کد خبر: ۳۹۹۹۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۱
رئيس ستاد تبليغات دفاعي كشور:

سردار سرتيپ جزايري گفت: امروز با قاطعيت مي‌توان اظهارداشت كه پرونده كودتاي آمريكا عليه سوريه با ناكامي استكبار جهاني بسته شده است.

به گزارش حوزه امنيتي دفاعي باشگاه خبرنگاران، سردار سرتيپ سيد مسعود جزايري پيرامون دخالت بيگانگان در امور سوريه اظهارداشت: گفته وزارت خارجه آمريکا در مورد سرنگوني دولت سوريه ، سخنان گزافه اي بيش نيست و شرايط امروز سوريه حاکي از شکست آمريکا وهم پيمانانش در پروژه ضربه به سوريه ومقاومت است.

معاون امور بسيج و فرهنگي  دفاعي ستاد كل نيروهاي مسلح اعلام کرد: امروز با قاطعيت مي‌توان اظهار داشت كه پرونده كودتاي آمريكا عليه سوريه با ناكامي استكبار جهاني بسته شده است.

جزايري همچنين اذعان داشت: مساله مقاومت موضوعي نيست كه جمهوري اسلامي ايران به راحتي از كنار آن بگذرد ضمن آنكه مقاومت منطقه به حدي از توانمندي و بلوغ رسده است كه قادر است از خود در برابر هجمه‌ها نگهداري كند و متقابلا خسارت‌هاي قابل توجهي به دشمن وارد سازد.

اين مقام ارشد نيروهاي مسلح در بخش ديگري از سخنانش اظهار داشت: جمهوري اسلامي ايران برخلاف دشمنان سوريه كه منويات  خود را همراه با اقدام نظامي و اقدامات تروريستي كه نتيجه‌اي جزء كشتار انسان‌هاي بيگناه ندارد دنبال مي‌كنند تلاش دارد با پرهيز كشورهاي بيگانه به مداخله در امور داخلي سوريه و كمك به دولت و مردم سوريه براي رسيدن به وضع مطلوب،‌ در يك فضاي مسالمت‌آميز، به رشد و توسعه مقاومت كمك كند.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر