نمایش «بازرس هاند واقعی» در فرهنگسرای نیاوران

نمایش «بازرس هاند واقعی » به نویسندگی تام استوپارد، ترجمه امیر امجد و کارگردانی بورژین عبدالرزاقی از پنجم شهریور ماه ساعت 30/20 به روی صحنه سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران می رود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، این نمایش داستان دو منتقد را روایت می کند که به تماشای یک داستان معمایی ،جنایی ،پلیسی نشسته اند تا درباره آن مقاله ای بنویسند اما در حین اجراءنمایش هر دو به سمت کمدی کشیده می شوند و در مسیر اتفاقات نمایش قرار می گیرند تا جایی که ...

نمایش «بازرس هاند واقعی » به تهیه کنندگی «امین زندگانی » و نقش آفرینی الیکا عبدالرزاقی بانوی اول دربار سریال قهوه تلخ ،میلاد رحیمی ،بابک کریمی ،بهاره کیان افشار ،شهروز شبستری،فواد اصفهانی ،ساناز زمانی ،سینا فرید ،نیما راد و امیر آقاجان به روی صحنه سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران می رود.

سحر شهامت طراح صحنه و لباس،رضا غفار نژاد مولایی دستیار کارگردان ، آذین پذیرا چهره پرداز ، امیر آقاجان طراح حرکت و احسان بیات فر و علیرضا خداوردی مدیر صحنه این اثر نمایشی هستند.

گفتنی است ، بورژین عبدالرزاقی کارگردان این نمایش، در اسفند ماه 87 نمایش «گفتگوهای پس از یک خاکسپاری » به نویسندگی «یاسمینا رضا » را در کارگاه تئاتر سمندریان به روی صحنه برده است.

شایان ذکر است،نمایش «بازرس هاند واقعی » تا تاریخ 24 شهریور ماه همه روزه در ساعت 30/20 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.  /ي2
 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر