کد خبر: ۳۹۹۷۸۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۵
سلیمانی خبر داد :

یکصد و شصت و سومین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و اعضای هیات سرمایه گذاری خارجی برگزار و طرحهای جدید سرمایه گذاری خارجی جدید به تصویب رسید.

به گزارش سرويس اقتصادي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، قادر سلیمانی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی در حاشیه جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی اظهار داشت : در این جلسه پروژه های سرمایه گذاری خارجی به ارزش 125 میلیون دلار مورد تصویب قرار گرفت.

سلیمانی در ادامه افزود : از جمله طرحهای مصوب در این جلسه هیات ، سرمایه گذاری خارجی در طرح تولید الکترود جوشکاری ، طرح تولید پکیج یونیت برای مصارف سیستم گرمایشی منازل ، طرح احداث مجتمع گردشگری و تفریحی ، طرح تولید انواع کاشی ، افزایش سرمایه گذاری خارجی در طرح احداث مخازن و تاسیسات تخلیه ، بارگیری کشتی و ذخیره سازی مایعات شیمیائی و همچنین طرح فرآوری و دسته بندی روده به منظور صادرات به خارج از کشور بوده است.

لازم به ذکر است در این جلسه مصوباتی نیز خصوص انتقال سود سرمایه گذار خارجی ، ثبت سرمایه خارجی و تمدید مجوز سرمایه گذاری خارجی به تصویب هیات سرمایه گذاری خارجی رسید.
بر اساس این گزارش پیش بینی می شود اجرای طرحهای مذکور باعث افزایش اشتغال زایی، بهبودکیفیت محصولات داخلی، انتقال فناوری به کشور و ارتقاء صادرات شود.


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر