کد خبر: ۳۲۸۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۶
مدیر شبکه بهداشت و درمان ری خبر داد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری با تشریح نیازهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری گفت: تاکنون 197 میلیون تومان کمک خیرین برای بازسازی مراکز بهداشتی ری جذب شده است.

به گزارش سرويس استانهاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، محمود بیگلر و هیات همراه در بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، ضمن ابراز خرسندی از روند رو به رشد تغییرات در این مرکز، اظهار داشت: نسبت به بازدیدی که ابتدای سال انجام شد، تغییرات انجام شده در این شبکه کاملا مشهود است.
معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی طی بازدید از شبکه بهداشت شهرستان ری گفت: تغییرات به‌وجود آمده در این شبکه نشان دهنده فعالیت موثر و جدیت مدیریت این مرکز در تمام زمینه‌ها است.
وی در ادامه با بیان اینکه میزان مراجعه مردم به مراکز بهداشت و درمان بسیار زیاد است به نحوی که یک نفر در طول سال چندین بار به این مراکز مراجعه می‌کند در حالی که ممکن است مراجعه به بیمارستان برای افراد اتفاق نیفتد، بر لزوم بهسازی و آماده کردن فضای فیزیکی و تجهیزات مراکز بهداشتی درمانی تاکید کرد.
بیگلر در این بازدید که سلمانی مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری نیز حضور داشت، خواستار برآورد نیازهای موجود در سطح شهرستان ری شد و از طرفی مقرر شد، دفتر فنی دانشگاه برنامه جامع بهسازی، بازسازی و جایگزینی واحدهای بهداشتی فرسوده را طی یک ماه آینده تهیه و در سال 91 بخش عمده‌ای از نواقص موجود رفع شود.
در جریان این بازدید که نمازی، رحیم‌نیا، الویرآذر و مخبر از مسئولان اداری و مالی و اجرایی دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند، مدیر شبکه بهداشت و درمان ری گزارشی مشروحی از اقدامات انجام گرفته در شهرستان ارائه کرد.
محمدرضا سلمانی ندوشن از جذب 197 میلیون تومان کمک خیرین در بازسازی مراکز و خانه های بهداشت تابعه خبر داد و سپس در تشریح نیازهای شبکه بهداشت و درمان شهر ری گفت: رفع این نیازها حمایت های دانشگاه را می طلبد.
این گزارش حاکی است، طی سال جاری شبکه بهداشت ری با کمک خیرین و شهرداری‌ها نسبت به نقاشی مرکز بهداشتی درمانی امین‌آباد با هزینه 80 میلیون ریال، بهسازی مرکز بهداشتی درمانی قمصر با هزینه 260 میلیون ریال، بهسازی و تجهیز مرکز بهداشتی درمانی کهریزک با هزینه 300 میلیون ریال، بهسازی خانه بهداشت صادق‌آباد و دوتویه با هزینه 140 میلیون ریال، بازسازی کامل مرکز آزادگان توسط خیرین با هزینه 130 میلیون ریال، بازسازی آزمایشگاه سل با هزینه برآورد هزینه 350 میلیون ریال، جمعا به مبلغ یک هزار و 970 میلیون ریال اقدام کرده است. /ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر