کد خبر: ۴۲۴۳۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۳

گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل به دنبال قرار ملاقات‌های پی در پی با عوامل منافقین، قول پیگیری خواسته‌های اعضای این گروهک را داد.

به گزارش حوزه سياست خارجي باشگاه خبرنگاران به نقل از مؤسسه راهبردی دیده‌بان؛ "احمد شهید" گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران بعد از دیدار با پرویز خزاعی و ژیلا مهدویان ( از اعضای موثر منافقین) با دیگر اعضای منافقین در هتلی در اسلو دیدار کرد.

در این دیدار که خاطره معينی، حديث بيرانوند و صمد بهادری طولابی از وابستگان منافقین حضور داشتند، بعد از نشست چند ساعته، یکی از حاضران از احمد شهيد تقاضا کرد که در سفر احتمالی خود به ايران با ديگر اعضای خانواده اعدامیان 60 تا 67 ملاقات و ديدار کند.

 احمد شهید نیز ضمن قبول این درخواست، خبری به شرکت‌کنندگان در این جلسه داد که برای حاضران در این جلسه نیز قابل باور نبود. وی خبر داد که کمیسیونی در سازمان ملل تشکیل یافته است تا به‌طور رسمی به بررسی اعدام‌های سال 67 بپردازد.

احمد شهید به منافقین تضمین داد که موضوع اعدام‌های سال 67 از دستور کار حقوق بشری سازمان ملل خارج نخواهد شد.

این اقدام احمد شهید در حالی صورت می‌گیرد که تقاضای خانواده 17000 شهید ترور در ایران برای پیگیری پرونده فرزندان آنها تاکنون منجر به هیچ حرکتی در سازمان ملل نشده است.

احمد شهید با برگزاری و رسانه‌ای کردن دیدارهای این‌چنینی مجددا ارتباط خود با منافقین را تایید کرده است.

گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران برطبق اطلاعاتی که از منافقین و دیگر براندازان خارج کشور دریافت می‌کند، گزارش‌های خود را برای مجامع سازمان ملل تهیه می‌کند. وی تا کنون سه گزاش برای ارائه در شورای حقوق بشر سازمان ملل تهیه کرده است.

لازم به ذکر است که احمد شهيد همانند ديگر مزدوران جيره‌خوار آمريکا و صهيونيسم جهاني، سر در آخور صهيونيست‌ها دارد و به جاي ارائه گزارش‌هاي واقعي، تنها درخواست‌هاي اربابان غربي خود را به اجرا مي‌گذارد.

انتهاي پيام/ش
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی