کد خبر: ۴۱۵۸۳۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۷

مجموعه اپيزوديك "شايد براي شما هم اتفاق بيفتد" به تهيه كنندگي اكبر تحويليان شب هاي محرم مهمان شبكه 5 سيما مي شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مجموعه مناسبتي "شايد براي شما هم اتفاق بيفتد" يكي از مجموعه هاي پرمخاطبي است كه اين روزها به يكي از شبكه تهران مبدل شده است.
به مناسبت هاي گوناگوني همچون اعياد، ماه رمضان، ماههاي محرم و صفر و شب هاي عزاداري شاهد پخش و باز پخش اين سريال از شبكه 5سيما هستيم.
مجموعه اي كه شايد هر قسمت آن با محتواي خاص خود تلنگري باشد براي مخاطباني كه از دنياي خوبي ها دور افتاده اند.
اين مجموعه تلويزيوني در هر قسمت به بيان وقايعي مي پردازد كه هرانساني به طور روزمره با آن ها مواجه مي شود. سازندگان اين مجموعه از اواخر مهرماه اقدام به ساخت و آماده سازي قسمت هايي از ايد سريال كردند و امسال هم مانند سال هاي گذشته در شب هاي محرم "شايد براي شما اتفاق بيفتد" مهمان شبكه 5سيما خواهد بود.
ساخت و فيلم برداري يكي از قسمت هاي اين سريال بت عنوان "بهترين راه" از سه شنبه 16 آبان به كارگرداني حسين فلاح و تهيه كنندگي اكبر تحويليان كليد خورد.
اين اپيزود درباره شخصيتي به نام "فيروزه" است، او دختر بزرگ يك خانواده و پدرش زنداني شده و بعد از پرداخت كامل ديه، آزاد خواهد شد، "فيروزه" در تلاش است تا مبلغ ديه او را به نحوي فراهم كند، بنابراين در شركتي براي كار استخدام مي شود، "امين" رئيس شركت به فيروزه علاقمند مي شود و تعهد مي كند كه ديه تعيين شده براي آزادي پدر او را بپردازد.
در يكي ديگر از قسمت هاي اين سريال كه "جبران" نام دارد شاهد ايفاي نقش بازيگراني چون شيوا خنياگر، اميد روحاني، مهروز ناصر شريف و شقايق نوروزي هستيم.
براساس اين گزارش؛ خلاصه داستان اين اپيزود درباره جواني به نام "يوسف" است كه او طي حادثه اي، در راه برگشت از كار خانه پدرش، با ماشين با يكي از كارگران خانه به نام "حنانه" (دختري جوان) تصادف و فرار مي كند.
"يوسف" فرداي روز تصادف دچار عذاب وجدان مي شود و براي با خبر شدن از احوال "حنانه" با رفتن به بيمارستان متوجه زنده بودن او مي شود و اين موضوع كه با كوتاه شدن يكي از پاهايش براي هميشه معلول شده است.
"يوسف" درصدد جبران برمي آيد وخودش را به "حنانه" نزديك مي كند بدون اينكه به او بگويد او همان كسي است كه "حنانه" را مصدوم وسپس فرار كرده است. از ديگر عوامل ساخت اين اپيزود مي توان به گروه نويسندگان محمد محمود سلطاني و مسعود كرمي، مدير تصوير برداري حميد شكوهي و طراح گريم خاطره خاشعي اشاره كرد.
 تصوير برداري يكي ديگر از اين قسمت ها با عنان "نظر كرده" به كارگرداني امير مسعود آقا بابائيان در 20آبان آغاز شد.
داستان اين اپيزود درباره شخصيتي به نام "عطا" است كه او به تازگي از زندان آزاد شده و تلاش مي كند تا پول ديه خود را با كار كردن در بازار تهيه كند او براي پرداخت ديه سنگين خود با يكي از دوستانش به نام "كريم" تصميم مي گيرند تا با داستان هاي ساختگي براي كسبه بازار و رئيس شان (حاج غفار) را فريب داده و از اين طريق صاحت مبلغ زيادي پول شوند.
رضا مولايي، رضا توكلي، كيانا قهاري و محمد مالكي در اين اپيزود به ايفاي نقش مي پردازند و از ديگر عوامل توليد آن مي توان به حسن صداقت مدير توليد، مسعود كرمي و محمد محمود سلطاني گروه نويسندگان اشاره كرد.
هر وقت از اين مجموعه تلويزيوني با يك عنوان خاص نام گذاري شده كه محتواي آن ها در خور حال و هواي شب هاي محرم است.
گفتني است؛ با مجموعه اپيزوديك "شايد براي شماهم اتفاق بيفتد" در 12 قسمت ويژه محرم به تهيه كنندگي اكبر تحويليان توليد مي شود و زمان پخش آن از ابتلاي محرم است با اين مجموعه از سال 89 در مناسبت هاي مختلف براي شبكه تهران توليد و پخش مي شود./ص
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر