۵۵ : ۱۰ - جمعه ۰۳ آذر ۱۳۹۶
کد خبر: ۵۵۷۳۵۹۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛

قدرت نظامی ایران در حوزه موشکی تفاوتی جدی با عربستان سعودی دارد.

به گزارش خبرنگار  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران یک مولفه جدی در توسعه امنیتی ملی کشورمان است که در دو دهه اخیر تلاش های جدی در جهت ارتقا این مولفه انجام شده است.

اما یکی از دشمنان منطقه ای جمهوری اسلامی ایران رژیم سعودی بوده که در 6 ماه اخیر اقدامات مخربی را  ضد جمهوری اسلامی و محور مقاومت انجام داده که یکی از آن ها قطع رابطه با ایران و مقابله با حزب الله لبنان است.


**قدرت نظامی عربستان

اما بر اساس امار گلوبال عربستان سعودی با داشتن جمعیتی بالغ بر 27 میلیون نفر، 235 هزار نفر نیروی خط مقدم، 25 هزار نفر نیروی ذخیره، 1210 دستگاه تانک،432 عراده توپ ، بیش از 6 هزار فروند ادوات زرهی ، 322 سامانه موشکی ، 245 فروند جنگنده، 221 هواپیمای ترابری، 204 فروند هلیکوپتر و 22 فروند هلیکوپتر تهاجمی، 40 ناوجنگی ، ناوچه و مین های جنگی و بودجه نظامی 56 میلیارد و 725 میلیون دلار در رتبه 24 جهان قرار دارد.


البته لازم به توضیح است که بودجه نظامی پادشاهی عربستان چند برابر جمهوری اسلامی ایران بوده و در سال های اخیر تمام توان خود را صرف خرید از کشورهای غربی و به ویژه آمریکا و انگلیس کرده است.**قدرت نظامی ایران

ایران یکی از کشورهای مهم و استراتژیک منطقه غرب آسیا می‌باشد که جمعیتی بالغ بر 81 میلیون و 824 هزار  نفر دارد که 47 میلیون نفر نیروی انسانی آماده به کار هستند که از این میان 1 میلیون و 400 هزار نفر هر ساله در این کشور به سن نظامی می‌رسند که 545 هزار نفر از آنها نیروهای حاضر در خطوط مقدم و 1 میلیون و 800 هزار نفر دیگر به عنوان نیروی ذخیره می‌باشند.

ایران 1 میلیون و 648 هزار و 195 کیلومتر مساحت دارد که 880 کیلومتر آن خط آبی و 5 هزار و 894 کیلومتر از مرزهای ایران نیز مشترک است و این کشور 2 هزار و 440 کیلومتر خط ساحلی دارد. سالانه به طور میانگین 6 میلیارد و 300 میلیون دلار برای بخش نظامی خود بودجه در نظر می‌گیرد که بخشی از این مبلغ را از طریق فروش نفت تامین می‌کند.

"جمهوری اسلامی"  از لحاظ ذخایر ارزی و طلا 93 میلیارد و 950 میلیون دلار ذخایر در اختیار دارد که از این رقم  به همراه در آمد حاصل از فروش نفت،  صرف افزایش توان نظامی ایران می شود.

ارتش رژیم سعودی  وابستگی شدیدی به غرب و خصوصا ایالات متحده آمریکا دارد و صنعت نظامی آن غیر بومی و خارجی است. یکی دیگر از تفاوت‌های مهم ایران و رژیم سعودی این است که ارتش ایران نسبت به رژیم سعودی  از سلاح ها و ادوات بومی استفاده می‌کند و این کشور از تجهیزات غیربومی در ارتش خود بهره می‌گیرد.

با آنکه ایران از نظر تعداد تجهیزات نظامی نسبت به رژیم سعودی در برخی پارامترها  در رتبه پایین‌تری قرار دارد؛  اما شاخص‌های امنیت ملی در ایران نسبت به عربستان  تکامل‌یافته‌تر است.مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان در سال 2016 + آمار و جزئیات

مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان در سال 2016 + آمار و جزئیات

مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان در سال 2016 + آمار و جزئیاتدر حوزه صنعت ساخت تانک جمهوری اسلامی ایران انواع تانک های "ذوالفقار"، "صمصام" ، "مبارز"، "تی 72" ، "تیام" ، "چیفتن مدرن"  و .... را می سازد و یا بهینه سازی می کند ؛ اما رژیم سعودی از تانک های آمریکایی "آبرامز" استفاده می کند که این نشان دهنده خود کفایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به سعودی هاست.

تفاوت دیگر جمهوری اسلامی با رژیم سعودی در این است که ایران در ساخت جنگنده گام های بلندی را برداشته و ساخت جنگنده "صاعقه" ، "آذرخش" و "قاهر 313" در این راستاست و البته سعودی ها تنها به خرید جنگنده های پیشرفته از انگلیس و آمریکا بسنده می کنند.

البته توان موشکی رژیم سعودی به هیچ عنوان قابل مقایسه با جمهوری اسلامی ایران نیست و ایران قویترین یگان موشکی را در منطقه در اختیار دارد که این موضوع به دلیل تولید و توسعه دانش موشکی در نیروهای مسلح ایجاد شده است.


مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان در سال 2016 + آمار و جزئیات


**توان موشکی ایران قدرت بازدارنده در منطقه غرب آسیا

جمهوری اسلامی ایران با دارا بودن انواع موشک های زمین به زمین، ساحل به دریا، زمین به هوا ، هوا به هوا ، هوا به زمین و ... پتانسیل های گسترده ای را در جهت بازدارندگی از هرگونه حمله نظامی ایجاد کرده است.

سرلشکر "محسن رضایی"  فرمانده اسبق کل سپاه در این زمینه اظهار داشت: باید بگوییم توان موشکی باعث جلوگیری از حمله دشمن به ایران شد. فرمانده اسبق کل سپاه افزود: ما هیچ‌گاه نمیتوانیم در عرصه قدرت دفاعی متوقف شویم و ما دقیقا براساس آیه شریفه قرآن کریم که می‌گوید و  وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ توانایی خود را افزایش می‌دهیم و ما به دنبال ماجراجویی نیستیم.

سردار سرتیپ "سید مسعود جزایری"  معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران دکترین و راهبردهای دفاعی بازدارنده و امنیت ساز خود را مستقل از خاص و نیت قدرت‌های مستکبر و بیگانگان طراحی و دنبال می‌کند و اجازه دخالت به احدی در این زمینه را نخواهد داد.

سردار سرتیپ "حسین سلامی" جانشین فرمانده کل سپاه پیرامون بحث موشکی اظهار داشت: امروزه آمریکایی‌ها درباره قدرت موشکی ما بحث می‌کنند و می‌خواهند آن را تحریم کنند و ما نیز در پاسخ به آنها می‌گوییم تا زمانی که تجاوزات و غارت‌گری‌های شما ادامه دارد و تا زمانی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنید ما نیز توان موشکی خود را افزایش می‌دهیم و ملت غیور ایران بدانند که ما امروز انبارهای موشکی و تونل‌های طویلی از موشک‌های آماده پرتاب داریم و برای مابقی موشک‌هایی که تولید می‌کنیم دچار کمبود فضا هستیم ولی با این وجود توان موشکی خود را افزایش می‌دهیم.


**ایران شهر موشکی داردو پادشاهی عربستان شهر موشکی ندارد

یکی دیگر از تفاوت های جمهوری اسلامی ایران  با رژیم سعودی این است که ایران شهر موشکی دارد و پادشاهی عربستان از داشتن این توانمندی محروم است و دارا بودن "شهرهای موشکی" و "سیلو"  از مهمترین تمایزهای قدرت نظامی ایران با عربستان است.مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان در سال 2016 + آمار و جزئیات


در اکثر مسائل اختلاف نظرهای جدی بین ایران و عربستان وجود دارد که نمونه آن‌ها را می‌توان در موضوعات مهم منطقه همچون مسئله عراق و سوریه، یمن، لبنان و فلسطین مشاهده کرد. البته برخی از رسانه ها و مقامات  سعودی ادعاهایی را درباره توان نظامی عربستان در رویارویی با ایران مطرح می‌کنند که قابل تامل است.  

 "کالین پاول" وزیر خارجه اسبق آمریکا طی اظهاراتی رسانه‎ای سعودی ها را از توهم حمله به ایران بازداشت. در برنامه کارشناسی شبکه سی ان ان ( CNN)سه کارشناس سعودی ادعا کردند که در ۴ تا ۶ ساعت می‌توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند.  
 
"کالین پاول" وزیر خارجه  اسبق آمریکا که به عنوان مهمان و کارشناس تلفنی برنامه بود، نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد. او پس از خنده‌ای تمسخر آمیز گفت : نه نه ، من چنین فکر نمی‌کنم . صحبت‌های شما بیشتر جنبه جوک و خنده دارد؛ اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود شما حتی فرصت پیدا نمی کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید. بهتر است کمی واقع بین باشید و ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید؛ حتی ما هم تا کنون چنین ادعایی نکرده ایم.صورت رویارویی مستقیم عربستان با ایران سعودی ها فرصت نمی‌کنند حتی تلفن را بردارند تا از آمریکا تقاضای کمک کنند؛ مصداق این جمله قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران است که با داشتن انواع موشک های برد بلند و متوسط می‌تواند منافع و اهداف سعودی را هدف قرار دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به  "وزارت جنگ عربستان"، "شرکت نفتی آرامکو"، "پایگاه های شاهزاده سلطان" و پایگاه‌های نظامی دیگر اشاره کرد که موشک‌های ایرانی می‌توانند آن ها را هدف قرار دهند. 


مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان در سال 2016 + آمار و جزئیات

مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان در سال 2016 + آمار و جزئیات


سردار سرتیپ "امیرعلی حاجی زاده" فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  اظهارداشت: موشک‌ها در بردهای مختلف در همه پایگاه‌ها بر روی پرتابگر (لانچر) سوار، آماده پرتاب و دست‌ها بر روی ماشه است و فقط منتظر دستور فرمانده معظم کل قوا هستیم.

در مجموع شاید قدرت تجهیزاتی و  نیروی هوایی رژیم سعودی از جمهوری اسلامی بیشتر باشد؛ اما ایران یگانه قدرت موشکی منطقه است که می تواند در صورت بروز هرگونه درگیری،  پاسخی دردناک به دشمنان بدهد.


گزارش از محمد زرچینی

انتهای پیام/
      

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۱۹۸
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
از همه مهم تر روحیه شهادت طلبی است که سعودی ها ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
سعودی ها روحیه ی فرار دارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
هر کشوری که موشک داشته باشه قدرتمندتر و کل جهان میدونند ایران چهارمین قدرت موشکی جهان و جزوه سه کشور سازنده سیلوهای زیرزمینی موشک هستش و ایران تنها کشوری در آسیای غرب هست که زیردریایی داره و تولید میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
ان حزب الله هم الغالبون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
سلام

آماده ایم آماده ای رهبر فرزانه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
درود بر سپاه و ارتش خدا قوت .. این موشک ها رو میبینم حال میکنم .. هیچکس نمیتونه به ایران چپ نگاه کنه میزنیم پرپرش میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
ایران در بحث نظامی باید تمام تلاش خودش را روی خرید وساخت هواپیمایی جنگی متمرکز کند،،،،داشتن قدرت هوایی بسیار مهم ولازم است،،
پاسخ ها
سینا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
ببین داداش من این حرف شما واسه کشورهایی که دنبال تهاجم هسند کاملا درسته اما واسه کشوری مثل ایران که اصن فلسفش تهاجl و خونریزی نیست نه...ایران بعداز انقلاب همه فکر و ذکرش دفاع از خودش بوده نه حمله و در همین راستا هم قدرت موشکی خودشون رو بالا بردن
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
خدایا سپاس که این چنین نیروهای نظامی مقتدر توانا هوشمند دلیر وجان بر کفی داریم
ای کاش سردارتهرانی مقدم زنده بودند
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
ایشون زنده ان ما نمیبینیم
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
چرا ایران را عربستان مقایسه میکنید قدرت نظامی ایران امریکا که ادعای ابرقدرتی میکنه را به زانو در اورده عربستان در برابر ایران عددی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
ببخشد اشتباه منفی دادم ولی نباید دشمن را دست کم گرفت هرچند بسیار ضعیف و ترسو باشد
ناشناس
|
Germany
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
عربا مرد جنگی ندارن همش 28میلیون نفرن که 27میلیونشون شاهزاده تشریف دارن.بقیه شون هم پیر و پاتارن.ام ما چی ما 81 میلیون نفریم که دست کم 30میلون مرد جنگی داریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
مردان عربستان که نمیان بجنگند دستشون و میزارن تو جیبشون از بد بخت بی چاره های سایر کشورها که شبی برای یک قرص نان جونشونو فدا میکنند استفاده خواهند کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
چیزی که ایرانیها رو در صدر کشورهای دنیا قرار میده حس وطن پرستی مردم عادی هس و در صورت جنگ بر خلاف دیگر کشورها ملیونها نفر غیر نظامی غیرتمند آماده دفاع از کشور و جان فشانی هستن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
اشتباه نکن عزیزم دلیلش ایمان و عشق به شهادت در راه خداست
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
آماده برای فدا کردن جان برای وطن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
چرا فقط با کشور های که رابطشون شکرابه مقایسه میکنید با کشور های نظیر ژاپن-کره و ترکیه مقایسه کنید لطفا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
لبیک یا خامنه ای...سید علی لب تر کند سعودی ها از تاریخ محو میشن
ناشناس
|
-
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
یدالله فوق ایدیهم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
سلاح و مهمات یک روی سکه است روی دیگر آن در ایران اسلامی رهبری مقتدر با ملت گوش به فرمان شهادت طلب در راه وطن و خدا .پس هر ایرانی یعنی هزاران ارتش در مقابل سعودی ها که نه بلکه بزرگتر آنها امریکا هستند مثل سرورشان امام حسین که مقابل هزاران یزیدی به میدان رفت .سعودی ها به فکر چاره ای برای فرار از یمن باشند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
عالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
درود بر جمهوری اسلامی ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
اونایی هم که میگن جنگنده لازم نداریم و باید کشور دفاعی باشه و نه تهاجمی سخت در اشتباهن. اگه قرار باشه کشور ففط دفاعی باشه دیگه فایده نداره بهش نمیگن قدرت که.. . همینطور که الان هر ابرقدرتی یه نیروی هوایی قدرتمندی هم داره ایران هم باید داشته باشه. قدرت ایران باید تهاجمی بشه حتی اگه نخواد بجایی حمله کنه. اگه تهاجمی باشه بقیه بیشتر حساب میبرن و میترسن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
در مورد عربستان حرف یعنی وقت تلف کردن خودتون و خسته نکنین اقا دستور بدن شما فقط تا سه بشمارین همین
بعد سعودی میشه سوسک لوتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
درود بررزمندگان اسلام
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
لطفا هیچ وقت کشور عزیزمان را باعربستان در هیچ زمینه ای قیاس نگیرید مورچه چیه که کله پاچش چی باشه .اگه یمن موشک برد بلند داشت الان عربستان خالی ازشاهزاده بود وهمه فرار میکردند.اینا بدونید ال سعود وارد فاز اخر عمر خود شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
من به قدرت ایمانمان به خدا مینازم و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
سلام و ممنون از مطلب خوبتان
لازم به تذکر است قدرت و تجهیزات سپاه و بسیج در این جدول لحاظ نشده که با در نظر گرفتن آن ایران با در نظر گرفتن همه جوانب جزء پنج کشور اول دنیاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
اماده ایم اماده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
لا فتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
وقتی مجاهدان و رزمندگان در راه خداوند و اهل بیت به میدان جنگ بروند، مهم ترین چیز ایمان و توکل به خدا و توسل به اهل بیت مهم است....
تعداد تانک ها و هواپیما ها و .... در درجه های بعدی قرار دارند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
قطعا جنگنده های ال سقوط اسیر قدرت پدافند کشور عزیزمون میشن و پرپر میشن اونا همه توانشون روی نفتشونه
ما جوونای داریم که عاشق شهادتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
وای اگر خامنه ای اذن جهادم دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
از همه مهمتر نیروی غیب الهی که در بسیاری از مواقع نیروهای حزب الله را یاری کرده و نیروی اتحاد و وحدت مردم ایران و نیروی وجود رهبری فرزانه و حکیم در راس فرماندهی کل قوا است که همه ی دشمنان از آن بی بهره اند.برای نابودی وهابیت و بهاییت و صهیونیسم و آمریکا صلوات.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
ایرانی ها به یه چشم بهم زدن تو خاک عربستانند (تو خاک عربستان !)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
عربستان کشوری نیست که از لحاظ نظامی با یران مقایسه شود زیرا ایرانی ها در جنگ ثابت کردند که حقا رزمنده هستند و دلاور زیرا همه پشت صدام بودند وکاری از پیش نبردند حالا یک کشوری که ارتشش اجاره ای است چطور با ایران قدرتمند مقیاس قرار می دهید اصلا انها عددی نیستند که مثال زدنی باشند ضرب امثلی که می گوید برو بزرگتر ت را بیار است بزرگشان با تمام دارو دسته اش و با تمام توان امدند هیچ غلطی نکردند اروزیم اینست که یک روزی انتقام خونهای بنا حق ریخته حجاج را بگیریم اما هیچوقت ایران اسلامی شروع کننده هیچ جنگی نخواهد بود همانطور که تا به حالا بوده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۱
خداوند آقا خامنه ای رو حفظ کنه. درود بر ارتش وسپاه و نیروی انتظامی و همه ی قشر نظامی که امنیت به ارمغان آوردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
دپوکردن کردن ماشین آلات واموال کشور مستضعف ایران افنخارنیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
اقا اجازه بده نیروهای پرتوان ارتش و سپاه و بسیج عربستان رو د رچند ساعت گورستان میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کمتر از ۲۴ ساعت عربستان سعودی رو با خاک یکسان میکنند......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
ایران از نظر نظامی غیر قابل نفوذه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
کشور ایران توی دنیا تکه و هیچکسی جرعت نداره چپ بهش نگا کنه یه آمریکا مونده که اونم تنها کاری که ازش بر میاد تحریمه وگر نه هیچ غلطی نمیتونه بکنه یا علی مدد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
سلام
خدا قوت
مملکت و سرزمین ما صاحب دارد و انشاء الله به برکت ایشان از هر گزندی حفظ میشه.
و اگر کسی بخواهد کوچکترین جسارتی کند به فضل خدا مشت محکمی دریافت خواهد کرد.
سلامتی مقام معظم رهبری صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
چه نڟرات خنده داری میزارن ملت....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۷
کاش اولین و آخرین گلوله به پیشانی جنگ بخورد تا ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
ما ایرانیا نسل برتر هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
از صدام پرسیدن چرا در جنگ کویت کت وشلوار بر تن داشتید اما جنگ ایران لباس نظامی؟
برگشت گفت ایرانی ها مرد جنگ هستند.
اقایون داداشام ما ایرانی هستیم
یک دوست افغانی دارم که مدافعین حرم هستش و میگفت من تا قبل از اینکه برم سوریه همیشه فکر میکردم ایرانی ها همیشه دروغگو و ترسو هستن
اما ایرانی ها رو در خط مقدم دیدم
دیدم که چطور میجنگیدن
حتی میگفت ما تمام حرکات جنگیدن رو از ایرانی ها یاد میگرفتیم
اقایون داداشام ما ایرانی هستیم
کی میگه مرد جنگ فقط زمان 8 سال دفاع مقدس بود
هنوزم هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
وقتي قدرت نظامي و دستاوردهاي نيروهاي مومن سپاه و ارتش و مقاومت مردم را ميبينم افتخار مي كنم يك ايراني هستم زنده باد ايران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
من شبانه روز فقط خدا خدا میکنم که جنگی میان ایران وعربستان بشود واین سگهای کثیف از روی کره زمین برداشته شوند که تمام جنگهای دنیا زیر سر این خوکهای کثیف است انشالا اقا اعزن جنگ بدهند.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
من يك زن بخياري هستم و با افتخار برأي إيرانم جونم هم ميدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
ما خودکفا هستیم ولی اونل وابسته این یعنی ما برتریم
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
لعنت به سعودی مرتجع
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
لعنت به سعودی مرتجع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
هر کشوری چپ به ایران نگاه کند از روی کره خاکی محو میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
خدا رو شکر که از لحاظ موشکی و نیروی زمینی ایران قدرت زیادی تو منطقه داره ولی نیروی هوایی خیلی مهمه باید رو اونم کار کنن تا هیچ کشوری مثل عربستان جرات نکنه که هیچ به مغزشم خطور نکنه که به کشورم حمله کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
سعید هستم 20 ساله از تهران
آماده ی فدا کردن جان برای وطن
سر فراز باد جمهوری اسلامی ایران قلب محور مقاومت در برابر باطل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
دشمنو نباید دست کم گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
ایران بیشه شیران ایران خاک دلیران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
هرچه قدر قدرتمند شویم باز هم کمه دشمن زیاد داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
درود -باید اقیانوسی از انواع اقسام تجهیزات نظامی و امکانات جنگی داشته باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
ایران مهاجم نیست ولی مدافع بسیار قوی است این در جنگ 8 ساله ثابت شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
باید تجهیزات جنگی و امکانات جنگیمان را برای روز مبادا و برای دفاع از خود حفظ کنیم و انباشته کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
تو را خدا ما را هیچ وقت با عرب های بی غیرت مقایسه نکنید ما نه با موشک هامون بلکه با غیرت مون می تونیم جواب گو دنیا باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
عشق فقط سید علی درود بر غیرت رزمندگان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
زنده باد ایران پایدار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
ما نیروی هوایی نداریم،باید جنگنده های روز از روسیه خریداری کنیم،ما به میگ 35 و سوخو 35 نیاز داریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
خاور ميانه پر از سربازان گمنام امام زمان ( عج ) مي باشد از داخل منفجر ميشه عربستان نيازي به جنگ نيست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
آمریکای بی قدرت، ایران شود پر قدرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
عشق است رهبر و کشورم ودرود فراوان به تمام نیروهای مسلح کشورمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
اماده شهادتیم اگر رهبر شاره ای کند ...
بیاد امام حسین ع و لب تشنگان کربلا
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
اصلا عربستان بحث نداره بابا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
بابا اگه عربستان جرعت داشت نیروی زمینیش از یمن شکست نمیخورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
مهمترین تفاوت ما بارژیم سقوطی اینکه نظام اسلامی پشتوانه مردمی داره امارژیم سقوطی این ویژگی رونداره.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۳۰
اگه اقا امرکنندکل عربستانوشخم میزنیم بجزمکه ومدینه النبی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
کافیست یک لحضه ایران اراده کند تا عربستان وحامیان گردن کلفتش با
خاک یکسان شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
عربستان دربرابرایران عددی نیستند سگهای وهابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
هیچ مردمی در دنیا حس وحدت و یک پارچگی و وطن دوستی مانند ایرانیها نیستند. شما این را میتوانید در اعیاد ملی و مذهبی مشاهده نمایید. و به جرات میگم بدون تعصب هیچ ارتشی توان مقاومت در برابر ایران را ندارد. جنگ هشت ساله ما تجهیزات جنگی نداشتیم. با دست خالی هشت ساله شد ولی در عصر حاضر چنین نیست.
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
قدرتی که جمهوری اسلامی ایران دارد قدرتیست که همه از اون باید پترسند
حسین
|
United States
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
قربون هموطنهای مومن و وطن دوست برم،،،،فقط ب امید روزی ک بسیج برای آزادی قدس تو آسراییل باشه و سپاه تو عربستان
علی اکبرنصیری ازمرودشت
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
من به ایرانی بودنم افتخارمیکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
ایران بهترین سلاحش ایمان است ومن به عنوان یک شهروندافغان درایران افتخار میکنم که درچنین کشوری زندگی میکنم-سیکاظمم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
ایران بهترین سلاحش ایمان است ومن به عنوان یک شهروندافغان درایران افتخار میکنم که درچنین کشوری زندگی میکنم-سیکاظمم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
اگه قراره جنگ بشه.هیچ کاری برای ایران نداره با ی دکمه عربستان با خاک یکسان میشه.لبیک یا خامنه ای.درود بر ایران
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۴
بیشتر جنگنده های ایران سال ها پیش از رده خارج شدند.ایران البته برای خرید جنگنده های سوخو از روسیه درخواست داده.نیروی دریایی ایران هم کهنه است.باید فکری برای نیروی دریایی هم کرد.باید واقع بینانه به موضوع نگاه کرد.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
سرمایه ملی ما ایرانیان قدرت ایمان به خود و توان علمی وتخصصی است که در صحنه قدرت موشکی وادوات زرهی و پهبادها نمود عینی داشته .جاداره مسئولان تمرکز جدی خود را در زمینه تولید نسل پنجم هواپیمائی نظامی وخرید یا تو مشترک سوخو30 روسی معطوف داشته درعین حال درزمینه دریائی هم ما نیاز جدی به ناوهای جدید ونو وپیشرفته داریم چون ناوهای ما اکثرا بازنشته بود واحتمالا درجنگ الکترونیک قدیمی.بهر حال ما دشمنان تا دندان مسلح داریم وباید همیشه آماده وحتی جلوترباشیم
سیروس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
هیچ وقت دشمن را نباید دسته کم گرفت،کشورهای عرب منطقه نظیر عربستان دیگر کشورهای عرب 30 سال پیش نیستند،ارتش عربستان دارای 6 فروند هواپیمای جاسوسی آواکس و در حال خرید 25 فروند زیر دریایی فوق پیشرفته کلاس دلفین از صنایع کروپ آلمان است.
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
ازاولین دشمنی که بدم میاید عربستان بی شرف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
ای رهبره آزاده آماده ایم آماده
اگه رهبر عزیزمون فقط لب ترکنن عربستان رو باخاک یکسان میکنیم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
از نظر من اگر اقا حضرت خا منه ای اجاز دهد عربستان عرض ده دقیقه با خاک یکسان میشود
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
حاضرم ازگرسنگی بمیرم دولت بهم چیزی نده بخورم ولی تمام سرمایه خرج موشک کنه انرژی میگیرم خداوکیل خداقوت به دولتمان بده پیغام سردارسلیمانی به عربستان خوندم ازشوق این کلمه که گفته کاری نکنیدعربها که ایرانیاباکارت ملی بفرستم زیارت واقعا ازشوق اشکم درامد
امیر حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
عربستان هیچ غلطی نمیتواند بکند ایران بسیجی هایی دارد که از جان خود میگذرند تا کشورشان ایران پا برجا باشد اگه رهبرم فقط بگه حمله ما در یک روز همه انها را نابود میکنیم البته باید این رو هم در نظر داشته باشیم که خانه خدا در عربستان است و ما نمیتوانیم در عربستان خونی بریزیم زنده باد وطنم ایران
سرباز وطن و حرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
با سلام به کشورم و هم وطنانم وبخصوص رهبر عزیز تراز جانم ماشاالله به این آمادگی تون فقط بگم که اگه سعودی ها کاری کنند یک ساعته سپاه تو جده و ریاض اردو می زنند
خداحافظ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
سلام برعزیزان وغیور مردان کشورم جانم فدای رهبرام
مازندران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
ایران امنیت . موشک و آمادگی نظامی خودشو به خون شهدا مدیونه ما هم با حس شهادت طلبی و دفاع و با امر رهبر در مقابل هر کشوری ایست میکنیم نیرو مازندران اماده است مازندران جوانانی داره که تو جنگ همه دشمنان رو به نیستی میکشونه ببر های مازندران تو راه هستند
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
سلام به تمام ایران ای کاش جنگی بین ما وسعودی های رخ بده تاببینن نیازی به موشک یاچیزدیگه ای داریم یا نه؟ مگه داریم مگه میشه شغالو باشیرغران مقایسه کردبه امیدروزی که انتقام حجاج ایران روبگیریم انشاالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
درود خدا به شما دلاور مردان وسردارن رشید جمهوری اسلامی ایران .
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
عربستان در طول پنج دقیقه شکست می خوره
دانیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
دمتگرم خداقوت شیرمردان سپاه ارتش بزنید مزدورانو لت پارشون کنید
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
ایران مهد دلیران
محمدحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
درود بر جمهوری اسلامی ایران
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
دوستان من هم به ایرانی بودن و به غیرت همه شما هم وطنان میبالم .دفاع از وطن یه امر واجبی هست.ولی بیایید دعا کنیم که هیچ وقت تو هیچ جای دنیا جنگی ضورت نگیره تا خون بیگناهی ریخته نشوددنیارا میشه با تعامل و مذاکره اداره کرد.ببینید تو یمن سعودیهای بیشرف چقدر زن و بچه را شهید کردند امام علی ع هم قبل از جنگ چندین بار نماینده میفرستاد که به راه عدل برگردند.ولی اگه خدای نکرده جنگی هم صورت بگیره ایران همیشه شیره ایرانی اگه سنگ هم نداشته باشه بچه هاشون را در فلاخن گذاشته به دشمن میزنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
با اولين شليك ايران به عربستان بلافاصله شاه وشاهزاده هاي ال سعود از كشورشان فرار ميكنند وبا توجه به روحيهء رفاه طلبي نظاميان عياش ال سعود انها هم اگر نتوانند فرار كنند دنبال سوراخ موش ميگردند ! ولي با همهء اين اوضاع ضرورت دارد جمهوري اسلامي نيروي هوائي خود را تقويت كند !
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
انچنانکه خیلی از عزیزان اشاره کردند با وجود رهبری باصلابت چون حضرت ایت ا... خامنه ای عزیز و ولایت مداری قاطبه مردم سرزمینمان هیچ کسی توان چپ نگاه کردن یه این خاک و سرزمین را نخواهد داشت
اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
عربستان كثيف
محمدزکی یزدانپناه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
درود بر مردان و سخت کوشان در عرصه امنیت جمهوری اسلامی ایران
خدا قوت
ارش شاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
وووااااایییییی..چ قدر خندیدم...عربستان اگه قدرت نظامیش با امریکا هم برابر باشه بازم حریف ایران نیس....چن تا موشک لازمه که بزنن ب سکوهای نفتی عربستان...در عرض سه ساعت دوباره میشن همون عربای 300سال پیش...
جاوید ایران ما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
درود بر نخبگان ایرانی
قدرت موشکی ایران هراس به دل دشمنان افکنده خسته نباشید ادامه بدهید..
شهریاشهریار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
به خدا جانم در راه وطن و سردار عزیزم حاج قاسم میدهم
سیدحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
رهبر فرزانه ما تا اخر باهاتیم
سید محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
لبیک یا خامنه اي
اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
وهابی خرمگس
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
نظر همه دوستان محترم
ولي يك لحظه فكر كنيد مكه بشود مركز شيعه چه قشنگ است .
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
ای رهبر ازاده اماده ام اماده
Behnam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
یا علی
ما حاضریم
و منتظر فرمان رهبری
حجت امامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
سلام
خدا قوت جان بر کفان . من افتخار شهادت نصیبم نشد جانباز شیمیای هستم و یک بسیجی گوش بفرمان رهبر بسیجیم هستم .تا تا قطره اخر خونم در مقابل ال سعود وهابی داعشی بجنگم
حمزه احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
به خاطر ایرانی بودم به خودم میبالم درود بر ارتش وسپاه مقتدر ایران زمین
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
مرگ بر آمریکا و آل سعود
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
اگر اقا فرمان بدن به جز مکه و مدینه عربستان با خاک یکسان میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
به نام خدا ما ایرانی ها تا رهبر داریم ترس در دل نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
به نام خدا ما ایرانی ها تا رهبر داریم ترس در دل نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
به نام خدا ما ایرانی ها تا رهبر داریم ترس در دل نداریم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹
عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
درود به ایران
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
ما باید پامون رو از عربستان فراتر بزاریم خیلی از این قویتر بشیم از تموم امکاناتمون استفاده کنیم یادتون نره ما دشمنان بزرگتری داریم باید چیزایی که میسازیم فقط کپی نباشه خیلی چیزا رو از پایه باید شروع کنین طوری نباشه که مثلا هواپیما رو با وسایل کشورهای دیگه بسازیم ولی نتونیم به سیستم رایانه ای اون اگاه باشیم تهجیزاتی که حتی یک قلم از وسایل اون خارجی باشه بدرد نمیخوره معیشت ایرانی خیلی بهتر باشه در تموم زمینه ها باید پیشرفت کنیم تموم افراد یه ریاضی باید همه مسلط باشن من پزشکایی رو میبینم که ساده ترین مسایل ریاضی رو نمیدونن علم ایرانی باید متحول بشه راجب همهچیز باید تحقیق کنیم اونم تحقیق درست نه رفع تکلیف خیلی چیزا باید در کشور ما متهول بشه اگه میخوایم روحیه ایرانی بهتر بشه دزدی باید از این سرزمین بره سختگیرانه با غارتگر مقابله کنیم هنوز ما خیلی مسایل رو باید تغییر بدیم ما راحترین راه رو انتخاب میکنیم مثلا خودرو میسازیم موتورش رو از فرانسه میاریم ژاپن با بمب اتم نابود شد الا ببینید اونرو اگه میخاید برید به مبارزه امریکا از وضعیت اقتصادی مردم تا استفاده از نیروی .. انسانی و ... باید همه چیز تغییر کنه امکان پذیره ما میتونیم
خورشی پروردگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
حتمن قدرت نظامی ایران باید هزاران برابر این بشه چون امریکا پشت عربستاه سریع اینکار انجام بشه بعدش تصور کنید بری ادای حج به جنوب ایران بریم نه کشور ال سعود شهر پیامبر جزیی از خاک کشور خودمون بشه خلیج فارس در قلب کشورمون بیایم یک انقلاب برای پیشرفت تک تک ایرانیان انجام بدیم ما الان مثل کسی هستیم که کلاس اول دوم .. رو نرفته یهو رفته سر میز کلاس مثلا دوم دبیرستان برا همین ما به مونتاژ وسایل برای تولید یک وسیله رو میاریم علم اون ماشین مهمتر از تولیدشه ما علم رو نداریم.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۹
ما خیلی شاااخیم
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
بگویش که در جنگ مردن بنام به از انکه دشمن بدو شادکام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
عربستان....کیه؟؟
فاضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
اگرجنگی بین ایران وسعودی اغازشود تلافی خواهیم کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
سلام،دوستان کمی واقع بینانه نگاه کنید به موضوع،عراق به ما حمله کرد !هشت سال جنگ طول کشید و نگذاشتیم حرف صدام عملی بشه سه روزه بیاد تهران!!! اما آمریکا 20روزه رسید به بغداد و عراق رو گرفت !!! در منطقه حرف اولو بزنیم
امیر اشکان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۵
جانم فدای ایران ایرانی زنده باد ایران جاودان باد ایران با این قدرت موشکی که ایران دارد می‌تواند کل عربستان را موشک باران کند و با خاک یکسان کند زنده باد ایران ما باید خودمان را با قدرت های برتر مقایسه کنیم نه با عربستان
ارسلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
نباید دشمن رو هیچوقت دستکم گرفت والا .....
خواهشاً نیروی هوایی یه تکونی بخودش بده ماهرچندهم که موشک داشته باشیم تا آسمان امنی برای پرتاب اونا نداشته باشیم بدرد بخور نیستش تکرار می‌کنم تا آسمان امنی نداشته باشیم موشکی هم پرتاب نمیشه و کاربردی ندارن
در پناه حق
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
ایران قدرت اوله ولی نیروی هوایی ضعیفی داره که دربرابر نیروهای هوایی غربی ها کارایی نداره باید جنگنده خریداری کنه.البته ایران طبق برجام تا6سال حق خریدتسلیحات نظامی وجنگنده نداره امیدوارم بعداز این6سال نیروی هوایی نفسی تازه کنه.
مهر پروردگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
ضمن خدا قوت به برادران نظامی چرا اگه امریکا روزی با اسراعیل حتی مخالف هم بشه ما توان موشکیمون رو ادامه نمیدیم باید همیشه توانمون رو افزایش بدیم کی گفته که ما نمیتونیم بمب اتم بسازیم اون کشوری که استفاده کرده و حالا بزرگترین ذراتخانه ها رو داره بیاد بگه حق ندارید توان داشتن حتی اورانیم با کمی درصد بالا رو داشته باشید خوب جوابش معلومه خودت متوقف کن بما بگن حتی موشک هم نداشته باش به تو ربطی نداره مگه شما ندارید نتیجه تحریم امریکا هم که زیر تعهد برجام زد فرصتی شد که ما هم تعهدمون رو که بهم خورده خیلی هم زورگویانه بود پاره کنیم عالیه دیگه از این قراردادهای زشت که خودشون میگفتن ما ایران رو حتی از داشتن خیلی چیزا محروم کردیم دیگه از این قراردادها نبندید که روباه پیر بشکن نزنه. ادامه توان نظامی که داریم میبینیم دشمن فراوان داریم حتی داشتن بمب اتم و هیدروژنی ضروری حتی در ضمینه هسته ای قویتر از امریکا ما بریم امریکا رو تحریم کنیم فردا ما متحدینمون رو جمع کنیم امریکا رو تحریم سلاح کنیم. پس میسازیم موشک های متنوع که بتونه از پاد زهر اونا عبور کنه در رابطه با جایی که باید موشکها رو نگهداری کنیم البته من زیاد نمیدونم ولی جاهای کوچکتر و بیشتر بهتر نیست تا شهر موشکی. باید اونقدر توان داشته باشیم که در اختیار ناجی موعود قرار بدیم .
اردشیر میرزایی
|
United States
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۸
اینقدر جنگ جنگ نکنید.
.
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
من فیلم مستندسازی حمله ایران به عربستان واسراییل ودیدم که .چجوری موشک بارون شدن ونابودشدن اسرائیل درکمتراز ده دقیقه وعربستان درکمترازبیست ودقیقه به کلی نابودمیشه وتبدیل به تلی ازخاک میشه عربستان اسرائیل خودشون هیچ تجهیزاتی ندارن فقط ازآمریکا میگیرن
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
من فیلم مستندسازی حمله ایران به عربستان واسراییل ودیدم که .چجوری موشک بارون شدن ونابودشدن اسرائیل درکمتراز ده دقیقه وعربستان درکمترازبیست ودقیقه به کلی نابودمیشه وتبدیل به تلی ازخاک میشه عربستان اسرائیل خودشون هیچ تجهیزاتی ندارن فقط ازآمریکا میگیرن
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
من فیلم مستندسازی حمله ایران به عربستان واسراییل ودیدم که .چجوری موشک بارون شدن ونابودشدن اسرائیل درکمتراز ده دقیقه وعربستان درکمترازبیست ودقیقه به کلی نابودمیشه وتبدیل به تلی ازخاک میشه عربستان اسرائیل خودشون هیچ تجهیزاتی ندارن فقط ازآمریکا میگیرن
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
من فیلم مستندسازی حمله ایران به عربستان واسراییل ودیدم که .چجوری موشک بارون شدن ونابودشدن اسرائیل درکمتراز ده دقیقه وعربستان درکمترازبیست ودقیقه به کلی نابودمیشه وتبدیل به تلی ازخاک میشه عربستان اسرائیل خودشون هیچ تجهیزاتی ندارن فقط ازآمریکا میگیرن
عزیز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
بنازم که چقدرزيباقدرت ایران رو توضیح داده به عربستان!
ناشناس
|
Iraq
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
ناشناس
|
Iraq
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
زنده باد ایران وایرانی
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
مرگ بر آل سقوط خائن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ایران پایگاه های موشکی زیادی داره برای جنگ با عربستان موشک ها از دو پایگاه شلیک میشه با بسته شدن تنگه هرمز عربستان فلج میشه ضمن اینکه ایران متحد های مثل روسیه داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ایران پایگاه های موشکی زیادی داره برای جنگ با عربستان موشک ها از دو پایگاه شلیک میشه با بسته شدن تنگه هرمز عربستان فلج میشه ضمن اینکه ایران متحد های مثل روسیه داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
امروزه جنگ نامتراقن جنگ مدرنه عربستان طی دو ساعت با شهر های موشکی ۵۰۰ متر زیر زمین ایران محو میشه بعدا عربستان میشه خاطره
مبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
یاشاسین ایران ونیروهای نظامی ایران
مبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
یاشاسین ایران ونیروهای نظامی ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
سلام و خسته ناشید ایران فقط با موشک عربستان و با خاک یکسان میکنه برای من سوال که عر عر ستان چه فکری پیشهخودش شون میکنن که همچین فکری میکنن اینم بگم اونا به امید امریکاییها حرف ؟؟؟؟؟؟ میزنن ما امریکارو سگ جلو خونمون حساب نمیکنیم وای به حال عربستان الاغ زنده باد ایران زنده باد رهبرم زنده محسن جان فدای غیرتش فدای نگاهش فدای ننفسشفدای دوستت دارم مرد مردا قهرمان ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
سلام و خسته ناشید ایران فقط با موشک عربستان و با خاک یکسان میکنه برای من سوال که عر عر ستان چه فکری پیشهخودش شون میکنن که همچین فکری میکنن اینم بگم اونا به امید امریکاییها حرف ؟؟؟؟؟؟ میزنن ما امریکارو سگ جلو خونمون حساب نمیکنیم وای به حال عربستان الاغ زنده باد ایران زنده باد رهبرم زنده محسن جان فدای غیرتش فدای نگاهش فدای ننفسشفدای دوستت دارم مرد مردا قهرمان ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
سلام و خسته ناشید ایران فقط با موشک عربستان و با خاک یکسان میکنه برای من سوال که عر عر ستان چه فکری پیشهخودش شون میکنن که همچین فکری میکنن اینم بگم اونا به امید امریکاییها حرف ؟؟؟؟؟؟ میزنن ما امریکارو سگ جلو خونمون حساب نمیکنیم وای به حال عربستان الاغ زنده باد ایران زنده باد رهبرم زنده محسن جان فدای غیرتش فدای نگاهش فدای ننفسشفدای دوستت دارم مرد مردا قهرمان ما
ترانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
یا حید کرار زند نقش ب زودی
بر پرچم سبز عربستان سعودی
.
.
.
ما ایرانی هستیم
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
اخه یه شیر رو با یه توله کفتار مقایسه میکنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
سلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
سلام
mahdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
دوستان مگه ایران از نظر توان هوایی چیش ضعیفه سرعت جنگنده یاچی ؟ اگه موضوع اینکه جنگنده ی دشمن چند ماخ بیشتر سرعت میره قابل حله این اما فقط اراده میخواد اما نه فک میکنید سلاح های جنگنده ی دشمن قویه این جای نگرانی نداره بزودی یه چی ساخته میشه که سابقه نداشته تو هیچ کشوری .
mahdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
دوستان مگه ایران از نظر توان هوایی چیش ضعیفه سرعت جنگنده یاچی ؟ اگه موضوع اینکه جنگنده ی دشمن چند ماخ بیشتر سرعت میره قابل حله این اما فقط اراده میخواد اما نه فک میکنید سلاح های جنگنده ی دشمن قویه این جای نگرانی نداره بزودی یه چی ساخته میشه که سابقه نداشته تو هیچ کشوری .
ایرانی
|
United States
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
.زنده بادایران
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
مرگ بر ال سعوووود
ایلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
مرگ بر ال سقوط
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
من اعتقادم دارم توان هسته ای نیازهست.و معتقدم با همسایگان بی خردی که داریم لازمه که توان هسته ای داشته باشیم.و درصورت لزوم حتما باید استفاده بشه.نه فقط واسه ترساندن یا ابزاره بازدارندگی بلکه استفاده کنیم تا بعداز صدها سال اینا رو بنشونیم سر جاشون. اینجاست که من میگم انرژی هسته ای حق مسلم ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
ايران اراده كنه تو ٤٨ساعت عربستان با خاك يكسان ميكنه
ایران پرست-میهن پرست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
درود بر ارتش میهنم.5ارتش بدون بمب اتمی جهان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
مرگ بر ال سعود وداعش
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
جانم فدای میهنم
ناشناس
|
France
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
ازاولین دشمنی که بدم میاید عربستان بی شرف
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
باید تجهیزات جنگی و امکانات جنگیمان را برای روز مبادا و برای دفاع از خود حفظ کنیم و انباشته کنیم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
سلام برعزیزان وغیور مردان کشورم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
سلام برعزیزان وغیور مردان کشورم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
ایران علاوه بر قدرت نظامی قدرت ایمان داره که این وهابی ها ندارن
ناشناس
|
France
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
اونایی هم که میگن جنگنده لازم نداریم و باید کشور دفاعی باشه و نه تهاجمی سخت در اشتباهن. اگه قرار باشه کشور ففط دفاعی باشه دیگه فایده نداره بهش نمیگن قدرت که.. . همینطور که الان هر ابرقدرتی یه نیروی هوایی قدرتمندی هم داره ایران هم باید داشته باشه. قدرت ایران باید تهاجمی بشه حتی اگه نخواد بجایی حمله کنه. اگه تهاجمی باشه بقیه بیشتر حساب میبرن و میترسن.
خسرو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
فکر جنگ باشیم؟ اروپایی ها و امریکا روسیه چین اسلحه بفروشند ما دو کشور بجنگیم.؟
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
عرب های سوسماروخور بدم میاد ازشون


بخدا من ۱۶ سالمه احازه مادد پدر رو میگیرم میرم به جنگشون
جهانبخش
|
Netherlands
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
البته امروز هواپیمای پبشرفته میره ماموریت انجام میده میاد
یه جنگنده مدرن کاروانجام میده
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
به نظرمن قدرت موشکی مابایدبره بالا نبایدبه همین بسنده کنیم بگیم کافیه شکرخداخوبه ولی چرانبایدموشک قاره پیماداشته باشیم
محمد
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
یه چیزی که شما بالا ننوشتید حس وطن پرستی و عشق به شهادت ایرانیاست که سعودیا ندارن.
حسین
|
United States
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
خدا به این عزیزان قوت وسلامتی دهد
حسین
|
United States
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
خدا به این عزیزان قوت وسلامتی دهد
حسین
|
United States
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
خدا به این عزیزان قوت وسلامتی دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
ما ایرانیا نسل برتر هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
شیطان بزرگ امریکاست
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
سلام برعزیزان وغیور مردان کشورم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
ایران بیشه شیران ایران خاک دلیران. زنده باد ایران پایدار
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۸
اخه عربستان مال این حرفها نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
ماشالله به این همه توانمندی سخت افزاری و همچنین توانمندیهای بسیار بالاتر مغزافزار و نیروی انسانی متعهد و با غیرت.
ارتشی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
سپاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
من به ایرانی بودنم افتخارمیکنم
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
درود بر ایران و ایرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
درود بررزمندگان اسلام
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵
زنده باد ایران پایدار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵
مرگ بر آل سقوط خائن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵
زنده باد ایران وایرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
نابودی با عربستان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
نباید دشمن را دست کم گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
نباید دشمن را دست کم گرفت
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر