کد خبر: ۱۳۵۵۵۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۷
فريبا:

مربي استقلال و كارشناس فوتبال درباره نيم فصل و شرايط استقلال اظهار داشت: ليگ امسال به نسبت فصل گذشته از نظم خاصي در برگزاري مسابقات برخوردار بود، اما فاصله زماني كم ما بين مسابقات، تيم ها را با مشكل روبرو كرد.

بهتاش فريبا مربي فني استقلال و كارشناس فوتبال درباره گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: فرهاد بازيكن بزرگ و حرفه اي است و صرف نظر از مسائل وي در زمين كاپيتان قابلي است و نقش مجيدي در هماهنگ كردن بازيكنان بر كسي پوشيده نيست، اما استقلال در نيم فصل دوم از حضور وي محروم است كه اين مسئله تبعات منفي براي آبي پوشان خواهد داشت.

مدير فني استقلال تصريح كرد: استقلال نفرات زيادي در خدمت دارد كه هر يك از لحاظ فني از قابليت هاي بالايي برخوردار هستند، اما قصد داريم خلاء مجيدي در زمين را با جذب بازيكنان سطح بالا پر كنيم.

فريبا بيان داشت: از ميان بازيكنان داخلي، فردي از لحاظ فني در سطح مجيدي نمي باشد، از اين رو درصدد جذب فوروارد خارجي و دفاع توباگويي هستيم تا تيم در نيم فصل دوم با مشكل خاصي روبرو نباشد.

وي خاطرنشان كرد: بازيكنان از پنج شنبه اول دي تمرينات خود را پيگيري مي كنند و با انجام تمرينات آماده سازي براي ديدار با شهرداري ياسوج در جام حذفي آماده مي شوند.

مربي استقلال ادامه داد: از تيم ها در نيم فصل اول بازي هاي با كيفيتي را شاهد بوديم و تيم ها از لحاظ فني نسبت به فصل گذشته رشد كرده اند و عملكرد قابل قبولي از خود به نمايش گذاشتند.

وي افزود: اتفاق مهمي را كه در ليگ يازدهم شاهد بوديم، برنامه ريزي دقيق سازمان ليگ در خصوص رقابت ها و همچنين برگزاري به موقع مسابقات بود كه از حيث نسبت به فصل گذشته پيشرفت قابل ملاحظه اي داشتيم.

فريبا تصريح كرد: مشكل عمده اي كه تيم ها در نيم فصل با آن مواجه بودند، فاصله زماني كم بين بازي ها بود كه اين مسئله سبب افت فني بازي ها شده است و علاوه بر آن زمان كوتاه براي ريكاوري افزايش مصدوميت بازيكنان را به همراه داشته است.

وي افزود: تيم هاي صبا_ نفت تهران از انگيزه بالايي برخوردار هستند، اما معتقدم كه اين تيم ها در ادامه رقابت ها از لحاظ قدرت بدني نسبت به نيم فصل اول با مشكل روبرو نخواهند شد.

وي خاطرنشان كرد: حريف جدي و سرسخت تيم استقلال علاوه بر صبا، نفت و تراكتور در ادامه رقابت ها سپاهان است، اگرچه تيم اصفهاني در نيم فصل عملكرد قابل قبولي نداشته است، اما سپاهان شخصيت قهرماني دارد و بازي هاي اين تيم بخوبي حاكي از اين موضوع دارد.

مربي استقلال افزود: عملكرد داوران در هفصده هفته ليگ يازدهم مطلوب و قابل قبول بوده است و داوران ما قضاوت هاي خوبي ارائه داده اند و سطح اشتباهات فاحش و تاثيرگذار آنها بسيار كم بوده است و در مجموع نسبت به فصل قبل قضاوت ها از كيفيت فني بالاتري برخوردار بود./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر