کد خبر: ۴۲۴۱۴۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۳
فشار کاری و مشکلات مالی عامل بیماری فتح اله زاده

اعضای تیم استقلال در حالی برای دربی آماده شوند که حواشی و اتفاقات بسیاری این تیم را تهدید می کند حتی مدیرعامل استقلال با بیماری روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، مدیرعامل تیم استقلال دچار مشکل شد و مجبور شدند وی را به بیمارستان منتقل کنند تا بتواند تحت درمان قرار بگیرد. این اتفاق در حالی رخ داد که فتح اله زاده به دلیل فشارهای کاری زیادی متحمل است و نتوانسته است با شرایط ایده آلی این تیم را همراهی کند. به همین دلیل ناچار شد در بیمارستان بستری شده و تحت درمان کامل قرار بگیرد.

فتح اله پس از چکاپ اعلام کرد که برای همراهی تیم استقلال مشکل خاصی ندارد و قصد دارد با اوضاعی ایده آل و بدون مشکل تیم خود را برای دربی آماده کند تا مسئله خاصی در این خصوص ایجاد نشود.

اما از طرف اعلام شده است اگر وی بازهم به خود فشار آورده و با مشکل خاصی روبه رو شود مجدد باید در بیمارستان بسته بندی شده و تحت درمان قرار بگیرد زیرا شرایط برای وی ایده آل نیست و به محض فشار زیاد دچار مشکلات جدی تری شود که برای وی مشکل ساز است.

**استقلال از چهارشنبه بدون افراد متفرقه

اعضای تیم استقلال در حالی برای بازی با پرسپولیس آماده می شوند که قرار است دو روز پایانی تمرینات خود را بدون حضور تماشاگران برگزار کرده و با شرایط رو به رو شوند که بتواند با خیالی آسوده و بدون حاشیه پیش بروند.

بر اساس این گزارش اعلام شده که امیر قلعه نوعی تمایل بسیار زیادی داشت که تمرینات استقلال از ابتدای هفته بدون حضور افراد متفرقه انجام شود. اما این اتفاق مخالف مسولین رو به رو شده تا حواشی اطراف تیم ایجاد نشود و استقلال بدون مشکلات اطراف تیم حواشی به وجود آمده برای این بازی آماده شود اما اين اتفاق نيفتاد و قرار شد که تنها دو روز پایانی هفته، قبل از بازی با پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

از طرفی عنوان شده است که استقلال برای بازی با پرسپولیس دو روز پایانی را به کارهای اختصاصی و انتخاب ترکیب می پردازد و امیر قلعه نوعی در نظر دارد شرایط اعضای تیم را در این خصوص مورد بررسی قرار دهد تا بهترین ترکیب را برای تیمش انتخاب کرده و نفرات آماده را روانه زمین مسابقه کند تا بتواند از آنها بهره و استفاده لازم را ببرد.

شایان ذکر است این تیم قرار است با ترکیبی خاص وارد زمین مسابقه شود زیرا امیر قلعه نوعی قصد دارد با ترکیب خاص خود مربی تیم حریف را غافلگیر کند.

**قلعه نوعی تهدید کرد: حاتمی اعتراف کرده باشد ذخیره است

امیر قلعه نوعی سرمربی تیم استقلال قصد دارد با قدرت و نظم خاصی تیمش را همراهی کند وی اعلام کرده است که در این تیم باید آرامش لازم حاکم باشد و اعضای این تیم براساس شرایط خاص و رعایت قوانین مربوط به تیم پیش بروند و مربیان را همراهی کنند این اتفاق در حالی است که امیر قلعه نوعی معتقد است که بی نظم ها در تیمش جایی ندارند.

براساس این گزارش: امیر قلعه نوعی اعلام کرده  است که بازیکنان معترض در تیم جایی ندارند و این در حالی است که عنوان شده است فرزاد حاتمی پس از تعویض در بازی با ملوان انزلی به امیر قلعه نوعی اعتراض کرده است اما وی اعلام کرده که چنین رفتاری را ارائه نکرده است اما اوضاع فوق به اطلاع امیر قلعه نوعی رسیده است و او مدعی است که اگر این اتفاق رخ داده باشد با بازیکنان خاصی برخورد کرده و شرایط را طوری پیش می برد که به نفع تیم استقلال باشد.
 
سرمربی تیم استقلال اعلام کرده است اگر این موضوع صحت داشته باشد و این اتفاق قطعا رخ داده باشد و در این خصوص سکوت نمی کند و شرایط را طوری پیش می برد که رفتار این بازیکن جبران شود زیرا وی معتقد است که بازیکنان ناراضی جایی در ترکیب این تیم ندارند. البته عنوان شده است فرزاد حاتمی، بازیکن اصلی تیم استقلال است اما امیر قلعه نوعی عنوان کرده است که این موضوع اهمیتی نمی دهد زیرا رعایت قوانین برای وی اهمیت دارد و مسائل مربوط به بازیکنان مهم نیست و اینکه شرایط برای تیم ایده‌ال پیش برود اهمیت دارد.

**اکبر پور برای گرفتن شماره اش به فدراسیون رفت

سیاوش اکبر پور مهاجم تیم استقلال خواستار پوشیدن لباس شماره 10 در دربی است و اعلام کرده است در این خصوص اقدامات لازم را انجام می دهد تا به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کند. اکبر پور از طریق مسئولان تیم استقلال این موضوع را پیگیری کرد اما به نتیجه مورد نظر دست پیدا نکرد و خودش به تنهایی اقدامات لازم را انجام داد.

براساس این گزارش: اکبر پور راهی فدراسیون فوتبال شد تا بصورت شخصی در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد این بازیکن مدعی شده است که برای دربی شماره 10 را می خواهد و قصد دارد با این شماره مقابل قرمزها بازی کند و بتواند با انگیزه و روحیه بالا شرایط خود را پیش ببرد. این بازیکن بدلیل عدم رسیدگی مسئولان در فداراسیون بصورت شخصی و خصوصي با مسئولان در فدراسیون گفتگو کرد تا هر چه سریعتر  اقدامات لازم را انجام دهد تا با بهترین شرایط بتواند استقلال را همراهی کند.

البته مسئولان استقلال نامه ای را به فدراسیون ارسال کردند تا هر چه سریعتر در این خصوص اقدامات لازم صورت بگیرد اما هنوز این نامه نتیجه مورد نظر را برای این بازیکن به همراه نداشته است و هافبک استقلال نیز عنوان کرده است که قطعا قصد دارد با این شماره وارد زمین مسابقه شود زیرا با شماره 10 می تواند با اوضاع ایده آل استقلال را همراهی کند./مح

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر