فراخوان برای کمک هزینه درمان یک مادر

همسر این خانم که صاحب یک فرزند دختر ۹ ساله هم هستند. به دلیل عقب افتادگی ذهنی در یک کیوسک که متعلّق به یکی از بستگانشان است، با درآمد ماهیانه‌ی حدود صدهزار تومان مشغول به کار است.

به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، پایگاه خیریه همت در جدیدترین فراخوان خود اورده است:

امام باقر علیه ‏السلام:

کسـى که در مسیر برطرف کردن نیاز برادر مسلمانش حرکت کند و کـوشـش نـماید تا آنرا بـه اتمام برساند خداوند متعال قدمهاى او را در روزى که قدمـها مى‏ لـرزد ثابت و استوار خواهد کـرد

فراخوان این بار مربوط به خانمی مبتلا به نوعی بیماری سرطان است.

همسر این خانم که صاحب یک فرزند دختر ۹ ساله هم هستند. به دلیل عقب افتادگی ذهنی در یک کیوسک که متعلّق به یکی از بستگانشان است، با درآمد ماهیانه‌ی حدود صدهزار تومان مشغول به کار است.

ایشان در منزلی که ارث پدری شوهرشان است زندگی می کنند و برای تأمین مخارج زندگی کارهایی از قبیل نظافت منازل، پرستاری در خانه و درست کردن سبزی و فروش آنها را انجام می دهند.

این خواهر گرامی حدود ۲ سال است که غده ای سرطانی در گلویش به وجود آمده و مراحل شیمی درمانی را برای درمان طی می کنند.

حدودا یک سال هر ۶ ماه یک بار بوسیله تزریق ۶ آمپول شیمی درمانی شده اند و بعد از آن هر ۳ ماه یکبار این برنامه صورت پذیرفته و در مرحله جدید باید هر دوماه یکبار شیمی درمانی شوند.

هزینه هر مرحله شیمی درمانی نهصد تا۹۵۰ هزار تومان می باشد.

ایشان بیمه تأمین اجتماعی دارند و با پیگیری بسیار، حدود ۳۰۰هزار تومان از هر مرحله شیمی درمانی به ایشان باز گردانده می شود.

هزینه چند مرحله قبلی انجام شده با فروش طلاهایشان انجام شده و این ۳ مرحله آخر را خانواده این خانم که در یکی از روستاهای غرب کشور زندگی می کنند تأمین کرده اند و ظاهرا توانایی کمک بیشتر از این را ندارند.

ایشان بدلیل بیماری سرطان، توانایی انجام کارهای سنگین را ندارند امّا با این وجود، برای تأمین هزینه‌های سنگین درمان و سایر مخرج زندگی، ناگزیر به انجام کارهای سابق(کار در خانه‌ دیگران) هستند.

با توجه به شرایط بیماری خانم. س و تنگناهای معیشتی و اقتصادی این خانواده محترم همت کنید تا بتوانیم علاوه بر کمک هزینه ضروری برای امرار معاش، حداقل هزینه ۲ مرحله از شیمی درمانی ایشان را فراهم و هدیه کنیم.

همت کنید

تذکر مهم:
در صورت عبور کمکهای اهدایی از سقف مورد نیاز، در موارد خیر بعدی صرف خواهد شد.


شماره کارت جهت واریز کمک ها از طریق خودپرداز
۶۲۸۰-۲۳۱۴-۲۵۹۷-۲۷۰۹

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
-
احمد
۱۳:۳۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۱
چه جوری کمک کنیم شماره حسابی...