کد خبر: ۳۹۹۸۸۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۰
رودهن/

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری تهران گفت: جمع ‏آوری زباله در همه مناطق روستایی دارای دهیاری در استان تهران مکانیزه می شود.

حمید اردوخانی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگارارن رودهن اظهار داشت: این مهم در راستای ارائه خدماتی شایسته به مردم نواحی روستایی استان تهران صورت اجرایی به خود می ‏گیرد.

وی ادامه داد: طرح جمع‏ آوری مکانیزه زباله، علاوه بر مناطق روستایی دارای دهیاری، در 70 درصد روستاهای فاقد این نظام مدیریتی نیز عملیاتی می ‏شود.

اردوخانی با اشاره به مزایای جمع‏ آوری زباله به صورت مکانیزه گفت: این شیوه مدرن از جمع‏ آوری زباله‏ های روستایی، دارای مزایای بسیاری است.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری تهران، افزایش سطح بهداشت در مناطق روستایی را اصلی‏ ترین مزیت جمع‏ آوری مکانیزه پسماندها خواند.

وی تصریح کرد: با وجود این طرح، فضای نواحی روستایی برای اهالی این مناطق زیبا و مطبوع ‏تر از سابق می‏شود.

اردوخانی، رسیدگی به مناطق روستایی کشور را از در ردیف اصلی ‏ترین اهداف مدنظر دولت‏ های نهم و دهم و به تبع آن استانداری تهران خواند.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری تهران ادامه داد: مجموعه اداره ‏کل دفتر امور روستایی استانداری تهران برای تأمین رفاه حال روستاییان از هیچ کوششی دریغ نمی ‏کند.

وی اضافه کرد: با چنین رویکردی، یکی از هدف ‏های مورد پیگیری نظام مقدس اسلامی یعنی تشدید روند معکوس مهاجرت جمعیت و بازگشت روستاییان به سرزمین آبا و اجدادی خود که امروز در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارند، محقق می‏ شود./س 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر