۴۳ : ۰۵ - شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۱۶۳۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۲
تبریز؛

جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم شد تا 19 تیر که جسدش در پارکینگ قاتل پیدا شد.

همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتلبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛29 خرداد ماه مصادف با 24 ماه مبارک رمضان بعد از افطاری، خبری در تلگرام مبنی بر گمشدن دختر بچه 7 ساله بنام آتنا اصلانی در شهرستان پارس آباد منتشر شد.

پدر آتنا سال‌ها بود که در خیابان پزشکان پارس آباد دستفروشی می‌کرد و پوشاک می‌فروخت. در این میان دختربچه 7 ساله‌اش که به گفته اطرافیانش دختری باهوش وخوش‌زبان بود، گاهی همراه پدر می‌شد تا به او کمک کند. روز حادثه هم آتنا کنار بساط پدرش بود . آن روز وقتی پدر مشغول گفتگو با مشتری بود، آنجا را ترک کرد و دیگر هرگز بازنگشت.

سیدعبدالله طباطبایی، دادستان شهرستان پارس‌آباد می‌گوید: آتنا زمان‌هایی که کنار بساط پدرش بود، برای استفاده از دستشویی یا خوردن آب به مغازه رنگرزی که در نزدیکی بساط پدرش بود، می‌رفت. صاحب مغازه مردی 40 ساله بود که آتنا و پدرش را از مدت‌ها قبل‌ می‌شناخت. آن روز هم بی‌آنکه پدرش متوجه شود، آتنا راهی مغازه مرد 40ساله شد غافل از اینکه او نقشه شومی برایش کشیده بود.

ساعتی از رفتن آتنا می‌گذشت و پدرش که آن روز سرش شلوغ بود، به تصور اینکه او به خانه برگشته است، به کارش ادامه داد. از سوی دیگر مادر آتنا تصور می‌کرد که دخترش نزد پدرش است و همین باعث شد که تا چند ساعت بعد کسی متوجه ناپدید شدن دختربچه نشود. عصر آن روز وقتی مرد دستفروش بساطش را جمع کرد و راهی خانه شد، معلوم شد که آتنا گم شده و کسی از او خبر ندارد.

دادستان پارس‌آباد می‌گوید: متأسفانه خانواده دختربچه دیر متوجه گم شدن او شدند.آنها بعد از جست‌وجوی بسیار، وقتی ردی از او پیدا نکردند ماجرا را به کلانتری گزارش کردند. روز بعد، حدود ساعت 11بود که این پرونده به دادستانی آمد و ما در جریان آن قرار گرفتیم و از همان زمان تحقیقات گسترده برای پیدا کردن دختربچه گمشده شروع شد.

با توجه به اینکه چند روز قبل از این ماجرا ، حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی توسط داعش رخ داده بود ، شایعه دزدیده شدن این دختر توسط گروه تروریستی داعش داغ تر شد.

روز دوم شایعه بدهکار بودن پدر آتنا به یک فروشنده اهل بانه در فضای مجازی پیچید و گفتند گم شدن این دختر به نوعی تسویه حساب شخصی است.

روز سوم که سگ های جسد یاب هلال احمر در جستجوی جسد احتمالی بودند ، خبر از خودکشی جوان معتادی بنام «جهان» که 3 ماه پیش هم در خانه پدر آتنا مستاجر بوده در شهر پیچید و گفته شد که این معتاد، خبری از این ماجرا داشته و بخاطر این موضوع خودش را حلق آویز کرده است. اما مسئولان پس از تحقیقات لازم اعلام کردند خودکشی آن جوان هیچ ارتباطی با ماجرای گم شدن آتنا کوچولو ندارد.

در همان شب خیابان های شهر پارس آباد ، یکی از پرجمعیت ترین شبهایش را تجربه کرد، زیرا در فضای مجازی منتشر شده بود که آتنا اصلانی در روستای ایران آباد از توابع بخش مرکز پارس آباد پیدا شده است و مامورین انتظامی در حال تحویل آن به خانواده ایشان می باشند و همه اهالی شهر از خانه خارج شده و به چهارراه امام کوچه مسجد جامع (خانه پدر آتنا) آمده و برای دیدن آتنا تجمع کردند که این خبر هم دروغ از آب در آمد و منتشر کنندگان این شایعه توسط دادستان روانه زندان شدند.

هیچ‌کس نمی‌دانست چه اتفاقی برای دختربچه روی داده و او کجاست اما با گذشت زمان، وقتی هیچ ردی از وی به‌دست نیامد، فرضیه اینکه او قربانی سرقت شده باشد، قوت گرفت؛ چرا که آتنا آن روز 6 النگو، انگشتر و گوشواره همراه خود داشت و احتمال می‌رفت که قربانی دزدان طلا شده باشد. درحالی‌که خبر گم شدن دختربچه در شهر پیچیده و همه را نگران کرده بود، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند. در محلی که پدر آتنا دستفروشی می‌کرد، چند مغازه و بانک وجود داشت که مجهز به دوربین‌های مداربسته بودند. مأموران به بازبینی فیلم‌های ضبط‌ شده توسط این دوربین‌ها پرداختند.

دوربین یکی از مغازه‌ها لحظه‌ای که آتنا قدم‌زنان در پیاده‌رو می‌رفت و از بساط پدرش دور می‌شد را ضبط کرده بود. اما دوربین بانکی که در همان مسیر و چندین متر آن‌ طرف‌تر بود تصویری از دختر بچه ضبط نکرده بود. این یعنی دختربچه پیش از اینکه به دوربین دوم برسد، مسیرش را تغییر داده بود. از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌داد در این مسیر به‌ خاطر جوی آبی که وجود داشت و همچنین حضور چندین دستفروش کنار پیاده‌رو، امکان اینکه دختربچه از پیاده‌رو به آن‌سوی خیابان رفته باشد، وجود نداشت. پس بی‌شک او پس از عبور از مقابل دوربین اول و رسیدن به دوربین دوم، ناپدید شده بود.

اعتراف قاتل آتنا به قتل

مأموران وقتی متوجه شدند که در این مسیر، مغازه رنگرزی مرد 40 ساله‌ای به نام «اسماعیل جعفرزاده» وجود دارد که آتنا گاهی اوقات برای خوردن آب به آنجا می‌رفت، حدس زدند که وی روز حادثه نیز به این مغازه رفته و پس از آن ناپدید شده است. به این ترتیب مرد رنگرز به ‌عنوان نخستین مظنون پرونده تحت بازجویی قرار گرفت. اما مدعی شد که آن روز دختربچه را ندیده و او اصلا به مغازه‌اش نیامده است.

ماموران در ادامه بررسی ها متوجه شدند فایل های مربوط به روز گم شدن آتنا در دوربین های مدار بسته مغازه جعفرزاده ، پاک شده اند. ولی با این وجود باز هم او حاضر به اعتراف نبود.

مرد رنگرز مدعی بود که از سرنوشت آتنا بی‌خبر است. حال آنکه بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد که او 5سابقه کیفری ازجمله کودک‌ربایی، تجاوز به‌عنف و اعمال منافی عفت داشته است. 5روز از ناپدیدشدن دختربچه خردسال گذشته بود که بازپرس پرونده دستور بازداشت مرد رنگرز را صادر کرد و او برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل شد.

طباطبایی، دادستان پارس‌آباد می‌گوید: متهم در همه مراحل بازجویی اظهار بی‌گناهی می‌کرد و مدعی بود که نمی‌داند چه اتفاقی برای آتنا رخ داده، با این حال بررسی‌های گسترده و شبانه‌روزی و بازبینی حدود 60ساعت فیلم دوربین‌های مداربسته جای شکی باقی نگذاشته بود که آتنا در مقابل مغازه او ناپدید شده و وی حقیقت را انکار می‌کرد. این مرد حتی برای تحقیقات تخصصی در اختیار پلیس آگاهی مرکز استان قرار گرفت اما با این حال مدعی بود که بی‌گناه است.

او ادامه می‌دهد: در این مدت‌ 2بار دستور بازرسی مغازه و محل زندگی مظنون پرونده صادر شد. مأموران با حکم قضایی راهی آنجا شدند و همه جا را با دقت گشتند اما هیچ سرنخی به‌دست نیامد. پرونده تبدیل به پرونده‌ای پیچیده شده بود تا اینکه در ادامه تحقیقات به سرنخ مهمی رسیدیم.

روز 19 تیر ماه درست 22 روز پس از ماجرای گم شدن آتنا کوچولو، خانم و برادر جعفرزاده در ورود به محل پارگینک خودروی مظنون ، متوجه بوی گندیده ای می شوند که محیط را فرا گرفته است.

آنها سریعا محل را ترک کرده و به گفته یکی از همسایگان، برادر مظنون که در طبقه اول خانه جعفرزاده مستاجر بوده است، سریعا خانه را تخلیه کرده و به محل دیگری نقل مکان می کند و موضوع به پلیس اطلاع داده می شود.

پلیس متوجه می شود مرد رنگرز در ساختمانی که زندگی می‌کند پارکینگ ندارد و خودروی خود را جای دیگری پارک می‌کند. در یک کوچه فرعی در نزدیکی محل زندگی او ساختمانی بود که در طبقه اول آن مغازه‌ای وجود داشت که تبدیل به پارکینگ شده بود. صاحب ساختمان این پارکینگ را در اختیار مرد رنگرز قرار داده بود تا خودرواش را آنجا پارک کند.

عصر دوشنبه 19تیرماه، تیم‌های تحقیق وارد پارکینگی شدند که احتمال می‌رفت سرنخ‌هایی از دختربچه گمشده در آنجا پیدا شود. آنها در داخل پارکینگ با یک بشکه پلاستیکی روبه‌رو شدند که در گوشه‌ای قرار داشت. وقتی در بشکه باز شد، داخل آن پر از خاک بود. اما زمانی که مأموران خاک را کنار زدند به یک کیسه پلاستیکی رسیدند.

داخل کیسه یک گونی بود که وقتی در آن را باز کردند به یک ساک پارچه‌ای رسیدند. پس از باز شدن زیپ ساک بود که جسد بی‌جان دختربچه گمشده در داخل آن پیدا شد. بررسی‌ها نشان می‌دادکه مدت‌ها از مرگ او می‌گذرد و او در همان زمانی که ناپدید شده بود، به قتل رسیده است.

با پیدا شدن جسد آتنا کوچولو و انتقال آن به پزشکی قانونی، بازجویی از مرد رنگرز ادامه یافت. او این بار ادعای تازه‌ای مطرح کرد و گفت که خبر نداشته داخل بشکه پلاستیکی جسد دختربچه وجود داشته است. دادستان پارس‌آباد می‌گوید: از آنجا که متهم مواد‌مخدر مصرف می‌کند ادعا کرد که چند روز پیش قاچاقچیان موادمخدر بشکه پلاستیکی را به داخل پارکینگ آورده و به او گفته‌اند که داخل آن موادمخدر است و او خبر نداشته که به جای مواد، داخل بشکه جسد دختربچه گمشده است.

هر چند مرد جنایتکار سعی داشت هر طوری شده خودش را بی‌گناه جلوه دهد، اما در نهایت بازجویی‌ها و تحقیقات کارآگاهان به نتیجه رسید و این مرد به قتل آتنا اعتراف کرد.

او گفت: دو، سه روزی بود که با دیدن آتنا و طلاهایش وسوسه شده بودم. روز حادثه به مغازه‌ام آمد که آب بخورد و چون کسی آنجا نبود، به طرفش رفتم.

خواستم نقشه‌ام را اجرا کنم اما او شروع کرد به فریاد زدن. برای همین دستم را روی دهانش گذاشتم و وقتی به‌خودم آمدم که دیگر نفس نمی‌کشید. ترسیده بودم و جسدش را داخل ساکی گذاشتم و آن را به پارکینگ بردم و در بشکه پلاستیکی مخفی کردم تا سر فرصت در محلی خلوت رها کنم اما چند روز بعد به‌عنوان مظنون دستگیر شدم و رازم فاش شد.

به گفته دادستان پارس‌آباد، پس از اعترافات مرد جنایتکار، طلاهای دختربچه که متهم آنها را در مغازه‌اش جاسازی کرده بود، کشف شد. به این ترتیب شعبه‌ویژه‌ای برای رسیدگی به این پرونده درنظر گرفته شد و هم‌اکنون منتظر نتیجه پزشکی قانونی هستیم و قرار است این پرونده به‌طور ویژه و خارج از نوبت رسیدگی شود و متهم به مجازات قانونی خود برسد.

خشم مردم پارس آباد از انتشار خبر دستگیری مرد رنگرز و پیدا شدن جسد آتنا کوچولو 

بعد از این ماجرا مردم به خیابانها آمده و بعد از ورود به مغازه رنگرزی جعفرزاده واقع در خیابان پزشکان پارس آباد آنجا را آتش زده و وسایل داخل مغازه را به خیابان ریختند طوری که تمامی خیابان های منتهی به چهارراه امام بسته شد و در نهایت بعد از ورود نیروی انتظامی، دادستان و فرماندار مردم به مصلی فرا خوانده شدند و با سخنرانی صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد و طباطبایی دادستان پارس آباد در داخل مصلی مردم را آرام شدند . آنها مردم را به آرامش دعوت کردند و قول دادند که در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی خواهد شد. آنها از مردم خواستند که به‌کار روزمره‌ خود بپردازند و احساساتشان را کنترل کنند. به این ترتیب بود که مردم با اطمینان از روند رسیدگی سریع به این پرونده ، مصلی را به آرامش ترک کردند.

دادستان عمومی وانقلاب استان : طبق نظریه اولیه پزشکی قانونی استان، زمان فوت آتنا اصلانی به روز مفقود شدن وی بر می گردد.

ناصر عتباتی از مردم خواست از گمانه زنی ها بپرهیزند و وعده داد که به این پرونده خارج از نوبت و در کمترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

 پلیس آگاهی اردبیل هم در اطلاعیه ای اعلام کرد جسد آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی به پزشکی قانونی منتقل شده و پزشکان متخصص در حال بررسی جنبه های مختلف موضوع و علل تامه فوت وی هستند.

پلیس اردبیل ضمن ابراز همدردی با بازماندگان؛ از عموم شهروندان و مدیران کانال های مختلف استان انتظار دارد به منظور تسکین درد و کاهش آلام خانواده این عزیز مرحومه؛ از انتشار هرگونه اخبار کذب، غیر موثق، غیر کارشناسی شده درباره اعلام انگیزه های واهی و خارج از هرگونه اصول و قواعد اخلاقی و انسانی خودداری نمایند.

 

انتهای پیام/خ

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۴۵۵
در انتظار بررسی: ۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خدا رحمتت کند آتنای عزیز
خدا لعنت کند این حانی کثیف و پلید....چطور دلش اومد یه خانواده و به دنبال ان یک ملت را داغدار کند....خدا به خانواده این عزیز سفرکرده صبر عطا کند....ارام و اسوده بخواب آتنای عزیز توی این دنیای بیرحم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خدا رحمتت کند آتنای عزیز
خدا لعنت کند این حانی کثیف و پلید....چطور دلش اومد یه خانواده و به دنبال ان یک ملت را داغدار کند....خدا به خانواده این عزیز سفرکرده صبر عطا کند....ارام و اسوده بخواب آتنای عزیز توی این دنیای بیرحم
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
دروغ میگه چطور نفهمیدی خفه شده خوب خفه شده نفسش میدادی لعنتیب
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
وای پناه بر خدا... پناه بر خدا..
خدایا مگه میشه؟؟!
آدم اینقدر پست؟ اینقدر کثیف؟ مگه میشه؟ حیف اسم آدم حیف.. حیوونم اینقدر پست نیست.

یا صاحب صبر... خدایا رحم کن ..
وای خونوادش... چی به سرشون اومده..
دارم دیوونه میشم
کاش هیچ وقت این متن رو نخونده بودم.. خدایا..


یا صاحب الزمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خیلی ناراحت کننده ست خیلی ؛ غیرقابل تحمل ؛ خدا به پدر ومادرش صبر عطا فرماید.
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
با سلام و عرض تسلیت به خانواده بزرگ این دختر بچه بیگناه. از شما اولیای محترم و دادستان مربوطه به حکم احساس شهروندی میخواهم قاتل را اعدام نکنند بلکه این حیوان کثیف را که به خاطر چند ریال پول و طلا حاضر به قتل معصومی شده که حتی توان دفاع از خود را نداشته ، او را تا اخر عمرش تو سلول انفرادی کوچک 3 متری نگه دارند و حتی اجازه لحظه ای بیرون رفتن را به وی ندهند . مرگ برایش کافی نیست . من جدا متاسر شدم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
حیف این فرشته کوچولوکه قربانی یک شیطان خبیث شد.خدالعنت کنداین فردسابقه داررا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
باز می گن قاچاقچیان مواد مخدر رو نباید اعدام کرد. این جنایتها نتیجه وجود مواد مخدر و بقیه ابزارآلات فساد و فحشا مثل ماهواره و فضای باز و بی قید و شرط اینترنت در خانواده ها و بی خیالی و کم کاری برخی از مسئولین هست.
رح
|
United States
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
طلا!!!!! دستش گذاشت رو دهنش خفه شد!!! به تجاوز هم که اصلا اشاره نمیکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
اون جنایتکار رو باید اعدامش کنن. اخه کسی نیست بهش بگه بد بخت از طفل معصومی که باباش دست فروشه چی میخواستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
ببینین با کیا شدیم 80 میلیون .بیماران روانی در شهر پراکنده هستن.
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
تسلیت؛
سلام.خداقوت.بابت کانال خوبی که داریدممنون.امیداست روزبه روز موفقیت بیشتری کسب کنید.
بابت آتنا وامثال آتنا واین چنین اتفاقاتی که دریک جامعه اسلامی رخ میدهدکمال تاسف وناراحتی است.
من خودم یه دختر۵ساله دارم ومیدونم یه دخترچقدرضعیف وناتوان دردفاع از خودست.واقعاتاسف بار است.
امیدست درآن دنیا دربهشت برین ودرکناراولیاء واوصیای الهی محشورشود.درکنار مادرم زهرا(س)باشد.
کارپلیداین قاتل بایک داعشی فرقی ندارد.اشدمجازات برای اوکم است وخوشحال میشدم شخصا طناب دار را برگردنش بیاندازم ویکبار اعدام برای اوکافی نیست.
انشاءا... درملاءعام مجازاتش کنندتادرس عبرتی باشدبرای خلافکاران.
آرزوی صبر وبردباری برای خانواده آتنا کمترین کاریست که ازدستم برمی آید.
انشاءا...که دیگرغمی درزندگیشان نداشته باشند.
خواهشمندست جهت همدردی باخانواده این دختر۷ساله ومظلوم پیام بنده رو منتشرنماییدوبه حداکثرانتشار درتمامی کانالها وگروه ها رسانیدتااحتمال تخفیف مجازات ویا عدم اعدام قاتل این دختر،توسط مراجع ذیصلاح به صفررسد.

پس همه باهم یاعلی ...
میم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
طرف 5 تا سابقه کیفری داشته و راحت وسط مردم ول بوده؟؟؟؟؟ اینو چرا قبلا اعدامش نکردن؟؟ یعنی تجاوز به عنف انقدر عادی شده که دیگه برخورد هم نمیکنن؟؟؟؟؟
م خ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
فرهنگ سازی علمی بجای فیلتر کردن کانال های ماهواره و اینترنت(چرا که شخص خائن و کثیف اگر یک راه را برایش ببندی برای انجام منظور خود راه دیگری انتخاب می کند) اگر زمینه های علمی فراهم شود و مردم به سوی فناوری و دانش سوق داده شوند همه مشکلات جامعه انشاالله حل خواهد شد
یکی از مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
واقعا ناراحت شدم.تسلیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
وقتی خلاف کار تو جامع رها میشه غیر از این نمیتوان انتظار داشت تقصیر گردن چه کسانی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
قاتل با سابقه در شهر رها است.!!
22 روز گدشته و در اين شهر كوچك، پرونده اين قاتل بررسي نشده است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد که او 5سابقه کیفری ازجمله کودک‌ربایی، تجاوز به‌عنف و اعمال منافی عفت داشته است
با این جرادم چرا باید تو شهر آزاد باشه؟
مگه حکم هر کدوم از این جرم ها چندساله که طرف بجای زندان تو مغازشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خوب چرا چیزی در مورد تجاوز به این دختر ننوشتیددددد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خدایا نسل اینجور بی وجدان ها و انسانهای مریض قلب رو نابود کن.. اخه ادم تا چ حد میتونه اینقدر کثیف و بدجنس باشه که با هم نوع افرینش خودش همچینکارایی کنه ..اخه مگه انسان چه قدر عمر میکنه که همین مدت کوتاه از عمرش رو بخاد با این نوع کارا و گناهای درد اور بگذرونه...واقعا اینجاس ک میگن انسانم ارزوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
درمتن بالا ذکر شده مرد رنگزز 5 مورد سابقه کودک ربایی، تجاوز به عنف و غیرو داشته چطور ایشان ازاد بوده
فتحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
سلام واقعا ناراحت شدم و خیل حالم بد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
لعنت به همچین اد م حروم زاده ای که به یه دختر پاک ومعصوم رحم نمیکنه
yasin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خیلی درد دارد برای خانواده اش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
لعنت به این زندگی
nik
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
مطمعنین خفش کرده؟؟منکه فک نمیکنم .
ناشناس
|
France
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خدا رحمت کنه آتنا اصلانی شرم بر بی غیرتی ومعتادان ایران
نگین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خدای من :(
چقدر بعضی انسان ها یادشون میره رسالتشون چیه.....
چقدر دردناک......
چ اروزهایی ک این دختر بچه نداشته.....
شاید دلش میخواسته دکتر بشه....
شایدم معلم......
خدا به مادرش صبر بده
موزن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
يعني كه واسه طلا سر بچه اي را بزنند؟
رامیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
پس حادثه تجاوز چی بود؟
سام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
حقشه مرتیکه عوضی رو تیکه تیکه کنین . همان کاری که با دختر بچه کرد.
خیراله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
آتنا زیبای کوچک آرام بخواب دنیا جای فرشتگانی چون تو نیست برایم دعا کن و بدان تو انتخاب شده ای .....
سلیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خیلی دردناک است این حادثه ، خداوند به خانواده اتنا کوچولو صبر جیل عنایت کند وامیدوارم اون مرد شیاد هر چه زودتر جلو چشم مردم پارس آباد اعدام شود
پورنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
واقعا که باید تاسف خورد
F.A
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
چطور تونست به خاطر پول این کارو بکنه هم مردها بی حیا شدن هم زنان من حاضر بمیرم ولی این کارو نکنم باید جلوی مردم اعدام شود
F.A
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
چطور تونست به خاطر پول این کارو بکنه هم مردها بی حیا شدن هم زنان من حاضر بمیرم ولی این کارو نکنم باید جلوی مردم اعدام شود
امیر حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
واقعا ادم بی شرفی مثل قاتل اتنا جان رو دولت باید بندازه تو روغن داغ باید این ادم زجر کش بشه #یا_علی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
قاتلشو نباید اعدام کرد باید اول بندان تو قفش سگ و گرگ جرباجرش کنن بعدش قطع کردن اعضاش زجر کشش کنن این حتی حیوانم نیست چون حیوان هم هیچ وقت دلش نمیاد با بچه چنین رفتاری کنه و گوشتشو ببره
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
نمیدونم چی بگم ... خداعاقبت همه رو ختم بخیر کنه..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
خوبه خودتون میگید پنج بار سابقه تجاوز داشته پس چرا این جانور انقدر آزاد بوده که این بار ششم میشه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
لعنت بر این مرد که به بچه هفت ساله رحم نکرد باید اعدام بشه
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
درود بر پلیس و قوه قضائیه و مردم
رویا
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
دستفروشی, خودکشی مستاجر معتاد, ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدا شفات بده
؟
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
گفته شده پلیس بعد از مظنون شد تمام مغازه ی قاتل رو گشتهه و سرنخی پیدا نکرده-بعد اعتراف قاتل هم مغازه رو دوباره میگردن طلاهارو پیدا میکنن_
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
انسانم ارزوست
رقیه سیناب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
سلام
خیلی دردناکه شنیدن این جور داستانا خدابه پدرمادرآتناصبربده ماروهم توغم خودتون شریک بدونید.
قاتل آتنا باید سنگساربشه.بایدتیکه تیکه بشه خدالعنتش کنه خداازش نگذره.خدایاخودت مردم کشورم روازتمام بدی هاحفظ کن...آمین...
مظلوم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
سلام
اعدام سریع و در ملاء عام و پرهیز از تلاش برای گذشت شکات
راهی برای کاهش انگیزه ی چنین جنایات هولناکی است .
دختر دارها بدانند زینت را برای مجالس و مراسم اختصاص دهند نه کوچه و خیابان و پارک
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
تو رو خدا به داد پدر و مادر آتنا برسید مسئولین ، قاتل آتنا باید به بدترین شکل ممکن بمیرد.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
تو رو خدا به داد پدر و مادر آتنا برسید مسئولین ، قاتل آتنا باید به بدترین شکل ممکن بمیرد.
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
امیدوارم این پرونده رابیخود طولانی نکنن وخیلی زود این ادم نامرد وبی وجدان درملاء عام اعدام کنن تادرس عبرتی برای بقیه ی ادمهای بی دین وبی وجدان باشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
نباید هیچ تلاشی برای برای رضایت صورت بگیرد اصلا وظیفه شرعی وقانونی دادستان این است که مدعی العموم بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
لطفا بدون فوت وقت قصاص کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
لطفا بدون فوت وقت قصاص کنند
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
امیدوارم هرچه سریعتر به پرونده این قاتل لعنتی رسیدگرسیدگی شود به دار آویخته شود
خدایا به خانواده آتنا نازنین صبری عنایت فرما...امین
روحش شاد
سیمین
|
Germany
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
یعنی اینقدر سابقه کیفری داشته حتی کودک ربایی اونوقت صاف صاف میچرخیده؟
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
بی شرف بی ناموس کثافت قصاص حقشه
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
هر چه سریعتر اعدام شود و کسانی که سعی در کمک به او برای پنهان کردن ماجرا کردند هم به حبس ابد محکوم شوند. از مردم باغیرت پارس اباد بابت به اتش کشیدن مغازه ی این شیطان پلید تشکر میکنم. مجلس قانونی تصویب کند که استفاده از زیور آلات گران قیمت برای کودکان زیر ۱۵ سال ممنوع شود!
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
هر چه سریعتر اعدام شود و کسانی که سعی در کمک به او برای پنهان کردن ماجرا کردند هم به حبس ابد محکوم شوند. از مردم باغیرت پارس اباد بابت به اتش کشیدن مغازه ی این شیطان پلید تشکر میکنم. مجلس قانونی تصویب کند که استفاده از زیور آلات گران قیمت برای کودکان زیر ۱۵ سال ممنوع شود!
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
این مردنبودیه حیوان پست فطرت بودک هرچه سریعترمجازات بشه
پاسخ ها
سیامک
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
حیوان در ذاتش ترحم وجود داره حیف نیست کلمه حیوان رو به این جانی بکار ببری؟
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
این مردنبودیه حیوان پست فطرت بودک هرچه سریعترمجازات بشه
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
این مردنبودیه حیوان پست فطرت بودک هرچه سریعترمجازات بشه
مهدی
|
Turkey
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
اعدام در ملع ام باید شود همچون بی شرف های
آيدن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
لطفا خواهشا اعدام نكنيد ، به پاهاش يه وزنه ٥٠٠ كيلويي ببنديد بفرستيد بره تو معدن صبح تا شب كلنگ بزنه ، هر هفته يه روز قسمي از اعضاي گوشت بدنش رو جدا كنيد زيرش نمك بريزيد تا عذاب بكشه اين ملعون...
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
همچین آدمیوبایددر ملع عام سنگ سارکنن تادرس عبرتی بشه واس دیگران
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
همچین آدمیوبایددر ملع عام سنگ سارکنن تادرس عبرتی بشه واس دیگران
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدالعنت کنه همچین آدمای کثیف و عوضی رو وتسلیت ب مردم ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام کمه واسه این حیوان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام کمه واسه این حیوان
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
همون بلایی که سر دختره دراوردو سر خودش در بیارن
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
همون بلایی که سر دختره دراوردو سر خودش در بیارن
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اشغال عوضی حیوون چه جور دلت امد دختر به این زیبایی رو بکشی تسلیت میگم به خانواده کیانا جون
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اشغال عوضی حیوون چه جور دلت امد دختر به این زیبایی رو بکشی تسلیت میگم به خانواده کیانا جون
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بنظر من حيوان در مقابل چنين افرادى احساس خجالت ميكنند كه اينگونه افراد با آنها مقايسه بشه. اين بيشرف اعدام واسش جشن محسوب ميشه اگه من كاره ائى بودم اونو ذره ذره ميكشتم تا اينكه طناب به گردنش بيافته و سريع بميره بايد زجركش بشه بايد اونقدر زجر بكشه تا هرلحظه هزار بار آرزوى مرگ كنه.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بنظر من حيوان در مقابل چنين افرادى احساس خجالت ميكنند كه اينگونه افراد با آنها مقايسه بشه. اين بيشرف اعدام واسش جشن محسوب ميشه اگه من كاره ائى بودم اونو ذره ذره ميكشتم تا اينكه طناب به گردنش بيافته و سريع بميره بايد زجركش بشه بايد اونقدر زجر بكشه تا هرلحظه هزار بار آرزوى مرگ كنه.
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این همه اعدام در ملا عام شد. بازم این حیونا نمیترسن دست به کار کثیف میزنن. بخدا باید اینارو در ملاعام زجر کش کرد یعنی به مدت یک ماه بیاریشون تو ملاعام هر دفعه هم یجای از گوشت بدنشونو ببرند. بندازن جلو سگ تا زره زره بمیرند. خدا لعنت کنه تو چه جوری دلت اومد اون بچه معصومو کشتی خدا لعنتت کنه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام کمه واسه همچین حیونهای باید زجرکش بشن
امیر فیاضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بغض راه نفسم را بسته است. با چنین جانوری چه باید کرد؟ بنظرم پدر و مادر داغدیده که با این اندوه عظیم احتمالاخودشان هم دیری نخواهند پایید از هر شخص و قانونی بیشتر حق تصمیم گیری در مورد جانور را دارند. فقط مبادا کسی از آن دلسوختگان طلب بخشش کند و جانور دوباره رها شود. او ..... چندش آور است . لعنت خدا بر او.
سجاد
|
United Kingdom
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدایا صبر زیاد برای پدر و مادر این عزیز میخوام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید قاتل رو تکه تکه کنند
رادوین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا جای تاسف داره ک با همچین حیوونای انسان نمایی تو ی کشور و زیر ی آسمون زندگی میکنیم،باید تو ملع عام اعدام بشه ک بشه درس عبرت
رادوین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا جای تاسف داره ک با همچین حیوونای انسان نمایی تو ی کشور و زیر ی آسمون زندگی میکنیم،باید تو ملع عام اعدام بشه ک بشه درس عبرت
زئیر
|
United Arab Emirates
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا ک حیوون بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
سنگسارش کنن بعد اتیشش بزنن
narges
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
روحت شاد باشه اتنا کوچولویی که حتی فکرشم نمیکردی دنیا این همه کثیف و بی رحم باشه♥
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
فقط بایدبدن پدراتنادرملا عام تکه تکه اش بکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
یه حیوون که از حیوونم پست تر بوده باید تیکه تیکه اش کنن و عذابش بدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
یه حیوون که از حیوونم پست تر بوده باید تیکه تیکه اش کنن و عذابش بدن
مهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا انتظار داریم خیلی شدید باهاش برخورد بشه ویک بار اعدام براش کمه باید چندبار در ملع عام اعدام بشه تا درس عبرتی بشه برای بقیه
مرصاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
یارب نظر تو بر نگردد
مرصاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
یارب نظر تو بر نگردد
Sara
|
Germany
|
۰۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
به نظرم پدر ومادرش هم مقصرن .باید بیشتر مواظبش بودن .ما که تا فوق لیسانس هم بابا م همرام بود .شما اگه در خونت باز بزاری نباید از دزد شکایت کنی
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این مقامات قضایی هستن که مقصرند. وگرنه فردی با 5سابقه کیفری که بهش اشاره شده چگونه راهش رو آزادکردن وداره راست وراست بین مردم راه میره؟ تازه گیرم اعدامش کردن چه دردی رادوامیکنه . هزاران بار این داستانها را دیدیم وشنیدیم و پخشش کردیم الان کی میتونه آلام اولیای آتنای معصوم را التیام ببخشه .
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
حالم از این جور افراد حیوان صفتی بهم میخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کنه
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
از خدا میخوام هرگز اون مرد نامرد رو نبخشه
دلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
پست تراز این مگه پیدامیشه
یک ایرانی غیرتمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا صبر به پدر و مادرش بدهد؟؟؟یک اعدام برای او کم است باید درملع عام در میدان اصلی شهر اورا به دارمجازات بیاویزند تادرس عبرت دیگران بشود و اینقدر پایین نیاورند تا بگندد وجسد متعفنش راپیش سگان بیندازند تااستخوانهایش را بجوند حیف خاک که چنین حیوانات رزلی درآن جای گیرند اینها خاک راهم نجس میکنندوحرمت خاک راپایین میاورند
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اینو اعدام کنید
آرمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
انسان تاچه حد میتواند پست باشد که اینطوربچه بی گناه رو به قتل برساند باید دست و پاهاش رو ضربدری قطع کنن بعد اعدامش کنن
عبدالحق آرماست از سیستان وبلوچستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این حیوانو باید بفرستید خاش چون ما ملت خاش اینجور آدمارا میدونیم چطوری مجازات کنیم
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام جزاي اين حيوون نيست اين جور ادم ها اصلا بشر نيستن كه حقوق بشر در موردشون اعمال بشه بايد زنده زنده تكه تكه بشن تا كسي جرات نكنه اين جرايم رو تكرار كنه ديگه نبايد گفت هيس دخترها فرياد نمي زنن از هيس ما خانوما و خانواده هامون اين حيوون ها جون گرفتن الان وقت فرياده
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید این حیوون رو تو اسید حل کرد....
طفل معصوم خدا رحمتش کنه...
کردستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
متاسفانه بسیاری از خانواده ها به توصیه های ایمنی اجتماعی پلیس توجه نمی کنند حالا که این کوچولوی نازنین رفته ولی آخر این کوجولو اینهمه طلا می خواد چیکار اصلاً چرا به کودکانمان داشتن طلا را القاء می کنیم سهم مادران در این میان بالاست به کودکان خود بیاموزیم که تا سن بلوغ نیازی به داشتن طلا ندارند تا اینچنین حوداثی که حاصل وسوسه پولدار شدن آنی است که این هم خودش یک ناهنجاری اجتماعی است رخ ندهند
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتش کنه که با اون دستاش بچه رو بخاطر طلاهاش اونو خفه کرد نفهم دیوانه معتاد کثیف
مانا اسدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
من خیلی ناراحت شدم وقتی این خبر را شنیدم و سعی کردم در خانه لباسی نشانیه غصه بپوشانم. خدا رحمتش کنه. آتنا جان امیدوارم در آن دنیا درد نداشته باشی لعنت بر دشمنان تو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
انسان بی شرف
پروین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بکشید این نامردوووووو
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا ازت نگذره
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
چرا همه هم وطنان این موجود را حیوان می نامند. حیوانات شرع دارند. حیوانات احساس دارند. حیوانات به حقوق هم تجاوز نمی کنند. حیوانات مرام دارند. این موجود یعنی چیزی که متاسفانه فقط در این دنیا وجود دارد از حیوانات بسیار پست تر است. پدر آتنا خودت این فرد را مجازات کن. کاری کن که روزی هزار بار آرزوی مرگ کند.
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا بهشون صبر بده
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید این فرد را زنده زنده آتیش زد تا اثری از اون باقی نماند ولی نمیدانم چرا اجرا نمیشه در ایران و مثل بقیه اعدام معمولی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا صبرشون بده
Yazdan
|
Netherlands
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
مفت جان است
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بی وجدان پست
Ziba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا نگذره ازت بی وجدان
Ziba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا نگذره ازت بی وجدان
Ziba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
تجاوز به عنف اعدامه
ادم ربایی که مجازاتش سنگینه
چرا کسی که سابقه ی موارد فوق رو داره زنده مونده که یه بچه ی هفت ساله رو با عذاب به قتل برسونه؟؟؟تصور کنید دختر یا پسربچه ی خودتون بود خدا وکیلی چه کار میکردین)
رجبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
به جز اون مرد رنگرز هزاران نفر دیگه هم شریک جرم ایشون هستند. کسانی که در راه معتاد شدن مرد رنگرز تشویقش کردند و کسانی که مواد رو وارد مملکت کردند، کسانی که در تربیتش کوتاهی کردند، کسانی که بهش ظلم کردند و عقده ای شد، کسانی که تحقیرش کردند و ... توی این پرونده فقط خدا عادله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
حیف اسم. حیوان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بی شرف خیلی پست بوده خیلی
خدا فقط به پدر و مادر اتنا صبر بده
پدر مادرها تو روخدا جدی بگیرید طلا به کودکانتون اویزون نکنید اونا رو رو طعمه ادمهای کثیف و بی شرف نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
کی برای این مردم میخواد تجربه بشه که انقدر طلا از خودتون آویزون نکنید.بزرگ و کوچکم نداره.؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
انالله وانا الیه راجعون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اي كاش همسايه ها ميدونستند اون سابقه دار يا بيمار روانيه...
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کنه
شایان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بی وجدان و پست
شایان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بی وجدان و پست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بی همه چیز...
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتش کنه
حبیبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این حیوان کثیف نباید اعدام بشه بلکه باید بدستمردم زجر کش بشه چون اعدام راحت ترین راه برای این حیوان است
حبیبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این حیوان کثیف نباید اعدام بشه بلکه باید بدستمردم زجر کش بشه چون اعدام راحت ترین راه برای این حیوان است
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این فرد کثیف باید اول تکه تکه بشود من اگرجای مادردختربچه بی گناه بودم خودم تکه تکش میکردم بادستهای خودم لعنت به آدم بی وجدان کثیف حیف خاک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
زنده به گورش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
آتیشش بزنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام فقط
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتش کنه. خدایا تا به کی این همه بی رحمی به از داستان ستایش این دومین گل نا شکفته ای است که پرپر میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتش کنه. خدایا تا به کی این همه بی رحمی به از داستان ستایش این دومین گل نا شکفته ای است که پرپر میشه
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این نامرد را سنگ سارش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
به نظر من، متهم اصلی، افراد و یا گروه ها و یا سازمانهایی هستند که در جامعه هنجار شکنی می کنند و یا اجازه هنجار شکنی در جامعه را می دهند! شهوت هر انسانی متفاوت است. آن کسانی که باید تنبیه شوند در مرحله اول هنجار شکنان و آنهایی که اجازه هنجار شکنی در جامعه می دهند هستند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
سلام خدمت دوستان که برای ابراز همدردی پیامهایی نوشتن
وتسلیت به خانواده داغدیده
تو پیامها دیدم که نوشته بودن باید این جنایتکار تکه تکه بشه یا جلوی سگهای گرسنه بندازنش و...
اما باید بدونید همونطور تحقیقات وپیدا کردن سرنخهای جنایت واعتراف گرفتن قانونی پیش رفت ودرانتها جانی پیدا شد باید مجازاتش هم قانونی باشه و همچ کجای قانون در تکه تکه کردن وجود نداره ومجازات این شخص فقط اعدامه
کژال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا ازش نگذره بیمار کثیف حقش اینه با اسید حلش کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدالعنتش کنه همچین مردیا که ازحیوان بدتره

خداصبربه پدر مادرش بده
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
با سلام
انالله وانا الیه راجعون
من ازطرف خودم و تمام کردهای ایران وبخصوص اهلی شهرستان بانه این ضایعه دردناک را به خانواده ی داغدار و استان اردبیل وبخصوص شهرستان پارساباد تسلیت عرض میکنم امید است دیکر شاهد چنین جنایات هولناکی در کشورمان نباشیم انشاالله
کردها با شخصیت تر از این حرفها هستند که بخواهند برای تسویه حساب شخصی دست به چنین کار کثیفی بزنند که دختر بچه ای را بدزدند ان هم اگر اهل بانه باشد براستی بیشتر مردم ایران می دانند که بانه ای ها مردماتی خون گرم باشرافت وانسان دوست هستنند
پاسخ ها
بی نام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
منم بعنوان یه ایرانیه کرد این داغ بر دل نشسته رو به خانواده محترم آتنا خانم و همه مردم ایران تسلیت میگم. به امیده روزی ک ایران بهشتی برای کودکان باشد.
pldn
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
من از بانه ای ها بدی ندیده ام
ولی در بازار پیرانشهر کلاه بردار زیاد هست .
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام برایش فایده ی ندارد
باید زجر کش بشود
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام برایش فایده ی ندارد
باید زجر کش بشود
اکبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
چرا پلیس نباید به همسایه ها سو پیشینه این فرد را گوشزد میکرد که انقدر بی احتیاطی نکنن
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این قاتل با این سوء پیشینه چطور سوابقش برای همسایه ها اعلام نشده ؟
وحید
|
United States
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بخدا با اعدام راحت میشه اینو بدن دست من میدونم چجوری ب جزاش برسونم باید زنده بزاریش تو گور تا زجر کش بشه بعد از گپز درش بیاری بندازی جلو سگا البته اگه سگا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
مرگ واسه این پست فطرت حیفه،باید ده بار سوزونده بشه،کثافت....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
مرگ واسه این پست فطرت حیفه،باید ده بار سوزونده بشه،کثافت....
یاشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
سلام دوستان تمام حیوانات قبل از جفت گیری ابتدا رضایت ماده را جلب نموده سپس مبادرت به آمیزش می نمایند.....این خوی حیوانی نیست بلکه خوی اهریمنی است.......تو که زن داشتی؛همون لحظه می رفتی پیش اون...
رئیس هستم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام مهربانانه ترین حکم اس برایش
این فرد باید دست،پا قطع گردد
چشمان کور،گوشها کرد
زبان بریدهفقط نفس بکشد همین
فقط نفس بکشید

روزی سه وعده کتک هم بخورد بد نیست
اینجوری عذاب میبیند غیر این باشد خلاص شدن است
محی الدین تیموری
|
France
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خداوند به پدر و مادرش صبر بده،اعدام همچین آدم شرور و دیوانه ای آتنا را برای پدر و مادرش برنمی گرداند،چه فایده دارد،ولی میتواند هشداری باشد و یک عامل بازدارنده برای انسانهای شرور و طمع کار باشه
محی الدین تیموری
|
France
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خداوند به پدر و مادرش صبر بده،اعدام همچین آدم شرور و دیوانه ای آتنا را برای پدر و مادرش برنمی گرداند،چه فایده دارد،ولی میتواند هشداری باشد و یک عامل بازدارنده برای انسانهای شرور و طمع کار باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
دست و پایش را ببندید و سنگسارش بکنند و بعد جلوی حیوانات بیاندازید و باقیمانده جسدش را بسوزانید تا زجر بکشد مریض روانی چطور دلش اومد این دختر بچه نازنین را بکشد .
خدا لعنش بکند و وای از دل پدر و مادرش
سوگند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا متاسفم
حیوونی که 5 سابقه کیفری ازجمله کودک‌ربایی، تجاوز به‌عنف و اعمال منافی عفت داشته و خیلی وقت پیش باید مجازات میشده ولی راست راست تو خیابونا میچرخیده ...
سوگند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا متاسفم
حیوونی که 5 سابقه کیفری ازجمله کودک‌ربایی، تجاوز به‌عنف و اعمال منافی عفت داشته و خیلی وقت پیش باید مجازات میشده ولی راست راست تو خیابونا میچرخیده ...
خلیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
وقتی کسی یک بار یک جرمی رو انجام میده ترسش میریزه از انجام جرمهای بعدی و اگر این حیوان صفت قبلا تجاوز به عنف داشته سابقه هم داشته چرا مجازات نشده ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنت کنه اینایی که مواد مخدر وارد میکنن وهرکی که مواد مخدر روانگردان مصرف میکنه رو باید اعدام کرد تا این اتفاقا دیگه نیافته
الینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا به خانوادش صبر بده انشاله.
ارد
|
France
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
وقتی به جنایتکاری که 5سابقه کیفری اجازه میدهند مغازه دار بشود وبا این قصاوت چنین شود که نازنینی را این شکل به قتل برساند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بایددرملع عام مجازات شودواین مسئله ربطی ب حجاب ندارد..
ملک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام برایش کافی نیست زجر کشش بکنید
ملک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام برایش کافی نیست زجر کشش بکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اگر مجازاتش میدادند دست من چنان مجازاتش میکردم که تو کتاب ها بنویسند که زورش به یک بچه نرسه
ناشناس اهوازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بسیار متاثر کننده هست
حمید محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
پدر اگر دستفروشی نمی کرد این داستان رقم نمی خورد
ابو سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این نامرد پس فطرت باید در یه دیگ پر از نمک آب جوش زنده زنده سوزاند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
تکه تکش کنید زنده زنده بندازنش تو چرخ گوش تا درس عبرتی برا دیگر نامرد ها بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
زینت های ظاهری، همه نوع جانور را وسوسه میکند. از نشان دادن زینت های خود بپرهیزیم تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد
علیرضا
|
Romania
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اینطور مسائل بستگی به جامعه داره و مختص به یک یا دو نفر نمیشه پس باید دولت و حکومت یه چاره ای بیندیشند...

به نظر من وقتی فرهنگ غرب در این جامعه رواج پیدا کنه همچین مسائلی را به بار میاره و... .
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
تووووووف به اون وجود بيوجودت.....
شهرام ۴۸
|
Singapore
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
روا نیست به این شیاد نسبت حیوان داد چون پست تراز شیطان و حیوانه و هزار روز و هر روز هزاربار باید عذاب بکشه نه اینکه زودی اعدام بشه تا درس عبرت باشه واسه دیگر پلیدان بی صفت
شهرام ۴۸
|
Singapore
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
روا نیست به این شیاد نسبت حیوان داد چون پست تراز شیطان و حیوانه و هزار روز و هر روز هزاربار باید عذاب بکشه نه اینکه زودی اعدام بشه تا درس عبرت باشه واسه دیگر پلیدان بی صفت
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید تکه تکه اش کنند وبه خورد سگان بدهند.
غزل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
پست فطرت
شنیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خیلی احمق ه نامرد بیشعور مگه دختره ی بیچاره چه کرده است
شنیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خیلی احمق ه نامرد بیشعور مگه دختره ی بیچاره چه کرده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
دخترم آتنا جان خدا رحمتت کند تو مثل یه فرشته پاک و معصوم
بودی ما همه زنان ایران در غم مادرت شریکیم.
ما همه از دولت میخواهییم که این مرد کثیف و پست فطرت
رو حداقل ۲۰ بار اعدام کنند تا نفس آخر دوباره زنده کنند دوباره
اعدامش کنند شاید اندازه سر سوزن تلافی شود.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام نباید بشه شمافکرشوکنید دختربچه7سلله چی کشیده پس نباید این پست فطرت به همین راحتی بمیره باید زجرکشش بکنن تاعبرت واسه دیگران بشه امیدوارم اعدام نشه زجرکش بشه
اتابک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا باعث تاسف هسته که یه همچین آدم هایی باداشتن سابقه ی کیفری اونم تجاوز به عنف اینقدر راحت تو اجتماع قرار میگیرند... از مرد بودنم خجالت میکشم...فقط همین...
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اول اینکه صد رحمت به حیوانات . دوم اینکه مرگ برای همچین پست فطرتی یه نعمته . باید سالها تحت شکنجه های وحشتناک باشه تا از به دنیا آمدنش پشیمان بشه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
تکه تکه اش کنید این انسان گرگ نما را...بدید دست من تا ذره ذره اش کنم..منم ی دختر کوچیک دارم درکت میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
به نظرم اعدامش نکنید چون حیفه !!
بدینش دست داعش خودشون میدونن چیکارش کنن
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اگر این جنایتکار را ب من میدادند هر روزی یک قطعه از بدن او را جدا میکردم تا زجری ک خانواده اتنا کوچولو میکشند ب جلوی چشما نش بیایند
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کنه بی شرف...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید خییلی قبل تر از اینها مجازات میشد که دوباره دست به این جنایات کثیف نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید خییلی قبل تر از اینها مجازات میشد که دوباره دست به این جنایات کثیف نشه
مسعود
|
Netherlands
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتش کنه حالمو بد کرد...حیفه اسمش انسان باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
سابقه این آدم که یکیش تجاوز به عنفه مجازات اعدام داشته
چرا همون موقع اعدام نشده؟
نجفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
یا للعجب !!!
این چه استغناست یارب؟ وین چه قادر حکمت است؟
کین همه زخم نهان هست و مجال آه نیست...!
بنده کمترین آرزوی شرح صدر برای بازماندگان را دارم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کنه
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام خیلی راحته تو رو خدا در ملع عام زجرش بدید بعد جسدش رو بدید حیونا بخورن تورو خدا اونو تو قبر نزارید
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام خیلی راحته تو رو خدا در ملع عام زجرش بدید بعد جسدش رو بدید حیونا بخورن تورو خدا اونو تو قبر نزارید
فرشته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
امان از این مردهای هوس باز ,که با کارای احمقانه یه خانوادهملت ره خاک سیاه می نشونن.
هادی
|
Canada
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنت کنه .ولی مشکل اصلی خانواده خودش هست که اجازه دادن دختر بچه بره پیش باباش دست فروشی کنه یا همون کمک کنه.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید در اسید حلش کرد
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این فاجعه اینقدر دردناکه که حرفی در موردش نمیشه زد...
فقط از خداوند متعال برای خانواده و نزدیکان این طفل معصوم صبر مسئلت میکنم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
از مقامات محترم قضایی خواهشمندم هرچه زودتر قاتل را محاکمه کنن
مهدی از خاش
|
United States
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این آدم کثیف یه بار اعدام کمش بود باید این نجاست دوازدهم روتوقفس میکردن و روش یه پیت بنزن میریختن و آتیشش میزدن
ناشناس
|
France
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
پست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کند... هم چین حیوان رو باید داخل همون بشکه اسید ریخت
سینا
|
France
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا لعنتت کند نامرد پست،باید اعدام بشه
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اگر هزار دفعه هم اعدامش کنن فایده ندارد دیگه اون بچه دختر برنمیگرده به نظر من اون آدم خودش باید خودش بکشه بادست خودش خودش اعدام کنه اونم وسط میدون شهر.
نیایش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
ایشاالله خیر نبینی طوری شکنجه ش بدین آرزوی مرگ بکنه ابله
دهقان از ساری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این نامرد رذل بی دین نزول خوار پست پایه رو خواهشا بفرستید ساری تا دیگران درس عبرت بگیرن ببینن چیکارش میکنیم این بی ناموس رو...خدا کنه فقط یه بار اونو از نزدیک ببینم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدالعنتت کنه این مردو باید زجرکش کرد‌فقط
اكبرسليمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا به راه راست هدايتش كنه اون دنيااا بالاخره اونم انسان بوده خطا كرده به اشد مجازاتم رسيده ,خدا رحمتش كنه اتنا جان رو
امیر دهقان از ساری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اونو فقط به دست ما سارویها برسونن خودمون بلدیم باهاش چیکار کنیم اون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
تسلیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
با‌سلام‌من‌از‌طرف،‌تموم‌کرمونی‌های‌عزیز‌‌به‌پدرو‌مادر‌اتنا‌تصلیت‌میگم‌‌و‌از‌پدرو‌مادره‌‌‌‌اتنا‌‌میخوا‌م‌عاقلانه‌‌عمل‌کنن‌و‌رحم‌به‌این‌بیشرف‌‌‌‌‌رحم‌نکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
با‌سلام‌من‌از‌طرف،‌تموم‌کرمونی‌های‌عزیز‌‌به‌پدرو‌مادر‌اتنا‌تصلیت‌میگم‌‌و‌از‌پدرو‌مادره‌‌‌‌اتنا‌‌میخوا‌م‌عاقلانه‌‌عمل‌کنن‌و‌رحم‌به‌این‌بیشرف‌‌‌‌‌رحم‌نکنن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
کار این مرد خیلی شیطانی و طشت بوده ولی از مسئولیت پدر او هم نباید عافل بود. او ممکن است از سوء سابقه جانی بیخبر بوده باشد ولی یقینا باید از اعتیاد او با توجه به آثاری که در رفتار و چهره فرد ایجاد میکند خبردار بوده باشد. چرا باید این مقدار بی دقتی کرده باشد؟ توجه به سهم تقصیر پدر آتنا توجه به سهم و وظیفه ما در مراقبت از خانواده مان است.
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
آخه ادم میمونه که چی بگه این انسان بودیافقط صورت انسان داشت وگرگی بیش نبودکه مسلماهم اینجوری بوداین پرونده دیگه رسیدگی نمیخوادبیارن وسط میدان شهربدن اول دستشوقطع کنن بعدبذارن زجربکشه اونوقت دارش بزنندحتمامیگین چقدرسنگ دلم اخه عزیزان اتناچه گناهی داشت بایدچنین کاری بااینجورادمهاکردتاکسان دیگه جرات چنین کاری رانداشته باشندادم
زکریا
|
Iraq
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این لجن بی خواصیت رو باید بدین دست داعش تا آدمش کنه
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این مرد را نباید به دار آویخته بلکه باید زنده به دست مردم قطعه قطعش کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
وااااي خداي بزرگ،خسته ام از شنيدن اين ضايعه بزرگ دردناك و وحشتناك،از زندگي سير شدم ديگه ظرفيت اين همه ناراحتي و غصه رو ندارم خدايا خودت به دادمون برس
اينقدر توي اين مدت گريه كردم و غصه خودردم كه افسرده شدم
واقعا نميدونم چي بگم گويي تمام كلمات از گفتن اين ضايعه ازم گريزانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این کثافت مرد نبوده نامرد بوده بی پدر کثافت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این کثافت مرد نبوده نامرد بوده بی پدر کثافت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
زنده زنده سوزوندن کمترین مجازاته برای این پست فطرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
زنده زنده سوزوندن کمترین مجازاته برای این پست فطرت
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خوک کثیف...100 هم اعدامش کنن بازم کمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
آدمی را آدمیت لازم است. حیوان پاکه نگید حیوان خواهشا مراقب بچه هاتون باشید همه جا از این جور آدما ریخته من معلمم شاگردام میگن بعضی وقتا مزاحم دارن بخدا به جای درس دادن همش مشغول نصیحتم همش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
غم زمانه باید خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام زوداست اول قطع اعضا بدن و نمک زدن به ان تا به مرگ تدریجی بمیرداز زبان گوش پا و دست همه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
فقط اعدام
asghar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
چطور دلت اومد بی شرف
جیران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اونایی که اسم حیوون رو می ذارن روی این آشغال بهتر ه.... کی گفته حیوونا این کارارو می کنن ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اینجور کثافت ها رو نباید اعدام کرد.. باید در ملا عام به بدترین شکل ممکن شکنجه کرد تا درس عبرت بشه و دیگه کسی جرات نکنه این بلا رو سر یه طفل معصوم و بی دفاع بیاره.
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
تسلیت.خدالعنتت کنه .مردی که این همه سابقه دارهچرابایدتوخیابون راست راست بگرده،چرا دست فروشهاروازتوخیابون جمع میکنندموتوریهارومیگیرن.امابااین آشغالهاکاری ندارن.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خداوند به همه مان رحم کند و ما را به حال خودمان رها نکند که اگر چنین کند همه گوشت و خون هم را خواهیم خورد......مرد رنگرز را خدا به حال خودش رها کرده بود مطمئن باشید.....
Amirhossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا ازش نگزره این بیشرف باید روزی یک بار اعدامش کنن ولی نزارن بمیره
Amirhossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا ازش نگزره این بیشرف باید روزی یک بار اعدامش کنن ولی نزارن بمیره
Amirhossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
خدا ازش نگزره این بیشرف باید روزی یک بار اعدامش کنن ولی نزارن بمیره
علیرضا
|
United States
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
دوستانی که میگن حیوون برن چند تا مستند حیاط وحش ببینن اخه کثافت دختر هفت ساله چی داره که بهش تجاوز کردی به خدای احدو واحد اگه عزیزترین کسمم این کارو میکرد به پلیس زنگ نمیزدم خودم تیکه تیکش میکردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید پوستشو قلفتی بکنن بعد اعدام
علی اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا متاسفم برای همچین افرادی مرگ مرگ است اعدام یا سوزاندن ندارد ان دنیا آتنا خودش انتقامش را میگیرد ما نباید قضاوت کنیم من به خانواده ی آتنا اصلانی تسلیت ویژه می گویم امید وارم غم آخرتون باشد
یک معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
با سلام اگر ما خود را مسلمان می دانیم باید بر اساس آیات قرآن و روایات معصومین علیها سلام در جامعه قضاوت کنیم
خداوند به پدر و مادر آتنای عزیز صبر جزیل مرحمت نماید .
فاطمه
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
جانی
عباس
|
Canada
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
در تمام نظریه های بالا حرف از انتقام و کشتن و دار زدن و زجر دادن مجرم بود ..تقصیر این شخص نیست و قصاص و انتقام چاره ای کوتاه مدت است . باید فرهنگ جامعه تغیر کند در تمام کشورهایی که روزی چند نفر را در ملع عام اعدام میکنند تعداد جرم و جنایت تصاعدی بیشتر میشه...باید فرهنگ سازی بشه و باید به مردم درس مهربانی داد و نه اعدام در خیابان
عباد نعیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
آدما به کجا رسیدیم از حیوونم داریم پست تر میشیم بعد ادعای اشرف مخلوقات داریم ...انسانیت بهترین دین است.
MORTEZA
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
آتنای اصلانی عزیز روحت شاد :(((
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید اون آشغالو با سنگ پا سنگسارش کنن
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
آدم های روانی مثل این توجامعه کم نیست دولت باید رویه ای رود پیش بگیره که ذهن اینگونه افراددرجامعه ترمیم بشه ما همه احساس خطرمیکنیم توجامعه.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
آدم های روانی مثل این توجامعه کم نیست دولت باید رویه ای رود پیش بگیره که ذهن اینگونه افراددرجامعه ترمیم بشه ما همه احساس خطرمیکنیم توجامعه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بایست زنده زنده اتیشش زد تا بدن نجسش خاک رو الوده نکنه
محمد مودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
حیوون اینکار با هم نوعش نمیکنه؟فقط با در ملع عام تیکه تیکش کنند.دست زدن بهش حرامه حرام.پدر مادر آتنا چی میکشند بخدا.منکه غریب هستم هیچگونه نسبت فامیلی یا همشهری ندارم باهاشون بدجور بغضم گرفته بخدا ...فقط تسلیت تسلیت
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این یارو رو اول باید بدن هزار نفر ...... بعد اعدامش کنن
تبریزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
واقعا نظرات و می خونم میمونم تو اینهمه تکنیکهای کشتنی که برااین قاتل بی رحم آتنا پیشنهاد دادین....حل کردنش تو اسید..تیکه تیکه کردن...زجر کش کردن...اعدام چن مرحله...آتیش زدن...

این مدل کشتن قاتل از کجا به ذهنتون خطور میکنه شماهاعاخه؟


هرچن میدونم همه ناراحتین وبا این کلمات دارین ناراحتیتونو فقط نشون میدین از این ماجرای تلخ.


خدا به پدرومادرش وعزیزانش وبه همه ی ماها صبر بده....


کاش قانون ما بازدارنده های خیلی سنگینی رو بزاره برای این افراد بیماروجانی...صدا سیماهم آموزش بده به والدین وبچه ها که اعتمادنکنن به این راحتی...برا این بیماران هم برنامه های ویژه ی درمان رو بزاره صدا سیما...زمانه خیلی بده..افسوس:(
صبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام خیلی واسش کمه زود راحتش میکنه...باید بدنشو تکه تکه کرد و اتیش زد
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
حق باآنهایی ست که می فرمایند الان وقت فریاداست،فریادبرسرلیبرال ها،که بااجرای سازکارهای لیبرالی در(فرهنگ -اقتصاد-سیاست وغیره)باعث جون گرفتن اینگونه بشرازحیوان پست ترشده اند،مهمترین دشمن امروزمالیبرالیسم و لیبرال‌ها هستند. کاملا مشهوداست، جریان لیبرالیسم به شکل ساخت یافته و انضمامی در عمده ساحت های مختلف جامعه نهادینه شده و بستر انواع فسادها و انحراف‌ها است. این واضح است، تا وقتی از بلای خانمان سوز لیبرالیسم نجات پیدا نکنیم، وخواهان بازگشت انسان به مسیر زندگی طبیعی و الهی و رهایی از هرآنچه که ما را از دستیابی به آن باز می‌داردرابایستی مطالبه کنیم.
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بايد اعدام شه خدا لعنتش كنه
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بايد اعدام شه خدا لعنتش كنه
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بايد اعدام شه خدا لعنتش كنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
این عوضی باید زنده زنده تیکه تیکه بشه
و اصلا دفن نشه بلکه اتیشش بزنننننن
خداوند به خانواده داغدارش صبر بده
سلیمان
|
United States
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
باید در ملاء عام به بدترین شکل ممکن کشته بشه که درس عبرت بشه ما هرچند وقت یکبار شنونده چنین اخباری تو کشورمون هستیم باید طوری بکشنش که درس عبرت بشه
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بخدا اگه این قاتلو اعدام نکنن معنیش این میشه که از شمر بی حیا حمایت میکنن
ملیکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
اعدام واقعا کمه ... باید قانون جدیدی برای اعدام این افراد وضع بشه تا دل مادر و پدرش و مردم خنک بشه ما که هفت پشت غریبه بودیم سوختیم چه برسه به خانواده اش . باید اندازه سن اون بچه ینی ۷ سال آتیشش بزنن و خاموشش کنن و دوباره به محض بهبود این کار رو بکنن فقط اینجوری شاید دل اون پدر و مادر خنک بشه . و کاش جدا استفاده از طلا برای کودکان غیرقانونی بشه که این بیماران بهانه ای نداشته باشن برای کارای کثیفشون. هر چند ما خیلی بچه ها رو داشتیم که بهشون تجاوز شد و طلایی به همراه نداشتن ... خدایا خودت به خانوادهاشون صبر بده
اشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چرا برای اینکه با داشتن چندین پرونده کیفری این حیوان صفت بازهم ازادانه می گشته
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چرا باید یک سابقه دار اونم بااین سابقه ی درخشان آزادانه برای جنایت بعدیش دستبکار شود پلیس دادگاه کلانتری پس چیکاره هستنمتاسف و واقعا نگرانم چون آتنا نه اولین و نه آخرین قربانی خواهد بود
حمیرا تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این حیوان رابرای چی نگهداشتید می خواهید به ترشی بانازید هرجه سریعتر در ملع عام درحضور خانواده دختر بچه به درک واصل کنید وسلام
پریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
کلمه ای مطابق با شان پیدا نکردم برای گفتن به قاتل آتنا ...
فقط از خدا تقاضای صبر برای خانواده آتنای عزیز رو دارم!
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدارحمت کند آتنا را وخدا عذاب دهد قاتل اورا.مرگ بر مفسدین فی الارض
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعا برای همچین ادمایی متاسفم ...خودشوجای پدر اتنا بزاره بی ناموس چطور دلش اومد ... بی همه چیز باید اعدام بشه جسدشم تو کل شهر بچرخونن .درس عبرتی برای همه نوعاش بشه .بیشرف
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
اینطور آدمها باید چند بار قصاص شن.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدایا خودت کمک کن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعاگلوم بنداومده نمیدونم چی بگم ولی خدایش این آدماباسوپیشنهای بیشترازاین جانی هستند ولی همینجوری دارن ول میچرخنوادامه میدن خداصبروبردباری بخانواده آتنا کوچلوعطا کنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعاگلوم بنداومده نمیدونم چی بگم ولی خدایش این آدماباسوپیشنهای بیشترازاین جانی هستند ولی همینجوری دارن ول میچرخنوادامه میدن خداصبروبردباری بخانواده آتنا کوچلوعطا کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
سنگسارش کنید بیشرف رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعا حالم بد شد
توروخدا سنگسارش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعا حالم بد شد
توروخدا سنگسارش کنید
محمد
|
Netherlands
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
به نظر من مواد مخدر آدما رو نابود میکنه.و فقر و نداری از اون بدتره.خدا بیامرزه آتنا رو.شاید اگر هر کدوم از ما معتاد و ندار بودیم از اون مرد بدتر بودیم.خدا همه رو به راه راست هدایت کنه.به کجا داریم میریم ما
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این باید خود پست فطرتش وخانوادش به دار کشیده بشن
گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این حیوان صفت یکباراعدام کمش هست.بایدجسداین عوضی راآتیش بزنن،حیف انکه حتی خاکسترش روزمین خداباشه،خدایاقربونت برم آدمیت هم داره گم میشه توجامعه
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
هیچ واژه ای پیدا نمیکنم برای گفتن از وقتی متوجه شدم دارم اشک میریزم فقط خدا صبر بده به خانوادش
ایراد
|
United States
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این آدما رو باید زجر کش کرد .هرروز یک ذره ازبدنشان را قطع کرد تا تمام شود
پروین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
من نمی‌فهمم چطور ممکنه کسی که سابقه کودک ربایی داشته اینطور آزاد و راحت بوده. مگه کم جرمی بوده.؟
حمید رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
ناخن هاش یکی یکی کشیده شود چشماش کور شود زبانش بریده شود بعد سنگسار یا آتش زده شود در ملا عام از چی می ترسید تا درس عبرت برای دیگران باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
مجازات را که قانون تصمیم میگیره بیاید به جای این حرفا به اطرافیانمون که بچه کوچیک دارن و ازشون قافل گوشزد کنیم بچه ها معصوم هستن و اطرافیان را هم به همون چشم میبینن ما باید مواظبشون باشیم وگرنه ادم مریض هر کاری هم کنیم وجود داره ما مواظب بچه هامون باشیم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
به عنوان یک شهروند کاشانی این ضایعه رو به خانواده ی آتنای عزیز تسلیت میگم .امید وارم خداوند به خانوادشون صبر بده .باید این آدم پست رو در ملا عام به بدترین شکل مجازات کنن تا خانواده آتنای عزیز از دردشون کاسته بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
یعنی دارم سکته میکنم یه حسی شبیه مرگ بم دست میده ازناراحتی نمی تونم حتی تصورش کنم خدایاااا دیگه حضرت مهدی روبرسون دنیاپرشده ازحرومی...
محمد
|
United States
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این بی ناموس باید سنگسار بشه
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
سلام،من ابوالفضل غ، ازطرف همه مردم فارس به خانواده اتنا وبه مردم استان اردبیل تسلیت میگم،.ریشه یابی ودلیل اینکارای کثیف خیلی مهمه که باید از طرف مسئولین انجام بشه،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدا فقط صبر بده ب پدر و.مادر اتنا عزیزروحش شاد...من ک دارم میمیرم از بغض و ناراحتی ببین خانوادش چی میکشه...این مرد و کثیف و باید اتیش بزنن اعدام کم....من از پلیس اگاهی این سوال و دارن ک چرا مردی ک این سابقه هارو داره واقعا چرا زنده بزارن بچرخه چرا اعدام نکردن....توروخدا زندش نزارین...
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
یا ابوالفضل العباس ب بدترین شکل ب حلاکت برسه این سگ کثیف ، اتنا عزیزم روحت شاد خواهر مظلوم و بی دفاع مردم ایران
شایان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدا لعنتش کنه آخه مگه طلاها چقدر ارزش داشتن که بخواد جون یه آدمو بگیره و یه ملت را عذادار کنه . اعدام کمه واسش هزار بار آتیشش بزنین . با این اتفاق از اینکه خودمم مَردم ناراحتم
یوسف از لیلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعا اعدام کمترین چیزبرای این جانی
سولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
بیچاره خانوادش
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چی بگم فقط متاسفم. واقعا ارزش داره بخاطر پول یه بچه بی گناه رو به قتل برسونن. علاوه بر کودک بیچاره پدر و مادر آتنا چطور میتونن بدون آتنا زندگیشونو ادامه بدن. واقعا جز اعدام و قصاص این نامرد چیزی نمیشه گفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
اگه همسر و برادرش حسد را مخفی میکردن که جنایت فاش نمیشد.
کیارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
مقصر خود مردم هستند وقتی که یک متجاوز به عنف را می گیرند و می بخشند بخاطر اینکه از حقوق بشر آمریکایی دفاع کنند نتیجه اش این می شود.
حقوق بشر کجا بود
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدا لعنت اش کند . خدا به خانواده اتنا صبر جزیل بده ، مصیبت خیلی سختی .
روح اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
اتنا اصلانی دختر ایران روحت شاد تودختر همه مایی مطمئن باش قاتل بی رحمت به سزای اعمالش میرسه
روح اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
اتنا اصلانی دختر ایران روحت شاد تودختر همه مایی مطمئن باش قاتل بی رحمت به سزای اعمالش میرسه
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این آدم کثیف باید چند بار اعدام بشه و زجر بکشه
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چرا دفعه اول اعدامش نکرده بودن
رضا کرمی ازتاکستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خیلی آدم پست وبی ناموسه
کینگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
کثافت بیوجدان
M.S.King
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این اشغال که این همه جرم و جنایت کرده و دعاوی اون از نوع کیفری بوده پ چرا براش مجازات تعیین نکردن . و راست راست داشت میگشت واقعا باید همچین زالو صفتی باید ذره ذره کشته شه
M.S.King
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این اشغال که این همه جرم و جنایت کرده و دعاوی اون از نوع کیفری بوده پ چرا براش مجازات تعیین نکردن . و راست راست داشت میگشت واقعا باید همچین زالو صفتی باید ذره ذره کشته شه
مورتال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
باید جسد قاتل را به 8 تکه مساوی تقسیم کرده و تکه ها را در هشت گوشه شهر پارس آباد آویزان کنند تا به تدریج با نور آفتاب خشک شده و از بین برود. سپس روح ملعون او توسط یک احضار کننده روح فرا خوانده شده و با روح شیطان در آمیخته شود و تا آخرالزمان عذاب ببیند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدایا چراااااا؟؟؟؟؟؟
خانم فرهنگي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
با سلام خدمت دوستان
اگر يكي از اين وحشيها بلا نسبت حيوانات وحشي رو زنده زنده داخل اسيد بگذارن ودر ملا عام فيلمش پخش بشه ديگه تكرار نميشه، ولي اينجوري اعدام بي سر وصدا ، انگيزه افراد اين چنين را زياد مي كند چون مي گويند يا بخشش يا اعدام ساده.
یه ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خواهشم از مسئولین مجلس و قوه قضاییه اینه که اگر با چنین حیوانات آدم نمائی یکبار برخورد کردند قانونی را تصویب کنند که اونها را دوباره به جامعه برنگرداند تا از تکرار این حوادث تلخ جلوگیری کنه. به خانواده آتنای عزیز تسلیت میگم و براشون صبر آرزو دارم
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
فقط میخوام بدونم چند بار باید این کار رو بکنه ک اعدامش کنن
قبلا سابقه داشتهههههه؟؟؟؟؟؟
باید قبل تر ها اعدامش میکردننننن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
اگه جای کلانتری پارس آباد بودم اونو دست بسته اینقد با شلاق میزدم شلوارشو خیس میکرد تسلیت در برابر این غم به خانواده غم دار واقعا واژه کوچکی است
کاک نصیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
سلام من خودم دختر دارم دختر عزیز باباست از ته دل گریه کردم افسوس دیگر این دختر بر نمی گردد
دلسوخته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعا خیلی سخته. خداوند به خانوادش صبر بده
قاتلش باید به بدترین نوع کشته شود
اعدام که کمه باید سرش از بدنش جدا شود و بدنش را آتش بزنند و بسوزانند تا خاکستر شود
اصلا چیزی از بدنش باقی نماند تا به خاک برسد. حیف خاک که این بدن را در آن دفن کنند
محــــــــــــمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
لعنت به این مرد بی رحم
تورو خدا زود اعــــــــــــــــدامش کنید
آشغالو
لعنت به این مرد
رحیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
به نظر من این اشغال بی مصرف رو باید با طناب به یک ماشین ببندند و روی زمین با سرعت زیاد بکشند و هر چند ساعت یکبارمقداری از گوشت بدنش رو اروم اروم ببرند تا دیگه کسی از این غلط ها نکنه.خدا به خانواده اش صبر عطا کنه.
Mozhgan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
بااین همه سابقه ی تجاوز داشته زندگی عادیشو میکرده فقط حالا چون کشته مجرم شناخته شده؟!
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
دوستان مي گين قانون/؟؟؟
خو كسي كه اعصابش بخاطر خواهرش خرد ميشه با يك چاقو جوان چش چران را مي كشه اعدام ميشه، اين موجود هم با ابن وضعيت بچه زير سن قانوني را با بدترين نوع شكنجه نابود كرده بايد يك جور اعدام بشن؟؟؟؟
اين كارش از حد قانون گذشته بايد در ملا عام با تزريق اسيد زجر كش بشه تا ديگران تا هميشه فكر بچه ها را از ذهنشان خارج كنن.
آریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
باید به دست خانواده اصلانی داده بشه تا آنها خودشان مجازاتشان کنند باید این حیوان را طوری مجازات کرد که درس عبرت بشه برای تمام شیطان های ایران زمین باید هر روز یک بلا به سرش بیارید وه در آخر سر گردنش را با اره برقی برید
ال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خیلی عجیب بود باورم نمیشه
ال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چرا اینجوری شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
نجس
م ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این قاتل جنایتکار لعنت شده خدا و مردم است و مستحق زنده ماندن نیست . هرچه پدر و مادر آتنای عزیز بگویند به عدالت نزدیک تر است. خدا به آنها صبر دهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
این سگ بچه رو باس ب قلاده می بستن وصل میکردن ب ماشین میکشیدن سگ بچه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعلا درناک بود موظوع خدا لعنتش کنه مردک احمقد نباید اعدام میشد باید سنگسار میشد که برا بقیه هم تجربه میبود که همچین گوهی نخورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدا لعنتش کنه
ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
in ashqale bi hame chiz bayad edam beshe
حقوق بشر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
اعدام راه درستی نیست . باید مدتی زندانی بشه و بهش آموزش داده بشه تا شاید فرد مفیدی برای جامعه شود
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خداییش چجوری دلش اومده این بلا رو سر دختر بیاره بعد این مرد اومده این دختر رو به قتل رسونده اینجور که پیداست تجاوز هم بوده واقعا چقدر ادم باید از اصل خودش دور شده باشه یعنی این مرد جزئی از اتش جهنمه اصلا خود هیزمه اصلا هرجور فکر میکنم قابل هضم نیست این کاری که کرده ازحیون هم پست تره این ...
نفس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
الهی فدات بشم اخه توچه گناهی کردی الهی قاتلت تیکه تیکه بشه عزیز دلم.دوستت دارم اجیه مظلومو بهشتیه خودم
ندونی بهتره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چرا باید مردی که جرم انجام داده تو خیابان ها بگردد
اصلا هر چقدر که میخواد باشه
واقعا تسلیت میگم
،،
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
دنیا جای فرشتگانی مثل نیست جای تو بهشته
،،
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
دنیا جای فرشتگانی مثل نیست جای تو بهشته
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
سلام
خدا لعنت کنه این حیوان نجس رو. اعدام براش کمه بعد زنده تیکه تیکه اش کنند و تیکه هاش رو هم بندازند سگ ها بخورند تا درس عبرت برای بعضی مجرم ها بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
واقعا که اعدام شود
رقیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
خدا نگذره ازش
واقعا یک بار اعدام واسش کمه
علی
|