کد خبر: ۴۰۸۱۷۴۴
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۳
عزیزی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: بيش از ۷۰۰ میلیارد تومان تجهیزات در نیروگاه ترکیبی شیروان در حال مستهلک شدن است و اين نیروگاه ترکیبی به دلیل نبود اعتبارات نیمه کاره رها شده است.

عبدالرضا عزیزی نماينده مردم شيروان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران در ارتباط با مشکلات حوزه انتخابيه خود گفت: کسري بودجه سبب شده طرح‌های نیمه‌کاره زيادي در این منطقه باقي بماند.
 
نماینده شیروان در مجلس با اشاره به وضعیت نیروگاه ترکیبی شیروان تصريح کرد: اگر ۳ واحد بخار نیروگاه ترکیبی شیروان راه‌اندازی شود، مشکلات بسياري از اين منطقه از جمله اشتغال‌زايي و ازدست ندادن انرژي حل خواهد شد.   
 
وی همچنين اظهار داشت:  حدود ۷۰۰ میلیارد تومان تجهیزات در این نیروگاه به خاطر نبود بودجه  2 سال است که مستهلک شده و این پروژه را از فعالیت ساقط کرده است.

عزيزي در ادامه با بیان این‌که راندمان ۶ واحد گازی ۳۲ درصد است که انرژی گرمایی تولیدی آن لایه ازن و محیط زیست را تخريب می‌کند، افزود: به ازای هر۲ واحد گازی اگر واحد بخار ایجاد شود از هدر دادن انرژی جلوگیری و محیط زیست نیز تخريب نخواهد شد.

رئيس کميسيون اجتماعي از کلنگ‌زني بيمارستان 200 تخت خوابي شيروان گفت و بيان کرد: اين بيمارستان در سفرهاي استاني ريئس جمهور کلنگ‌زني شد و 30 ميليارد بودجه به آن اختصاص داده شد و اين در حالي است که پس گذشت 2 سال هنوز هيچ اقدامي در اين واحد ساختماني صورت نگرفته است.

نماينده مردم شيروان از وضعيت نابه‌سامان زيرساخت‌هاي شهري و روستايي و لوله کشي حوزه انتخابيه خود خبر داد و خاطر نشان کرد: شيروان بيش از هر چيز نيازمند تامين اعتبار و بودجه از سوي دولت است تا طرح‌هاي نيمه کاره در اين بخش به سرانجام برسد.
 
انتهاي پيام/
پ2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر