کد خبر: ۴۲۴۱۴۵۹
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۰
میرمحمدی به باشگاه خبرنگاران خبر داد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کارگروهی برای بررسی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تشکیل شده است، گفت: اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها منوط به تصمیم گیری در جلسات مشترک مجلس و دولت است.

محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران با اشاره به اینکه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها براساس قانون خواهد بود، گفت: مردم باید به لحاظ روانی آمادگی لازم را جهت اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها پیدا کرده اما شروع آن با توافق دولت و مجلس صورت می‌گیرد.
 
وی با اشاره به حذف سهمیه 400 تومانی برخی خودروها  افزود: منطقا خودروهایی که ظرفيتشان 1800 الی 2000 سی سی است از اقشار آسیب‌پذیر نبوده و نباید مشکلی برای رفت و آمد داشته باشند لذا حذف سهميه بنزين آنها درست به نظر مي‌رسد.
 
میرمحمدی با تاکید بر اینکه اجرای فاز دوم هدفمندی با توافق دولت و مجلس خواهد بود، تصریح کرد: میزان یارانه‌های نقدی که به مردم داده می‌شود، نحوه پرداخت آن، میزان افزایش قیمت‌ها در اجرای فاز دوم از بحث‌هایی است که باید مدنظر قرار گرفته و بررسی شود.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه اجرای فاز دوم هدفمندی در سال جاری غیرقانونی است، اظهار داشت: اجرای فاز دوم هدفمدی توسط دولت دهم در جلسات مشترک ميان دولت و مجلس رايزني مي‌شود لذا نهايي شدن آن منوط به نظر این کارگروه خواهد بود.
 
انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی