479 مربی درجه 2 کشور معرفی شدند
۰۹ : ۱۸ - پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر: ۵۶۰۹۸۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
از سوی انستیتو بین المللی کشتی:

فدراسیون کشتی ایران اسامی مربیان درجه 2 کشور را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از برگزاری آزمون ها نظری و فنی مربیان درجه 2 کنترل شده در سال 94 از 579 مربی شرکت کننده 563 نفر قبول و 16 نفر تجدید شده اند.، علاوه بر نفرات تجدید شده نیز تعداد 191 مربی از این شرکت کنندگان در سال 93 غایب بوده اند. در نتیجه مربیان درجه 2 قبول شده در سال های 93 و 94، 372 نفر بوده و در مجموع 207 مربی از درجه 2 به درجه 3 تنزل پیدا کرده اند.

همچنین تعداد 107 مربی شامل مربیان درجه یک تنزل یافته (مربیان تجدید شده و غایب) که از سال 95 بعنوان مربی درجه 2 محسوب می شوند به آمار مربیان فوق اضافه می شود.

بدین ترتیب تعداد کل مربیان فعال درجه 2 کشور در سال 95 در مجموع 479 مربی طبق لیست زیر می باشد. و مربیان غایب درجه 2 در سال 94 نیز در شمار مربیان درجه 3 رده بندی خواهند شد.


فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

رضا محبی

البرز

26

هادی داداشی

تهران

2

محمد محمدعلی پور

اردبیل

27

کمال پور نصیری

تهران

3

حسین رمضانی

البرز

28

عباس اصانلو

تهران

4

بهنام عباس زاده

تهران

29

محمدحسین سلطانی

همدان

5

فرید احمدی اصل

البرز

30

عباس بیگلر بیگی

همدان

6

محمدعلی گنج خانی

تهران

31

محمد بیگلربیگی

همدان

7

محسن همتی

اصفهان

32

علی آقاخانی

همدان

8

مرتضی عزیزی

مرکزی

33

عظیم جمشیدی فر

مرکزی

9

فخرالدین روان بخش

مرکزی

34

امید زارعی

مرکزی

10

خسرو عسگری

مرکزی

35

مالک رفیعی

فارس

11

محسن باقری

مرکزی

36

احمد جنتی

تهران

12

یاسر نورزایی

تهران

37

شهرام رونقی

مرکزی

13

شعبانعلی میرزایی

تهران

38

ناصر یوسفی

اصفهان

14

عباس گنجی

اصفهان

39

رسول تبریزیان

چ.ب

15

علی اصغر ممتاز

اصفهان

40

اسماعیل حیدریان

اصفهان

16

محسن علی ملکی

اصفهان

41

امید شیرانی

اصفهان

17

مهدی ثابت ورنا

اصفهان

42

مسعود رضایی

مرکزی

18

درویش علی زارع

اصفهان

43

امین عسگرپور

تهران

19

روح اله دریکوند

اصفهان

44

طیب حیدری

تهران

20

ابراهیم قائدی*

اصفهان

45

ایوب علایی

تهران

21

سیدمحمد موسوی

اصفهان

46

محسن تاجیک

تهران

22

حسن قمرپور*

تهران

47

شاهین عباسیان

تهران

23

رسول سعیدپناه

البرز

48

محمد رفیعی دولت آبادی

اصفهان

24

محرم علی قنبری

تهران

49

وحید اسماعیلی

مرکزی

25

حمیدرضا حیدری

تهران

50

سیدسعید سجادی

مرکزی

انستیتو بین­ المللی کشتی


فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

51

سعید سبزی

مرکزی

76

محمود هنرمند

چ.ب

52

مهدی علی محمدی

مرکزی

77

مهدی افسوشین

چ.ب

53

میراکبر بهاری

مرکزی

78

محمدعلی اسماعیلی

چ.ب

54

رضا عبدلی

مرکزی

79

علی رضا صدیق

چ.ب

55

ابوالفضل شیخی نژاد

مرکزی

80

علی عباس کردی

البرز

56

احمد ملکی

مرکزی

81

مهدی باقری

قم

57

تقی حبیبی خوزان

اصفهان

82

جعفر علی زاده

تهران

58

سیدیونس موسوی

تهران

83

داود صفیاری

تهران

59

فرهاد شیرانی

اصفهان

84

سیاوش سرلک

تهران

60

جلیل زارع دستجردیان

اصفهان

85

نقی عراقی

تهران

61

مهدی محرم پور

البرز

86

حیدر حمزه لو

تهران

62

پرویز امامی

تهران

87

حسین زلفی

تهران

63

میلاد محمدنژاد

البرز

88

گودرز عشقی (رادمهر)

تهران

64

یاسر نظری آرا

تهران

89

یوسف علی اسکندرزاده

تهران

65

سیدعبداله جهان بخش

تهران

90

مجید کیانی

تهران

66

حسین میلانی

تهران

91

عباس پهلوانزاده

بوشهر

67

مجید علی آبادی

تهران

92

علی آقاخانی

بوشهر

68

حمید خالق وردی

البرز

93

فرهاد ببری احمدی

تهران

69

جلال خیری

البرز

94

مجید بختیاری

تهران

70

جعفر درشتی

تهران

95

حامد اسماعیلی کوکبی

همدان

71

علی فلاح زاده

اصفهان

96

احمد سعیدی اول

تهران

72

نوید مسلمی

تهران

97

مهدی زارع

اصفهان

73

بهرام اسدی

تهران

98

محمدحسین خالقی فر

تهران

74

علی محمودی

تهران

99

فرزان بهرامی

تهران

75

محمود محمودی

چ.ب

100

فرشاد ورجاوند

تهران

انستیتو بین­المللی کشتی

فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

101

محمدرضا جعفرلو

تهران

126

رضا نوری نژاد

تهران

102

علی اصغر شاه قلی

تهران

127

محمود اکبرزاده

تهران

103

زین العابدین عابدی

تهران

128

داود اکبرزاده

تهران

104

مهدی حسنی گودرزی

تهران

129

حسن بختیاری

تهران

105

مجتبی رحیمی نیا

تهران

130

مصطفی خورشیدی

تهران

106

سراج الدین خطیبی

تهران

131

سعید دولت یاری

تهران

107

حامد رییسی

تهران

132

علی شادپور

تهران

108

احمد اسفندیاری

تهران

133

ناصرالدین خان محمدزاده

تهران

109

امیر یوسفیان

تهران

134

مجتبی کبابی

خوزستان

110

علی عبد فروتن

تهران

135

هدایت اله ناصری

خوزستان

111

حبیب شاه محمدیان

تهران

136

جمشید جمالی زاده

خوزستان

112

نادر پهلوان زاده

بوشهر

137

کیوان سروش مقدم

ک.ب

113

حبیب اله تیموریان

تهران

138

کریم عسگرنیا

خوزستان

114

جعفر بیات

تهران

139

علی رضا عزیزی

ایلام

115

رمضان علی احمدی نیکو

تهران

140

روح اله دل انگیز

لرستان

116

ابراهیم بیرانوند

تهران

141

ماشااله حسینی

کرمانشاه

117

ولی اله جلالی فرد

تهران

142

علی رضا ایوبی زاده

کرمان

118

حسن زینالی طرقی

تهران

143

رضا مرادی

همدان

119

نبی نادری

تهران

144

پیمان فضلی

همدان

120

داود قربان اصل شالکوهی

تهران

145

محمدعلی فتاحی

کردستان

121

مهدی بیگی

تهران

146

علیمردان کلانتری سرانیان

کرمانشاه

122

مهدی پودنکی

قم

147

سیروس امیری

کرمانشاه

123

رسول مرسلی

تهران

148

مسعود نوروزی

همدان

124

عین اله جلال وند

تهران

149

احد کرمی

لرستان

125

مسعود فرجی

تهران

150

ایرج غلامی

کرمانشاه

انستیتو بین­المللی کشتی


فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

151

شهرام صبوری

لرستان

176

مجتبی سیارپور

فارس

152

حسین فرهادی

همدان

177

جاوید اوجی

فارس

153

عبداله رستمیان

ایلام

178

محسن گل بو

فارس

154

علی مریدی

ایلام

179

محمد هاشم کوهستانی

فارس

155

سیاوش کرمی

ایلام

180

روانبخش قنبری

فارس

156

وحید بیگم جانی

همدان

181

محمدعلی قوی پنجه

فارس

157

مهدی ویسی

همدان

182

علی رضا روشنی

هرمزگان

158

محسن سروش نیا

کرمان

183

جواد حکیمیان

یزد

159

عیسی شمس ناتری

مازندران

184

محمد مهدی عندلیبی

یزد

160

مرتضی قربانی

مازندران

185

امیرمحمد حسینی

یزد

161

حمیدرضا درویشی (رامین)

همدان

186

نظام حسینی

فارس

162

داریوش نظری

لرستان

187

حسن رضایی

فارس

163

سیدمصطفی معینی

کرمانشاه

188

حمید دهقان اناری

کرمان

164

غلام حسین سرپلی

کرمانشاه

189

مجید فاریابی

کرمان

165

جعفر زرینی مطلق

همدان

190

مهدی ناظمی هرندی

تهران

166

محمدرضا بهرامی

همدان

191

سهیل ابراهیمی شاه آبادی

کرمان

167

سیاوش پورشکری

کرمانشاه

192

سیامک امیری

کرمان

168

رضا بلوردی

کرمانشاه

193

غلام رضا کلانتری

مازندران

169

برهان فاتحی

کردستان

194

عمران زارعی

مازندران

170

آرش ابراهیمی

کردستان

195

علی دومیرکلاهی

مازندران

171

افشین نسیمی

کردستان

196

اباذر باقری

مازندران

172

جعفر دلیری

کرمانشاه

197

هادی خیری نیا

مازندران

173

حامد بربری فکور

س.ب

198

محمد حاجی رجبی

مازندران

174

ابراهیم نارویی

س.ب

199

مسعود نعیمایی

مازندران

175

مجید تذکر

فارس

200

رامین قربانی

مازندران

انستیتو بین­المللی کشتی

فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

201

سیدمحمدباقر علی پور

مازندران

226

مصطفی بالاجاده

گلستان

202

حسین گوران

مازندران

227

کاظم محسنی نیا

تهران

203

کیوان بوداغی

مازندران

228

حسین غریبی

بوشهر

204

یوسف اسماعیل زاده

مازندران

229

کاوه ترابی

خ.رضوی

205

بختیار تقوی نیا

مازندران

230

یاسر عظیمی

مازندران

206

محمد نیازی

مازندران

231

محمد خزایی پول

مازندران

207

رضا حدادی

مازندران

232

مهدی بابایی

خ.رضوی

208

قربان میرزاجانی

مازندران

233

شعبان درزی پور

مازندران

209

وحید منصوری

مازندران

234

احمد علی داد

مازندران

210

مهدی علی نژاد

مازندران

235

منصور وقاری

آ.شرقی

211

ستار صرفه جو

مازندران

236

حسین رضاییان

آ.شرقی

212

سیدعلی خدایی

مازندران

237

یوسف جهانی

آ.شرقی

213

حسین اسماعیلی

مازندران

238

وحید دژم خوی

آ.شرقی

214

همت مسلمی جویباری

مازندران

239

فرید دژم خوی

آ.شرقی

215

جعفر عرب زاده

مازندران

240

حمید بنی اردلان

آ.غربی

216

بهروز نیک نژاد

مازندران

241

جواد کلوانی

آ.غربی

217

هادی ناصر قرایی

خ.رضوی

242

علی نادری جلودار

اردبیل

218

ستار شیرآقایی

مازندران

243

مجید نوری دستجردی

اصفهان

219

سیدامیر موسوی

خ.رضوی

244

علی علی زاده

اصفهان

220

مسلم جهانشاهی

گلستان

245

ولی اله مباشری دامنه

اصفهان

221

یداله برقک

گلستان

246

منوچهر نادرپور

اصفهان

222

حسن طهماسبی

گلستان

247

بابک نادرپور

اصفهان

223

امیر سرابی نژاد

خ.رضوی

248

مجتبی دارسنج

اصفهان

224

محمدحسین سیدالنگی

گلستان

249

ابوذر شیرانی

اصفهان

225

کمیل رحیمی النگی

گلستان

250

علی شریعتی

اصفهان

انستیتو بین­المللی کشتی

فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

251

سیدعیسی عابدی مشهدمیقانی

تهران

276

احمد پایکار

گیلان

252

مجید بوربور

تهران

277

ادریس طالبی جمادی

اردبیل

253

مهرداد مختاری

تهران

278

عباس بلادی چولابی

گیلان

254

قدرت اله مدرسی

چ.ب

279

علی ابراهیمی کسگمین جان

گیلان

255

کیومرث بختیاری

تهران

280

جواد بیرامی

آ.شرقی

256

محمد بختیاری

تهران

281

امید مولایی پور قرچه داغی

آ.شرقی

257

محمدرضا زینعلی

اصفهان

282

اکبر مرادی

همدان

258

افشین الماسی

کرمانشاه

283

محمد کمروند

همدان

259

هیمن مجیدی

اصفهان

284

حمیدرضا حبیب

همدان

260

حسین برزگر

آ.شرقی

285

علی رضا وحدانی

همدان

261

حسین کرمی

آ.شرقی

286

مرتضی قاسمی

همدان

262

محمد خشنود راد

گیلان

287

مجتبی توتونی

همدان

263

سیامک ابراهیم نژاد

گیلان

288

علی سلیم

همدان

264

علی رضا رسولی مقدم

گیلان

289

عسگری تکلو

همدان

265

عباسعلی محمدنژاد ارم الساداتی

گیلان

290

مجید نوروزی

همدان

266

ابراهیم نعیمی نیا فومنی

گیلان

291

فرزاد غفاری

همدان

267

حسین محمدزاده شیرابه

گیلان

292

حمیدرضا قاسمی

همدان

268

جواد کریمی

تهران

293

حسین یلفانی

همدان

269

ایمان جوادی نیاکانی

البرز

294

محمد ایرانی

همدان

270

مهدی غلامی

مرکزی

295

یداله اشرفیان

همدان

271

حسن محمودآبادی برجلویی

تهران

296

حمیدرضا قاسمی

همدان

272

محمدرضا عبدالهی

بوشهر

297

محمد فتحی

همدان

273

علیار عبدلی

قزوین

298

مصطفی یونسی نیا

همدان

274

حجت اله فریدنیا

فارس

299

مولا علی نژاد

لرستان

275

حمیدرضا پوریافر

فارس

300

شهرام الیاسی

کردستان

انستیتو بین­المللی کشتی

فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

301

کریم بوستانی

فارس

326

سعید محمودی

ایلام

302

رضا صابر

فارس

327

غلامرضا جهانبخشی

ایلام

303

حسین غلام زاده

فارس

328

محسن صالحی

ایلام

304

حامد یوسفی باصری

فارس

329

همت اله بسطامی

ایلام

305

علی هاشمی

فارس

330

علی نوری

ایلام

306

محمود سرکوبی

فارس

331

حمید شکری

ایلام

307

محمدرضا صمیمی نژاد

فارس

332

عزالدین عزیز نصرتی

ایلام

308

رسول نورآبادیان

فارس

333

مهراب جنگلی

ایلام

309

اسماعیل جمالی

فارس

334

اصغر اسدی

مازندران

310

جمشید شیری

فارس

335

اسلام مردانی

مازندران

311

یاسر خالپور

مازندران

336

شهرام مردانی

مازندران

312

گودرز صیدانلو

مازندران

337

اکبر بهتری

تهران

313

مجتبی حسینی

البرز

338

کریم باقرزاده

آ.شرقی

314

علی پورابراهیم

اصفهان

339

سیدعابد حسینی

آ.غربی

315

علی اصغر فرهادی فکور

تهران

340

رامز بدخشی

آ.غربی

316

محمدابراهیم حسن پور اسکستانی

تهران

341

جهانبخش رشیدی

آ.غربی

317

یوسف محمدی

زنجان

342

جعفر درویش عالی

آ.غربی

318

محمد رجبی

اصفهان

343

پرویزعلی درویش نژاد

آ.غربی

319

جمشید محمدی

تهران

344

منصور همتی

آ.غربی

320

محسن جمادی

تهران

345

علی نژاد رضا

آ.غربی

321

بخشعلی ملکی

تهران

346

جمال مصطفی زاده

آ.غربی

322

ملک محمد بویری

خوزستان

347

سعید شجاعی راد

آ.غربی

323

بابک کریم زاده

خوزستان

348

میرحسن موسوی

آ.غربی

324

اسکندر عیسوند

خوزستان

349

شهریار توکلی

آ.غربی

325

محمدرضا یوسفی

ایلام

350

ایرج صنعتی

آ.غربی

انستیتو بین­المللی کشتی

فهرست مربیان درجه دو در سال 94

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

351

فخرالدین صادقی

آ.غربی

352

کامل محمدزاده

آ.غربی

353

محمد فتاحی

آ.غربی

354

امید نصراله پور

آ.غربی

355

سردار فداکار مکری

آ.غربی

356

آرش مطیعی

آ.غربی

357

فریدون حیدرنژاد

اردبیل

358

مهدی نجفی

زنجان

359

سیدرسول میرفلاح

گیلان

360

سید سعید موسوی

گیلان

361

عادل کشکولی

گیلان

362

انور محمدی

کردستان

363

احمد مجیدپور

کردستان

364

امین حدادیان

کردستان

365

محمد آزاد محمدی

کردستان

366

بهاءالدین کریم زاده

کردستان

367

عبدالرحیم فاتحی دستجردی

کردستان

368

محسن سروش نیا

کرمان

369

محمدحسین شاهمرادی

کرمان

370

محسن جعفری ابد

کردستان

371

جمال عثمانی

کردستان

372

محمدرضا بهرامی

همدان

انستیتو بین­المللی کشتی


فهرست مربیان درجه یک تنزل یافته در سال 94 (درجه 2)

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

373

جابر پارسی

اردبیل

400

ولی درویش نژاد

تهران

374

ابراهیم پوستی

اردبیل

401

رضا شیرازی

تهران

375

گودرز ریزه وند

کرمانشاه

402

علی اصغر اشراقی

اصفهان

376

علی نصیری

البرز

403

غلامعلی فتاحی

تهران

377

رضا الماسی

البرز

404

محمدباقر بهرامی

تهران

378

التفات اصغریان

اردبیل

405

علی محمدیان

تهران

379

علی اصغر عبدی

البرز

406

داود نادری

تهران

380

محمد کابلی

البرز

407

قاسم زمانی

تهران

381

محمود دزیانیان

سمنان

408

فریدون عرب

تهران

382

نادر سلیمانی

البرز

409

رحیم خسروی

تهران

383

غلام حسین رستمی

البرز

410

اسد کامجوی گرمرودی

تهران

384

حمیدرضا ملکی

البرز

411

حسین علی شادانلو

تهران

385

محمد خلج

البرز

412

مجتبی مینایی پور

تهران

386

مظفر حیدری مقدم

البرز

413

داود ملارضایی

تهران

387

ساسان زمانی

البرز

414

غلامحسین خسروی

تهران

388

محسن رضالو

البرز

415

علی رضا یوسفی ریاض

البرز

389

غلامرضا عزیزی

ایلام

416

بلال غیبی

خراسان جنوبی

390

نجف کوثری

تهران

417

امین امینی نقندر

خراسان رضوی

391

داود علی رضایی

البرز

418

مجیدرضا آریایی

خراسان شمالی

392

سیدجواد میرباغبان

تهران

419

احمد حجاب

زنجان

393

صادق رضایی

تهران

420

ابوالقاسم رهنما

سمنان

394

مهرداد یاراحمدی

تهران

421

محمدرضا سلیمانی

س.ب

395

ابوالقاسم فرهمند

فارس

422

احمد ملایی

البرز

396

عباس جمشیدیان

فارس

423

محمدرضا ویس مرادی

البرز

397

سبحان رضایی

البرز

424

اکبر اوروج زاده

آ.شرقی

398

علیمراد عزتی

کرمانشاه

425

رمضان علی اولیا نژاد

گلستان

399

عبدالخالق محمدی پرگو

البرز

426

محمد محبی لنگرودی

گیلان

انستیتو بین­المللی کشتی


فهرست مربیان درجه یک تنزل یافته در سال 94 (درجه 2)

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

427

سیدابوطالب فخرالدینی

گیلان

454

منصور ملک زاده

یزد

428

اسماعیل غلامرضایی

تهران

455

صادق ناظمیان

یزد

429

محمود اسمعیل پور

مازندران

456

محمدحسین دهقان

یزد

430

الیاس روحی

مازندران

457

وهب مرتضایی

یزد

431

وحید اقلیمی

مرکزی

458

بهزاد کاظمی نیا

تهران

432

علی مراد رستمی

همدان

459

حمزه شیرآقایی

کیش

433

سیف اله محمودی

تهران

460

بیژن رضایی

گیلان

434

عزیزاله سیف

همدان

461

بهمن صیادی

اصفهان

435

سیدامید جلالی

تهران

462

رسول احمدی

اصفهان

436

علی میرآخورلی

تهران

463

یوسف نوروزی

اصفهان

437

ابراهیم ریحانی پور

تهران

464

محمد آغچه

تهران

438

خیراله غلامی

تهران

465

محمدعلی پوریوسف

مازندران

439

علی اصغر زمانی

تهران

466

محمدتقی امیدی

ایلام

440

مجید ابراهیم نیا

تهران

467

مرتضی دوخا

البرز

441

علی حسن بیگی

تهران

468

خسرو باقرزاده

تهران

442

مسلم یاراحمدی

تهران

469

عبداله محمودی

تهران

443

سیداحمد حسینی

تهران

470

منصور مهاجری

زنجان

444

اسماعیل بهکار

تهران

471

تورج آریا

البرز

445

اسماعیل اسلامی

تهران

472

حسین زرگر

البرز

446

عباس ایجی

تهران

473

عباس خسروی زاد

تهران

447

یداله مومیوند

کرمانشاه

474

سیدتقی حسینی

تهران

448

جلیل بیگدلی

زنجان

475

ملک جمشید قائدی

خوزستان

449

علی جعفری

زنجان

476

سعید انصاری

اصفهان

450

کورش تقی زاده

بوشهر

477

جواد صمدی روشن

همدان

451

علی بابا نادعلیان

سمنان

478

ایوب شاه کرمی

ایلام

452

حسین ضیایی

کردستان

479

بهروز جهان بخشی

ایلام

453

مصطفی قلعه شاهینی

کرمانشاه

480

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر