که فکر نمی کنم شما را به خدا جوابم را بدید.
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
ایا میشود کسی در کارنامه نهایی تربیت معلم که نیمه ی اول مهر ماه میاد قبول شود.
فائزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۲
ب نظر شما خوبه من امسال پیش دانشگاهی کامپیوتر بخونم .سال دیگه کنکور لیسانس بدم کامپیوترو بدم؟؟
طیبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
من ی بار کارشناسی روزانه گرفتم میتونم دوباره درآزمون سراسری شرکت کنمو روزانه قبول بشم یا بایدشهریه بدم لطفا جوابو توسایت بزارین
حميدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
سلام ايا با تجدیدی هم مي توان رفت بيام نور؟
آذین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
سلام .من کارشناسی ناپیوسته آزاد قبول شدم ولی از طرف دیگه منتظر اعلام
نتایج علمی کاربردی بدون کنکور مهر 92 هم هستم مهلت ثبت نام آزاد تا 28
شهریوره در صورتی که علمی کاربردی اول مهر اعلام میکنه نتایجو . حالا
چیکار کنم که دو تا فرصتمو داشته باشم و بتونم هر کدوم را که خواستم
انتخابکنم از طرفی شاید علمی کاربدی اسمم در نیاد آزاد هم نمی خوام از
دست بدم
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
با تشکر از آقلی توکلی من کنکور92سال دومی بود که کنکورمیدادم وکنکور93سومین سال کنکورم است کتابا چه مقدار عوض شدن آیا باید همه ی کتابامو عوض کنم؟اگه میشه پاسخ روبرام ایمیل کنید مر30
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
ایا می شود دیپلم ریاضی داشت اما در رشته انسانی کنکور داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
بله
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
سلام من فیزیک پیش رو تجدید شدم آیا می تونم وارد پیام نور شوم با تشکر
مونا
|
United States
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
سلام.من دبیرستان فنی حرفه ای کامپیوتر خوندم.بعد کاردانی و الانم کارشناسی کامپیوتر تموم کردم.میخواستم ببینم من میتونم با توجه به اینکه دیپلمم فنی هستش الان کنکور تجربی بدم؟خواهش می کنم زود تر جواب بدین
نازنین
|
Canada
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
سلام .. ببخشید من تو رشته ی ریاضی دارم درس میخونم .. میخوام تو دانشگاه مهندسی پزشکی بخونم میشه بگین باید درس های توی کنکورو چند درصد بزنم تا مهندسی پزشکی تهران قبول شم ؟؟؟؟؟؟ ممنون
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
من رشته بهداشت محیط دانشگاه ازاد قبول شدم به نظرتون ارزش داره برم
فروغ
|
-
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
انتخاب رشته ام فقط پزشکی برخی شهرهای خاص بوده تا اگر پزشکی قبول نشدم سال 93 دوباره کنکور شرکت نمایم اما اشتباها بین رشته های پزشکی بجا ی کدرشته 10862 پزشکی اهواز کدرشته10882 کارشناسی بهداشت عمومی ثبت و متاسفانه همان را فبول شدم ترابخدا مراراهنمایی کنید چگونه میتوانم در کنکور 93 شرکت کنم
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۰
سلام . برای منم دقیقن همین مشکل پیش اومده وبهداشت عمومی زنجان قبول شدم من کی میتونم کنکور بدم
سوسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
ازاذ رشته ای قبول شدم ایا میتونم هم رشته ای که قبول شدم رو دنبال کنم ترم 2 مرخصی بگیرم و برای سال دیگه ازادو سراسری مجدد شرکت کنم؟
فرشاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
با سلام.....
من امسال کنکور دادم و تو رشته میکروبیولوژی قبول شدم و شرایط کافی برای پشت کنکور رو ندارم...
میخواستم بدونم رادیولوژی وبعضی رشته هایی در حد رادیولوژی میشه بدون کنکور ثبت نام کرد؟؟؟
خواهشآ کمکم کنید.....
مربم
|
United States
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
سلام من امسال کنکور دادم وسهمیه جانبازی داشتم .مامایی سراسری قبول شدم اما میخوام دوباره یک سال دیگه کنکور بدم ایا میششه برای سال دوم نیز از سهمیه استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم سریع جواب بدید
علی جاهدفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
ایا دانشجویان رشته ی شیمی کاربردی میتواننددر ارشد داروسازی بخوانند
ava
|
Malaysia
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
با سلام
آیا امکان تغییر رشته برای مقطع کارشناسی ارشد از رشته اقتصاد به زبان وجود داره ؟؟؟
گنجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
باسلام روش اعتراض به نتایج کنکور از طریق چه سایتی می باشد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۸
با سلام با دیپلم مکانیک فنی حرفه ای میتوان کنکور سراسری ریاضی فیزیک شرکت کرد؟ در غیر این صورت باید چکار کنم که بتوانم کنکور ریاضی بدهم. لطفا جواب دهید با تشکر
اشکان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۸
با سلام ببخشید3سوال دارم اول اینکه آیا با کنکور تجربی میتوان انسانی شرکت کرد........
دوم اینکه با توجه به اینکه امسال کنکور آزاد وسراسری یکی شده چگونه میتوانیم سراسری را انسانی و آزاد را تجربی انتخاب رشته کنیم...سوم اینکه آیا اگر کنکور سراسری را انسانی شرکت کنیم آزاد بدون کنکور را میتوانیم تجربی انتخاب رشته کنیم...لطفا به تفکیک پاسخ عنایت فرمایید...ضمنن امسال با توجه به اینکه تمام رشته های تاپ ریاضی بدون کنکور بود به رشته تجربی که بجز پزشکی اصلا رشته بدرد بخور ندارد ظلم شد...علاوه بر آن دو کنکور را یکی کردن هم خودش نوعی ظلم است خصوصا به کسانی که بار اول در کنکور واقعی شرکت میکنند...مثلا اگر بدلیل استرس کنکور را خراب کند فرصت دوم را هم از دست داده است...مطلب بعدی اینکه سو.ابق تحصیلی به نفع کسانی میشود که از سال اول دبیرستان متوجه این مسعله شده اند وبه نفع کسانی که به طرق مختلف نمرات بالای الکی میآورند.وباز هم ظلم دیگری میباشد.
نیکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۸
lمیشه بگید تا چه رتبه ای میشه دندانپزشکی خورد دانشگاهش مهم نیست هرجای ایران هست باشه فقط دندانپزشکی باشه
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۰
سلام برای تکمیل ظرفیت در صورت امکان شرط معدل اعمال میشه اگر همچین چیزیه شرط معدل کتبی وکل برای رشته پزشکی یا درهمان رشته های موجود باید چقدر باشه تا قبول شویم
هانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۰
سلام خواهش میکنم سوال منو هر چی سریعتر جواب بدین خیلی فوری هست کسی ک کنکور 91 روزانه قبول شده و رفته اما انصراف داده میتونه تو کنکور 93 شرکت کنه یا نه
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۱
سلام من کارشناسی ماشین ابزار دارم می خوام کنکور هنر بدم ولی چون هنرستانی بودم پیش نخوندم باید چیکار کنم یا می تونم کارشناسی ارشد بخونم بدون تطبیق واحد هنر؟؟؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۱
سلام من دانشجوی دوره شبانه مهندسی برق هستم میخواستم بدونم میشه در طول تحصیل همزمان دانشجو باشم وهم کنکور بدم؟
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
من دیپلم انسانی دارم و کنکور 93 میخوام تجربی امتحان بدم و پرستاری آزاد بخونم. با توجه به ادغام کنکور سراسری و آزاد میتونم با دیپلم انسانی کنکور تجربی بدم یا باید پیش دانشگاهی تجربی رو بخونم؟
تورج پاسبان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
باسلام
بنده دیپلم انسانی دارم وپیش دانشگاهی تجربی خوانده ام میخواهم درکنکوررشته تجربی شرکت کنم چون دوست دارم دررشته پزشکی ادامه تحصیل دهم آیاازاین برای من مشکلی پیش نمی آید
نوشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
سلام .رشته ی داروسازی شامل تکمیل ظرفیت سراسری میشود؟بازیرگروه دو2849 منطقه 2 دختر امیدی به تکمیل ظرفیت دارو داشته باشم؟بدون اتخاب رشته ازاد راهی برای رفتن به داروسازی ازاد هست یانه؟
شیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
سلام یه سوال داشتم ک جوابشو خیلی سریع میخوام من غیر انتفاعی زنجان قبول شدم ولی میخوام غیر انتفاعی کرج برم میشه ثبت نام کنم بعد انتقالی بگیرم کرج؟یامیشه بدون کنکور ثبت نام کنم؟
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۴
سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم از رشته ی زیست شناسی میشه وارد رشته ی پزشکی شد؟باتشکر خواهش میکنم جواب من روبدین ممنونم
سیوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
سلام من درسال 91 دوره روزانه قبول شدم ایا میتونم درسال93 بازهم کنکورسراسری شرکت کنم برم سازمان سنجش بهم نامه میدهندخواهشا زود ججواب بدید
دانشمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
با سلام و خسته نباشيد.
من مدرك كارشناسي مديريت دولتي دارم.از رشته ي انساني وارد دانشگاه شدم.آيا ميتوانم كنكور رشته ي پزشكي را بدهم؟يا حتماً بايد تغيير رشته بدهم؟ در مورد دانشگاه آزاد چه طور؟
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
با عرض سلام و خسته نباشید
من دیپلم انسانی دارم می خواهم مهندسی عمران دانشگاه آزاد بخونم. میخواستم بدونم میشه یا نه؟
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
سلام من دانشجوی ترم 1 روزانه هستم و میخوام انصراف بدم میشه بگید در کنکور جه سالی میتونم شرکت کنم ی بگید دقیقا چند سال محروم میشم با تشکر
بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۱
باسلام ایا امسال کنکورسراسری وازاد ادغامندوشهریه یک ترم پرستاری برای افرادی ک لیسانس روزانه دارن ومجددابخوان روزانه درس بخونن شبانه محسوب میشن چقدره لطفا جواب رو میل کنید
قاسم زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۱
با سلام. من دیپلم کارو دانش و کاردانی مربی کودک دارم ایا می توانم در کنکور سراسری در رشته تجربی ثبت نام کنم؟ با تشکر
Najme
|
United States
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۲
باسلام.من دانشجوی دوره کارشناسی روزانه هستم که دی ماه فارغ التحصیل میشم.با توجه به اینکه بچه های روزانه باید تا قبل از ثبت نام کنکور سراسری یعنی آذرماه انصراف بدن،میخواستم بدونم من میتونم آذر ماه ثبت نام کنم بعدا تو اصلاحیه اسفند ماه تاریخ فارغ التحصیلیم رو اصلاح کنم؟
یا اصلا میتونم تو دوره دوم ثبت نام کنم؟
آیا محروم نمیشم.چون من فقط 8 واحدم برام مونده که دی ماه تموم کنم.ظلم که انصراف بدم فقط واسه اینکه یک ماه دیرتر فارغ تحصیل میشم.
تو رو خدا زود جواب بدین لطفا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
با سلام میخواستم ببینم با سوم انسانی هم میتونم در کنکور شرکت کنم آزمایشی
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
سلام.من پیش تجربی هستم سال سوم بخاطر مشکلات خانوادگی ک داشتم نتونستم نمرات خوبی بگیرم . از اونجا ک من دوست دارم دندان پزشک بشم و تلاشم میکنم اما از معدلم میترسم ک همه چیوخراب کنه ... . حالا من چ کنم ؟ و اینکه رتبه کنکور سراسری برای دندان پزشکی چقده؟واینکه اگه آزاد برم دندان پزشکی چ رتبه ای میخواد ؟ممنون میشم اگه جوابمو بدید.
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
سلام.به نظر من از نظر معدل به خودت استرس وارد نکن چون تاثیر اصلی رو عملکرد تو در کنکور میذاره.اطمینان داشته باش اگه کنکور رو خوب بدی معدلت اصلا به چشم نمیاد.در ضمن امسال تا1200میشد بری دندا پزشکی.
کسری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
سلام.من دانشجو رشته مکانیک شبانه دانشگاه شاهرود هستم .می خواستم بدانم که ایا می توانم در کنکور 93 شرکت کنم ؟اگر شرکت کنم و رتبه خوبی نیاورم می توانم دو باره در همین دانشگاه ادامه تحصیل بدم؟و اگر رتبه خوبی بیاورم می توانم دوباره در دانشگاه جدید درس بخوانم؟
سلعغل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۷
خوب است
نیکو
|
-
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
سلام من پیش دانشگاهی رشته ی ریاضی هستم ولی میخواهم امسال هم کنکور ریاضی و هم تجربی شرکت کنم اگر فقط یکی را انتخاب رشته کنم مشکلی پیش میاید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
کنکور امسال قبول نشدم آِیا باید به سربازی برم
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۶
سلام من مدرک لیسانس از دانشگاه دولتی دارم با دیپلم انسانی .می خواستم بدونم می تونم کنکورتجربی بدم یا باید حتما پیش تجربی پاس کنم بعد کنکور بدم؟
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۷
ایا اگر معدل کتبی ما کم شده با تلاش واوردن رتبه خوب نیز دیگر نمی توانیم در کنکور رشته عالی بیا وریم مثلا دو هزار منطقه سه معدل کتبی دوازده
آناهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۱
سلام من لیسانس روانشناسی بالینی دارم میخواستم شرایط شرکت درازمون انیستیتورو بدونم.منم میتونم شرکت کنم؟جه جوری میتونم ثبت نام کنم؟
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۳
من برنامه نویسی خوندم می تونم از این رشته وارد تربیت معلم شوم؟
زهرا چاوشی
|
United States
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۷
سال 93 کنکور ازاد و دولتی جدا شده؟
اینکه می گن تو همه ی شهرا برگزار نمی شه حقیقت داره؟
اگر جدا شده میشه دولتی رشته ی تجربی شرکت کرد ازاد انسانی و تجربی؟
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۸
با سلام
من امسال کارشناسی پرستاری را میگیرم.ولی میخواهم دوباره کنکور بدم واس پزشکی.ایا باید پایان خدمت یا معافیت داشت برای شرکت یا نه و اینکه ایا در کنکور سراسری پزشکی قبول بشم باید شهریه بدم یا نه و اگه اره برای چند سال؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۹
با سلام فوق دیپلم نرم افزار می تواند برای رشته دندانپزشکی کنکور بدهد یا باید رشته اش را تغییر دهد ؟
negar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۱
salam man reshteye tajrobi hastam ama mikham konkore riyazi bedam aya mitonam konkore riyazi bedam??
emsal pishdaneshgahi hastam
ستاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۲
من دانشجوی روزانه هستم ایا می توانم در کنکور سراسری شرکت کنم
نگين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۳
سلام لطفا بفرماييد جواب دهيد كه سهميه سوالات سال پيش دانشگاهي رشته علوم تجربي نسبت به كل سوالات كنكور چند درصد است و همچنين سه سال پايه چقدر است با تشكر فراوان
موسی داهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۴
ممنون.بسیار عالی راهنمایی میکنین.فقط یه سوال دارم:من کاردانی معدن دارم،آیا میتونم کاردانی به کارشناسی رو علوم آزمایشگاهی یا اتاق عمل و یا هوشبری بخونم؟لطفا منو راهنمایی کنید.متشکرو
Tahuri
|
United States
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۵
فارغ التحصيل پيش دانشگاهي رشته علوم انساني سال 86 هستم با معدل كتبي كمتر از 15. آيا ميتوانم در كنكور تجربي سال 93 شركت كنم و با توجه به معدل ديپلمم كه كمتر از 15 هست در صورتي كه در يكي از رشته هاي كارداني يا كارشناسي علوم پزشكي دوره شبانه قبول شوم ميتوانم در آن رشته تحصيل كنم؟
عماد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
میخاستم بدونم من دیپلم تجربی هستم سال 92 کنکور تجربی دادم.میتوانم سال 93 در کنکور رشته ی ریاضی شرکت کنم؟به رشته ی کامپیو تر علاقه دارم
ساناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
سلام من لیسانس شیمی از دانشگاه ملی دوره روزانه دارم میتونم مجددا کنکور بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
سلام من کاردانی حسابداری از دانشگاه ملی روزانه دارم ایا میتونم مجددا کنکور تجربی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


با تشکر
mohsen
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
سلام
من کاردانی حسابداری از دانشگاه ملی دارم و دیپلم فنی ایا من میتونم مجددا کنکور تجربی بدم ایا مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟
سارا درساره
|
United States
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
میتونید شرکت کنید اما باید شهریه پرداخت کنید،چون یه بار از امکانات دولتی استفاده کردید
دریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
سلام برای قبول شدن در رشته تربیت معلم باید رتبمون چند باشه
پاسخ ها
سینا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
بستگی به رشتت داره و مصاحبه ولی در کل زیر5000
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
سلام من دانشجوی تربیت معلم هستم میتوانم در کنکور ازادشرکت کنم اگر ثبت نام کردم و از ازاد بزشکی قبول شدم میتوانم شهریه ثابت را برداخت کنم و اتمام تربیت معلم شروع به تحصیل در رشته ی ازاد بزشکی کنم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۲
سلام من امسال کنکوردادم رشتم تجربی رتبم29000منطقه3.رشته ی تربیت بدنی قبول شدم بنظرتون می تونم دانشگاه های تهران شم ؟خواهشازود جواب بدین آخه باید انتخاب دانشگاه بکنم ممنون.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
اره
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
سلام .من امسال کارشناسی ارشد روزانه قبول شدم ولی می خواهم انصراف بدهم ایا میتوانم امسال کنکور سراسری شرکت کنم.
yas
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
سلام من ی سوال دارم من سال چهارم رشته ی تجربی ام میخام بدونم اگه بخام در دانشگاه تربیت بدنی بخونم چطوری باید برم؟یا نحوه ی ثبت نام در رشته تربیت بدنی چطوریه؟ایا کنکورجدادارد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
بایدمثل بقیه ی کنکوری ها درس بخونی.بعدازاینکه رتبه هاتون اومد توی دفترچه کنکور یه کد مخصوص برای رشته ی تربیت بدنی هست اونو انتخاب می کنی البته این کدباید جز10انتخاب اولت باشه.کنکور جدایی هم نداره.
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
سلام من الان ترم سوم رشته ی الهیات دانشگاه روزانه هستم میخوام کنکور93 شرکت کنم و نمی خواهم ازدانشگاه انصراف بدم میتونم فقط مرخصی بگیرم وکنکور شرکت کنم واگه قبول شدم ثبت نام کنم (میترسم قبول نشم این فرصت رو ازدست بدم)((تور و خدا جواب بدین))
حانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۲
باسلام.می خواستم بدونم میشه هم تربیت معلم درس خوند هم عمران دانشگاه آزاد؟لطفا جواب بدین
افشين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۵
با سلام من فوق ديپلم عمران از دانشگاه ازاد دارم ايا ميتوانم در كنكور سراسري در پيام نور يا غير انتفاعي شركت كنم طفا راهنمايي فرماييد.
با تشكر.
مهسا
|
United States
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۶
سلام خسته نباشید،من تو دوران مدرسه رشتم ریاضی فیزیک بود و بعدش مهندسی برق از دانشگاه سراسری در دوره ی شبانه خوندم،میخواستم بدونم میتونم دوباره تو کنکور تجربی شرکت کنم و یکی از رشته های پزشکی یا دندون پزشکی یا داروسازی رو بخونم؟شرایط خاصی داره؟
ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
چرادردفترچه ثبت نام کنکور93شرایط سن ومعدل رادردانشگاه فرهنگییان نگفته است مگه نگفتید 93هم تربیت معلم هم میگیرد
مهتاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۰
باسلام.من فرزندجانباز 25%هستم وسهمیه ی منطقه 3 دارم .باتوجه به اضافه شدن گزینه ی فرزندوهمسرجانباز25%تا49% و باتوجه به اینکه من باید این گزینه یا منطقه3رو واسه اعمال سهمیه انتخاب کنم کدومش بهتره و رتبم بهتر میشه؟؟؟؟؟؟ممنون لطفا جواب بدین
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۰
با سلام میخواستم بدونم برای قبولی در رشتهی رادیولوژی دولتی از هر درسی چند درصد بزنم و رتبم چند باشه
مهتاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۰
باسلام .من فرزند جانباز25%هستم و سهمیه ی منطقه3هم دارم باتوجه به دفترچه کنکورسراسری 93 که باید یا منطقه یا فرزندجانباز25%تا49% رو زد بنظرشماکدومش بهتره و رتبم بهترمیشه؟؟؟؟ممنون لطفا جواب بدین
امینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۱
باسلام میخواستم بدونم میشه ازرشته الکترونیک به رشته تجهیزات پزشکی تغییررشته داد؟
هادی
|
United Kingdom
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۱
سلام من دیپلم ادبیات دارم و کاردانی از رشته مدیریت جهانگردی-ایا میتونم در کنکور برارشته پرستاری امتحان بدم-خواهش میکنم زود تر به ایمیلم جوابشو ارسال کنید
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۲
سلام من رشتم ریاضیه میخواستم بدونم تقریبا چه رتبه ای رو باید بیارم تا تربیت معلم قبول شم
نازنین زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۲
سلام ببخشید تکمیل ظرفیت رشته فنی حرفه ای سال92 چه زمانیه؟ آیا اصلا این رشته تکمیل ظرفیت داره ؟و شرایطش چه طوریه لطفا بگید به سایت سنجشم سر زدم اما خبری نشده خواهش می کنم
نگین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
سلم معدل کتبی نهایی من 15.73ومعدل کلم 16.92بود اگر در کنکور رتبه ی پایین 1000 بیاورم میتوانم داروسازی بخوانم؟
سحر00
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۴
اگردررشته صنایع شیمیایی کنکور دهیم وشبانه قبول شوین وسال بعدباز کنکوردهیم روزانه بیاوریم شرایط چگونه است یعنی واحدهای ک پاس شده شبانه چی میشه....؟
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
با سلام آياسال93دانشگاه فرهنگيان تربيت معلم ميپزيرد؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بهار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
100%
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای سهمیه ایثارگران مدتش هم مهم هست باید بالای 6ماه باشه؟ اگر کمتر باشه پذیرفته نیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
سلام براي اينكه دانشگاه پزشكي مشهد و يا دانشگاه امام صادق قبول بشم،بايد رتبه ام زير چند باشه؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
سلام
من از سال سوم از تهران به شهرستان انتقالی گرفتم یعنی سوم و پیش شهرستانم..منطقه دو حساب میشم یا منطقه 1؟؟بومی تهرانم یا خراسان؟
ممنون
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
سلام.من توکنکور92شرکت کردم اسمم ازمصاحبه عملی تربیت بدنی اومدبعدشم اسمم ازمصاحبه احکام اومد.رتبه مم 32000شده ایامن تودبیری تربیت بدنی قبول میشم؟
محبوبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۸
سلام.میخواستم ازتون بپرسم در کنکور 93 ایا معلولیت برای قبولی در دانشگاه دولتی سهمیه به حساب می آید؟؟؟
مژگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۸
من دبیرستان رشتم فنی بود دیپلم نرم افزار و بعد فوق دیپلم و حالا هم لیسانس نرم ازار دارم، برای شرکت در کنکور تجربی نیاز هست که بخوام پیش دانشگاهی تجربی بگیرم؟یا با مدرک فوق دیپلم یا لیسانس تو کنکور تجربی شرکت کنم؟
خواهشا زودتر جواب بدید، اگه کسی اطلاعات مطمئن داره به من میل بزنه
mojhgan.nematpour@gmail.com
امیرحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۸
سلام
من از اول دبستان تا الان که سال سوم دبیرستان هستم تو شهر بوشهر هستم و الان سال سوم ریاضی در مدرسه شاهد بوشهر هستم
میخواستم بدونم اگر پیش دانشگاهی برم شیراز
من جزو کدام منطقه محسوب میشم؟
شیراز یا بوشهر؟
و اگر جواب شما شیراز هست
ایا بهتر است که در بوشهر بمونم یا به خاطر معلم های برتر شیراز برم به اونجا؟
ممنون میشم جواب بدید
مچکرم
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۲
براي قبولي در رشته روانپزشكي باي معدل سا سوم چند و در دانشگاه چه ترازي داشته باشيم
شکوفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
سلام اگر کسی در دوره ی بدون کنکور (بر اسا س سوابق تحصیلی) سال 92 پذیرفته شود میتواند در کنکور سراسری 93 شرکت کند؟
لیلا کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۶
س من دیپلم تجربی دارم در دانشگاه غیر انتفاعی بدون ازمون بر اساس سوابق تحصیلی 92 در رشته مهندسی عمران شرکت کردم ایا احتمال قبولیولیم وجود داره
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
سلام من دیپلم انسانی دارم وفارغ التحصیل رشته جغرافی از دانشگاه سراسری هستم آیا میتوانم در گروه فنی-کارشناسی عمران- پیام نور تحصیل کنم؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
سلام آزمون كاردانى به كارشناسى در رشته زبان فرانسه وجود دارد؟
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۹
سلام.من معدل کاردانیم22/14 و الان میخواستم برای تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته رشته شهرسازی بخونم و میخوامم دانشگاه غیرانتفاعی کرج قبول شم که 65 تا خانوم میگیره.بومی بزنم شانس قبولیم بیشتره یا غیربومی وچند درصدم احتمال قبولیم واسه کرج وجود داره.ممنون میشم جوابمو بدین
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳
من دانش اموز رشته تجربی هستم .یکم درسم ضعیف است بنظر شما میتونم رشته خوبی قبول بشم.ممنونم از سایت خوب شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴
با سلام
ایا معدل پیش دانشگاهی در کنکور سراسری 93 تاثير دارد؟
پاسخ ها
يكي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
نه
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
سلام خسته نباشید
ببخشید ی سوال داشتم
آیا معدل ترم اول سوم دبیرستان تاثیری رو معدل کتبی داره؟؟؟؟؟؟
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
من هنرستان دیپلم فنی کامپیوتر گرفتم و دیگه پیش دانشگاهی نخوندم بعد کاردانی پیوسته کامپیوتر بعدشم کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر خوندم.آیا الان چون کاردانی و کارشناسی دارم میتونم بدون پیش دانشگاهی کنکور سراسری تجربی شرکت کنم و پرستاری بخونم ؟؟؟
سپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
سلام.من لیسانس علوم سیاسی دارم خواستم بپرسم میتوانم درازمون کارشناسی ارشد پزشکی شرکت کنم؟؟؟
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
سلام
اگر کنکور 92 روزانه قبول شده باشم و مشکل خدمت سربازی داشته باشم و در نتیجه امتحان بنده قبول نیست ایا اگر در کنکور 93 شرکت کنم و قبول شوم میتوانم برم با اینکه مشکل خدمت سربازی دیگر نداشته باشم لطفا راهنمایی کنید
النا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۲
من دیپلم کامپیوتر دارم از کاردانش میخواهم بدانم آیا میتوانم به رشته مشاوره در دانشگاه ازاد بدون پیش دانشگاهی بروم
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۲
سلام من کارشناسی علوم اجتماعی برنامه ریزی دارم خواستم برا ارشد همین رشته رو ادامه بدم اما چون بازار خوبی نداره نمیخوام ادامه بدم لطفا منو راهنمایی کنید چه رشته ای بازار کارش خوبه که ادامه بدم من دوسدارم فوق دیپلم پرستاری بخونم بنظرتون میشه؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید اگر برا فوق دیپلم پرستاری شرکت کنم درصد قبولیم چقده؟ وچه کتابایی باید بخونم ممنون میشم اگر سریع جواب بدین مرسی
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۲
سلام خواستم بدونم با داشتن مدرک لیسانس علم اجتماعی میتوان در آزمون برای پرستاری شرکت کرد؟درصد قبولیم چقدره؟ و چه درسایی را بیشتر بخونم که درصد قبولیم بره بالا مرسی
sare
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
سلام من سال دوم تجربی هستم چگونه برای قبولی در کنکور خارج از کشور قبول بشوم؟

خواهش میکنم کمکم کنید بگید از امسال چگونه درس بخونم ؟
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
سلام
طبق قانون جدیدیکه تصویب شده که کنکور 94 حذف می شود و بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش می شود آیا دیگر کسانی که معدلشان زیر 12 باشد امکان قبول شدن در رشته گروه پزشکی در سال 94 سلب می شود و یا راه چاره ای است ؟ اگر می شود جزئیات را بیان بفرمایید
ممنون
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
سلام رفتم تو يه سايت نوشته بود براي قبولي در تربيت معلم نبايد بيماريهايي مثل ديابت داشته باشيم به نظر شما اين حرف درستيه؟؟؟؟؟
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
آیا نمرات ترم اول سال سوم در کنکور تاثیر می گذارد؟
تارا17
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
سلام من سوم دبیرستان رشته انسانی رو تموم کردم ایا می تونم بدون خواندن پیش دانشگاهی در رشته خودم در کنکور فنی شرکت کنم
fffff
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
ایا می توان با داشتن دیپلم فنی در کنکور انسانی شرکت کرد...لطفا جواب بدید شنیدم با داشتن دیپلم فنی هم می تونیم کنکورمثلا انسانی بدیم
محمد محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
باسلام چرا معدل سال چهرم دبیرستان در کنکور 92 تاثیر ندارد ؟ ایا دور از وجدان و انسانیت نیست ؟
حسین حسنی اصل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
باسلام من در کلاسهای اول و دوم و سوم معدل پانزده اورده ام ولی در چهارم دبیرستانی 5/19 اورده ام ، آیا در کنکور 92 اعمال مشود .
samaneh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
سلام من معدل نهاییم پاینه متاسفانه...
میتونم پزشکی قبول شم ؟؟؟
پاسخ ها
يكي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۷
معدل سال چهارم دركنكور تاثير نداره
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
من دانشجوی ترم ۵کارشناسی هوشبریم ُمیخاستم ببینم میتونم به طور آزمایشی درکنکورارشد شرکت کنم؟
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۸
سلام.میخاستم ببینم رشته تربیت بدنی از زیرگروه های رشته علوم پزشکی محسوب میشه?
نسرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۰
سلام من در رشته تجربی درس خواندم می خوام رشته حسابداری از همین رشته کنکور بدم باید چیکار کنم؟چه درسهایی رو ضریب بالا بزنم؟
نازنین زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
سلام من دیپلم کامپیوترم کنکور شرکت کردم اما قبول نشدم ولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم ولی نمیخوام برم ایا میتونم در همن سال 93کنکور رشته خودم رو دوباره شرکت کنم؟خواهش جواب بدین
سجاد موسوی
|
United States
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
اگه یعنی نفر تو رشته نظری دانشگاه روزانه قبول بشه و انتخاب رشته کنه و تو یکی از درسای پیش دانشگاهی قبول نشه و دانشگاه اونو نپذیره، و بعد مجددا همون درسو امتحان بده و قبول بشه ایا میتونه سال بعدش کنکور بده ؟
ممنون میشم جوابمو بدین
با تشکر.
حمیدرضا حسن زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
سلام.من رشتم تعمیر موتور وبرق خورو است.چند درصداز سوالات از سال سوم است؟
ازکدوم درسها بیشتر میاد؟
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
با سلام.من پارسال در رشته تجربي كنكور دادم.اما تربيت معلم قبول نشدم.ميخاستم بدونم امسا ميتونم كنكور هنر بدم و از طريق هنر وارد تربيت معلم بشم؟ممنون ميشم جواب بدين
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
سلام من دیِبلم ریاضی دارم . اگه کنکور انسانی شرکت کنم میتونم رشته ی حقوق برم؟دانشگاه دولتی یا ازادش فرقی نمیکنه
sanam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۰
من تربیت بدنی می خونم میشه کنکور زبان بدم؟
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
سلام یه سوال داشتم.میخواستم بدونم ظرفیت پذیرش دررشته تربیت معلم امسال بیشتر شده یا کمتر؟؟؟؟؟؟ تشکر
صبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
اگه کنکور94حذف بشه تکلیف اونایی که کنکور93روخوب ندادندومیخان سال دیگه شرکت کنن چیه؟
پردیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
با سلام
میخواستم بدونم تراز کنکورم در سال 93 باید چند باشه که پرستاری قبول شم؟
maryam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۵
سلام ,خسته نباشید,میخواستم بدونم میشه با فوق دیپلم کامپیوتر در کنکور تجربی شرکت کنم?
مریم سپهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۵
سلام,میخواستم بدونم میتونم با فوق دیپلم کامپیوترکنکور تجربی شرکت کنم,دیپلم من ار طریق کاردانش بوده نه رشته ریاضی در واقع رشته ام فنی بوده
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
سلام من که امسال دوباره باید کنکور بدم تاثیر معدل برام چند درصده؟
سید
|
United States
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدانم اتباع خارجه میتوانن بروند به دانشگاه شهید بهشتی
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۹
سلام می خواستم ببینم تا چه رتبه ای می تونم در کنکور سراسری رشته داروسازی قبول شم؟؟
شقایق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۱
س میخاستم بدونم افسری رتبه چند می خاد؟
کورش صیامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
آیا با ورود به دانشگاه پیام نور از طریق کنکور سراسری سهمیه تحصیل در دانشگاه روزانه (که برای هر فرد یک بار میباشد) در مقطع کارشناسی و رشته ی دیگر را از دست میدهیم؟ رشته های هنر و زبان چطور؟
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
من با دیپلم کارو دانش میتونم کنکور زبان شرکت کنم؟بدون اینکه پیش دانشگاهی بخونم؟
parya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
salam.mikhastam bedonam ke age kasi konkore sale 93 ghabol she va entekhab reshte nakone.sale dige ham mitone to konkor sherkat kone?
parya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
va age kasi diplome reshte ensani dashte bashe aia mitone dar konkore tajrobi sherkat kone?vase sale baed.age mishe dar che sorati?kheili mamnon
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۸
من دیپلم کامپیوتر رادارم زمان ثبت نام کنور ما کی است؟جواب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۹
سلام از 4 خرداد تا 10 خرداد برای کنکور کاردانی فنی و حرفه ای
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
سلام میخواستم بدونم آیامعدل های زیر10درکنکور تاثیر دارد
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۵
سلام من فرزند جانباز50درصدبه بالا هستم میخواستم بدونم چقد رو قبولی پزشکیم تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
سلام.
ببخشید من شنیدم که کنکور امسال بخاطر بازی جام جهانی فوتبال ایران،افتاده 6 خرداد!!!! ما نمیدونیم 6 خرداده کنکورمون یا 6 تیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یاسمینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
سلام لطفا راهنمایی کنید:
من 22 سالمه و دیپلم انسانی داشتم که تطبیق داده و الان در حال گذراندن واحد های رشته جدیدم هستم (تصویر سازی کامپیوتری)الان ساکن شمال هستم ولی آخر سال قراره به تهران نقل مکان کنیم . من قراره سال 94 تو کنکور فنی شرکت کنم اما می خوام سال 93 هم فقط برای کسب تجربه و یا شانس یا اقبال شرکت کنم و مطمئنا قبول نمیشم اما می خوام شرکت کنم چون این حقمه که بخوام خودمو بسنجم.فقط یه چیزی می مونه این که من هنوز برام قطعی نیست که کجا قراره دیپلم رو بگیرم شمال یا تهران ؟!الان که دیپلمم نصفه است بخوام شرکت کنم محل اخذ رو بزنم شمال و تا هنگام نقل مکان موفق نشم دیپلم از اینجا بگیرم مجبورباشم ادامه واحد ها را در تهران بگذرونم و اونجا دیپلم بگیرم این آیا دردسر ساز میشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
h
امین
|
Iran, Islamic Republic of