کد خبر: ۴۱۲۳۳۵۹
گروه : وب‌گردی
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۷

اين محصول با تلفيقي از نرم ‌افزار و سخت‌ افزار شکل گرفته و کاربر مي‌ تواند عصبانيت خود را با فشردن گوشي موبايل، بدون اين که آسيبي به آن وارد شود، خالي کند.

به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، پس از آنکه شرکت های طراحی و تولید گوشی های تلفن همراه دیگر مثل سابق، قالب های جدید و مورد استقبالی را برای ساخت گوشی پیدا نکردند به سراغ افزودن تکنولوژی و کاربری هایی رفتند که در عموم مردم وجود دارد و کاربران علاقه دارند آن امکانات خاص را روی گوشی خود داشته باشند.

در جدیدترین نوع از این ابتکارات، شرکت ژاپني ان.تی.تی گوشي موبايلي را با امکاني خاص به بازار عرضه داشته است که اين گوشي داراي صفحه‌ نمايشی 5 اينچ است.

این موبایل خاص مجهز به فناوري ویژه ای است. به اين معني که در دو طرف گوشي سنسورهايي تعبيه شده و چنانچه کاربر گوشي را بفشارد، روي صفحه‌ نمايش موبايل خود مي ‌تواند ميزان فشاري را که به هر طرف گوشي وارد مي ‌کند، ببيند.اين محصول با تلفيقي از نرم ‌افزار و سخت‌ افزار شکل گرفته و کاربر مي‌ تواند عصبانيت خود را با فشردن گوشي موبايل، بدون اين که آسيبي به آن وارد شود، خالي کند.

از سوی دیگر این شرکت ژاپنی تدبیری را به کار گرفته است که کاربران می توانند با تغيير ميزان فشار به گوشي، عملکردهاي متفاوتي را تعريف کنند تا گوشي به اجرا بگذارد.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر