کد خبر: ۴۱۷۹۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۷
ارومیه/

فرماندار سلماس گفت: مساکن مهر سلماس از 45 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردارند.

مرتضی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ارومیه اظهار داشت: در سلماس 3 هزار و 400 نفر متقاضی مسکن بودند که تمام این افراد بر حسب موارد تعیین شده واجد شرایط دریافت مسکن مهر نبودند.

وی با اشاره به تعداد افراد واجد شرایط مسکن مهر در سلماس تصریح کرد: از افراد متقاضی مسکن مهر فقط 808 نفر واجد شرایط برای دریافت مسکن مهر بودند.

نظری با اشاره به میزان زمین واگذار شده برای ساخت مسکن مهر در سلماس خاطر نشان کرد: مسکن مهر سلماس در دو سایت در حال احداث است که زمین واگذار شده برای احداث واحدهایی که در سایت زمین‌ فرودگاه هستند در 7 هزار و 55 مترمربع و به واحدهایی که در جاده تازه شهر احداث می‌شوند 37 هزار و 309 مترمربع زمین واگذار شده است.

وی با بیان اینکه بخش دیگری از مساکن مهر نیز توسط خیران مسکن ساز احداث می‌شوند، گفت: در این راستا این واحدها در زمینی به مساحت 763 مترمربع در حال احداث هستند

فرماندار سلماس با اشاره به پیشرفت فیزیکی مساکن مهر سلماس اظهار داشت: مساکن مهر سلماس که در جاده تازه شهر احداث می‌شوند دارای 09/45 درصد پیشرفت فیزیکی و مساکنی که در جاده فرودگاه احداث می‌شوند دارای 65/46 مترمربع هستند.

نظری متوسط پیشرفت فیزیکی مساکن مهر سلماس را 87/45 درصد اعلام کرد و افزود: واحدهایی که توسط خیران مسکن‌ساز در حال احداث هستند نیز 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی با اشاره به کند بودن پیشرفت فیزیکی مساکن مهر سلماس اعلام کرد: عدم انتقال پروانه ساختمانی از تعاونی‌ها به نام شرکت آماج بتن پایا که سبب کندی پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌ها شده است از عمده مشکلات پیش روی مسکن مهر سلماس بود./ب

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر