۲۹ : ۲۰ - يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۱۹۹۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴

گفتگویی تفصیلی با همسر شهید محسن حججی درباره ناگفته هایی از این شهید را مشاهده نمایید.

تنها خواسته شهید به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،این خیمه‌های سوزان ، شعله‌هایی که تا آسمان بالا رفته‌اند، این اسیر دست بسته، آن جلاد خنجر به دست؛ این نگاه مطمئن و قلب آرام؛ آن چشم‌های وحشی و قلب بی‌رحم! به تقویم که باشد این عکس ، همین 5 روز پیش گرفته شده، جایی روی خاک سوریه... اما به دلمان که رجوع کنیم این عکس انگار یک تکه جدا افتاده از زمان است؛ پیشکشی روشن از 1400 سال پیش. انگار هرکسی که بخواهد قهرمان دست‌بسته این عکس را بشناسد باید داستان کربلا را یک بار دیگر مرور کند؛ داستان سر بریده و عاشقی. حکایت عشقی که از 1400 سال پیش شروع شده، «سر» می‌دهد اما هیچوقت «بسر» نمی‌رسد.

حالا کسی نمانده که این عکس را ندیده باشد، کسی نمانده که ماجرای سربریده شهید مدافع حرم محسن حججی را نشنیده باشد؛جوانی که تیرماه 1370 در اصفهان به‌دنیا آمد و مردادماه 1396 در سوریه به شهادت رسید. حالا همه جا پر است از قصه رشادت جوانی دهه هفتادی که ایمان و عشق روئین‌تن‌اش کرده ؛جوانی که آرزویش شهادت بوده. آرزویی که حالا یک طور خاص، یک شکل غریب، رنگ حقیقت گرفته؛ محسن سرش را داده و بال درآورده و پرواز کرده سمت آسمان.

ما با « زهرا عباسی» همسر این شهید مدافع حرم، به بهانه شهادت همسرجوانش به‌گفتگو نشسته‌ایم. شیرزنی که تمام قد پشت همسرش ایستاده و می‌گوید:« شهادت محسن افتخارخانواده ‌ماست.»

تنها خواسته شهید

خانم عباسی چطور با شهید حججی آشنا شدید؟

اگر ماجرای آشنایی ما را کسی از محسن می‌پرسید می‌گفت ما بواسطه شهدا باهم آشناشدیم، حالا من هم همان رامی‌گویم: ما بواسطه شهدا آشنا شدیم. من در یک نمایشگاه که مربوط به دفاع مقدس و بزرگداشت شهدای این دوران بود کار می‌کردم، همسرم هم در یک دوره‌ای آنجا با ما همکار شد، همدیگر را دیدیم و به قول ‌محسن، این شهدای دفاع مقدس بودند که واسطه آشنایی ما شدند.

چه خصوصیتی در ایشان دیدید که فکر کردید می‌تواند شریک زندگی‌تان باشد؟

من همیشه از خدا می‌خواستم که کسی را در مسیر زندگی ‌من بگذارد که حضرت زهرا(س) تائیدش کرده باشد، این آرزوی قلبی‌ام بود و وقتی محسن را دیدم، با تمام وجودم حس کردم که دلش یک جور خاصی با اهل بیت است، حس کردم اگر یک نفر باشد که حضرت زهرا(س) در این دوره و زمانه بخواهد تائیدش کند،‌ همین محسن است، همین طور هم شد حالا می‌بینم که حضرت زهرا (س) هم ایشان را تایید کرد.

چند وقت با همدیگر زیر یک سقف زندگی کردید؟

ما 11 آبان 91 عقد کردیم؛ 9 مرداد 93 ازدواج کردیم و زیر یک سقف رفتیم. تنها فرزندمان علی، هم 24 فروردین 95 به‌ دنیا آمد.

در این چند روز تصاویر زیادی از همسر شما منتشر شده که نشان می‌دهد درکار جهادی خیلی فعال بوده.

بله همین طور است. محسن از همان نوجوانی در کارهای فرهنگی فعال بود، همیشه در اردوهای جهادی شرکت می‌کرد. یکی از اعضای فعال موسسه شهیدحاج احمد کاظمی بود و کلا فعالیت‌های جهادی‌اش را از همینجا شروع کرد و حالا که نگاه می‌کنم می‌بینم حتی مسیر زندگی‌اش را هم ازهمین موسسه پیدا کرد و ادامه داد. محسن همیشه در پایگاه بسیج فعال بود، این اواخر در فضای مجازی از نظر فرهنگی بسیار فعال بود، می‌گفت مقام معظم رهبری وقتی که فرموده‌اند : «جواب کار فرهنگی باطل ، کار فرهنگی حق است.» تکلیف ما را در انجام کار فرهنگی روشن کرده‌اند و ما نباید این عرصه فرهنگی را خالی بگذاریم و واقعا دغدغه اش کار فرهنگی بود. محسن خیلی خیلی زیاد کتاب می‌خواند، هروقت هم جایی به مشکل می‌خورد و گیر می‌کرد، می‌گفت حتما کتاب کم خواندم که اینجوری شده.

چطور شد که مدافع حرم شد؟

قضیه‌اش طولانی است...محسن همیشه فعالیت‌های‌ جهادی و فرهنگی داشت اما موقعی که به‌ خواستگاری من آمد هنوز عضو سپاه نبود، یعنی بحث مبارزه و... هنوز در زندگی‌اش مطرح نشده بود، با این حال علاقه زیادی به شهادت داشت. یادم است سر سفره عقد که نشسته ‌بودیم، به من گفت :« الان فقط من و تو ، توی این آینه مشخص هستیم، از تو می‌خواهم که کمک کنی من به سعادت و شهادت برسم.» من هم همانجا قول دادم که در این مسیر کمکش‌ کنم. در این چند سال هم همیشه همه تلاشم این بود که این خواسته‌ای را که سر سفره عقد از من داشت، انجام بدهم. حتی خودم از او خواستم که اگر امکان دارد، عضو سپاه بشود. گفتم خیلی دوست دارم همسرم سپاهی باشد. محسن چون خودش هم علاقه داشت، از این پیشنهاد استقبال کرد فقط گفت: «زهرا اگر من این مسئولیت را قبول کنم، هرجایی که اسمی از اسلام بیاید، می‌روم و از اسلام دفاع می‌کنم،چه مرزهای کشورخودمان باشد، چه یک کشور دیگر... تو با این قضیه مشکلی نداری؟» گفتم نه...مشکلی ندارم.

واقعا نداشتید؟

نه، واقعا نداشتم. چون این راهی بود که محسن انتخاب کرده ‌بود، راهی بود که او را به آرزویش می‌رساند. بعد هم محسن با توجه به سوابق فعالیت‌های جهادی‌اش و خصوصیاتی که داشت توانست به عضویت سپاه دربیاید و ازهمان موقع که محسن عضو سپاه شد، بحث مدافعان حرم پیش آمد و تنها آرزوی همسرم این بود که اعزام به سوریه قسمت او هم بشود.

چرا این آرزو را داشت؟

می‌گفت اگر ما 1400سال پیش نبودیم که یار و یاور اهل بیت باشیم، حالا این فرصتی است که به ما داده شده و نباید این فرصت را از دست بدهیم. حتی دفعه اولی که می‌خواست اعزام شود، من باردار بودم، محسن آمد با خوشحالی گفت که بالاخره با کلی خواهش، اسم من درآمده و با اعزامم موافقت شده،‌می‌خواهم بروم سوریه اما تو به کسی نگو که بارداری که مخالفت نکنند. من هم همین‌کار را کردم و محسن چند روز قبل ازمحرم 94 اعزام شد و بعد از اربعین 94 به خانه برگشت.

می‌دانستید، در کدام منطقه مشغول عملیات است؟

در ماموریت اولش بیشتر در حلب و لاذقیه عملیات داشتند.

بعد از اینکه از سوریه برگشت، چه حال و هوایی داشت؟

هم خوشحال بود هم یک حسرت عجیب داشت. دلیل خوشحالی‌اش این بود که می‌گفت فرصتی برایش فراهم شده که به وظیفه‌اش که دفاع از اسلام بوده عمل کند ، همین‌طور چون سردار سلیمانی را ملاقات کرده بود خیلی خوشحال بود،‌ چون از قبل آرزو داشت که یک روزی ایشان را از نزدیک ببیند. نسبت به سردارسلیمانی یک ارادت خاصی داشت و همیشه‌می‌گفت الگویش در زندگی سردار سلیمانی است. این دفعه دوم هم که رفت می‌گفت زهرا دعا کن من دوباره سردار را ببینم، می‌خواهم از او بخواهم کاری بکند که من همانجا در سوریه بمانم و تا تمام نشدن جنگ برنگردم ایران.

حسرتش برای چه بود؟

می‌گفت من در هر عملیاتی که داشتم، هر آن شهادت را می‌دیدم که به طرفم می‌آید اما نصیبم نمی‌شود. می‌گفت تیر به سمتم شلیک می‌شد اما از کنار سرم رد می‌شد، ترکش می‌آمد اما ترکش‌ها سرد بودند عمل نمی‌کردند، خمپاره بغلم زمین می‌خورد اما منفجر نمی‌شد... حتی یک بار وقتی داخل تانک بودم ، تانک را زدند، همه گفتند که حتما شهید شدم اما من حتی یک خراش هم برنداشتم. بعد می‌گفت زهرا، لابد من یک جای کارم می لنگد ، یک جای کارم اشکال دارد که شهید نمی‌شوم. گله می‌کرد که چرا من شهادت را می‌بینم اما شهادت به سمتم نمی‌آید... آن موقع من هنوز باردار بودم ،می‌گفتم غصه نخور، صبر کن، حتما باید شرایطش مهیا باشد. محسن هم می‌گفت: من یک سقف بالای سر تو و این بچه درست کنم،‌انشالله دیگر همه چیز حل می شود و می‌دانم که کارم حل است و همین طور هم شد روزی که سقف خانه ما را زدند و کار سقف تمام شد،‌ من خبر اسارت محسن را شنیدم.

تنها خواسته شهید

این دفعه دوم کی اعزام شد به سوریه؟

27 تیرماه اعزام شد.

این بار خداحافظی برایش سخت‌تر نبود؟ بالاخره علی به دنیا آمده بود و بعنوان یک پدر و یک همسر وابستگی محسن به خانواده‌اش قطعا بیشتر شده بود.
شاید باورتان نشود اما محسن واقعا راحت از من و فرزندمان دل کند. چون عشق اصلی‌اش خدایی بود. همه می‌دانستند که چقدر من ومحسن به همدیگر علاقه داشتیم، همه غبطه می‌خوردند به عشق بین من و شوهرم. اما او همیشه می‌گفت زهرا درعشق من به خودت و پسرمان علی شک نکن ولی وقتی که پای حضرت زینب(س) بیاید وسط، زهرا جان من شماها را می‌گذارم و می‌روم.

خود شما چطور؟ این دفعه دوم ، حتی ته دل‌تان هم مخالف رفتنش نبودید؟

نه نبودم...چون آرزوی قلبی‌اش را می‌دانستم. به‌خاطر همین هیچوقت کاری نمی‌کردم که ناراحت باشد،‌دوست داشتم از جانب من و علی خیالش راحت باشد و با خیال راحت برود. حتی یک بار همین اواخر که سوریه بود و زنگ زد گفتم محسن جان من اینجا کلاس معرفت نفس می‌روم ، به من گفته‌اند که اگر از هر شهیدی بعد از شهادت بپرسند که شما برای چه آمدی و شهید شدی و او بگوید که آمدم از حرم دفاع کنم، این قبول نیست. گفتم محسن تو را به خدا نیتت را فقط برای خدا بکن. فقط و فقط برای خدا بجنگ. بگو خدایا من آمده‌ام از حرمین دفاع کنم برای رضایت تو... محسن این را که شنید گفت: زهرا ، چقدر دلم را آرامتر کردی...حالا با خیال راحت اینجا هستم.

از اسارت محسن چطور باخبر شدید؟

سه شنبه بود که عکس محسن را در تلگرام دیدم.

همان عکس معروفی را که محسن را اسیر داعشی‌ها نشان می‌دهد؟

بله همان عکس را دیدم. من تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی را فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم و دیدم این اسیر محسن من است.

چه حالی داشتید؟

انتظار اسارتش را نداشتم به‌خاطر همین شوکه شدم اما چون محسن از من خواسته بود کمک کنم در مسیر شهادت باشد، آرزو کردم که به همان هدفش برسد . من می‌دانستم که اگر محسن الان هم شهید نشود،‌اول و آخر شهید می‌شود،‌چون مسیرش شهادت بود و با تمام وجودش شهادت را می‌خواست.

همسر شما در این عکسی که منتشر شده،‌ آرامش عجیبی دارد،‌ آنقدر که این آرامشش نظر همه را جلب کرده و در این چند روز خیلی ها از اسیری می‌گویند که بدون ذره‌ای ترس مقابل داعشی‌ها ایستاده. خودتان محسن را در این عکس چطور دیدید؟

همان طور که بود دیدم. شما این عکس را نگاه کنید، انگار نه انگار که شوهر من تیر خورده و اسیر دست داعشی هاست، عکس طوری است که انگار محسن، آن نیروی داعشی را اسیر گرفته . به چشم‌های شوهر من نگاه کنید، اصلا ترس در این چشم‌ها نیست، همه‌اش شجاعت است، دلیری است، ‌محسن توی این عکس مثل کوه است، با صلابت است. بگذارید یک خاطره‌دیگر برایتان تعریف کنم،من امسال به مناسبت روز مرد، یک انگشتر دُر نجف برای محسن هدیه خریدم ، روی این انگشتر «یازهرا» حکاکی شده بود. وقتی محسن می‌خواست برای بار دوم اعزام شود، همه انگشترهایش را درآورد، الا این یکی. گفت من این یکی را با خودم می‌برم، من از اینها به‌خاطر حضرت زهرا(س) کینه دارم،‌من تا لحظه آخر باید نشان بدهم که شیعه امیرالمومنین (ع) هستم. بعد من در این تصاویری که بعد از شهادت محسن از پیکر بی‌سرش منتشر شده،دقت کردم دیدم این انگشتر دستش نبود. مطمئتنم که داعشی‌ها انگشتر او را از دستش درآورده‌اند چون اسم حضرت زهرا(س) رویش حک شده بود.

تنها خواسته شهید

خبر شهادت محسن را کی شنیدید؟

ساعت سه بامداد چهارشنبه... من اصلا خواب به چشمم نمی‌آمد، بعد از اینکه عکس اسارتش را دیده بودم مدام فکر می‌کردم که الان محسن در چه حالی است، یک دفعه دیدم در گروه های تلگرامی زدند که شهید بی‌سر،شهادتت مبارک... دیدم این شهید بی‌سر، محسن من است. همان موقع فهمیدم که محسن به آرزویش رسید. من افتخار کردم که محسن شهید شده ،‌گفتم خدایا شکرت که محسن به آرزویش رسید. همان موقع فکرکردم که چقدر شوهرمن پیش اهل بیت عزیز بود که از هرکدام یک نشانه‌گرفت و شهید شد. دیدم دشمن برای امام علی(ع) خنجر کشید، برای همسر من هم خنجر کشید، سر شوهرمن را مثل امام حسین(ع) ازتن جدا کردند، محسن مثل علی اکبر جوان بود، مثل حضرت زینب(س) اسارت کشید... دیدم ارادت شوهر من به اهل بیت آنقدر زیاد بود که از هرکدام یک نشانه گرفت و شهید شد.

یعنی تصویر پیکر بی سرهمسرتان را هم بعد از شهادت دیدید؟

بله من تصویر بدن بی‌سرش را دیدم، خیلی‌ها به من گفتند که این عکس را نبین، گفتند تو همان عکسی را ببین که محسن استوار ایستاده و اسیر شده، این یکی را نگاه نکن. اما من گفتم نه اینطور نگویید، مگر حضرت زینب(س) در مجلس یزید نفرمودند که «ما رعیت الا جمیلا.» من هم هیچ چیز جز زیبایی در این مسیر، در این عکس نمی‌بینم.

فکر می کنید وقتی علی بزرگ شد و این عکس را دید چه احساسی نسبت به این عکس داشته باشد؟

اگر علی آن جوری که من دوست دارم، تربیت شود و بزرگ شود،‌ قطعا به این عکس افتخار می‌کند و قطعا همین مسیر را انتخاب می‌کند و انشالله مثل پدرش شهادت نصیب او هم می‌شود. علی با همین دوتا عکس یعنی اسارت و شهادت پدرش می‌فهد که او چقدر شجاع بوده، چقدرمرد بوده،‌با غیرت بوده،‌ با ایمان بوده.

بی تابی علی فرزند شهید مدافع حرم محسن حججی

حال وهوای شهر شما بعد از شهادت محسن چطور است؟ خبر را دیگر همه شنیده‌اند؟

نجف‌آباد الان عزادار محسن است. تا الان کسی نمانده که به خانه ما نیامده باشد، همه منتظرند که مراسم‌های محسن شروع شود. الان به ما گفته‌اند که تا دوشنبه صبر کنید،‌تا معلوم شود که آیا پیکرش برمی‌گردد یا نه،‌بعد برایش مراسم بگیرید.

دوست دارید پیکر همسرتان بگردد؟

جسم که فانی است، زیر خاک از بین می‌رود،‌ من خودم محسن را بخشیدم به حضرت زینب(س) محسنِ من فدایی حضرت زینب(س) شد، می‌دانم که تا مزار محسن مثل حضرت زهرا(س) پنهان باشد،‌حتما می‌تواند ایشان را ملاقات کند. اما به‌خاطر تسلی دل پدرو مادرش دوست دارم که پیکرش برگردد.

در صحبت‌هایی که شده از نحوه اسارت ایشان خبر دار شدید؟

بله گفتند که در منطقه التنف در مرز عراق و سوریه، محسن با همرزمانش عملیات داشتند،‌ که داعشی‌ها بعضی‌ها را شهید و زخمی می‌کنند و از آن جمع فقط محسن اسیر می‌شود. دوستانش دیده ‌بودند که محسن تیر خورده و اسیر شده. بعد هم شنیدم که محسن را تیرباران کرده‌اند بعد هم سر از بدنش جدا کرده‌اند. اما من از این شهادت ناراحت نیستم، من خوشحالم، الان هم اگر گریه می‌کنم به‌خاطر اهل بیت گریه می‌کنم، به حال خودم گریه می‌کنم که از محسن جا ماندم . به هرکسی هم که به مجلس محسن می‌آید و گریه می‌کند می‌گویم خواهش می‌کنم اشک‌تان هدف دار باشد. برای حضرت زینب(س) اشک بریزید ،‌برای امام حسین(ع) اشک بریزید تا دل شهید من هم راضی بشود.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

گفتگو با همسر شهید محسن حججی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۳۰۰
در انتظار بررسی: ۰
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادت مبارک ای دلاور
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
این یعنی فرهنگ شیعی... این یعنی هیهات منا الذله
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مدیون شهدا بوده وهستیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
باتشکر از سایت خوبتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش
محمدباقر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود بر این شیر زن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هی روزگار
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
آفرین بر این شیر زن ... درود خدا بر شهید محسن حججی...به امید خدا انتقام خون این شهید بزرگوار رو از داعشی های مجوس میگیریم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدای بزرگ به شماصبرعنایت فرماید،تسلیت منوازطرف مردم شهرخوی پذیراباشید،الهم رزقناالشهادت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
. خوش به حالش که کربلایی شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
باتشکر از سایت خوبتان
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
اسیر لب تشنه ما شفیع خانواده ات هستی شفیع ما هم باش .آرامش چشمانت نشان از قدرت ایمانت دارد و درستی راهت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود خدا و اربابمان سید وسالار شهیدان کربلا بر این شهید عزیزمان و خانواده محترمشان.
محسن جان محسن عزیز شهادت مبارک- شهادت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
الله اکبر،خوشا به سعادتش
محسن جان حسین زمانه شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت به این شیر زن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهدا شرمنده ایم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شرمنده
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شربت شهادت چه گوارا نوشیدی،محسن عزیز مبارک باشد
احمد حافظی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود بر شهید بزرگوار درود برشرفت غیرتت آبروی ایران راخریدی ای بزرگوار ....
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ماشاالله ماشاالله ماشاالله ماشاالله ماشاالله ماشاالله
ولا حول ولا قوة الا باالله العلی العظیم
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود بر این قهرمان شهید وهمسر ارزشمند وخانواده عزیزش واقعا به این افراد باید مرد مردان خطاب کرد وقهرمان قهرمانان خدایش بیامرزد
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
زنده بادشیرزن سرداربی سر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مطمئنا پشت سر هر مرد سعادتمندی یک شیرزن مهربانی هست....
خوش بسعادت شما زوج خوشبخت
مجيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شوهر حسين وار سر داد همسرش زينب وار گفت ما رايت الا جميلا.
اين ثمره ي انقلاب منتهي به ظهور است.
الهم عجل لوليك الفرج
آمين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درور به شرف همچین زنی، ان شاالله خودش و پسرش در کنار شوهر شهیدش با حضرت زهرا سلام الله علیها محشور شن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
؟؟
دهقانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوش به سعادت شما و همسرتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
عالی
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خداوند شهید محسن رو میهمان حسین قرار دهد وبه شما زینب عصرما صبردهد که البته شما بینا هستی وخداوند ماراصبردهدوبرخورمان آگاه سازد
تینار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
اجرت به حضرت زهرا صبرت گره خورده به صبر زینبی خواهرم
ناشناس
|
Italy
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
تنها راهی که اندکی داغ دل ما شیعیان علی را کم میکند شلیک انبوه موشک های ایران به سوی مواضع تروریست های وهابی می باشد ... خصوصا اون قسمتی که در مرزهای التنف سوریه و اردن مستقر هستند. تو رو به ارواح ائمه ی معصوم (ع) شلیک کنید ....
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود بر شرفت ای شهید جانبرکف
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود بر شرفت ای شهید جانبرکف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام خدا بر اهل بیت عصمت و طهارت
سلام خدا بر شهیدان راه حق
سلام خدا بر شیرمردان مرد که با غیرت خودشون نمی گذارن هیچ حرومی به حرم نزدیک بشه
خدایا شهادت رو نصیب ما هم بکن
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
عزیزبی بی خوش بحالت التماس دعا
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
اقا محسن تولد دوبارت مبارک باشه.خیلی ارباب دوستت داشته که رنگش را گرفتی .چقدر دلسوخته بودی .تا حالا اینقدر گریه نکرده بودم واسه کسی .خدا با اولیا و دوستانش محشورت کنه.تسلی خاطر ما قول سردار عزیزمونه ما منتظر یم سردار رشید علی.منتظر قول انتقامت.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام بر محمد وآل محمد
درو به غیرتت شهید محسن حججی
خدا بحق امام حسین رو سفیدت کنه که ملت ایران را روسفید کردی
برای شادی روح پاکش صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک .
درود به شما خانم شیرزن که گفته هایت چون خطابه فراموش نشدنی حضرت زینب کبرای سلام الله علیها در صحرای کرابلاست است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا ریشه داعشیها رو نابود کنه
آفرین براین خانواده صبور
و افرین به این شهید والا مقام
جانعلی نعمتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن حججی روحت شاید اینجانب به عنوان یک اسلامی مسلمان آماده مدافه هستم
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
اجر شما خاهر با حضرت صدیقه طاهره و حضرت ام البنین و زینب کبری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدایا من راببخش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
دلاور شهادتت مبارك
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
رحمت واسعه خداوند بر این شهید.ادم لذت میبره از این همه روحیه همسر ایشون خداوند بهشون صبر بده
حسین
|
Armenia
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن عزیز شهاادتت مبارک
تورا به فاطمه زهرا شفاعت مارا پیش بی بی دو عالم بکن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا صبر زینبی به شما و پدر و مادرش ببخشد . آمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا صبر زینبی به شما و پدر و مادرش ببخشد . آمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا صبر زینبی به شما و پدر و مادرش ببخشد . آمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام سردار سلیمانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ان الله مع الصابرین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
روحش شاد و یادش گرامی باد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
قهرمانان واقعی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
لعنت بر داعش وحامیان ان
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت براین شیرزن
من شرمنده این شهیدان وخانواده هایشان هستم
عقیل ایمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدایا لیاقت ندارم منو خودت ببخش
انسان هم آرزوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شیر مرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
بله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت به به این شیرزن
شهروز گودرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سر ما را
سر ساعت
لب مقتل
ببرید


سر این لحظه خوش را "حججی" می داند

حسرت گفتن آهی به دل خصم نشاند
عکس او وقت شهادت، به "حسین(ع)" می ماند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
باتشکر
جلالی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک باشد به امید ظهور امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
سلیمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدایا محسن را با شهدای کربلا محشور فرماو به خانواده محترمش صبر عنایت فرما
علی،ازجازموریان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک انشاءالله انتقامت یاران ،رستم زمانه،سردار قاسم سلیمانی خواهندگرفت،مرگ بر داعش
علی،ازجازموریان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک انشاءالله انتقامت یاران ،رستم زمانه،سردار قاسم سلیمانی خواهندگرفت،مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
؟؟؟؟؟؟
نصرت اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوش بحالش که حسینی شد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ازخدای متعال برای آن شهید، همنشینی با شهید بی سرکربلاامام حسین (ع) وبرای همسرمحترمش صبرزینبی آرزومندم.خداوندحق همه شهدارابرماحلال کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود خدا بر سالکان حق و حقیقت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوش به سعادتتون برای دل منه گنه کارم دعا کنید با قلب شکسته تون
zakaria
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت بر این شیر زن. مبارک شما و خانواده محترمتان باشد. خداوند قبول کند ان شاءالله و به شما صبر بده. خداوند ریشه داعشیون و تفکرات سلفی وهابی را خشک کنه به حق امام حسین (ع) و یارانش.
مجتبی خادمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوشا به حال لیاقت هردوی شما که حسین گونه و زینب گونه در مقابل یزیدیان و حرامیان ایستادید
التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت- خوش بحال شهید بخاطر داشتن چنین همسری
کاش همسر آینده من هم چنین خصوصیاتی داشته باشد
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
کلنا عباسک یازینب وقتی این حرف های همسر شهید رو خوندم اشکم در اومد چقد از خود گذشتگی چقد دل دار بودن من شهادت را اول به همسر و بعد به پدرو مادر شهید عزیز تسلیت و تبریک میگویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهدا شرمنده ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود خدا بر تو بانوی اسلام که چنین تفکر نابی دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا رحمتش کند و با شهدای کربلا محشورش کند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
بیایید حججی روحت شاد خوشا به حالت و سردار سلیمانی خدا قوت قهرمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
بیایید حججی روحت شاد خوشا به حالت و سردار سلیمانی خدا قوت قهرمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام


موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
دورد خداوند بر تو ای شیر زن ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
تقدیم به خانواده شهید حججی
سرهنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
عالی،و اموزنده،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا به این خواهر عزیز و به پدر و مادر شهید محسن حججی صبر جزیل عنایت فرماید
یلدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ای دوست به حنجره شهیدان صلوات/برقامت بی سر شهیدان صلوات/از دامن زن مرد به معراج رود/بر دامن مادرشهیدان صلوات....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
؟؟؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ای روزگار
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
برای شادی روح این دلاور بی سر فاتحه مع الصلوات...........

لطفا همه فاتحه ای قرائت کنید وبرای صبوری خانواده اش ونابودی داعش جنایتکار بوسیله ظهور اربابمان منجی عالم بشریت مهدی موعود یک صلوات...
اللهم صل علی محمد وآل محمد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هی روزگار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر امریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
لعنت بر قاتلان سید الشهدا
فیضی نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
از طرف مردم شهرم پارس آباد به شما و به اهل بیت خاندان رسول خدا تسلیت میگم و از طرف خودم : سرتعظیم فرود میارم در مقابل شجاعت و دلیری جوان میهنم ایران اسلامی خداوند ایشان را رحمت کند
من خاک پای تمام شهیدان وطنم هستم خداوند همه شهدای اسلام و کشورم را رحمت کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
آفربن به شیر زنی مانند همسر شهید حججی از خزا میخواهم بتوانیم همگی حافظ خون این عزیزان باشیم.وروزی برسد که شر داعشیان و وهابیون کسانی که آگاهانه مرید اینان هستند ازروی زمین کنده شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هی روزگار
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
السلام علیک یا ثارالله وابن اثاره والوترالموتور.سلام برتوای کسی که از خون پاک تو و پدر بزر گوارت خدا انتقام می کشد و از ظلم وستم وارد بر تو داد خواهی میکند .سلام برای رزمنده شهیدمان گریستم که نه بر خود گریستم که مرد نشدم تا به مدافعین حرم بپیوندم واز حرمین دفاع کنم . انتقام خون شهدای مظلوم وطنم را رزمندگان سلحشور خواهند گرفت انشاالله از سردار سلیمانی خواهش میکنیم استوارتر از قبل با وهابی های داعشی وصهیونیستی پیکار کنند.موفق وپیروز باشید حق یارتان .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خداوند انشاالله با اولیاءالله محشورش کند وبه خانواده اش صبر بدهد
مهرداد ترابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام به همسر شهید حججی خاهرم من دو تا دختر و یک همسر بیمار دارم شما هم جای خاهرم تورا به فاطمه زهرا قسم حرمت شوهرت رابدار تا در دنیا و آخرت رستگار شوید خدا بهط صبر وسلامتی بده انشاءالله
احمدنجفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
من به ایشان افتخارمیکنم.وبه جوانان ایران اعم ازخواهران وبرادران عرض میکنم خوب به چشمهای معصوم ومظلوم برادرمان اقامحسن هنگام اسارت نگاه کنیم واوراوهمه رزمندگان راکه برای امنیت ماسرخودرافداکردندفراموش نکنیم.شهیداقامحسن حججی تازنده ایم شهامت ومظلومیت تورافراموش نخواهیم کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
باتشکر
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت به این صلابت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام مارا ابه ابا عبدالله برسون...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خون محسن تو همچون شهیدان دیگر شجره ی طیبه را آبیاری می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
اشک می ریختم هنگام خواندن این متن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک
تنها جمله ای است به میتوانم بگویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
به به چه سعادتی داشته این شیرزن واقعا مسیر این شیرزن هم در همان مسیر همسر شهیدش هست خداوند هردو را در بهشت به دیدار هم برساند ان شالله
کیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
الان فکر می کنم که پیش این بزرگ مردان چقدر حقیر هستم..............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا بهتون صبر بده کاش منم مرگ با عزتی داشته باشم فقط با عزت همین. ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش کثیف
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
وای چه عزتی چه عظمتی سلام امام حسین برروح پاکت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرحبا خواهرم به این غیرت و ایمانتان، خوش به سعادتنان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
باتشکر از مطالب خوبتان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک..خدا به همسر و پدر و مادرش صبر دهد ...
یازینب......مرگ بر داعش
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک..خدا به همسر و پدر و مادرش صبر دهد ...
یازینب......مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
امیدوارم ماهم لیاقت شفاعت این شهیدبزگواررونزدخداوندبزرگ داشته باشیم.
Akbar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا به خانوادش صبر بده
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادت هنر مردان خداست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
؟؟؟؟؟؟؟؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان خوشا بحالت .به قول شهید اوینی شهدا مانده اند و زمان مارا با خود برده است
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر ال سعود وداعشششش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ماراشفاعت کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خواهر گرامی شهادت همسر گرامیتان را از صمیم قلب به شما تبریک میگویم نه تسلیت .ان شا ءالله بتوانیم پاسدار خون محسن باشیم
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
یاران چه عاشقانه رفتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
یاران چه عاشقانه رفتند
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهید عزیز شما پر کشیدی پیش عزیز ترین بندگان خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارکککککککککک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
الله اکبر الله اکبر به پاكی این غیورمرد این فرزند شیر پاک خورده و احسنت ب پدرومادری ک چنین فرزند برومندی تربیت نمودن واحسنت شیرزن که چنین همسرداری نمود آفرین هنگام خواندن بی اختیاراشک ازچشمانم سرازیر شد/زبان ناتوان است ازوصف چنین گوهرپاک
سلیمان علیزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
روایتی واقعی از عشقی حقیقی بود،،آسمانی بود و خدایی،،زینبی بود و حسینی،،تماما" عشق بود و ملکوتی،،درس بود و عبرت ،دانشگاه بود و عزت ،، تدائی عاشورا بود ،،غربت بود و آزادگی،غیرت بود مردانگی ،،
کلام اخر ،خدا بود و خدا بود و خدا هست و خدا هست ،،تششعات نور خداوند از چشمان محسن نمایان است
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک محسن جان
برای عاقبت بخیری ما هم دعا کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
این شیرزن الگوی ما زنان مسلمان باید باشد شهادتت مبارک محسن عزیز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک خوش ب سعادات دلاور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک خوش ب سعادات دلاور
علی بیرجند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
باسلام و ادب.
این شهید والامقام شجاعت ایرانیان را به رخ جهانیان کشاند.

محسن جان شهادتت مبارک.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوش به سعادتش. و خوش به سعادت همچين همسر با وفايي كه الگويش حضرت زينب سلام الله است. ما رو هم دعا بفرماييد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ای خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
لعنت بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
لعنت بر داعش
امیررضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک .مرا هم دعا کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ای خدا
سرباز ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدایا ما رو ببخش و شهادت رو قسمت ما هم کن که دیگه بیشتر از این شرمنده شهدا و خانواده اونها نشیم.
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
این عشق امام حسین ع و حضرت زینب( س )است که شهید عزیزمان شهید حججی را عاشقانه به سوی خود می کشاند روحش شاد و مدیونش هستیم .
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
آنقدر بغض گلویم را میفشرد که هیچ نمیتوانم بگویم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک سردار رشید اسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هزار الله اکبر به غیرتت برادر...شفاعت به قیامت..واقعا مردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هزار الله اکبر به غیرتت برادر...شفاعت به قیامت..واقعا مردی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
دلاورمرد شهادتت مبارک
====
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ان شالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
با سلام
خداوند انشاء الله به خانواده معظم ایشان صبر بدهد
من تا الان برای هیچکس گریه نگرده ام اما غربت این شهید عزیز و نحوه شهادت او جنان بود که برای ایشان گریه کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
همیشه در ذهن و قلب مردم جاودانه شد
شمس کنگاور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هزاران آفرین بر این شیر زن فهمیده وبزرگ . ایشون از خانواده بسیار بزرگ و ولایی هستند . کارشماهم کمتر از جهاد در راه خدا نیست دراین شک نکن که خداوند اجر جهاد را برای شما خواهد نوشت از یادگار شهید محافظت کن تا یکی شود مثل پدر . در این راه خدا نگهدارت خواهرم . موفق وپیروز باشی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
با سلام
اولا درود فراوان بر همچین پدر و مادری که همچین فرزند رشیدی تربیت کردن
دوما درود بی پایان بر همسر محترمه ایشان با این همه صبر
سوما . محسن جان شهادتت مبارک
درود بر غیرتت . درود بر شرفت
ما به شما افتخار میکنیم
شادی روح این شهید والا مقام صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
منم باید برم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
ان شاءالله خداوند متعال به ما توفیق ادامه راه شهید محسن را بدهد و همچنین به خانواده ما توفیق همراهی مثل شما شیرزن بزرگوار را عنایت کند .ان شاءالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام عليكم شهادت محسن حججي مردم آبادان را داغ دار كرد و دوران دفاع مقدس جديدي آفريد روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام عليكم شهادت محسن حججي مردم آبادان را داغ دار كرد و دوران دفاع مقدس جديدي آفريد روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
واقعا که یک شیر زن واقعی هستی. درود برشما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
واقعا که یک شیر زن واقعی هستی. درود برشما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
واقعا که یک شیر زن واقعی هستی. درود برشما
ebi
|
United States
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
دلم سوخت.
مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود خدا بر محسن خدایا خواهش میکنم تو دل جونای ما هم حداقل 1/3ایمان محسن قرار بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر داعش
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک ،خوشا به حالت کربلایی شدی
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهید محسن حججی برای ما هم دعا کن دلتنگ شهادتم خوشا به سعادت ‌‌‌‌ت اجرت با خانم فاطمه زهرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهدا شمع محفل بشیریتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهدا شمع محفل بشیریتند
داود.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام بر شهدای راه اسلام وایران مخصوصا شهید والا مقام محسن حججی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هی روزگارررررررررررررررررررررررررررررر
Moladk2
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سبحان الله
عشق به خدا و ائمه خالصانه تو وجودش موج میزده
مبارکش باشه
Moladk2
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سبحان الله
عشق به خدا و ائمه خالصانه تو وجودش موج میزده
مبارکش باشه
Moladk2
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سبحان الله
عشق به خدا و ائمه خالصانه تو وجودش موج میزده
مبارکش باشه
شریف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شرمنده ام از شهدا، آنان چه عاشقانه رفتند و من دنبال دنیا دوان دوان و بی هدف سرگردانم
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شیرینی شهادت گوارای وجودت محسن جان دورود بر شرفا ای شیر زن به امید نابودی پالس به دست سردار قاسم سلیمانی که وقتی کسی در دنیا نامش را می شنود لرزه بر اندامش می افتد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
اللهم ارزقنا شفاعته الحسین یوم الورود
ان شاء الله بحق فاطمه
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوشا به سعادت این شیر مرد. هم دراین دنیا هم دراخرت. سربلند خداوندا عاقبت همه رو خدمهبخیر. بگردان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک.
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوش بحالت محسن، خوش بحالت
حمیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام ودرودخدابرشهیدراه حق محسن حججی همه ماآرزوی چنین شهادتی را شاید داشته باشیم اما از رویا تا حقیقت فقط اخلاص و ایمان وحسینی خاضع بودن میتواند این حقیقت را بسازد که محسن جان توبانگاهت وچهره حسینی وارت ساختی وترس بردل نااهلان انداختی همیشه خون شهدا جاریست یاحسین یاحسین یاحسین (ع)
دلسوخته یاران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
برای شیعه علی .( ع) سر در راه خدا دادن افتخار است انشاالله خداوند این لیاقت را به حق گلوی بریده مولایمان حسین(ع) به من بنده حقیر و دیگر عاشقانش عطا بفرماید
منم باید برم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهید یعنی متعلق به جهان هست فرق نمی کنند ولی وقتی ابادانی شهر نجف اباد با پول وهدیه امیرالمومنین علی علیه السلام اباد می شود حتما بی تاثیر نیست یا امیرالمومنین جانم به فدایت . مادر وهمسر شهید محسن حججی خوشا به حالتا که جهان شناخت مردی از تبارحسین سرو قامت و بدونه اینکه فرقی کند این کشور ایران سوریه وعراق و افقانستان فقط خوبی .رهایی . مردم از دست این یزیدیان می خواست ما شهدای عراق وسوریه وفلسطین اشغالی مال خودمان میدانیم و عین حال که از نبودشان ناراحت هستیم به انها دورود میفرستیم و به انها افتخار میکنیم رهبرغزیزم فدایت بشوم که همیشه شفارش بسیح ارتش وسپاه را می کنی چون می دانی اینها بچه های ایران هستند یعنی خود مردم هستند
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام .... دلم بدجوری شکست..... درود برایران درود بر اصفهان درود بر نجف اباد..... کاش ماهم یخورده غیرت محسن رو داشتیم.... یازهرا
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدا بیامرزتش
گورکانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام . به قهرمان میدان نبرد حق علیه باطل رو این شهادتش تیریک عرض میکنم . همچنین خدمت همسر گرامی ایشان تبریک عرض میکنم. از طرف مردم روستای بایگان از توابع شهرستان فیروزاباد فارس
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود بر علی اکبر های زمان
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک .محسن جانجان حسین شفاعت کن پیش اونی که تورو طلبید شایدمنو هم بطلبه
شهرام ویسانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
واقعا با هیچ کلامی نمیشه این فداکاری رو ادا کرد . فقط باید گفت درود بر شرف و غیرتت. خوشا به حالت که با دست پر جام شهادت رو نوشیدی وای به حال من و امثال من با دستان خالی. انشالله به زودی خبر انتقام از این دیو صفتان را بشنویم
نوزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام برشهيدان سلام برمرداني كه عاشقانه با مقتداي خود پيمان بستند وبه آرزويشان رسيدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
آفرین به این شیر زن واقعا نشانه هایی از حضرت زینب (س) در وجود این شیر زن هست
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود بر شرف وغیرتت مرد
سلام ودرود بر روح پاکت عزیز مرد.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خدائیش حیفه آدم بدون شهادت از دنیا بره ،...شهادتت مبارک
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان شهادتت مبارک بعد از شنیدن خبر شهادتت و صحنه اسارت اشک ریختم غبطه خوردم به انهمه شهامتت که در برابر کفر مثل کوه استوار ایستاده بودی تنها پاداشتت فقط فقط شهادت است انشاالله بتوانیم پیرو راهت باشیم
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
السلام علیک یا اباعبدالله وعلی اولادک وعلی اصحابک وعلی شیعه امیرالمومنین (ص) وعلی شهدا طریقتک
سعادت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
زنده باد این چنین شیر زنی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک محسن جان انشاالله شفیع ما هم بشی ب همسر والا مقامش هم تبریک میگم انشاالله با حضرت زهرا محشور بشی خواهر عزیزم...
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
با سلام ، شهادت هنر مردان خداست ، هر کسی لایق شهادت نیست ، هر کسی هم لایق همسر شهید شدن نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
آفرین براین زوج تربیت شده مکتب حسینی .شعار و فیلمی در رفتارشون نبود .زیباترین افکار و اعمال و نتیجه اش سعادتی به این زیبایی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن عزیزم وقتی عکست را دیدم خیلی گریه کردم مرد بی ادعا با غیرت خوش به حالت شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن عزیزم وقتی عکست را دیدم خیلی گریه کردم مرد بی ادعا با غیرت خوش به حالت شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن عزیزم وقتی عکست را دیدم خیلی گریه کردم مرد بی ادعا با غیرت خوش به حالت شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
درود خدا بر تمام خانوادهای شهدا بخصوص محسن حججی نمی دانم چی بگم جز.اشک دلم وجسم ومی سوزد خیلی مردی محسن جان شهادتت مبارک از طرف یک جوان ایرانی
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادت زیبنده مردان عاشق پیشه است.شهادتت مبارک ای جاوید الاثر.
مسعود ایمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
امریکا اسراییل داعش ننگتان باد
ما همه سرباز توییم خامنه ایی
گوش به فرمان توییم خامنه ای
درود بر شرف ایرانی
محمد امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
قهرمانانه جنگید
محمد امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
قهرمانانه جنگید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
تو رو به مادرت زهرا شفاعت ما را هم در روز قیامت بکن و آرزوی مرگ با شهادت برای من گنهکار نیز بکن. احسن به این صلابت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شها دت مبارک. محسن جان راه شهدا ادامه دارد.درود خدا به رهبر عزیزمون. پایدار باشی .
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
مرگ بر امریکا وال سقوط واسرائل وسگهای وحشی اجاره ایشان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادت مبارک ای مرد بزرگ
محمد حسین شریفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
آری رسیدن به کمال معرفت همین است دنیا برایش قفس می شود وهر لحظه آماده پرواز می شود محسن جان شرمنده ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
رفتند از این خانه رفتند غریبانه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
داش محسن وقتی عکستو دیدم تنها ارزوی من بود ای کاش قبل از رفتن میتونستم بغلت کنم چون شهادت تنها فقط به تو میاد اون ارامش نگاهت هنگام اسارتت جواب دندون شکنی به خیلی ها رو داده
ساقی مشهد مقدس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
احسنت به شیرمرددلاور زبان غاصرازتوصیف تونامت جاویدان ای سربازسرافرازاسلام /برای شادی روح پاکش صلوات
یکی از شهیدزادگان
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
خوش غیرت به شهدا سلام ما را برسان و همسر شهید حججی میدانم که شما صبور هستید و شیرزن و بدانید لیاقت همسر شهید شدن فقط نصیب زینبیان میشود و فرزند شهید پدر تو همیشه کنارتوست پس آسوده بخواب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادت مبارک دلاور
مرگ بر داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
شهادتت مبارک پاسداردین خدا/یامختارزمانه سردارمحبؤب انتقام
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
با سلام
چه زیبا مردنی ...
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
محسن جان تو با این شهادت دوباره یاد شهدای نجف اباد رو زنده کردی
شهادت نزد مردان خداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام برشماخواهرم جان حضرت زهراس قسمت میدهم برای من هم دعا کن تا بتوانم به شهادت برسم درراه اهلبت درراه حضرت زینب وحضرت رقیه س چون شماهمسر سرداربی سرهستی دعایت اجابت میرسد برایم دعاکن جان محسن گفتم برام دعاکن خدا به شما صبرعنایت فرماید یاعلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
سلام بر صبر زینب گونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
هموطنانمون رو اونجا غریب گیرمیارن سرمیبرند.قلب آدم می خواد وایسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
با خوندن این مصاحبه بلا تشبیه یاد خطبه حضرت زینب توی شام افتادم.
بانوی ایمان
شاگرد نمونه ی زینب کبری درود بر تو ودرود بر همسر دلاور حسینی ات

مردی علی وار چون شهید حججی را همسری زهرا وار چون شمایی لایق است
التماس دعا بانوی بزرگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
خوبان همه رفتند و رسیدند به مقصد
بی نصیبم ،
من بیچاره که به مقصد نرسیدم ...

روحش شاد
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
سلام و درود بر شهیدان راه حق
واقعا زبان قاصر است از این همه باور و ایمان و سعادت و بزرگی..
قطعا وجود همسری مانند شما دلیل رسیدن این برادر به این سطح از کمال هست..که از دامن زن مرد به معراج می رود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
خوش به سعادت ت محسن جان شهادت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
خوش به سعادت ت محسن جان شهادت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
خوش به سعادت ت محسن جان شهادت مبارک
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
واقعا که صبرو راه و روش این بانو شبیه حضرت زینب هست و راه این جوان پاک و مومن راه امام حسین هست که بابت اقامه نماز شهید شد.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
ﻋﺸﻖ ﻭاﻗﻌﻲ ﻳﻌﻨﻲ اﻳﻦ.ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻋﺸﻘﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺮاﺵ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﻛﺮﺩﻩ
علی خدادادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
محسن جان الگوی من هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
خدایا به خانواده شهید صبر وبه همسرش توان عنایت بفرما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
لطفا اگه کسی شماره یکی از اعضا خانواده این شهید عزیز رو داره برام بفرسته سپاسگذارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
سلام حاج قاسم بهدیدن این شیر زن برو و سلام ما را هم برسان مرا بی ادعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
شهادت در راه خدا اوج قله افتخاره شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
اینا کجا و ما کجا؟؟؟هیییییی خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
تو آسمانی بودی .......و.......آسمانی شدی....شهادتت مبارک...
ميلاني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
كاش شهادت نصيب ما هم بشود......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
بنام الله و بنام عاشقان الله...خداوندا به راستی که چقدر احسن الخالقینی ..بنده ای را آفریدید بنام شهید قهرمان حججی که مارا با شجاعتش شوکه و مبهوت ساخت ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
کاش من هم مرد بودم
می جنگیدم با دشمنان امام زمان
نه بخاطر شهادت که فقط بخاطر امام زمان
نه با هدف شهادت که البته به عشق خدا و دفاع از امام زمان
کاش هزار سال زنده بودم و می جنگیدم بجای همه برای دفاع از امام زمان
ولی شهادت مقامی ست که فقط به عاشقان مخلص می دهند
با تمام وجودمون به برادرمون محسن افتخار می کنیم.بی نهایت آفرین داری بچه شیعه ی واقعی که مثل شیر جنگیدی با دشمنان امام زمان.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
سلام محسن جان خوشا به سعادتت نمدونم ماهم انقد شهامت داریم که عزیزامون ول کنیم و بریم در راه خدا ائمه شهید بشیم خیلی دل میخواد از همچی دل بکنی و بری خدا این شجاعت به اهل دلاش بده مارم دعاکن محسن جان پیش خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
شهادتت مبارک شهید بزرگ
ما رو هم شفاعت کن برادر
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
روحش شاد یادش گرامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
ای غیور مرد
ای زیبا رو
ای که زبان در وصف تو قاصر
ما به دیدگان با غرورت میبالیم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
از نحوه اسارت و شهادت این شهید بزرگوار احساس غرور و افتخاری بزرگ به انسان دست می ده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
شهادت با افتخار مبارکت با غیرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
دود خدا بر روان شهيد حججي عزيز و همسر قهرمانشان كه زينب كبري را الگوي خود قرار دادند . صحبتهاي اين شير زن براي من و امثال من كه دو دستي دنيارا چسبيده ايم و غرق در لذات دنيوي و گناه و معصيت شده ايم قابل فهم و درك نيست . انشااله خدا به آبروي اين شهيد بزرگوار و خانواده محترمشان آخر و عاقبت همگي ما را ختم به خير فرمايد و شر ظلم و ظالم را از سر مسلمانان عالم بكند . به حق زهراي مرضيه (س)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
درود بر شرف و غیرت این مرد شجاع که برای دفاع از اهل بیت از همه چیز گذشت .
راهش جاودانه و گرامی باد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
آفرین و هزاران آفرین بر این شهید بزرگوار و احسنت بر این همسر زینبی وار ، خدا صبر جمیل به شما و پدر و مادر شهید عطا فرماید . ان شالله
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
روحت شاد. شک نکنید قطعا جواب خواهیم داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
شهادتت مبارک اشک تمام وجودم را فرا گرفت خوش به حالت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
محسن جون شهادتت مبارک
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
متاسفم برا خودم و امثال خودم که از چنین حسینی ها الگو نگرفتیم تاسف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
شرمنده شهداییم بخدا خجالت میکشم به عکسش نگاه میکنم.شرمنده ایم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
هشتاد میلیون ایرانی منتظر انتقام خون شهید محسن حججی و دیگر شهدای مدافع حرم از سوی سپاه پاسداران هستند.پاسداران ایران اسلامی تقاضامندیم انتقام بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
سلام برشهیدان خوشا به سعادتش وافرین بر این همسر فهمیده اش ان شاالله خداوند متعال شهادت را نصیب ما بگرداند
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
به جان مادرم هرگز فکر انتقام تو ای بزرگوار از سرم بیرون نخواهد رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
شهید بالا مقام روحت شاد
Khalil
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
دولتمردان ملت از تجملات بپرهیزید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
سردار جانم فدات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
به نام خداوند مدافعان حرم
گناهکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
فقط میتونم بگم شهدا شرمنده ایم :(
سرباز امام زمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
خواهر گرامی و شیرزن قهرمان ایرانی، تو جا مانده از خیل کربلا و اسرای شام هستی. تو مادر یار و سرباز امام زمان هستی. عاقبت بخیر باشی و برای عاقبت به خیری ما نیز دعا کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
شهدا شرمنده ایم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
درودبه روح پاک محسن عزیز وتسلیت به تمام آزادمردان جهان ودرودبرغیرت وشرف این شیرزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
مانده ایم تنها در این دیار....
جان زهرا(س) دعا کن بر حال ما محسن جان....
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
دقیقا تو روزایی که یه عده تو مجلس آبروی شیعه رو به بازی گرفتن . تو آبروی شیعه رو خریدی.کاش یک درصد مثل شما باشیم.
شهادتت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
شهید عزیز و دلاور، محسن حججی و خانواده محترمش مایه عزت، افتخار، سربلندی، فخر و مباهات امت اسلام هستند
یونس
|
United States
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
محسن جان شهادتت مبارک باد روحت مهشور با امام حسین و یاران باوفایش
میلاد احمدی نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
شهادت مبارکت باشد که نصیب کمتر کسی میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
سلام خواهر عزیزم زهرا جان تو را قسم میدم به آنچه که برایت عزیز و ارزشمند است در راس دعاهات برا من روسیاه و زندگیم دعا کنی عشق واقعی شما و همسرت رو که شنیدم خیلی غبطه خوردم آرزویم چنین عشقی ست برایم زیاد دعا کن به قول دوست عزیزمون شما همسر سردار بی سر هستی قطعا دعات مستجابه عزیزم التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
شهید محسن حججی سلام به شما . میدانم که به اذن خدا زنده ایی و میبینی و می شنوی برایت سوره های حمد و توحید میخوانم . از حمایت و انتقام شما و امثال شما از بعد از سیلی خوردن مادرم بانو حضرت زهرا سلام الله علیه شما سپاسگزاری و فرو درجات معنوی از خداوند خواهانم باشد که به حول و قوه الهی بعد از ظهور منجی عالم که ان شالله دیری نباشد به دنیا برگردید به واسطه دعای عهد که اطمینان دارم خوانده اید و علی را در آغوش گرفته و افتخار کنید به انتخاب چنین همسری که اگر هزار بار هم شما را به شهادت برسانند لب به شکایت نگشاید . خدایا به من هم قلب سلیم بده تا همسرم که سپاهی هست را بتوانم به آرزویی همچون محسن ها دارد برسانم و کمکش کنم و محسن پسرم را که فرقش یکماه با علی آقا هست را مرد بزرگ کنم . الهی آمین یا رب العالمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
خدایا در شگفتم از ابهت این شهید عزیز..شهادتت مبارک..شهید بحق زهرا دعا کن ما هم همگی شهید راه حضرت زهرا س شویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
درود بر شهدا وخانواده معظم ایگان السلام علیک آل حسین ولی علی بن آل حسین و علی الاسلام حسین و علی الاتحاد آل حسین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
روحش شاد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
غبطه میخورم به روحیه و ایمان زهرا خانم عباسی که مثل همسرشون لحظه ای نلر زیدند و کم نیاوردند. التماس دعا داریم از ایشون و همسر شهیدشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
ای شهید شفاعت ما را از خداوند بخواه
شهادت مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۷
درود بر شهید عزیزم محسن حججی
و درود بر زن صبور و ولایتی اش خانم عباسی
درود بر این شیر زن
امیدوارم خودشون و پسرشون هم شهید راه اهلبیت بشن
محسن جان دوست شهید من شهادتت مبارک
امیدوارم در سحرای محشر و همچنین دنیای بی ارزش دست مرا بگیری و شفاعتم کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
سردار دوستت داریم
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر