کد خبر: ۴۲۴۰۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰
مشهد/

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از مسئولان استان درخواست کرد برای تحویل پروژه های مسکن مهر تلاش بیشتری انجام دهند.به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد، محمدرضا قلندر با بیان این مطلب گفت: طرح احداث مسکن مهر از مهم‌ترین پروژه‌های دولت است که باید با دقت نظر کافی مسئولان درگیر در این پروژه برای رفع، موانع و مشکلات موجود بر سر راه آن، شاهد بهره‌برداری به موقع از پروژه‌های مسکن مهر در استان باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی با اشاره به تصویب استاندار و تاکید معاون عمرانی استانداری مبنی بر تشکیل شورای مسکن در شهرستان‌ها به ریاست فرماندار به صورت هفتگی و با حضور مسئولان ذی‌ربط ضروری است، افزود: روسای ادارات شهرستان‌ها به عنوان دبیر شورای مسکن شهرستان خود باید برای تشکیل به موقع این جلسات و نتیجه‌گیری مطلوب آن اهتمام ورزند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین نتایج این جلسات به طور هفتگی باید از طریق فرماندار شهرستان برای مسئولان بالا دست به منظور اتخاذ تصمیمات لازم ارسال شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی با تاکید بر استفاده از تمام قوا و نیروی انسانی موجود برای انجام هر چه بهتر و صحیح‌تر وظایف در ادارات راه و شهرسازی از سوی مسئولان ذی‌ربط، گفت: مشورت با مقامات بالا دست و تصمیم عاقلانه و عملیاتی و صرف وقت برای حل مشکلات می‌تواند سبب نتایج مطلوب و پیشرفت سریع پروژه‌ها به ویژه مسکن مهر شود.

وی از ابلاغ احکام روسای ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌ها در آینده نزدیک خبر داد و افزود: احکام روسای شهرستان‌ها در این حوزه با تایید حراست اداره کل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی به زودی ابلاغ می‌شود.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر