کد خبر: ۴۲۴۴۶۰۹
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۳

محورهای مسدود امروز اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران از مرکز مدیریت راههای کشور، محور شمشك _ ديزين واقع در استان البرز ، حد فاصل پاركينگ بالا (دوم) تا پاركينگ پايين (ديزين)، بدليل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود و تردد از شمشك تا پاركينگ بالا و از گچسر تا پاركينگ پايين جهت دسترسي افراد بمنظور استفاده از پيستهاي اسكي شمشك و ديزين، تا اطلاع ثانوی، همه روزه از ساعت 7:30 الي 17 امكان‌پذير است.
لازم به ذکراست، محور فرعی پونل ـ خلخال واقع در استان اردبيل بدليل بارش برف و كولاك و احتمال ريزش، تا اطلاع بعدي مسدود بوده وتردد تريلرها، به جز حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی، تا 15 فروردین سال آینده از محور بروجن- لردگان، ممنوع است.
براساس این گزارش، محور اردبيل- سرچم واقع در استان اردبيل بدليل سبك سازي ترانشه هاي ريزشي تا 15 بهمن ماه از ساعت 8 الي 16 مسدود خواهد بود و محور اردبيل –آستارا بعنوان مسير جايگزين اعلام مي گردد.
این گزارش حاکیست، آزادراه قزوين ـ كرجواقع در استانهاي قزوين و البرز‏، بدليل بهسازي مسير، تا پايان سال جاري، دو لاين در دست تعمير بوده و عبور وسايل نقليه با محدوديت و رعايت جوانب احتياط و كاهش سرعت انجام مي‌شود.
همچنین، محور كرمان-چوپار-نگار واقع در استان كرمان بدليل عمليات راهداري و تعميرات اساسي تا15 بهمن ماه، عبور وسايل نقليه با محدوديت و رعايت جوانب احتياط و كاهش سرعت انجام مي شود.
گفتنی است، محور گرگان-گلوگاه واقع در استان گلستان بدليل احداث پل ريز گذر تا 20 اسفندماه، عبور وسايل نقليه با محدوديت و رعايت جوانب احتياط و كاهش سرعت انجام مي شود.
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی