کد خبر: ۴۰۲۱۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۳
مشهد/

نشست مشترک فعالان رسانه ای سوریه، لبنان، عراق و ایران پیرامون اوضاع سوریه در مشهد برگزار شد.

 به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران مشهد در این نشست که در قرارگاه فرهنگی ولی امر مشهد برگزار شد، استاد وائل از کشور سوریه با بیان اینکه سوریه در حال مقاومت در برابر یک طرح تجاوزکارانه در کشورش است اظهار داشت: سوریه خط مقدم مقاومت است.

دکتر نمر از دانشجویان سوری مقیم مسکو که چهارتن از افراد خانواده اش در حوادث تروریستی حمص به شهادت رسیده اند در ادامه این نشست تاکید کرد: اگر سرشت و طبیعت ملت سوریه مقاومت نبود، رهبری اش نمی توانست از جریان مقاومت حمایت کند.

وی همچنین تاکید کرد: ما هر آنچه همراه با جریان مقاومت فلسطین باشد را انقلاب می دانیم هر جریانی که بر ضد اسرائیل و صهیونیست باشد. توجه به مقاومت فلسطین امروز تکلیف همه را روشن می کند.  

علی موسوی گرافیست از کشور عراق نیز درباره نشر برخی کلیپ ها درباره اوضاع سوریه خطر نشان کرد: این کلیپ و تصاویر غالباً ساختگی است و گاهی اصلا در سوریه اتفاق نیافتاده است و حقیقت ندارددر مواردی هم مخالفان مقاومت برای ساخت و تولید این کلیپ ها بازیگر آورده اند.

همچنین سهیل کریمی مستندساز کشورمان نیز در خصوص ساخت مستند «فتنه شام» توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: برای تهیه این مستند دوماه در منطقه حضور داشتم و با افراد موافق و مخالف زیادی گفتگو داشتم و می توانم بگویم فعالان سوری از طریق همان تعداد محدود رسانه هایی که در اختیار داشتند خیلی فعال تر از آنچه صدا و سیمای ما در فتنه سال 88 در زمینه روشنگری مردم انجام داد، عمل کردند.

در پایان این نشست نیز یادبود سنگ مزار امام علی ابن موسی الرضا (ع) و همچنین چفیه به عنوان نماد مقاومت به فعالان رسانه ای سوری، لبنانی و عراقی اهدا شد/س

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر