کد خبر: ۴۱۷۸۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۵
یاسوج/

مدیرعامل شركت نیروگستر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به تشدید تحریم های كشورهای غربی علیه ایران اسلامی گفت: ناكامی آنها در حمله نظامی وفرهنگی باعث شده كه كشورهای غربی تحریم ها را علیه ایران تشدید كنند.

سردار'عدل هاشمی'روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج، با بیان اینكه دشمن در این تحریم ها با شكست مواجه خواهد شد افزود: كشور های غربی با این كار یكی از دسیسه های بزرگ خود را آشكار كردند.
وی با بیان اینكه تحریم ها بیشتر از 30 درصد اثرگذار نبوده است اظهار داشت: در سایه توجه مسوولان اقتصادی كشور به رهنمودهای مقام معظم رهبری وترویج اقتصاد مقاومتی اثر گذاری تحریم ها كمرنگ خواهد شد.
هاشمی با اشاره به در پیش گرفتن اقتصاد مقاومتی برای رسیدن به توسعه پایدار ابراز داشت: با پیروی از ولایت فقیه ترفندهای دشمنان در این رابطه كارساز نخواهد بود.
وی بهترین راه برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن را نهادینه كردن اقتصاد مقاومتی در بین آحاد مردم ذكركرد و تصریح كرد: همكاری و مشاركت تمام دستگاه های دولتی وخود مردم برای اجرایی شدن این طرح لازم است.
سردار هاشمی اجرایی شدن این طرح را منوط به اجرای برنامه ریزی های موثر دانست و تاكید كرد: توجه وحمایت از تولیدات داخلی مهم ترین شاخص اجرایی شدن این طرح است./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر