کد خبر: ۳۸۲۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۴

داستان پپسي كه در آن موش وجود داشت وارد فاز جديدي شد.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري ديفيوز، رونالد بال ساكن ايلينويز مدعي است كه در سال 2009 يك قوطي نوشانه ماتن دو ساخت شركت پپسي را خريداري كرده و پس از نوشيدن آن دچار حالت تهوع و استفراغ شده است وي پس از آن در قوطي راباز كرده، آن را خالي نموده و يك موش كوچك در آن پيدا كرده است.

اكنون كارشناسان شركت پپسي اين ادعا را با دلايل علمي رد كردند زيرا معتقدند درصورت وجود موش در قوطي نوشابه نيز اين مرد نمي توانست آن را پيدا كند زيرا با توجه به تركيبات نوشيدني اين موش مدتها قبل از بازكردن در قوطي بايد حل مي شد.

از سال 2006 شكايت اين مرد و ادعاي غرامت 50000 دلاري از شركت پپسي چند دادگاه تشكيل شده اما طبق آزمايشات و تحقيقات صورت گرفته كارشناسان شركت پپسي طبق مداركي اعلام كرده اند كه اين مرد در صورت وجود موش هم نمي توانسته آن را ببيند چون موش در اين نوشابه تبديل به يك ماده ژله مانند مي‌شده و سالم نمي مانده است.

حال با توجه به اين ادعاي شركت پپسي جاي بسي تأمل است كه چه تركيبات خاصي دراين نوشيدني ها وجود دارد كه باعث تجزيه يك موجود زنده شده و اثرات مخرب اين نوشيدني ها بر بدن انسان چه خواهد بود؟!/ا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر