کد خبر: ۳۲۲۲۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۹
دونده المپيكي كشورمان:

دونده المپيكي كشورمان گفت: براي كسب سهميه A المپيك تمريناتم را 2 برابر كرده ام و آمادگي خوبي دارم.

سجاد هاشمي آهنگراني در گفتگو با خبرنگار باشگا خبرنگاران با بيان اين مطلب افزود: تمريناتم نسبت به سال گذشته دو برابر شده و توان بدني ام نيز بيشتر شده است و هم اكنون آمادگي خوبي دارم در تبريز زير نظر ايوب داد روان تمرينات خوبي داشتم و براي برپايي اردوي يك ماهه اي از روزگذشته 12دي راهي جزيره كيش شده ام.

وي گفت: با توجه به شرايط آب و هوايي سرد تبريز با موافقت و حمايت فدراسيون دو و ميداني در جزيره كيش تمريناتم را در ماده 400 متر ادامه مي دهم و خود را براي مسابقات جايزه بزرگ تايلند آماده مي كنم تمام هزينه هاي سفر و اقامتم در جزيره كيش توسط فدراسيون دو و ميداني تقبل شده و از اين نظر مشكلي ندارم.

* مسابقات تايلند سطح بالايي ندارد

هاشمي آهنگراني تصريح كرد: با دعوت تايلندي هاي در مسابقات جايزه بزرگ اين كشور شركت مي كنم اما اين رقابت از سطح فني بالايي برخوردار نيست سال گذشته در اين مسابقه صاحب 2 مدال نشان طلا و يك مدال برنز شدم اما فكر مي كنم فرصت خوبي براي كسب سهميه A المپيك در ماده 400 متر باشد هم اكنون ورودي B المپيك را دارم و سعي مي كنم در تايلند صاحب سهميه A المپيك شوم.

* اردوي تركيه را در خواست داده ايم

وي در مورد اردوي برون مرزي خود گفت: در صورت فراهم شدن شرايط پس از مسابقات جايزه بزرگ تايلند تمريناتم را به مدت يك ماه در تركيه برگزار مي كنم هماهنگي براي حضور در تركيه بهتر انجام مي شود بنابراين درخواست حضور در اين كشور را داده ايم.

دونده المپيكي كشورمان تصريح كرد: مسابقات جايزه بزرگ تايلند اواسط ارديبهشت 91 برگزار مي شود كه قرار است پس از اردويي در جزيره كيش اردوي 20 روزه اي نيز قبل از عيد نوروز در كيش برگزار خواهيم كرد./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر