کد خبر: ۳۹۹۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۷
فارس/ خطیب جمعه شیراز

اجرای صحیح و درست قانون جلب اعتماد ملت را به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران فارس امام جمعه شیراز در خطبه های نماز جمعه شیراز با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضاییه تاکید کرد: زمانیکه مردم مشاهده می کنند قوه قضاییه با شدت کامل قانون را اجرایی می کند به آن اعتماد دارند و این اعتماد باعث می شود قوه قضاییه با قدرت و پشتکار بیشتر فعالیت کند.

آیت الله اسد الله ایمانی افزود : قوه قضاییه پیشانی و نماد حکومت است به نحوی که کار این قوه در اداره جامعه تاثیر گذار است.

وی افزود : قوه قضاییه اثر گذار ترین تشکیلات هر حکومتی است و همه کشورها حساسیت خاصی نسبت به آن دارند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به فرارسیدن روز پاسدار و روز جانباز با بیان اینکه باید به راحتی جانبازان توجه شود، گفت: جامعه باید به نیاز های جانبازان توجه لازم را داشته باشد و زیر ساخت های شهری برای فعالیت جانبازان فراهم باشد.

وی افزود: معماری شهری، ادارات، خیابانها و...باید با توجه به نیازهای جانبازان ساخته شود.

امام جمعه شیراز با اشاره به نقش مهم خانواده های جانبازان گفت : جامعه باید از همسران و خانواده های جانبازان تشکر کند زیرا آنان رنج جسمی و روحی وارده به جانبازان را با جان و دل خریدارند.

نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش پاسداران در نظام اسلامی تاکید کرد: پاسداران از اول پیروزی انقلاب اسلامی همواره به عنوان مدافعان نظام و اسلام حرکت کرده اند.

وی افزود: مهمترین شاخصه های پاسداران برخواستن از میان مردم و مدافعان واقعی ولایت بودن است که داشتن چنین ویژگی های مهم و والایی باعث شده سپاه، پاسدار اسلام باشد و در تمامی موارد برای دفاع از انقلاب پیشقدم باشند./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر