کد خبر: ۶۲۵۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
براتی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

مسئول هیئت خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: فردا راهپیمایی نمادین به یاد شهدای غواص ساعت 15 از میدان امام حسین(ع) تا میدان انقلاب برگزار می شود.

راهپیمایی 72 غواص دست بسته به یاد «شهدای غواص»داود براتی مسئول هیئت خانواده های شهدا و ایثارگران در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه متاسفانه جنایات گسترده ای در سال های دفاع مقدس به خصوص در عملیات کربلای چهار توسط صدام و هم دستی آمریکا صورت گرفت، اظهار کرد: کشتار دسته جمعی غواصان دست بسته یکی از این جنایت ها بود از این رو روز دوشنبه سوم مهرماه، همزمان با چهارم محرم برای گرامیداشت یاد شهدای غواص، کاروان غواصان دست بسته از میدان امام حسین (ع) به سمت میدان انقلاب اسلامی حرکت کرده و عزاداری می کنند.

وی با بیان اینکه این مراسم به دلیل تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم برگزار می شود و حرکتی نمادین از مظلومیت شهدای غواص است، ادامه داد: راهپیمایی نمادین ساعت 15 از میدان امام حسین(ع) تا میدان انقلاب و با شعار از امام حسین تا انقلاب برگزار می شود.

وی افزود:گروه دمام زنی برای اولین بار و برای مظلومیت شهدای غواص با لباس غواصی در جلوی این کاروان 72 نفره دمام خواهند زد.

براتی گفت:این راهپیمایی با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، صدا و سیما و سپاه 27 محمد رسوال الله(ص) انجام می شود.

 انتهای پیام/

راهپیمایی نمادین 72 غواص دست بسته در پایتخت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر